جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Adobe Premiere Pro 2024 v24.4.0.62 Win/Mac + PRESETS + Portable ویرایش حرفه ای فیلم

در اینجا شاید فقط چند برنامه بیشتر از Adobe Premiere Pro برای ویرایش ویدیو محبوبیت داشته باشند و صادقانه بگویم، نیازی به توضیح اضافی ندارد. این یکی از جامع ترین ابزارهایی است که می توان در مورد چنین کاری استفاده کرد.

Adobe Premiere Pro به طور گسترده ای به عنوان استاندارد طلایی ویرایشگرهای ویدئویی با کیفیت حرفه ای در نظر گرفته می شود. ابزارهای تنظیم رنگ، نور و صدا، رقابت مستقیم آن را کاملاً از آب خارج می کند.

اگر به ابزاری برای پرش کردن فیلم خود از صفحه نیاز دارید، به جز Premiere Pro نگاه نکنید. بسیاری از ویژگی‌ها و جلوه‌های Premiere Pro برای کسانی که در Adobe Creative Cloud تجربه دارند، آشنا هستند. یکی از بزرگترین نقاط قوت Premiere Pro ادغام یکپارچه آن با سایر برنامه های Adobe، به ویژه After Effects است.

در حالی که این نرم افزار حتی برای مبتدیان نیز قابل استفاده است، مجموعه ای از ابزارهای حرفه ای نیز دارد. پس از به‌روزرسانی اخیر که توسعه‌دهندگان ویژگی‌های جدیدی را معرفی کردند، استفاده از برنامه حتی راحت‌تر شد.

ویژگی های Adobe Premiere Pro

این نرم افزار دارای مجموعه ابزار گسترده ای است که شامل گزینه هایی برای ویرایش ویدئو و میکس صدا و همچنین ایجاد انیمیشن و انجام تصحیح رنگ می باشد. با استفاده از مجموعه ای ساخته شده از افکت ها و انتقال ها، می توانید کلیپ های خود را بیشتر تقویت کنید. قالب های گرافیکی متحرک بصری هستند و حتی برای مبتدیان نیز قابل استفاده هستند. با استفاده از انواع ابزارهای تنظیم رنگ، می توانید حسی حرفه ای به فیلم خود بدهید.

Premiere Pro برای کارهایی با پیچیدگی های مختلف مناسب است. می توانید از آن برای ایجاد کلیپ هایی برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود استفاده کنید یا از ابزارهای آن برای ایجاد فیلم های کامل استفاده کنید.

رابط کاربری شفاف و قابل انعطاف
مزیت اصلی این ویرایشگر ویدیوی Adobe این است که دارای 9 ابزار مناسب است که حل هر کار را ساده می کند، یعنی یادگیری، اسمبلی، ویرایش، رنگ، جلوه ها، صدا، گرافیک، شرح و کتابخانه ها. هنگام استفاده از سایر ویرایشگرهای ویدیویی برای ویندوز و macOS، خواهید دید که آنها دارای منوهای کشویی هستند. با این حال، این نرم افزار Adobe به شما اجازه می دهد تا همیشه مهم ترین ابزارها را در دسترس داشته باشید. این به شما امکان می دهد تا هنگام ویرایش فایل های خود از گزینه های گسترده تری استفاده کنید. به عنوان مثال، Premiere Pro مجموعه ای از ابزارها برای اضافه کردن عناوین دارد. توجه: رابط Adobe Premiere Pro هنوز نیاز به بهبود دارد. این کاملاً پیچیده است، به همین دلیل است که پیدا کردن ابزار مورد نیاز شما ممکن است دشوار باشد. به لطف میانبرهای صفحه کلید Premiere Pro، می توانید مقداری در زمان صرفه جویی کنید و به میزان قابل توجهی سرعت کار خود را افزایش دهید. با این حال، شما باید آنها را حفظ کنید.
فضای کاری رنگ Lumetri برای اعمال اصلاحات اصلی رنگ

Premiere Pro دارای یک فضای کاری مناسب Lumetri Color است که به شما امکان می دهد از انواع گزینه های تنظیم رنگ حرفه ای استفاده کنید. می توانید اصلاح رنگ اولیه را انجام دهید یا تنظیمات مختلف را حتی بیشتر با کمک اسلایدها تنظیم کنید. اگر تجربه ای ندارید، می توانید از گزینه تنظیم خودکار استفاده کنید و سپس لغزنده ها را برای تنظیم دقیق نتیجه حرکت دهید.

