جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Adobe Photoshop Lightroom Classic 2024 v13.3.1.1 Win/Mac + Portable ویرایشگر تصاویر

Adobe Photoshop Lightroom Classic یک پردازشگر عکس قدرتمند است و سازمان دهنده تصویر به شما امکان می دهد تصاویر شگفت انگیزی از صحنه های چالش برانگیز با کنتراست بالا ایجاد کنید. لایت روم نسخه کامل اینجاست، این نرم افزار تمام نیازهای عکاسی دیجیتال شما را در یک رابط بصری به شما می دهد. این امکان مشاهده، روتوش و سازماندهی تعداد زیادی از تصاویر را فراهم می کند. طیف کامل نور را ثبت کنید و عکس های خود را با تنظیمات قدرتمند با یک کلیک و طیف کاملی از کنترل های پیشرفته کامل کنید. جدیدترین ادغام HDR به شما امکان می‌دهد چندین عکس را با نوردهی متفاوت در یک تصویر واحد با دامنه پویا بالا، نمایش اسلاید، گالری‌های وب HTML5 و موارد دیگر ترکیب کنید.

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC به شما امکان می دهد عکس های خود را به روش های مختلف ویرایش، سازماندهی و به اشتراک بگذارید. این ابزار قدرتمند و آسان برای استفاده و کنترل های پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد تا عکس های خود را شگفت انگیز جلوه دهید. Lightroom Classic CC ابزارهای ویرایشی پیشرفته ای را در اختیار شما قرار می دهد که برای به نمایش گذاشتن بهترین عکس ها به آن نیاز دارید. می‌توانید رنگ‌ها را به هم بزنید، اشیاء حواس‌پرتی را بردارید، عکس‌های اریب را صاف کنید، و موارد دیگر.

نرم افزار Adobe Lightroom Classic  به شما کمک می کند تا بهترین عکس های خود را نشان دهید، چه در حال کامل کردن یک تصویر، جستجوی ده، پردازش صدها یا سازماندهی هزاران عکس باشید.

رابط کاربری راحت

ظاهر  Adobe Photoshop Lightroom Classic بسیار ساده و زیبا می باشد و عکس های داخل برنامه را با چیدمان قابل دسترس و آسان در معرض دید شما قرار می دهد. هنگام توسعه نرم افزار، Adobe یک وظیفه داشت ساده کردن آن حتی برای مبتدیان. این منجر به توسعه و تقسیم کل اینترفیس به ماژول های مختلف شد که قبلاً ابزارهای جداگانه ای دارند. به عبارت دیگر، هنگام بررسی رابط، از تعداد ابزارها و ویژگی‌های پخش شده در کل صفحه، همانطور که در فتوشاپ است، شوکه نخواهید شد.
 • ماژول هیستوگرام – هیستوگرام، برش و صاف کردن، حذف لکه، اصلاح قرمزی چشم، فیلتر مدرج، برس تنظیم.
 • ماژول اصلی – دمای تعادل رنگ سفید، نوردهی، بازیابی، نور پر، سیاهی، روشنایی، کنتراست.
 • ماژول منحنی تن – نقاط برجسته، نورها، تاریکی ها، سایه ها، منحنی نقطه.
 • ماژول HSL/Color/B&W – رنگ، اشباع، درخشندگی.
 • ماژول Split Toning – هایلایت، رنگ و اشباع، تعادل، سایه سایه ها و اشباع.
 • ماژول تصحیح لنز – نمایه لنز، اعوجاج، انحراف رنگی، وینیتینگ.
 • ماژول جلوه‌ها – سبک تصویربرداری پس از برش، مقدار، وسط، گرد بودن، ابزار قلم، برجسته‌سازی. مقدار دانه، اندازه، زبری.
سازماندهی و وارد کرذن سریع تصویر

Adobe Photoshop Lightroom Classic تصاویر را با استفاده از کاتالوگ با تنظیمات فراداده پیشرفته، افزودن کلمات کلیدی، تغییر مقصد و حتی اعمال تنظیمات از پیش تعیین شده هنگام وارد کردن، وارد می کند.

