.
Advanced Codecs for Windows 17.1.9 کدک های پیشر فته برای ویندوز

ADVANCED Codecs مجموعه ای از کدک ها و رمزگشاها از توسعه دهندگان Shark007 می باشد که برای پخش یکپارچه ویدیو در ویندوز طراحی شده است. برخلاف سایر کدک ها، کدک های پیشرفته برای ویندوز ۱۱ / ۱۰ / ۸ / ۷ حاوی هیچ پخش کننده اضافی نیست. و پیوندهای پیش فرض فایل سیستم را تغییر نمی دهد. علاوه بر این، در حین نصب، به طور خودکار کدک های نصب شده قبلی را حذف می کند. و آنها را با کدک های خود از کیت جایگزین می کند تا از سازگاری بهتر اطمینان حاصل شود. پس از نصب کدک های پیشرفته، می توانید از تماشای کلیپ ها و فیلم ها، گوش دادن به موسیقی در هر پخش کننده سازگار با بسته با بهترین کیفیت ممکن لذت ببرید.

برای لذت بردن از محتوای رسانه ای خود، نیازی به انجام هیچ گونه تنظیمات یا تغییری نخواهید داشت. Windows Media Player و Media Center فوراً تمام فایل های شما را به عنوان قابل پخش تشخیص می دهند.

۴K UHD/ HDR H265/ HEVC و MVC با استفاده از کدک های H264 به طور پیش فرض فعال می شوند. این شامل پخش کننده رسانه نیست و انواع فایل ها را مرتبط نمی کند.

با نصب این بسته می‌توانید از هر پخش‌کننده‌ی رسانه‌ای که فقط با قابلیت‌های پخش‌کننده محدود شده است.برای پخش تمام فیلم‌ها و کلیپ‌های ویدیویی استفاده کنید.

عناصری را که می خواهید روی سیستم شما نصب شوند انتخاب کنید

اگر کاربران با کدک ها آشنا باشند و مطمئن باشند که می توانند کدک های مورد نیاز خود را شناسایی کنند. می توانند حالت نصب سفارشی را انتخاب کنند. از طرف دیگر، به مبتدیان اکیداً توصیه می شود که از حالت Complete استفاده کنند. و همه کدک های موجود را نصب کنند در غیر این صورت ممکن است موارد مهم را نادیده بگیرند.

یکی دیگر از جنبه‌های قابل ذکر در مورد کدک‌های پیشرفته برای ویندوز ۷ / ۸.۱ / ۱۰ / ۱۱ این است که حالت Complete به طور خودکار سایر بسته‌های کدک را که ممکن است قبلاً روی رایانه میزبان نصب شده باشند حذف می‌کند تا از هرگونه تضاد جلوگیری شود.

کدک ها را برای یک تجربه چندرسانه ای پیشرفته پیکربندی کنید

کسانی که دوست دارند کنترل کاملی بر برنامه های نصب شده بر روی رایانه خود داشته باشند، می توانند کدک های مختلف را غیرفعال کرده و در فرصتی دیگر از طریق یک رابط زبانه ای بصری فعال کنند.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه چیز، می توان گفت که ADVANCED Codecs برای ویندوز یکی از آن برنامه هایی است که پس از یک راه اندازی جدید یک سیستم عامل باید در لیست اولویت های اصلی قرار گیرد. کدک های موجود دیگر نگران مشکلات سازگاری و همچنین امکان تنظیم آنها برای کیفیت بیشتر نباشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows® 11 / 10 / 8 / 7
  • Processor: Pentium IV or above
  • RAM: 1 GB RAM
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.