.
Adobe InCopy 2023 v18.3.0.50 Win/Mac + Portable ایجاد، ویرایش و مدیریت اسناد متنی

Adobe InCopy یک ابزار عالی برای ایجاد و ویرایش محتوای حرفه‌ای است. و برای بهبود همکاری بین تیم‌های طراحی و ویرایشگر با Adobe InDesign همراه است. این نرم افزار برای پروژه های بزرگ که در آن افراد زیادی روی متن و طراحی گرافیک کار می کنند ایده آل است.

Adobe InCopy بخشی از Creative Cloud است. بنابراین کاربران آن به تمامی آخرین آپدیت ها دسترسی دارند. و دسترسی به نسخه های جدید از لحظه انتشار آنها فراهم می شود. با مجموعه ای بزرگ و دائماً به روز شده از فیلم های آموزشی، مهارت های خود را بهبود بخشید. و بر ابزارهای جدید مسلط شوید. با ادغام Behance، می توانید طرح های خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و بازخورد فوری کار خود را از طراحان سراسر جهان دریافت کنید.

فرآیند پشت طراحی دیجیتالی که در مجموعه‌های گرافیکی تثبیت‌شده مانند آن‌هایی که از Adobe ارائه می‌شوند، انجام می‌شود، اغلب به پیاده‌سازی و استقرار سایر برنامه‌های شخص ثالث، مانند، برای مثال، ویرایشگرهای متن نیاز دارد. هنگامی که کار مذکور در یک محیط تیمی انجام شود. این امر حتی بیشتر می شود. داشتن توانایی ادغام ویژگی های یک ویرایشگر سند در درون فرآیند طراحی گرافیکی دقیقاً همان چیزی است که Adobe InCopy قادر به ارائه آن خواهد بود، بنابراین به کاربران این شانس را می دهد که طراحی سند را به طور کامل کنترل کنند.

رابط کاربری

Adobe InCopy اکنون دارای یک رابط کاملا جدید شیک، مدرن و کاربر پسند است. ابزارها و پالت ها / پانل ها دارای نمادهای جدید هستند. با انتخاب یکی از چهار تم رنگ موجود: تیره (همانطور که در تصویر زیر می بینید)، متوسط تاریک، متوسط ​​روشن یا روشن، می توان رابط را مطابق با ترجیحات کاربر سفارشی کرد.

ویژگی های پیشرفته ویرایش متن در یک مجموعه طراحی گرافیکی، همراه با پشتیبانی از فونت های متعدد و بسیاری از موارد مفید دیگر

این نرم افزار ویژگی های متعددی را که معمولاً در ویرایشگرهای متن یافت می شوند. و مورد استفاده قرار می گیرند، مستقیماً در یک محیط طراحی گرافیکی به ارمغان می آورد. می توان به راحتی قالب بندی پیشرفته، تغییر فونت و پیش نمایش پاراگراف ها و عناصر خط کلیدی را با یک نگاه انجام داد.

علاوه بر این، پشتیبانی از دسترسی همزمان به گالری، و همچنین پیش‌نمایش چیدمان، تضمین می‌کند که تمام فرآیند طراحی که برای سند مورد نظر انجام می‌شود، می‌تواند به راحتی در تصویر بزرگ‌تر یک پروژه بالقوه ادغام شود.

ادغام با Adobe InDesign کارایی گردش کار را بهبود می بخشد و انتقال آرام را در محیط تیم تضمین می کند.

در تلاش برای دستیابی به قابلیت همکاری بهتر و نجات کاربران از تلاش برای انتقال دستی محتوای سند از یک برنامه به برنامه دیگر، InCopy مجهز به پشتیبانی از یکپارچه سازی InDesign است.

به لطف گردش کار مشترک طراحی، یک نفر ممکن است یک صفحه، یک فصل یا یک گسترش را در یک برنامه طرح‌بندی طراحی کند و سپس منتظر یک ویرایشگر یا نویسنده باشد تا نسخه را تکمیل کند. پس از انجام این کار، متن به برنامه طرح‌بندی وارد می‌شود.

در صورتی که نسخه نیاز به یک ویرایش کوچک در یک اطلاعیه کوتاه داشته باشد، ویرایشگر منتظر طراح خواهد بود تا کار را در برنامه layout کامل کند. تنها پس از آن، امکان ویرایش وجود خواهد داشت.

به همین ترتیب، زمانی که طراح مجبور به انجام چنین ویرایش هایی در طرح بندی باشد، منتظر تکمیل فایل توسط ویرایشگر خواهد بود. به نظر می رسد این روند بی وقفه است و برای همه افراد درگیر دردناک است. با این رویکرد خطی ناکارآمد، افراد باید دائماً منتظر یکدیگر باشند. نکته اصلی این است که کل فرآیند انتشار را کند می کند.

در نتیجه

اگر به راهی برای تقویت همکاری پروژه طراحی از دیدگاه یک تیم نیاز دارید و بتوانید اسناد متنی را در یک رسانه طراحی گرافیکی ایجاد و مدیریت کنید، این برنامه می تواند عملکرد قابل اعتماد و در نتیجه افزایش بهره وری را ارائه دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

System Requirements and Technical Details

 • Intel Pentium 4 or AMD Athlon 64 processor
 • Microsoft Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10 ,11
 • 2 GB of RAM (4 GB recommended)
 • 2 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
 • 1024 x 768 display (1280 x 800 recommended) with 32-bit video card
 • Adobe Flash Player 10 software required to export SWF files
مک

System Requirements and Technical Details

 • Multicore Intel processor
 • macOS 10.15 or later 64-bit
 • 2 GB of RAM (4 GB recommended)
 • 2 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)
 • 1024 x 768 display (1280 x 800 recommended) with 32-bit video card (supports Retina display)
 • Adobe® Flash® Player 10 software is required to export SWF files
 
 
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه Pre-activated
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
 
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه با کرک
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید. اما اجرا نکنید
 • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.

C:Program FilesAdobeAdobe InCopy 20xx

 • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.