سازماندهی تصاویر با کمک مجموعه ها انجام می شود و همچنین می توانید در پوشه های روی دسکتاپ پیمایش کنید.

مجموعه‌های هوشمند به کاربران اجازه می‌دهند فوراً گروه‌هایی از تصاویر را با تنظیم گزینه‌هایی مانند انتخاب عکس‌های گرفته‌شده با لنز خاص یا عکس‌هایی با رتبه‌بندی خاص ایجاد کنند.

حالت کتابخانه لایت روم قابلیت‌های سازمانی بی‌نظیری را ارائه می‌کند، از جمله توانایی گروه‌بندی تصاویر در مجموعه‌های ریز عکس‌های سریع و مجموعه‌های عکس هوشمند که با رتبه‌بندی یا معیارهای دیگر مطابقت دارند.

رتبه بندی ستاره، پرچم گذاری و چرخش را می توان از تصاویر کوچک نیز انجام داد. می‌توانید از ابزارهای توسعه سریع در حالت کتابخانه برای رفع نور یا جلوه‌های از پیش تعیین شده (B&W، فرآیند متقابل و مشابه اینستاگرام) استفاده کنید.

پروفایل های RAW برای ویرایش عمیق عکس
فایل های دوربین RAW به شما آزادی مطلق در هنگام تنظیم تصاویر می دهد. این به شما امکان می دهد تعادل رنگ سفید را برای تصحیح جزئیات در نواحی با نوردهی بیش از حد و کم نور و موارد دیگر تغییر دهید. نمایه لایت روم در بالای پنل ویرایش در بخش عمومی قرار دارد. پروفایل ها به دو دسته اصلی دسته بندی می شوند: خام و خلاق. گروه اول شامل پروفایل‌های Adobe Raw و Camera Matching می‌شود، در حالی که گزینه‌های Creative شامل Legacy، Artistic، B&W، Modern و Vintage است. پروفایل های خام فقط با تصاویر RAW کار می کنند، در حالی که چهار مورد آخر جلوه های ویژه ای هستند که با تصاویر JPG نیز کار می کنند.
کار راحت با ماسک Adobe Photoshop Lightroom Classic
ابزار انتخاب “Mask range” می‌تواند از روشنایی (مقادیر شدت نور) یا رنگ استفاده کند تا انتخابی را که با استفاده از فیلتر مدرج، فیلتر شعاعی یا برس تنظیم انجام داده‌اید روشن کند. بسته به نور یا رنگ، منطقه ای را که انتخاب می کنید گسترش یا کاهش می دهد. با دومی، می توانید از قطره چشم و حتی یک مستطیل برای انتخاب رنگ مورد نظر استفاده کنید. این برای مواردی عالی است که مثلاً یک گروه بسیار تاریک از اشیاء دارید و می خواهید پس زمینه را تغییر دهید، آن را روشن تر کنید یا برعکس، تیره و تار کنید. ابزار اصلی برای کار با تصاویر – ماژول هیستوگرام هیستوگرام ماژول اصلی برای ویرایش اولیه تصویر است. شش تب مختلف وجود دارد که به هر حال، می توان آنها را با کلیدهای میانبر فعال کرد:
Crop Overlay (“R”)

این ابزار به تنظیم اندازه تصویر، نمایش آن، برش یا چرخش به هر طرف کمک می کند. همچنین، لازم به یادآوری است که با برش دادن و انتخاب تنظیمات اندازه تصویر، می توانید آنها را ذخیره کرده و برای عکس های دیگر استفاده کنید.

حذف نقطه (Q)
این ابزار برای کسانی که نیاز به حذف عناصر غیر ضروری از عکس ها دارند مفید خواهد بود. این ممکن است لکه های پوستی (جوش، نقاط قرمز و سیاه) و همچنین موارد مختلف پس زمینه باشد.
اصلاح قرمزی چشم Adobe Photoshop Lightroom Classic
مطمئنم که بسیاری از شما با موقعیتی مواجه شده اید که در عکس های عصرانه که در نور کم گرفته شده اند، نقص چشم ظاهر می شود، بنابراین چشم ها قرمز می شوند. این ابزار دقیقا برای این موارد ساخته شده است.  به سادگی اندازه و قدرت اثر مورد نیاز خود را انتخاب کنید و سپس آن را روی چشم ها اعمال کنید. با یک کلیک، نقص قرمزی چشم برطرف می شود.
فیلتر درجه بندی شده (M)

