.
Adobe Premiere Pro 2023 v23.4.0.56 Win/Mac + Lite + Portable ویرایش حرفه ای فیلم

در اینجا شاید فقط چند برنامه بیشتر از Adobe Premiere Pro برای ویرایش ویدیو محبوبیت داشته باشند و صادقانه بگویم، نیازی به توضیح اضافی ندارد. این یکی از جامع ترین ابزارهایی است که می توان در مورد چنین کاری استفاده کرد.

Adobe Premiere Pro به طور گسترده ای به عنوان استاندارد طلایی ویرایشگرهای ویدئویی با کیفیت حرفه ای در نظر گرفته می شود. ابزارهای تنظیم رنگ، نور و صدا، رقابت مستقیم آن را کاملاً از آب خارج می کند.

اگر به ابزاری برای پرش کردن فیلم خود از صفحه نیاز دارید، به جز Premiere Pro نگاه نکنید. بسیاری از ویژگی‌ها و جلوه‌های Premiere Pro برای کسانی که در Adobe Creative Cloud تجربه دارند، آشنا هستند. یکی از بزرگترین نقاط قوت Premiere Pro ادغام یکپارچه آن با سایر برنامه های Adobe، به ویژه After Effects است.

در حالی که این نرم افزار حتی برای مبتدیان نیز قابل استفاده است، مجموعه ای از ابزارهای حرفه ای نیز دارد. پس از به‌روزرسانی اخیر که توسعه‌دهندگان ویژگی‌های جدیدی را معرفی کردند، استفاده از برنامه حتی راحت‌تر شد.

ویژگی های Adobe Premiere Pro

این نرم افزار دارای مجموعه ابزار گسترده ای است که شامل گزینه هایی برای ویرایش ویدئو و میکس صدا و همچنین ایجاد انیمیشن و انجام تصحیح رنگ می باشد. با استفاده از مجموعه ای ساخته شده از افکت ها و انتقال ها، می توانید کلیپ های خود را بیشتر تقویت کنید. قالب های گرافیکی متحرک بصری هستند و حتی برای مبتدیان نیز قابل استفاده هستند. با استفاده از انواع ابزارهای تنظیم رنگ، می توانید حسی حرفه ای به فیلم خود بدهید.

Premiere Pro برای کارهایی با پیچیدگی های مختلف مناسب است. می توانید از آن برای ایجاد کلیپ هایی برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود استفاده کنید یا از ابزارهای آن برای ایجاد فیلم های کامل استفاده کنید.

رابط کاربری شفاف و قابل انعطاف

مزیت اصلی این ویرایشگر ویدیوی Adobe این است که دارای ۹ ابزار مناسب است که حل هر کار را ساده می کند، یعنی یادگیری، اسمبلی، ویرایش، رنگ، جلوه ها، صدا، گرافیک، شرح و کتابخانه ها.

هنگام استفاده از سایر ویرایشگرهای ویدیویی برای ویندوز و macOS، خواهید دید که آنها دارای منوهای کشویی هستند. با این حال، این نرم افزار Adobe به شما اجازه می دهد تا همیشه مهم ترین ابزارها را در دسترس داشته باشید. این به شما امکان می دهد تا هنگام ویرایش فایل های خود از گزینه های گسترده تری استفاده کنید. به عنوان مثال، Premiere Pro مجموعه ای از ابزارها برای اضافه کردن عناوین دارد.

توجه: رابط Adobe Premiere Pro هنوز نیاز به بهبود دارد. این کاملاً پیچیده است، به همین دلیل است که پیدا کردن ابزار مورد نیاز شما ممکن است دشوار باشد. به لطف میانبرهای صفحه کلید Premiere Pro، می توانید مقداری در زمان صرفه جویی کنید و به میزان قابل توجهی سرعت کار خود را افزایش دهید. با این حال، شما باید آنها را حفظ کنید.

فضای کاری رنگ Lumetri برای اعمال اصلاحات اصلی رنگ

Premiere Pro دارای یک فضای کاری مناسب Lumetri Color است که به شما امکان می دهد از انواع گزینه های تنظیم رنگ حرفه ای استفاده کنید. می توانید اصلاح رنگ اولیه را انجام دهید یا تنظیمات مختلف را حتی بیشتر با کمک اسلایدها تنظیم کنید. اگر تجربه ای ندارید، می توانید از گزینه تنظیم خودکار استفاده کنید و سپس لغزنده ها را برای تنظیم دقیق نتیجه حرکت دهید.

با استفاده از قطره چکان، می توانید تعادل رنگ سفید را برای حذف رنگ های ناخواسته تنظیم کنید. فضای کاری به دو پانل Basic و Creative تقسیم می شود. هنگام استفاده از دومی، به Color Wheels دسترسی خواهید داشت. با آنها می توانید سایه ها و هایلایت ها را تنظیم کنید تا رنگ ها برجسته شوند. علاوه بر این، می‌توانید به گزینه‌های متنوع دیگری از جمله افکت اسپلیت تون دسترسی داشته باشید.

ویژگی تشخیص صحنه برای صرفه جویی در زمان ویرایش

برای سرعت بخشیدن به گردش کار خود، می توانید از ابزار جدید معرفی شده Scene Detection استفاده کنید. اگر در طول عکاسی از لنزهای مختلفی استفاده می کنید، ممکن است ادغام بخش هایی با اندازه های مختلف برای شما دشوار باشد. بسیاری از کاربران آیفون پرو ۱۲ نیز با این مشکل روبرو هستند. با استفاده از این قابلیت می توانید فیلم خود را با کمک الگوریتم های یادگیری ماشینی آنالیز کرده و به صورت خودکار آن را به قسمت های مختلف برش دهید.

به لطف آن، نیازی به تنظیم دستی زمان شروع و پایان هر بخش نخواهید داشت. شما می توانید به سرعت ویدیوی خود را به چندین صحنه برش دهید و تنظیم رنگ را انجام دهید. پس از آزمایش این ابزار، می توانم تأیید کنم که استفاده از آن بسیار راحت است.

کتابخانه عظیم افکت های موجود و لایه تنظیم

برای بهبود ویدیوهای خود، می توانید جلوه های مختلف را بکشید و رها کنید. کتابخانه داخلی شامل جلوه های ویدیویی و صوتی اولیه و همچنین از پیش تنظیم های پیشرفته تر است.

اگر هیچ تجربه قبلی ندارید، می‌توانید برخی از پیش‌تنظیمات را بدون تنظیم تنظیمات آن‌ها اضافه کنید. با این حال، در برخی موارد، ممکن است بهتر باشد بسته به پروژه ای که روی آن کار می کنید، آنها را سفارشی کنید.

یکی دیگر از مزایای این برنامه این است که از ویرایش لایه پشتیبانی می کند. می توانید از لایه های تنظیم مختلف برای اعمال افکت های مختلف استفاده کنید. به لطف تکنیک های ویرایش غیر مخرب، می توانید کلیپ های خود را بدون تأثیر بر فایل های منبع ویرایش کنید.

پشتیبانی همه جانبه VR

از آنجایی که متخصصان خلاق بیشتر و بیشتر شروع به استفاده از جلوه های واقعیت مجازی می کنند، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند ابزارهایی را برای ایجاد ویدیوهای همهجانبه تر اضافه کنند. Adobe Premiere Pro از ویرایش پیشرفته VR پشتیبانی می کند. در جدیدترین نسخه، اکنون ایجاد محتوای VR ساده تر از همیشه است.

با استفاده از نشانگرهای فضایی، می توانید به سرعت هر نقطه ای را که نیاز به جایگزینی دارد پیدا کنید. این ابزار حتی برای کسانی که کلیپ های معمولی را ویرایش می کنند مفید خواهد بود. حالت تئاتر از ۱۸۰ VR پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد فایل های خود را با فرمت Google VR180 ذخیره کرده و در YouTube پست کنید.

امکانات ویرایش چند دوربینی چشمگیر

این ویژگی برای کسانی مفید است که با استفاده از چندین دوربین فیلمبرداری می کنند و سپس باید با استفاده از این فیلم یک ویدیو ایجاد کنند. ممکن است ادغام بخش های زیادی از فیلم خود با زوایای مختلف دشوار باشد مگر اینکه از ویژگی ویرایش چند دوربینی ویژه موجود در Premiere Pro استفاده کنید.

با استفاده از این ابزار می توانید فیلم ها و آهنگ های صوتی را انتخاب کرده و به یک سکانس اضافه کنید. سپس، باید دنباله‌ای را که ایجاد کرده‌اید نگاه کنید و بخش‌هایی را که می‌خواهید در ویدیوی خود ببینید، انتخاب کنید.

کار راحت با عنوان و زیرنویس

یکی دیگر از نکات این نرم افزار این است که به شما امکان می دهد متن، عنوان و زیرنویس را شخصی سازی کنید. می توانید فایل های XML و SRT را وارد کنید. Premiere Pro به شما امکان می دهد به کتابخانه های فونت، از جمله فونت های Adobe TypeKit دسترسی داشته باشید. می توانید بسته به نیاز خود آنها را با تغییر هسته، چرخش، خزیدن، چرخش، کدورت، بافت و غیره سفارشی کنید. درست مانند فتوشاپ، کاربران می توانند ضربه ها را تنظیم کنند و افکت های سایه اضافه کنند.

نسخه منتشر شده در سال ۲۰۲۳ از انواع سبک‌های ضربه‌ای جدید پشتیبانی می‌کند که این نرم‌افزار را برای کسانی که نیاز به انتخاب نوع کلاهک‌های ضربه‌ای مانند میتر، گرد و مخروطی دارند، مناسب می‌کند. با این حال، اگر می خواهید متن خود را متحرک کنید، بهتر است از After Effects استفاده کنید.

امکان ویرایش و میکس صدا

این برنامه دارای ابزارهای حرفه ای ویرایش صدا می باشد. به عنوان مثال، می توانید از حالت های اتوماسیون در میکسر آهنگ استفاده کنید یا انواع مختلف صدا را در فضای کاری Audio انتخاب کنید. اگر تا به حال از ابزارهای میکس صدا میان رده استفاده کرده اید، ویژگی های موجود در این نرم افزار را دوست خواهید داشت.

با این حال، اگر تجربه قبلی ندارید، ممکن است تسلط بر ابزارهای پیشرفته طراحی صدا برای شما چالش برانگیز باشد. شما به سرعت یاد خواهید گرفت که چگونه صدا را تنظیم کنید و از ابزارهای متحرک استفاده کنید، اما فهمیدن نحوه استفاده از ویژگی های حرفه ای زمان می برد. در حالی که Adobe Premiere دارای یک رابط ساده است، گزینه های پیشرفته ویرایش صدا هنوز دشوار است مگر اینکه پس زمینه ای قوی در این زمینه داشته باشید.

ادغام Frame.io به عنوان یک گزینه جدید برای همکاری

مزیت اصلی این نرم افزار ویرایش ویدیو برای مک و ویندوز که آن را برای پروژه هایی که نیاز به همکاری دارند عالی می کند این است که با Frame.io ادغام می شود. Adobe این سرویس را سال گذشته خریداری کرد. شما به راحتی متوجه خواهید شد که چگونه یک حساب کاربری Frame.io ایجاد کنید و از ۱۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری استفاده کنید. علاوه بر این، ۱۰۰ گیگابایت دیگر فضای ذخیره سازی Creative Cloud دریافت خواهید کرد.

اگر از صفحه خوش آمد گویی بازدید کنید، یک آموزش مفید خواهید دید که به شما کمک می کند بفهمید چگونه پروژه خود را ایجاد کنید و از سایر ویژگی ها استفاده کنید. سپس، می‌توانید پیوند ویدیوی خود را برای اعضای تیم و سهامداران ارسال کنید. کافیست به منوی Window رفته و روی گزینه Review در پنل Frame.io کلیک کنید. به خاطر داشته باشید که باید با حساب Adobe خود وارد شوید. شما یک صفحه وب جدید خواهید دید و می توانید اسناد خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

اکنون، به لطف نوار هدر به روز شده، ناوبری ساده تری دارد، از ادغام Frame.io پشتیبانی می کند و کاربران را قادر می سازد به مجموعه ای از فایل های Adobe Stock دسترسی داشته باشند.

عملکرد مفید Creative Cloud Sync

هنگام استفاده از Creative Cloud، می توانید در فضای کاری که برای همه نرم افزارهای Adobe مشترک است، کار کنید. من دوست دارم که بتوانم تنظیمات دلخواه، میانبرهای صفحه کلید و طرح‌بندی‌های فضای کاری خود را بدون در نظر گرفتن مکانم در هر رایانه‌ای همگام‌سازی کنم. Adobe Premiere Pro به عنوان بخشی از Creative Cloud به طور کامل با سایر برنامه های خلاقانه مانند Premiere Rush ادغام می شود که به شما امکان می دهد فایل ها را بدون افت کیفیت وارد کنید و ساختار اصلی آنها را حفظ کنید.

این همچنین به اعضای تیم اجازه می‌دهد تا پروژه‌های یکدیگر را در برنامه‌های مختلف بدون ایجاد اختلال در روند کاری خود ویرایش کنند. علاوه بر این، همکاران نیز می توانند به راحتی بدون خروج از برنامه ارتباط برقرار کنند. به لطف ادغام با تیم های مایکروسافت امکان پذیر شد. در آنجا، کارمندان می توانند یادداشت های پروژه را به اشتراک بگذارند و رهبران تیم می توانند پیشرفت هر یک از شرکت کنندگان را بررسی کنند.

در نتیجه

کاری که Adobe Premiere Pro انجام می دهد به بهترین وجه رقبای خود را شرمنده می کند. اگر فیلمسازی هستید که به بالاترین درجه کنترل روی فایل‌های ویدیویی و صوتی خود نیاز دارید، هیچ چیز به کیفیت Premiere Pro نزدیک نمی‌شود. ابزارهای تنظیم رنگ، نور و صدا بهترین‌ها در این زمینه هستند، که این برنامه را برای ویرایشگران و فیلمبردارانی که نیاز دارند بیشترین بهره را از فیلم‌های خود ببرند، کاملاً مناسب است.

Premiere Pro یک ابزار قدرتمند است، اما هنوز کامل نیست. جلوه های ویژه لباس قوی آن نیست و بسیاری از جلوه ها باعث ایجاد مشکلات عملکردی برای من شد. این برنامه بسیار نیاز به منابع دارد و ممکن است روی دستگاه معمولی به راحتی اجرا نشود. رابط کاربری آن طوری طراحی شده است که برای پیمایش راحت باشد، اما زمانی که تازه شروع به کار می کنید عادت کردن به آن کمی طول می کشد. فکر می‌کنم یک علاقه‌مند معمولی متوجه می‌شود که می‌تواند هر چیزی را که نیاز دارد با یک ابزار ارزان‌تر یا بصری‌تر انجام دهد.

سوالات متداول
س.آیا Adobe Premiere Pro برای مبتدیان خوب است؟

اگرچه Adobe Premiere Pro یکی از قدرتمندترین ویرایشگرهای نرم افزاری مبتنی بر دسکتاپ است، به لطف طراحی بصری و آموزش های آنلاین فراوان. مهم نیست که با چه نوع مشکلی روبرو می شوید یا سؤالاتی که ممکن است داشته باشید، می توانید روی صدها هزار نفر که با مشکلات مشابهی روبرو شده اند و راه حل را به صورت آنلاین ارسال کرده اند حساب کنید. این فقط یکی از مزایای استفاده از ویرایشگر ویدیویی است. بنابراین پاسخ کوتاه این است که بله، یکی از بهترین ویرایشگرهای ویدئویی برای مبتدیان است.

س. Adobe Premiere Pro با چه برنامه های دیگری ادغام می شود؟

با برنامه های زیر ادغام می شود:

Adobe Photoshop، ftrack

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details for Windows

 • 6th generation Intel processor or higher or AMD equivalent with SSE4.1 support
 • Microsoft Windows 10 version 2004 or later (version 21H1 recommended)
 • Microsoft Windows 11 (version 21H2). Only 64-bit versions.
  Windows 7, Windows 8.1 are not supported
 • HEIF/HEVC import is only supported on Windows 10 version 1903 or later.
 • 6.7 GB of free hard disk space for installing applications
 • additional 13 GB to download all additional content required
 • additional free space (cannot be installed on a volume
 • using a case-sensitive file system, or on removable
 • flash drives with FAT)
 • Microsoft DirectX 12 compatible sound and display driver
 • Windows Media Player is required when importing/exporting Windows Media formats
 • DVD burning requires a compatible DVD burner.

 

System Requirements and Technical Details for Mac

 • Processor : Intel Intel 6thGen or newer CPU
 • Operating system : macOS X v10.12 or later (v10.13 or later required for hardware-acceleration)
 • RAM : 16 GB of RAM (32 GB recommended)
 • ۴ GB of GPU VRAM
 • Hard disk space : Fast internal SSD (recommended) for app installation and cache – plus provisional space for media
 • Monitor resolution : 1920 x 1080 or greater display resolution
 • Video card : 32-bit video card
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 2023
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را با اکانت دلخواه نصب کنید. اما اجرا نکنید
 •  AdobeGenP.exe موجود در پوشه Patch را به عنوان Admin اجرا کنید و Patch را اعمال کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید. اما اجرا نکنید
 • فایل های موجود در پوشه Crack  را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و در صورت نیاز جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

2 پاسخ به “Adobe Premiere Pro 2023 v23.4.0.56 Win/Mac + Lite + Portable ویرایش حرفه ای فیلم”

 1. Phil گفت:

  Please check password for Adobe.Premiere.Pro.2023.23.3.0.61.Full.Portable.rar, not yekdown.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.