.
Adobe Premiere Elements 2023 v21.1.0.214 Win/Mac ویرایش ویدیو قدرتمند

Adobe Premiere Elements یک نسخه وظیفه محور فتوشاپ است. این شامل ابزارهای زیادی است که هنگام ویرایش تصاویر به آنها نیاز دارید. Photoshop Elements یک رابط بصری مناسب دارد که کاملاً با برادر بزرگتر خود متفاوت است.

این برنامه مبتنی بر فناوری Adobe Sensei AI است که یکی از بهترین ویرایشگرهای عکس هوش مصنوعی است. عکاسان تازه کار قطعاً از اتوماسیون بسیاری از کارهای پیچیده قدردانی می کنند که کار آنها را تا حد زیادی تسهیل می کند.

به لطف ۷۸ ویرایش هدایت شده، می توانید به راحتی با کارهای مختلف کنار بیایید و کنترل بیشتری بر نتیجه نهایی داشته باشید. کاربران با تجربه تر می توانند از Adjustment Layers و سایر ویژگی های پیشرفته بهره مند شوند. چنین قابلیت های گسترده ای باعث می شود بسیاری از کاربران به دنبال نسخه رایگان Photoshop Elements باشند.

رابط کاربری ساده

من به این واقعیت عادت کرده‌ام که برنامه‌های مدرن تاریک به نظر می‌رسند، آیکون‌های مینیمالیستی و رابط پنهان دارند. اما وقتی عناصر فتوشاپ را باز کردم، این روح دهه ۲۰۰۰ را احساس کردم، زمانی که همه برنامه ها روشن، رنگارنگ بودند و هر آیکون یک عکس جداگانه با جزئیات زیاد بود.

طراحی رابط Photoshop Elements 2023 در سال ۲۰۰۵ زمانی که CS2 به تازگی منتشر شد، بسیار باقی ماند. عملاً هیچ شکایتی در مورد خود رابط وجود ندارد. خیلی واضح است که همه دکمه ها چگونه و کجا قرار دارند.

ابزارها – هر چیزی که برای کار اولیه با عکس نیاز دارید در سمت چپ است. من معتقدم هیچ چیز اضافی در آنجا وجود ندارد – انتخاب سریع، ابزار چشم، ابزار سفید کردن، ابزار صاف کردن، متن، و قلم موی شفابخش نقطه ای.

سازماندهی عکس ها – ضروری ترین ابزارها برای مشاهده سریع یا چرخش تصاویر را در زیر پیدا خواهید کرد. اشکال این است که نمی توانید همزمان با چندین عکس کار کنید، مثلاً آنها را بچرخانید.

تصحیح رنگ – یک منوی تصحیح رنگ در سمت راست وجود دارد. مطابق با طرح کلاسیک Adobe مدیریت می شود. باید لغزنده ها را به طرفین حرکت دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

جلوه های سریع – همچنین می توانید برخی از جلوه های رنگی را روی عکس اعمال کنید. آنها درست زیر پانل تصحیح رنگ قرار دارند.

صفحه اصلی مفید

من نمی توانم به صفحه اصلی مفید در Adobe Photoshop Elements اشاره کنم. استفاده از آن بسیار راحت است و به نوعی ادامه نسخه ۲۰۱۹ است. همه به راحتی می توانند ابزارهای لازم را پیدا کنند و شروع به ویرایش تصاویر کنند.

اکنون این فرصت را دارید که به سرعت تصاویر را وارد کنید و از گزینه های ایجاد خودکار استفاده کنید. ویرایشگر عکس، ویرایشگر ویدیو (Elements Premiere)، و Organizer نیز در دسترس هستند.

می توانید مجموعه ویژگی ها را با کمک چرخ فلک قابل پیمایش مشاهده کنید. می توانید آن را در بالای صفحه پیدا کنید. اگر می خواهید به آموزش های آنلاین بروید، می توانید این کار را از طریق نوار جستجو انجام دهید.

+۷۶ راهنما برای مبتدیان

در بالای صفحه، تب Guide را خواهید دید که حاوی راهنماهای رسمی Adobe Element است. در اینجا همه چیز را خواهید یافت: از حذف اشیاء کوچک از تصویر گرفته تا جایگزینی پس زمینه پیچیده.

جالب ترین چیز نحوه ارائه این دروس است. می توانید حالت “ساده” یا “سفارشی” را انتخاب کنید. در مورد اول، حتی نیازی نیست به این فکر کنید که کجا و کدام ابزار را جستجو کنید.

تمام ابزارهای لازم را می توان از خود درس با کلیک بر روی نمادهای آنها در متن استفاده کرد. معمولاً سخت ترین درس ها نیز به یک بازی ابتدایی تبدیل می شوند.

دوربین ساده شده RAW

اگر فایل RAW را انتخاب کنید، Camera Raw به طور خودکار باز می شود. این نسخه نسبت به فتوشاپ و لایت روم دارای مجموعه ای ساده تر از امکانات است.

با این وجود، عملکرد آن برای تغییر تعادل رنگ سفید، نوردهی، کنتراست و برخی پارامترهای دیگر کافی است. همچنین می‌خواهم به عدم تعدیل‌های محلی اشاره کنم.

حالت تخصصی پیشرفته

دکمه Expert را در بالا و در کنار دکمه Guided خواهید دید. حالت برنامه پیشرفته را فعال می کند که در آن ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ را خواهید یافت.

یکی از ویژگی های ناحیه Expert امکان کار با لایه های تنظیم است. می توانید تغییرات لازم را در لایه ایجاد کنید و سپس دوباره به آنها برگردید. پس از اعمال ماسک روی لایه، می توانید از ابزارهای گرادیان یا برس استفاده کنید.

به این ترتیب می توانید مناطق خاصی را تغییر دهید. به عنوان مثال، شما در حال کار با یک لایه تنظیم روشنایی و کنتراست هستید و باید آسمان را ویرایش کنید در حالی که زمین را بدون تغییر رها می کنید. می توانید پس از کار با لایه، ابزارهای ویرایش ماسک را اعمال کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

برس شفا دهنده نقاط هوشمند

صادقانه بگویم، من انتظار هیچ چیز غیرعادی از این ابزار نداشتم، زیرا در فتوشاپ به آن عادت کردم. با این حال، توسعه دهندگان آن را در Elements تغییر دادند و اکنون یک ابزار کاملاً جدید است.

می توانید هر عنصری را در یک عکس انتخاب کنید و ناپدید می شود. اگرچه در فتوشاپ، اغلب این اتفاق بسیار قابل توجه بود و یک فضای منحنی را پشت سر گذاشت، اما در اینجا اشیا به سادگی ناپدید می شوند که گویی هرگز آنجا نبوده اند.

سازمان دهنده عناصر فتوشاپ

Organizer یکی از ویژگی های مهم عناصر پریمیر و فتوشاپ است. در اینجا شما عکس‌های خود را برای عملیات‌های بعدی مانند برچسب‌گذاری با کلمات کلیدی، توزیع بر اساس آلبوم، افزودن اطلاعات درباره افراد، مکان‌ها و رویدادهایی که حاوی آنها هستند آپلود می‌کنید.

Organizer به شما امکان می دهد تصاویر مورد نیاز خود را در صورت آپلود در اینجا سریعتر و راحت تر پیدا کنید. اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، می توانید به سادگی تصاویر را از ویرایشگر عکس باز کنید. اما من دوست دارم همانطور که در لایت روم کار می کند در برنامه ادغام شود.

همراه با دستورالعمل های راهنمایی در مورد نحوه ویرایش عناصر ویدیویی

همانطور که قبلا ذکر شد، این ابزار می تواند توسط متخصصان و مبتدیان مورد استفاده قرار گیرد، که دومی از مزایای راهنماهایی برای کمک به آنها در ویرایش های مختلف برخوردار است. بنابراین، اگر در این کار تازه کار هستید، به تب Guided دسترسی پیدا کنید، یکی از آموزش های موجود را انتخاب کنید و برنامه شما را گام به گام در این فرآیند راهنمایی می کند.

توجه داشته باشید که در حالی که اصول اولیه وجود دارد، می‌توانید از طریق وب در بخش اختصاصی Adobe Help اطلاعات عمیق‌تری در مورد سایر جنبه‌های رسانه‌ای مانند دریافت آهنگ صحیح به صورت خودکار پیدا کنید.

چاپ

Adobe Photoshop Elements کنترل بسیار خوبی بر چاپ و برش تصاویر شما از جمله ابزارهای علامت گذاری چاپگر و تنظیم جوهر دارد. در صورت بروز مشکلاتی در هنگام ارسال تصویر برای چاپ، نرم افزار به شما هشدار می دهد. قبل از اینکه چاپگر درخواست شما را دریافت کند، می‌توانید تمام مشکلات را برطرف کنید.

مجموعه ای از ابزارهای مناسب برای همه نیازها و ترجیحات

این نرم افزار دارای تعداد قابل توجهی از ویژگی ها، عملکردها و ابزارهایی است که هر مبتدی می خواهد و به آن نیاز دارد. که با تعداد زیادی آهنگ برای کلیپ های ویدیویی و صوتی شما شروع می شود. یکی از مواردی که قابل ذکر است این است که تعداد زیادی الگو را در خود جای داده است. که می توانید آنها را آزمایش کنید.

می‌توانید ویدیو را با متن، صدا و جلوه‌های ویژه بهبود ببخشید. اما نمی‌توانید آنقدر که برای مثال با Adobe Premiere Pro انجام می‌دهید، آن را سفارشی کنید. از این منظر و با قضاوت بر اساس تعداد قالب‌ها، می‌توان فرض کرد که این ابزار برای کسانی که می‌خواهند اصول اولیه ویرایش را بیاموزند مناسب‌تر است. اگرچه برخی ممکن است استدلال کنند که با استفاده از ابزارها و جلوه‌های بیشتر می‌توان آن را بهتر کرد. اصول اولیه و فراتر از آن اینجاست.

Adobe Premiere Elements می‌تواند آهنگ‌های ویدیویی و صوتی نامحدودی را با افکت‌های فریم کلیدی متعدد روی هر کلیپ و همچنین قابلیت‌های Picture-in-picture و chromakey کنترل کند.

همچنین از بسیاری از پلاگین های شخص ثالث برای ویژگی های اضافی، از جمله پلاگین های Adobe Premiere Pro، افزونه های After Effects و افکت های VST پشتیبانی می کند. درست مانند Adobe Premiere Pro می تواند نوارها و آهنگ و یک رهبر شمارش معکوس ایجاد کند.

Adobe Premiere Elements بر خلاف برخی دیگر از برنامه‌های ویرایش ویدیو، رندر ویدیوی بلادرنگ را نیز دارد که به کاربر اجازه می‌دهد فوراً ویرایش‌های انجام‌شده در جدول زمانی را پیش‌نمایش کند.

کار خود را آماده برای رسانه های اجتماعی مختلف صادر کنید

Adobe Premiere Elements به شما کمک می‌کند فیلم‌های خود را بهبود ببخشید و سبک خود را با جلوه‌ها، انتقال‌ها، تم‌ها، عناوین و موارد دیگر به ارمغان بیاورید. همچنین به شما امکان می دهد تمام خاطرات خود را در نوک انگشتان خود سازماندهی کنید. سفارش دهید، برچسب بزنید، ویدیوهای خود را به روش خود پیدا کنید و مشاهده کنید. با Adobe Premiere Elements می‌توانید خاطرات خود را به طور خاص روی  شبکه های اجتماعی محبوب از جمله اینستاگرام، Vimeo، Facebook و YouTube ارسال کنید. با این وجود، اگر ترجیح می دهید آن را در یک دی وی دی یا دستگاه دیگری ذخیره کنید، می توانید آن را نیز به همین راحتی انجام دهید.

درنتیجه

Adobe Premiere Elements دقیقاً بازسازی عظیمی از خط نرم‌افزار Premier Elements نیست، بلکه نسخه ساده‌تری است. البته ویژگی های جدیدی مانند آپلودهای یکپارچه فیس بوک و همچنین تمیز کردن صدا و موارد دیگر را خواهید یافت.

یکی دیگر از پیشرفت‌های این نرم‌افزار، توانایی بهبود یافته برای وارد کردن ویدیو از دستگاه‌های جدیدتر، مانند دوربین‌های Flip line است.

با این برنامه قدرتمند، داستان های ویدیویی شگفت انگیزی ایجاد کنید و آنها را به دستگاه ها، دیسک های دیگر صادر کنید. یا آنها را در وب سایت های اشتراک گذاری ویدیو آپلود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

 • 2 GHz or faster processor with SSE2 support; dual-core processor for HDV editing; Intel Core i7 and 16 GB RAM for XAVC-S (4K editing)
 • Microsoft Windows 7 with SP1, Windows 8.1, or Windows 10 (recommended with version 1607 or later)
 • 64-bit OS (32-bit not supported)
 • 4 GB RAM (8 GB recommended)
 • 6.1 GB of available hard-disk space to install applications; additional free space required during installation
 • 10 GB to download all optional content
 • 1280x800 display resolution (at 100% scale factor)
 • Microsoft DirectX 9 or 10 compatible sound and display driver
 • DVD-ROM drive (for installation from DVD)
 • Compatible DVD burner to burn DVDs
 • Windows Media Player (required if importing/exporting Windows Media formats)

System Requirements and Technical Details

 • 64-bit multicore Intel processor
 • Intel Core i7 and 16 GB RAM for XAVC-S (4K editing)
 • 8 GB of available hard-disk space to install applications; additional free space required during installation
 • 10 GB to download all optional content
 • Mac OS X v10.12 (latest dot release) through Mac OS X v10.14
 • Cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices
 • 4 GB RAM (8 GB recommended)
 • 1280x800 display resolution (at 100% scale factor)
 • DVD-ROM drive (for installation from DVD)
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.