  اگر متوجه شدید که آسمان روشن تر از بقیه کادر است، به همین دلیل برخی از جزئیات از بین رفته و عکس غیر قابل بیان است، باید از یک فیلتر مدرج استفاده کنید. با کمک آن می توانید به آرامی قسمت های کم نور را در ناحیه مورد نظر تغییر دهید. لغزنده های لازم را تنظیم کنید و فیلتر را در جهت مناسب بکشید. لازم به ذکر است که اگر از میزان اشباع زیاده روی کنید، می توانید شات را خراب کنید.
فیلتر شعاعی (Shift + M)

به شما امکان می دهد یک بیضی در تصویر در اطراف ناحیه قابل ویرایش عکس بکشید. فیلتر فرصت روتوش جداگانه در منطقه انتخاب شده و فراتر از آن را می دهد. این یک ابزار بسیار قدرتمند برای کار با نور و سایه های یک تصویر است.
براش تنظیم (K)
تصحیح رنگ اصلی تصویر را انجام می دهد: تنظیم نوردهی، سایه ها، دما، نور، کنتراست و موارد دیگر. می توانید با قلم مو تغییراتی ایجاد کنید. لغزنده های مورد نیاز را تنظیم کرده و ناحیه مورد نظر را با قلم مو انتخاب کنید.
جزئیات را با چند کلیک افزایش دهید

Enhance Details یک عملکرد جدید است که برای اصلاح بخش های پیچیده تصویر طراحی شده است. این یک اثر بسیار ظریف است. علاوه بر این، برای بسیاری از عکس‌ها، مخصوصاً برای قسمت‌هایی از تصویر که دارای بافت دائمی مانند آسمان هستند، چندان مفید نیست.

از منوی “عکس ها” (یا منوی کلیک راست) برای دسترسی به این عملکرد استفاده کنید. سپس یک کادر محاوره ای با نمای دقیق تصویر خود خواهید دید.

هنگامی که آن را اجرا می کنید، یک فایل DNG جدید ایجاد می شود. لازم است بدانید که این یک فرآیند بسیار وقت گیر است و برای اینکه گیج نشوید، یک آموزش ویدیویی کوتاه را بررسی کنید.

از پیش تنظیم های لایت روم برای تصحیح سریع رنگ
از پیش تنظیمات Adobe Photoshop Lightroom Classic به شما اجازه می دهد تا با چند کلیک تصحیح رنگ عکس را انجام دهید. اینها تنظیمات رنگی از پیش ذخیره شده هستند که می توانید به تنهایی انجام دهید یا در وب دانلود کنید. به جز تصحیح رنگ، تنظیمات از پیش تعیین شده را می توان برای ماژول ها و عملکردهای دیگر ذخیره کرد. به عنوان مثال، می‌توانید در پایان فرآیند هنگام صادرات عکس از آنها استفاده کنید، به طور خودکار واترمارک اعمال کنید و غیره.
رابط ساده شده

لایت روم رابط کاربری ساده ای دارد. این شامل چیزی است که تام هوگارتی، مدیر محصول Adobe آن را “افشای پیشرو” می نامد. این بدان معناست که وقتی شروع به استفاده از برنامه می کنید، رابط کاربری ساده است و در صورت لزوم ابزارهای پیچیده تری را نمایش می دهد.

هنگامی که برای اولین بار نرم افزار را اجرا می کنید، محافظ صفحه نمایش لایت روم را مشاهده خواهید کرد. سپس پنجره با تمام عکس هایی که در رایانه شما هستند پر می شود.

می توانید این ویژگی را برای مشاهده لیست مخاطبین تغییر دهید و تصاویر را بر اساس تاریخ واردات، تاریخ ضبط یا تغییر تاریخ مرتب کنید.

لایت روم هیچ ماژولی ندارد. در عوض، چندین آیکون مخفی در سمت چپ و راست وجود دارد. این روش دارای اشکالاتی است، به عنوان مثال، شما نمی توانید چندین عملکرد را در پانل های مختلف به طور همزمان نمایش دهید.

خوشبختانه این مشکل با تغییر حالت خودکار به حالت دستی قابل رفع است. با دوبار کلیک کردن روی یک تصویر کوچک کاشی مانند، یک عکس در حالت تمام صفحه باز می شود. اگر دوباره دوبار کلیک کنید، به حالت گالری بازمی‌گردید.

هنگامی که روی یک نمای تمام صفحه عکس کلیک می کنید، تصویر تا 100٪ زوم می شود. پس از آن، مکان نما به یک عقربه تغییر می کند و به شما امکان می دهد تصویر را به اطراف بکشید. تمام تنظیمات دیگر با نسخه کلاسیک لایت روم یکسان است.

وارد کردن سریع تصویر

تقریباً به همان روشی که در نسخه های قبلی انجام می دادید، می توانید عکس ها را در لایت روم وارد کنید. با این حال، متوجه شدم که سرعت عملکرد بالاتر از Lightroom Classic است و نمی توانم دلیل آن را درک کنم.

با کلیک بر روی دکمه “+”، پوشه یا درایو منبع را انتخاب می کنید که حاوی عکس های مورد نیاز شما است. هنگامی که تصاویر را از کارت SD دوربین وارد می کنید، شبکه ای از تمام تصاویر موجود در کارت را مشاهده خواهید کرد.

برخلاف نسخه قبلی لایت روم، این تکرار به شما اجازه نمی دهد قبل از وارد کردن یک عکس در اندازه کامل آن را مشاهده کنید.

تنظیم تصویر کاربر پسند
با استفاده از Lightroom به عنوان یک ابزار تصحیح رنگ، تمام لغزنده های تنظیم نور لازم را دریافت خواهید کرد: نوردهی، کنتراست، تابش خیره کننده، سایه ها، سفید و سیاه، شفافیت، لرزش و موارد دیگر. Dehaze نیز موجود است و به خوبی کار می کند، اگرچه ClearView از DxO PhotoLab بدون افزودن سایه های رنگی بهتر کار می کند. هنگام انتخاب بین DxO PhotoLab و Lightroom این را در نظر داشته باشید. من همچنین گزینه “Curve Adjustment” را در کنترل استاندارد Curves دوست دارم. حالت خودکار با طراحی خوب واقعا عالی عمل می کند، اما به نظر من با تنظیمات HDR زیاده روی می کند. سایه ها و نواحی روشن عکس به درستی پیکربندی شده بودند، بدون اینکه الگوی سایه را لمس کنید. لایت روم به شما امکان می دهد با استفاده از دکمه “Sets” که در پایین پنجره قرار دارد، افکت های فیلتر را اعمال کنید. شما به فهرست بزرگی از تنظیمات رنگ دسترسی خواهید داشت: سیاه و سفید، دانه و رنگ. من دوست دارم که لایت روم اجازه می دهد اثر را در زمان واقعی فقط با شناور کردن روی فیلتر مشاهده کنید.
ادغام پانوراما و HDR با کیفیت پایین
ابزار “HDR Merge” یک ابزار جدید و همانطور که برای من یک ابزار “خام” است. این تنها سه ویژگی را ارائه می دهد: کادرهای انتخاب “Auto-Align” و “Auto-Adjust” (بهبود خودکار) و همچنین نوار لغزنده برای حذف عوارض جانبی (برای حذف اشیاء متحرک از ادغام). اگر از Alien Skin Exposure برای ادغام استفاده کنید، همه گزینه‌ها مانند B&W و Artistic را دریافت نخواهید کرد. با این حال، این برای کسانی مناسب است که فقط می خواهند یک تصویر متعادل دریافت کنند. ابزار ادغام پانوراما شبیه ابزار لایت روم کلاسیک است و نتیجه خوب و روانی را ارائه می دهد.
لایت روم کلاسیک در مقابل لایت روم: تفاوت چیست؟

لایت روم برای ویرایش مداوم عکس ها از هر دستگاهی طراحی شده است. تفاوت اصلی لایت روم کلاسیک و ادوبی لایت روم این است که در لایت روم کلاسیک از فایل های ذخیره شده در رایانه خود استفاده می کنید، در حالی که لایت روم برای کار با فضای ذخیره سازی ابری طراحی شده است. می توانید با همان عکس ها در تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه خود کار کنید.

Adobe Lightroom Classic برای حرفه ای ها طراحی شده است، شما می توانید مجموعه ها را ایجاد کنید و ابرداده ها را سفارشی کنید. همچنین این نسخه تنظیمات دستی گسترده تری دارد.

به نوبه خود، لایت روم به شما اجازه می دهد عکس ها را فقط به آلبوم اضافه کنید. این کار را در مقایسه با نسخه کلاسیک ساده تر و شهودی تر می کند.

با «مجموعه‌های هوشمند» در Lightroom Classic می‌توانید عکس‌ها را مرتب کنید و آنها را بر اساس رتبه‌بندی، کلمات کلیدی یا پرچم‌ها مرتب کنید.

اپلیکیشن موبایل لایت روم
اپلیکیشن موبایل لایت روم رایگان است. می‌توانید برنامه تلفن همراه را بدون اشتراک و همچنین بدون عضویت Creative Cloud دانلود کنید. این بدان معناست که نمی‌توانید فضای ذخیره‌سازی ابری خود را با دستگاه‌های دیگر همگام‌سازی کنید. رابط کاربری بهینه شده و دوباره طراحی شده است. ابزارها کاملاً با طراحی رابط مطابقت دارند. یکی از ویژگی های اصلی HDR عالی و قابلیت های منحنی است. برنامه لایت روم از فایل های RAW، از پیش تنظیم های لایت روم پشتیبانی می کند، اما از پردازش تصویر دسته ای پشتیبانی نمی کند. لایت روم علاوه بر ویژگی‌های رایج، می‌تواند به عنوان یک ذخیره‌سازی برای عکس‌های شما و یک آلبوم دیجیتال کامل نیز باشد. به سادگی Lightroom را در دستگاه تلفن همراه خود دانلود کنید، وارد حساب کاربری خود شوید، یک آلبوم ایجاد کنید و از آن استفاده کنید. می‌توانید برنامه را طوری پیکربندی کنید که به‌طور خودکار هر چیزی را که از تلفن به فضای ذخیره‌سازی لایت روم Cloud منتقل می‌شود دانلود کند. علاوه بر این، می توانید تصاویر خود را جستجو، فیلتر و برچسب گذاری کنید. علاوه بر تمامی این گزینه ها، امکان استفاده از دوربین داخلی نیز وجود دارد که شامل ابزار جبران نوردهی و تعادل رنگ سفید می باشد.

محل تبلیغ متنی شما

Windows

Minimum Recommended
Processor Intel® or AMD processor with 64-bit and SSE 4.2 support; 2 GHz or faster processor
Operating system Windows 10 (64 bit) version 22H2 or later
RAM 8 GB 16 GB or more
Hard disk space 10 GB of available hard-disk space; additional free space is required during installation and sync
Monitor resolution 1280 x 768 display 1920 x 1080 display or greater
Graphics card
 • GPU with DirectX 12 support
 • 2GB of VRAM
 • GPU with DirectX 12 support
 • 4GB of VRAM for 4K or greater displays
 • 8GB of VRAM to enable GPU supported preview generation and export
For more information, see the Lightroom GPU FAQ
Internet Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services†

macOS

Minimum Recommended
Processor Multicore Intel® processor with 64-bit support
Operating system macOS Monterey (version 12.0) or later macOS Ventura (version 13)
RAM 8 GB of RAM 16 GB recommended
Hard disk space 10 GB of available hard-disk space; additional free space is required during installation and sync Lightroom will not install on case-sensitive file systems or removable flash storage devices
Monitor resolution 1280 x 768 display 1920 x 1080 display or greater
Graphics card
 • GPU with Metal support
 • 2GB of VRAM
 • GPU with Metal support
 • 4GB of VRAM for 4k or greater displays
 • 8GB of VRAM to enable GPU supported preview generation and export
To find out if your computer supports Metal, see Mac computers that support Metal For more information, see the Lightroom GPU FAQ
Internet Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services†

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید