.
Adobe Photoshop Tricks and Tips مجله ترفند های فتوشاپ

مجله ترفند های فتوشاپ یعنی راهنمای نهایی به منظور تسلط بر Adobe Photoshop است. بهترین مجله برای یادگیری تکنیک های اصول اولیه و پیشرفته برای ویرایش تصاویر است.  این مجله بنام Adobe Photoshop Tricks and Tips – ۱۰th Edition, 2022 نام دارد.

اگر تازه وارد محصولات Adobe Photoshop هستید، فهرست‌نویسی عکس‌های خود و دستکاری دیجیتالی آنها ممکن است دنیای جدیدی به نظر برسد که باید فتح کنید.   نگران نباشید،  ما شما را از طریق اصول اولیه راهنمایی می کنیم و شما را در راه تبدیل شدن به یک کاربر ماهر نرم افزار

Adobe Photoshop شروع می کنیم. با کمک این راهنما، می توانید در کمترین زمان یاد بگیرید که عکس های خود را وارد کنید، برچسب گذاری کنید، سازماندهی و ویرایش کنید.

مجلات عکاسی و فوتوشاپ

آیا از عکاسی لذت می برید؟ اگر اینطور است، به احتمال زیاد خواندن یکی از این نشریات عکاسی را دوست خواهید داشت. همه این نشریات عکاسی شامل موارد تکمیلی و همچنین اشتراک هستند. مطالب موجود در مجلات، اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. فرقی نمی کند که یک عکاس حرفه ای باشید یا فردی که به سادگی از عکاسی لذت می برد. این نشریات موضوعات مختلفی از جمله Adobe Photoshop  مشاوره دوربین و بررسی دوربین را پوشش می دهند. همچنین می توانید یاد بگیرید که چگونه کسب و کار عکاسی خود را ایجاد کنید.

باز هم، این مجلات کاملا رایگان هستند، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید! شما باید همین الان چند تا از این انتشارات فوق العاده را دریافت کنید. بدون شک از این کار خوشحال خواهید شد.

فهرست مجلات عکاسی ما را نگاه کنید! این اشتراک ها کاملا رایگان هستند! در ایمیل ما ثبت نام کنید تا از محبوب ترین اشتراک مجلات و موارد دیگر مطلع شوید!

مجله ترفند های فتوشاپ را می توانید بطور رایگان از سایت یکداون دانلود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.