با استفاده از قطره چکان، می توانید تعادل رنگ سفید را برای حذف رنگ های ناخواسته تنظیم کنید. فضای کاری به دو پانل Basic و Creative تقسیم می شود. هنگام استفاده از دومی، به Color Wheels دسترسی خواهید داشت. با آنها می توانید سایه ها و هایلایت ها را تنظیم کنید تا رنگ ها برجسته شوند. علاوه بر این، می‌توانید به گزینه‌های متنوع دیگری از جمله افکت اسپلیت تون دسترسی داشته باشید.

ویژگی تشخیص صحنه برای صرفه جویی در زمان ویرایش

برای سرعت بخشیدن به گردش کار خود، می توانید از ابزار جدید معرفی شده Scene Detection استفاده کنید. اگر در طول عکاسی از لنزهای مختلفی استفاده می کنید، ممکن است ادغام بخش هایی با اندازه های مختلف برای شما دشوار باشد. بسیاری از کاربران آیفون پرو 12 نیز با این مشکل روبرو هستند. با استفاده از این قابلیت می توانید فیلم خود را با کمک الگوریتم های یادگیری ماشینی آنالیز کرده و به صورت خودکار آن را به قسمت های مختلف برش دهید.

به لطف آن، نیازی به تنظیم دستی زمان شروع و پایان هر بخش نخواهید داشت. شما می توانید به سرعت ویدیوی خود را به چندین صحنه برش دهید و تنظیم رنگ را انجام دهید. پس از آزمایش این ابزار، می توانم تأیید کنم که استفاده از آن بسیار راحت است.

کتابخانه عظیم افکت های موجود و لایه تنظیم
برای بهبود ویدیوهای خود، می توانید جلوه های مختلف را بکشید و رها کنید. کتابخانه داخلی شامل جلوه های ویدیویی و صوتی اولیه و همچنین از پیش تنظیم های پیشرفته تر است. اگر هیچ تجربه قبلی ندارید، می‌توانید برخی از پیش‌تنظیمات را بدون تنظیم تنظیمات آن‌ها اضافه کنید. با این حال، در برخی موارد، ممکن است بهتر باشد بسته به پروژه ای که روی آن کار می کنید، آنها را سفارشی کنید. یکی دیگر از مزایای این برنامه این است که از ویرایش لایه پشتیبانی می کند. می توانید از لایه های تنظیم مختلف برای اعمال افکت های مختلف استفاده کنید. به لطف تکنیک های ویرایش غیر مخرب، می توانید کلیپ های خود را بدون تأثیر بر فایل های منبع ویرایش کنید.
پشتیبانی همه جانبه VR

از آنجایی که متخصصان خلاق بیشتر و بیشتر شروع به استفاده از جلوه های واقعیت مجازی می کنند، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند ابزارهایی را برای ایجاد ویدیوهای همهجانبه تر اضافه کنند. Adobe Premiere Pro از ویرایش پیشرفته VR پشتیبانی می کند. در جدیدترین نسخه، اکنون ایجاد محتوای VR ساده تر از همیشه است.

با استفاده از نشانگرهای فضایی، می توانید به سرعت هر نقطه ای را که نیاز به جایگزینی دارد پیدا کنید. این ابزار حتی برای کسانی که کلیپ های معمولی را ویرایش می کنند مفید خواهد بود. حالت تئاتر از 180 VR پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد فایل های خود را با فرمت Google VR180 ذخیره کرده و در YouTube پست کنید.

