فروش نهال بادام

Adobe Premiere Elements یک نسخه وظیفه محور فتوشاپ است. این شامل ابزارهای زیادی است که هنگام ویرایش تصاویر به آنها نیاز دارید. Photoshop Elements یک رابط بصری مناسب دارد که کاملاً با برادر بزرگتر خود متفاوت است.

این برنامه مبتنی بر فناوری Adobe Sensei AI است که یکی از بهترین ویرایشگرهای عکس هوش مصنوعی است. عکاسان تازه کار قطعاً از اتوماسیون بسیاری از کارهای پیچیده قدردانی می کنند که کار آنها را تا حد زیادی تسهیل می کند.

به لطف 78 ویرایش هدایت شده، می توانید به راحتی با کارهای مختلف کنار بیایید و کنترل بیشتری بر نتیجه نهایی داشته باشید. کاربران با تجربه تر می توانند از Adjustment Layers و سایر ویژگی های پیشرفته بهره مند شوند. چنین قابلیت های گسترده ای باعث می شود بسیاری از کاربران به دنبال نسخه رایگان Photoshop Elements باشند.

رابط کاربری ساده

من به این واقعیت عادت کرده‌ام که برنامه‌های مدرن تاریک به نظر می‌رسند، آیکون‌های مینیمالیستی و رابط پنهان دارند. اما وقتی عناصر فتوشاپ را باز کردم، این روح دهه 2000 را احساس کردم، زمانی که همه برنامه ها روشن، رنگارنگ بودند و هر آیکون یک عکس جداگانه با جزئیات زیاد بود.

طراحی رابط Photoshop Elements 2023 در سال 2005 زمانی که CS2 به تازگی منتشر شد، بسیار باقی ماند. عملاً هیچ شکایتی در مورد خود رابط وجود ندارد. خیلی واضح است که همه دکمه ها چگونه و کجا قرار دارند.

ابزارها – هر چیزی که برای کار اولیه با عکس نیاز دارید در سمت چپ است. من معتقدم هیچ چیز اضافی در آنجا وجود ندارد – انتخاب سریع، ابزار چشم، ابزار سفید کردن، ابزار صاف کردن، متن، و قلم موی شفابخش نقطه ای.

سازماندهی عکس ها – ضروری ترین ابزارها برای مشاهده سریع یا چرخش تصاویر را در زیر پیدا خواهید کرد. اشکال این است که نمی توانید همزمان با چندین عکس کار کنید، مثلاً آنها را بچرخانید.

تصحیح رنگ – یک منوی تصحیح رنگ در سمت راست وجود دارد. مطابق با طرح کلاسیک Adobe مدیریت می شود. باید لغزنده ها را به طرفین حرکت دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

جلوه های سریع – همچنین می توانید برخی از جلوه های رنگی را روی عکس اعمال کنید. آنها درست زیر پانل تصحیح رنگ قرار دارند.

صفحه اصلی مفید

من نمی توانم به صفحه اصلی مفید در Adobe Photoshop Elements اشاره کنم. استفاده از آن بسیار راحت است و به نوعی ادامه نسخه 2019 است. همه به راحتی می توانند ابزارهای لازم را پیدا کنند و شروع به ویرایش تصاویر کنند.

اکنون این فرصت را دارید که به سرعت تصاویر را وارد کنید و از گزینه های ایجاد خودکار استفاده کنید. ویرایشگر عکس، ویرایشگر ویدیو (Elements Premiere)، و Organizer نیز در دسترس هستند.

می توانید مجموعه ویژگی ها را با کمک چرخ فلک قابل پیمایش مشاهده کنید. می توانید آن را در بالای صفحه پیدا کنید. اگر می خواهید به آموزش های آنلاین بروید، می توانید این کار را از طریق نوار جستجو انجام دهید.

+76 راهنما برای مبتدیان
در بالای صفحه، تب Guide را خواهید دید که حاوی راهنماهای رسمی Adobe Element است. در اینجا همه چیز را خواهید یافت: از حذف اشیاء کوچک از تصویر گرفته تا جایگزینی پس زمینه پیچیده. جالب ترین چیز نحوه ارائه این دروس است. می توانید حالت “ساده” یا “سفارشی” را انتخاب کنید. در مورد اول، حتی نیازی نیست به این فکر کنید که کجا و کدام ابزار را جستجو کنید. تمام ابزارهای لازم را می توان از خود درس با کلیک بر روی نمادهای آنها در متن استفاده کرد. معمولاً سخت ترین درس ها نیز به یک بازی ابتدایی تبدیل می شوند.
دوربین ساده شده RAW
اگر فایل RAW را انتخاب کنید، Camera Raw به طور خودکار باز می شود. این نسخه نسبت به فتوشاپ و لایت روم دارای مجموعه ای ساده تر از امکانات است. با این وجود، عملکرد آن برای تغییر تعادل رنگ سفید، نوردهی، کنتراست و برخی پارامترهای دیگر کافی است. همچنین می‌خواهم به عدم تعدیل‌های محلی اشاره کنم.
حالت تخصصی پیشرفته
دکمه Expert را در بالا و در کنار دکمه Guided خواهید دید. حالت برنامه پیشرفته را فعال می کند که در آن ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ را خواهید یافت. یکی از ویژگی های ناحیه Expert امکان کار با لایه های تنظیم است. می توانید تغییرات لازم را در لایه ایجاد کنید و سپس دوباره به آنها برگردید. پس از اعمال ماسک روی لایه، می توانید از ابزارهای گرادیان یا برس استفاده کنید. به این ترتیب می توانید مناطق خاصی را تغییر دهید. به عنوان مثال، شما در حال کار با یک لایه تنظیم روشنایی و کنتراست هستید و باید آسمان را ویرایش کنید در حالی که زمین را بدون تغییر رها می کنید. می توانید پس از کار با لایه، ابزارهای ویرایش ماسک را اعمال کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.
برس شفا دهنده نقاط هوشمند

صادقانه بگویم، من انتظار هیچ چیز غیرعادی از این ابزار نداشتم، زیرا در فتوشاپ به آن عادت کردم. با این حال، توسعه دهندگان آن را در Elements تغییر دادند و اکنون یک ابزار کاملاً جدید است. می توانید هر عنصری را در یک عکس انتخاب کنید و ناپدید می شود. اگرچه در فتوشاپ، اغلب این اتفاق بسیار قابل توجه بود و یک فضای منحنی را پشت سر گذاشت، اما در اینجا اشیا به سادگی ناپدید می شوند که گویی هرگز آنجا نبوده اند.
سازمان دهنده عناصر فتوشاپ
Organizer یکی از ویژگی های مهم عناصر پریمیر و فتوشاپ است. در اینجا شما عکس‌های خود را برای عملیات‌های بعدی مانند برچسب‌گذاری با کلمات کلیدی، توزیع بر اساس آلبوم، افزودن اطلاعات درباره افراد، مکان‌ها و رویدادهایی که حاوی آنها هستند آپلود می‌کنید. Organizer به شما امکان می دهد تصاویر مورد نیاز خود را در صورت آپلود در اینجا سریعتر و راحت تر پیدا کنید. اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، می توانید به سادگی تصاویر را از ویرایشگر عکس باز کنید. اما من دوست دارم همانطور که در لایت روم کار می کند در برنامه ادغام شود.
همراه با دستورالعمل های راهنمایی در مورد نحوه ویرایش عناصر ویدیویی

همانطور که قبلا ذکر شد، این ابزار می تواند توسط متخصصان و مبتدیان مورد استفاده قرار گیرد، که دومی از مزایای راهنماهایی برای کمک به آنها در ویرایش های مختلف برخوردار است. بنابراین، اگر در این کار تازه کار هستید، به تب Guided دسترسی پیدا کنید، یکی از آموزش های موجود را انتخاب کنید و برنامه شما را گام به گام در این فرآیند راهنمایی می کند.

توجه داشته باشید که در حالی که اصول اولیه وجود دارد، می‌توانید از طریق وب در بخش اختصاصی Adobe Help اطلاعات عمیق‌تری در مورد سایر جنبه‌های رسانه‌ای مانند دریافت آهنگ صحیح به صورت خودکار پیدا کنید.

چاپ
Adobe Photoshop Elements کنترل بسیار خوبی بر چاپ و برش تصاویر شما از جمله ابزارهای علامت گذاری چاپگر و تنظیم جوهر دارد. در صورت بروز مشکلاتی در هنگام ارسال تصویر برای چاپ، نرم افزار به شما هشدار می دهد. قبل از اینکه چاپگر درخواست شما را دریافت کند، می‌توانید تمام مشکلات را برطرف کنید.
مجموعه ای از ابزارهای مناسب برای همه نیازها و ترجیحات

این نرم افزار دارای تعداد قابل توجهی از ویژگی ها، عملکردها و ابزارهایی است که هر مبتدی می خواهد و به آن نیاز دارد. که با تعداد زیادی آهنگ برای کلیپ های ویدیویی و صوتی شما شروع می شود. یکی از مواردی که قابل ذکر است این است که تعداد زیادی الگو را در خود جای داده است. که می توانید آنها را آزمایش کنید.

می‌توانید ویدیو را با متن، صدا و جلوه‌های ویژه بهبود ببخشید. اما نمی‌توانید آنقدر که برای مثال با Adobe Premiere Pro انجام می‌دهید، آن را سفارشی کنید. از این منظر و با قضاوت بر اساس تعداد قالب‌ها، می‌توان فرض کرد که این ابزار برای کسانی که می‌خواهند اصول اولیه ویرایش را بیاموزند مناسب‌تر است. اگرچه برخی ممکن است استدلال کنند که با استفاده از ابزارها و جلوه‌های بیشتر می‌توان آن را بهتر کرد. اصول اولیه و فراتر از آن اینجاست.

Adobe Premiere Elements می‌تواند آهنگ‌های ویدیویی و صوتی نامحدودی را با افکت‌های فریم کلیدی متعدد روی هر کلیپ و همچنین قابلیت‌های Picture-in-picture و chromakey کنترل کند.

همچنین از بسیاری از پلاگین های شخص ثالث برای ویژگی های اضافی، از جمله پلاگین های Adobe Premiere Pro، افزونه های After Effects و افکت های VST پشتیبانی می کند. درست مانند Adobe Premiere Pro می تواند نوارها و آهنگ و یک رهبر شمارش معکوس ایجاد کند.

Adobe Premiere Elements بر خلاف برخی دیگر از برنامه‌های ویرایش ویدیو، رندر ویدیوی بلادرنگ را نیز دارد که به کاربر اجازه می‌دهد فوراً ویرایش‌های انجام‌شده در جدول زمانی را پیش‌نمایش کند.

کار خود را آماده برای رسانه های اجتماعی مختلف صادر کنید

Adobe Premiere Elements به شما کمک می‌کند فیلم‌های خود را بهبود ببخشید و سبک خود را با جلوه‌ها، انتقال‌ها، تم‌ها، عناوین و موارد دیگر به ارمغان بیاورید. همچنین به شما امکان می دهد تمام خاطرات خود را در نوک انگشتان خود سازماندهی کنید. سفارش دهید، برچسب بزنید، ویدیوهای خود را به روش خود پیدا کنید و مشاهده کنید. با Adobe Premiere Elements می‌توانید خاطرات خود را به طور خاص روی  شبکه های اجتماعی محبوب از جمله اینستاگرام، Vimeo، Facebook و YouTube ارسال کنید. با این وجود، اگر ترجیح می دهید آن را در یک دی وی دی یا دستگاه دیگری ذخیره کنید، می توانید آن را نیز به همین راحتی انجام دهید.

درنتیجه

Adobe Premiere Elements دقیقاً بازسازی عظیمی از خط نرم‌افزار Premier Elements نیست، بلکه نسخه ساده‌تری است. البته ویژگی های جدیدی مانند آپلودهای یکپارچه فیس بوک و همچنین تمیز کردن صدا و موارد دیگر را خواهید یافت.

یکی دیگر از پیشرفت‌های این نرم‌افزار، توانایی بهبود یافته برای وارد کردن ویدیو از دستگاه‌های جدیدتر، مانند دوربین‌های Flip line است.

با این برنامه قدرتمند، داستان های ویدیویی شگفت انگیزی ایجاد کنید و آنها را به دستگاه ها، دیسک های دیگر صادر کنید. یا آنها را در وب سایت های اشتراک گذاری ویدیو آپلود کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.