امکانات ویرایش چند دوربینی چشمگیر
این ویژگی برای کسانی مفید است که با استفاده از چندین دوربین فیلمبرداری می کنند و سپس باید با استفاده از این فیلم یک ویدیو ایجاد کنند. ممکن است ادغام بخش های زیادی از فیلم خود با زوایای مختلف دشوار باشد مگر اینکه از ویژگی ویرایش چند دوربینی ویژه موجود در Premiere Pro استفاده کنید. با استفاده از این ابزار می توانید فیلم ها و آهنگ های صوتی را انتخاب کرده و به یک سکانس اضافه کنید. سپس، باید دنباله‌ای را که ایجاد کرده‌اید نگاه کنید و بخش‌هایی را که می‌خواهید در ویدیوی خود ببینید، انتخاب کنید.
کار راحت با عنوان و زیرنویس

یکی دیگر از نکات این نرم افزار این است که به شما امکان می دهد متن، عنوان و زیرنویس را شخصی سازی کنید. می توانید فایل های XML و SRT را وارد کنید. Premiere Pro به شما امکان می دهد به کتابخانه های فونت، از جمله فونت های Adobe TypeKit دسترسی داشته باشید. می توانید بسته به نیاز خود آنها را با تغییر هسته، چرخش، خزیدن، چرخش، کدورت، بافت و غیره سفارشی کنید. درست مانند فتوشاپ، کاربران می توانند ضربه ها را تنظیم کنند و افکت های سایه اضافه کنند.

نسخه منتشر شده در سال 2023 از انواع سبک‌های ضربه‌ای جدید پشتیبانی می‌کند که این نرم‌افزار را برای کسانی که نیاز به انتخاب نوع کلاهک‌های ضربه‌ای مانند میتر، گرد و مخروطی دارند، مناسب می‌کند. با این حال، اگر می خواهید متن خود را متحرک کنید، بهتر است از After Effects استفاده کنید.

امکان ویرایش و میکس صدا

این برنامه دارای ابزارهای حرفه ای ویرایش صدا می باشد. به عنوان مثال، می توانید از حالت های اتوماسیون در میکسر آهنگ استفاده کنید یا انواع مختلف صدا را در فضای کاری Audio انتخاب کنید. اگر تا به حال از ابزارهای میکس صدا میان رده استفاده کرده اید، ویژگی های موجود در این نرم افزار را دوست خواهید داشت.

با این حال، اگر تجربه قبلی ندارید، ممکن است تسلط بر ابزارهای پیشرفته طراحی صدا برای شما چالش برانگیز باشد. شما به سرعت یاد خواهید گرفت که چگونه صدا را تنظیم کنید و از ابزارهای متحرک استفاده کنید، اما فهمیدن نحوه استفاده از ویژگی های حرفه ای زمان می برد. در حالی که Adobe Premiere دارای یک رابط ساده است، گزینه های پیشرفته ویرایش صدا هنوز دشوار است مگر اینکه پس زمینه ای قوی در این زمینه داشته باشید.

ادغام Frame.io به عنوان یک گزینه جدید برای همکاری

مزیت اصلی این نرم افزار ویرایش ویدیو برای مک و ویندوز که آن را برای پروژه هایی که نیاز به همکاری دارند عالی می کند این است که با Frame.io ادغام می شود. Adobe این سرویس را سال گذشته خریداری کرد. شما به راحتی متوجه خواهید شد که چگونه یک حساب کاربری Frame.io ایجاد کنید و از 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری استفاده کنید. علاوه بر این، 100 گیگابایت دیگر فضای ذخیره سازی Creative Cloud دریافت خواهید کرد.

اگر از صفحه خوش آمد گویی بازدید کنید، یک آموزش مفید خواهید دید که به شما کمک می کند بفهمید چگونه پروژه خود را ایجاد کنید و از سایر ویژگی ها استفاده کنید. سپس، می‌توانید پیوند ویدیوی خود را برای اعضای تیم و سهامداران ارسال کنید. کافیست به منوی Window رفته و روی گزینه Review در پنل Frame.io کلیک کنید. به خاطر داشته باشید که باید با حساب Adobe خود وارد شوید. شما یک صفحه وب جدید خواهید دید و می توانید اسناد خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

اکنون، به لطف نوار هدر به روز شده، ناوبری ساده تری دارد، از ادغام Frame.io پشتیبانی می کند و کاربران را قادر می سازد به مجموعه ای از فایل های Adobe Stock دسترسی داشته باشند.

عملکرد مفید Creative Cloud Sync

هنگام استفاده از Creative Cloud، می توانید در فضای کاری که برای همه نرم افزارهای Adobe مشترک است، کار کنید. من دوست دارم که بتوانم تنظیمات دلخواه، میانبرهای صفحه کلید و طرح‌بندی‌های فضای کاری خود را بدون در نظر گرفتن مکانم در هر رایانه‌ای همگام‌سازی کنم. Adobe Premiere Pro به عنوان بخشی از Creative Cloud به طور کامل با سایر برنامه های خلاقانه مانند Premiere Rush ادغام می شود که به شما امکان می دهد فایل ها را بدون افت کیفیت وارد کنید و ساختار اصلی آنها را حفظ کنید.

این همچنین به اعضای تیم اجازه می‌دهد تا پروژه‌های یکدیگر را در برنامه‌های مختلف بدون ایجاد اختلال در روند کاری خود ویرایش کنند. علاوه بر این، همکاران نیز می توانند به راحتی بدون خروج از برنامه ارتباط برقرار کنند. به لطف ادغام با تیم های مایکروسافت امکان پذیر شد. در آنجا، کارمندان می توانند یادداشت های پروژه را به اشتراک بگذارند و رهبران تیم می توانند پیشرفت هر یک از شرکت کنندگان را بررسی کنند.

در نتیجه

کاری که Adobe Premiere Pro انجام می دهد به بهترین وجه رقبای خود را شرمنده می کند. اگر فیلمسازی هستید که به بالاترین درجه کنترل روی فایل‌های ویدیویی و صوتی خود نیاز دارید، هیچ چیز به کیفیت Premiere Pro نزدیک نمی‌شود. ابزارهای تنظیم رنگ، نور و صدا بهترین‌ها در این زمینه هستند، که این برنامه را برای ویرایشگران و فیلمبردارانی که نیاز دارند بیشترین بهره را از فیلم‌های خود ببرند، کاملاً مناسب است.

Premiere Pro یک ابزار قدرتمند است، اما هنوز کامل نیست. جلوه های ویژه لباس قوی آن نیست و بسیاری از جلوه ها باعث ایجاد مشکلات عملکردی برای من شد. این برنامه بسیار نیاز به منابع دارد و ممکن است روی دستگاه معمولی به راحتی اجرا نشود. رابط کاربری آن طوری طراحی شده است که برای پیمایش راحت باشد، اما زمانی که تازه شروع به کار می کنید عادت کردن به آن کمی طول می کشد. فکر می‌کنم یک علاقه‌مند معمولی متوجه می‌شود که می‌تواند هر چیزی را که نیاز دارد با یک ابزار ارزان‌تر یا بصری‌تر انجام دهد.

سوالات متداول
س.آیا Adobe Premiere Pro برای مبتدیان خوب است؟

اگرچه Adobe Premiere Pro یکی از قدرتمندترین ویرایشگرهای نرم افزاری مبتنی بر دسکتاپ است، به لطف طراحی بصری و آموزش های آنلاین فراوان. مهم نیست که با چه نوع مشکلی روبرو می شوید یا سؤالاتی که ممکن است داشته باشید، می توانید روی صدها هزار نفر که با مشکلات مشابهی روبرو شده اند و راه حل را به صورت آنلاین ارسال کرده اند حساب کنید. این فقط یکی از مزایای استفاده از ویرایشگر ویدیویی است. بنابراین پاسخ کوتاه این است که بله، یکی از بهترین ویرایشگرهای ویدئویی برای مبتدیان است.

س. Adobe Premiere Pro با چه برنامه های دیگری ادغام می شود؟
با برنامه های زیر ادغام می شود: Adobe Photoshop، ftrack  

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 2024
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • فایل “Creative_Cloud_Set-Up.exe” را اجرا کنید. مورد ذیل را انجام دهید:
-> Create an Adobe ID account and log in.
 • نرم افزار را ا نصب کنید اما اجرا نکنید.
 • به پوشه ” Crack ” بروید. موارد ذیل را انجام دهید:
-> Run the file ” AdobeGenP.exe “
-> Click the ” Runas TI ” button.
-> Click the ” Search ” button and wait until it is finished.
-> Select only the Adobe Premiere Pro [see picture]
-> Then click the ” Patch ” button —> Wait until it is finished.
->Done
 • نرم افزار را اجرا کنید.
   

Minimum and recommended system requirements for Windows

Minimum
Recommended
Processor
 • Intel® 6th Generation or newer CPU – or AMD Ryzen™ 1000 Series or newer CPU
 • Advanced Vector Extensions 2 (AVX2) Support required
Note:
 it is not possible to install the 24.0 versions on Intel® 3rd Generation of processors or older (as well as older AMD processors).
Intel® 11th Generation or newer CPU with Quick Sync – or AMD Ryzen™ 3000 Series / Threadripper 2000 series or newer CPU
Operating system    
Windows 10 (64-bit) V20H2 or later
Windows 10 (64-bit) version 22H2 (or later) or Windows 11.
Memory
8 GB of RAM
 • 16 GB of RAM for HD media
 • 32 GB or more for 4K and higher
GPU
2 GB of GPU memory
 • 4 GB of GPU memory for HD and some 4K media
 • 6 GB or more for 4K and higher
Storage
 • 8 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (will not install on removable flash storage)
 • Additional high-speed drive for media
 • Fast internal SSD for app installation and cache
 • Additional high-speed drive(s) for media
Display
1920 x 1080
 • 1920 x 1080 or greater
 • DisplayHDR 1000 for HDR workflows
Sound card
ASIO compatible or Microsoft Windows Driver Model
ASIO compatible or Microsoft Windows Driver Model
Network storage connection
1 Gigabit Ethernet (HD only)
10 Gigabit ethernet for 4K shared network workflow

Minimum and recommended system requirements for macOS

Minimum
Recommended
Processor
 • Intel® 6th Generation or newer CPU
 • Advanced Vector Extensions 2 (AVX2) Support required
Note:
The 24.0 versions will not install on Mac Pro 2013 or older systems.
Apple silicon M1 or newer
Operating system
macOS Monterey (version 12) or later
Note:
 • Support for macOS 11.0 (Big Sur) has been discontinued. Installing the 24.0 versions of our video applications on macOS 11.0 or older isn’t possible.
 • The 24.0 versions of Premiere Pro are not supported on Rosetta. Mac users can continue to use the 24.0 version on Apple silicon and Intel-based Mac.
macOS Monterey (version 12) or later
Memory
8 GB of RAM
Apple silicon: 16 GB of unified memory
GPU
Apple Silicon: 8 GB of unified memory Intel: 2 GB of GPU memory
Apple silicon: 16 GB of unified memory
Storage
 • 8 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (does not install on removable flash storage)
 • Additional high-speed drive for media
 • Fast internal SSD for app installation and cache
 • Additional high-speed drive(s) for media
Display
1920 x 1080
 • 1920 x 1080 or greater
 • DisplayHDR 1000 for HDR workflows
Network storage connection
1 Gigabit Ethernet (HD only)
10 Gigabit ethernet for 4K shared network workflow

 

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

۴ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید