جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Adobe Character Animator 2024 v24.2.0.80 Win/Mac + Portable ساخت انیمیشن

 Adobe Character Animator یک نرم افزار کاربردی برنده جایزه امی که به شما امکان می دهد عروسک های سفارشی را در صحنه ها قرار دهید و رفتارهای متفاوتی را روی عروسک اعمال کنید و یک انیمیشن ایجاد کنید. این شخصیت‌های کارتونی دارای ویژگی‌های خودکاری مانند همگام‌سازی لب با صدای شما، تقلید ژست‌های شما و دنبال کردن حالات چهره شما هستند. این سریع، فوق العاده آسان است و ظاهر بسیار حرفه ای است. یک وب کم شما را ضبط می کند و نرم افزار حرکات و صدای شما را به شخصیت تبدیل می کند.

Character Animator برنامه‌ای است که با استفاده از وب‌کم یک شخصیت دو بعدی را زنده می‌کند. Adobe Character Animator حرکات صورت را تشخیص می دهد، صدا را ضبط می کند و حالات چهره را تولید می کند. در این حالت می توانید شخصیت را از صفحه کلید و ماوس نیز کنترل کنید. وقتی شما صحبت می کنید، شخصیت شما صحبت می کند، زمانی که شما یک چهره شگفت زده می کنید، شخصیت همان کار را می کند. Adobe Character Animator برای کسانی در نظر گرفته شده است که می خواهند به سرعت انیمیشن کاراکتر بسازند و باید کنترل یک شخصیت پیچیده را بدون نوشتن عبارات پیچیده (عبارات برنامه نویسی) تنظیم کنند.

 ایده چیست؟

کل ایده این است که انیمیشن را برای همه آسانتر کنیم، در حالی که همچنان کیفیت را حفظ کنیم. حتی افراد غیرحرفه‌ای نیز می‌توانند چیزی باورنکردنی را بدون مهارت‌های تخصصی خلق کنند. این نرم افزار ارزان، ساده و موثر مناسب برای تمامی سنین و توانایی هاست که دنیای انیمیشن را برای خلاقان و علاقمندان باز می کند. با انجام این کار، می تواند هزاران دلار برای شما صرفه جویی کند و ارائه، آموزش یا جریان شما را به سطح دیگری برساند.

گرفتن یک شخصیت از پیش ساخته شده (عروسک) و سپس استفاده از Animator برای تطبیق آن با رفتارهای خاص مانند لبخند، اشاره، راه رفتن و غیره. سپس این خلقت از طریق صفحه کلید، ماوس یا حتی وب کم کنترل می شود (برای ردیابی حالت چهره) یا میکروفون (برای امکان همگام سازی لب) و صفحه لمسی، اگر این امکانات را دارید.

نتیجه حرکت و عمل است یا به صورت زنده (به اندازه کافی سریع است) یا ضبط می شود، به خلقت شما جان می بخشد و همچنین امکان ضبط عبارات شما را در حالی که در ظاهر شخصیت خود انجام می دهید، می شود. کاراکتر شما می تواند در یک صحنه با پس زمینه ظاهر شود و می توانید صدا را به صورت جلوه های صوتی و موسیقی پس زمینه و همچنین صدا اضافه کنید.

به چه مهارت هایی نیاز دارید؟

اگر می خواهید یک کاراکتر را از ابتدا بسازید، به دانش کاری Adobe Photoshop یا Illustrator نیاز دارید. کاراکترها در Photoshop یا Illustrator ایجاد می شوند و سپس با Adobe Character Animator متحرک می شوند. البته این امکان وجود دارد که از کاراکترهای موجود خود استفاده کنید یا می توانید از قالب های از پیش تعیین شده استفاده کنید و آنها را بر اساس آن اصلاح کنید و سپس شروع به انیمیشن کنید. شخصیت‌ها را می‌توان به‌صورت آماده یا با طرح‌های دلخواه خریداری کرد یا برخی از شخصیت‌های رایگان در دسترس هستند (پایین را ببینید)

هنگامی که شخصیت خود را وارد کردید، باید آن را برای دنبال کردن حرکات، اکشن و دهان خود آماده کنید تا برای انیمیشن آماده شوید. تصور می کنید اینجا جایی است که فنی می شود، اما کار با Animator به طرز شگفت آوری آسان است. البته، Adobe می خواهد نرم افزار خود را تا حد امکان کاربر پسند کند تا افراد بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند.

به این ترتیب، Character Animator به هیچ گونه مهارت برنامه نویسی یا کدنویسی پیشرفته نیاز ندارد. به گونه ای طراحی شده است که بصری و آسان برای استفاده باشد و زمان زیادی طول نمی کشد تا در نوسان چیزها قرار بگیرید، با گزینه ها و رفتارهای از پیش تعیین شده فراوان.

قالب های زیادی در ریگ ها وجود دارد که می توانید با آنها کار کنید و حتی ابزارهای بیشتری برای طراحی کاراکترها وجود دارد. به راحتی می توان با گزینه های مفید و واضح ساخت و ایجاد پین های عروسکی و متحرک سازی آنها از جمله حالات چهره، با ضبط وب کم، آسان است. ضبط صدا با فشار دادن یک دکمه ساده است، راه‌اندازها به راحتی تنظیم می‌شوند و ویرایش نیز ساده است.

در کجا می توان از Character Animator استفاده کرد؟
اگرچه هیچ محدودیتی وجود ندارد، در واقع شما می توانید از آن در هر جایی که دوست دارید استفاده کنید، انواع خاصی از ارائه ها وجود دارند که بسیار خود را به این نرم افزار خلاق، پرانرژی و شخصی سازی می کنند.
آموزش ها
آموزش ها حتی زمانی که تمام تلاش خود را می کنید می توانند خشک و غیر جالب باشند، بنابراین Animator چیزی متفاوت است که بلافاصله توجه را به خود جلب می کند. شخصیت می تواند به عنوان یک راهنما از طریق آموزش عمل کند و تمرکزی برای کلمات و اعمال شما برای کمک به توضیح ایجاد کند. شخصیت متحرک زندگی و حرکت را در این فرآیند نفس می بخشد. برای مثال های عالی فقط به نحوه توضیح انیماتور با استفاده از نرم افزار خودش نگاه کنید. ویدیوهای توضیح دهنده – از بسیاری جهات مانند آموزش ها. Ch Animator برای حفظ توجه و تجزیه فرآیندها یا مفاهیم و در عین حال جالب و سرگرم کننده نگه داشتن آنها عالی است. شخصیتی که به طور خاص برای تقویت پیام یا برند شما طراحی شده است معجزه می کند.
آموزش آنلاین
افزایش آشکار آموزش آنلاین باعث شده است که مربیان فکر کنند. چگونه می توان انرژی و علاقه محیط کلاس را ایجاد کرد و تمرکز را از یک مقصد دور دور نگه داشت؟ Character Animator ابزاری عالی برای افزودن تنوع و علاقه به درس های شما است. چرا شخصیتی بر اساس موضوع یا حتی کاریکاتور شخصی خود برای ارائه درس های خود ایجاد نمی کنید. حتی می‌توانید از قبل ضبط کنید تا کارها را کم‌تر کنید، و مطمئناً حتی سخت‌ترین مخاطبان را با مهارت‌های IT خود تحت تأثیر قرار خواهید داد.
پخش جریانی
یکی دیگر از حوزه‌هایی که در ماه‌های اخیر رشد سریعی داشته است، پخش جریانی است، از یوتیوب‌برها و گیمرهای حرفه‌ای گرفته تا خواننده‌های آماتور، شعبده بازها، داستان‌نویسان یا کمدین‌های بالقوه – به نظر می‌رسد همه می‌خواهند خودشان را به آنجا برسانند تا دنیا متوجه آن شود. یک شخصیت متحرک می تواند از بسیاری جهات به پتانسیل شما بیافزاید. همه چیز را با لایو اکشن و شخصیت خود مخلوط کنید، طنز اضافه کنید و کاراکتر خود را وادار کنید تا چیزهایی را که نمی خواهید نشان دهد. پتانسیل بازی کردن با شما تماماً در اختیار شماست.
سریال‌های تلویزیونی
حتی اگر آنقدر در حال پخش جریانی هستید که یک کانال یا دنبال‌کننده ایجاد کرده‌اید، یا به اوج تلویزیون رسیده‌اید… انیمیشن شخصیت‌ها مدت‌هاست که راهی عالی برای برقراری ارتباط با مخاطبان شما بوده است. با Adobe’s Character Animator می‌توانید دنیایی متحرک از شخصیت‌ها را ایجاد کنید تا برنامه تلویزیونی خود را با محتوای جذاب و هیجان‌انگیز پر کنید. برای تولید سریع و ضرب الاجل های تنگ ایده آل است. این حتی در سیمپسون ها نیز استفاده شده است – بنابراین اگر به اندازه کافی برای آنها خوب باشد…
رسانه های اجتماعی

 برای اهداف شخصی یا تجاری رسانه های اجتماعی هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهند. کلید به دست آوردن و حفظ فالوور محتوای هیجان انگیز، بدیع و نوآورانه است. Character Animator به شما امکان می دهد ویدیوها یا کلیپ های کوتاهی ایجاد کنید که “پسند” و به اشتراک گذاشته شوند. این به اندازه کافی سریع و آسان است تا بتوانید محتوای خود را بدون تلاش زیاد به روز و مرتبط نگه دارید.

یا صرفاً برای سرگرمی 

لازم نیست جدی باشید یا به دنبال تسلط بر جهان باشید، Character Animator یک سرگرمی عالی است که فقط با آن در خانه بازی کنید و چیزی سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن با خانواده یا دوستان خود ایجاد کنید.

همگام سازی لب و ردیابی حرکات، ژست ها و حالات چهره مبتنی بر وب کم

Adobe Character Animator رویکرد جدیدی برای انیمیشن شخصیت ها ارائه می دهد. ترکیبی از قدرت یک ضبط کننده حرکت قوی، یک ردیاب بیان چهره و یک الگوریتم پیشرفته همگام سازی لب، انیماتورها را قادر می سازد انیمیشن های دوبعدی ارائه دهند که حرکات واقعی انسان را تقلید می کند.

با استفاده از یک وب کم با کیفیت و یک هدست مجهز به میکروفون. می توانید عملاً شخصیت خود را به کپی برداری از حرکات و حالات چهره خود در زمان واقعی وادار کنید. شخصیت به آرامی از یک موقعیت به موقعیت دیگر منتقل می شود. در حالی که انیمیشن ژست به ژست به او امکان می دهد تا جلوه هایی را که در انیمیشن های دستی دیده می شود به دست آورد. علاوه بر این، برنامه می تواند حرکات مردمک و ابرو را تشخیص دهد، که به کاربران کمک می کند تا بیان بیشتری را برای شخصیت های خود داشته باشند.

به جزئیات توجه می کند و امکان اثرات تعامل واقعی بین لایه های مختلف را فراهم می کند

توجه به جزئیات در صنعت انیمیشن اجباری است، و به همین دلیل است که این برنامه نمایش شکل موج صدا را نمایش می دهد. و به کاربران اجازه می دهد زمان گفتار و ورود یک شخصیت را به دقت تنظیم کنند. علاوه بر این، می‌تواند با Adobe Audition برای بهبود قابلیت‌های ویرایش صدا همکاری کند.

این نرم افزار جلوه‌های برخورد واقعی را پیاده‌سازی می‌کند، و به لایه‌ها اجازه می‌دهد تا به صورت پویا با یکدیگر تعامل داشته باشند و در عین حال گرانش، اصطکاک، و جهش را در نظر بگیرند.

بنابراین:

کاربران کنترل بهتری بر آثار هنری خود، با محرک های صفحه کلید پیشرفته، به دست می آورند.

شخصیت های باکیفیت و گویا و جلوه های حرکتی واقع گرایانه را بدست آورید

Adobe Character Animator کنترل پیشرفته‌ای بر رفتار یک شخصیت ارائه می‌کند و به دست آوردن حالت چهره مناسب در اجراهای ضبط‌شده و زنده بسیار آسان‌تر می‌شود.

برنامه Adobe که قبلاً توسط انیماتورهایی که کاراکترهای دوبعدی را برای کارتون‌ها و حتی برنامه‌های تلویزیونی زنده طراحی می‌کنند، استفاده می‌کرده است. برنامه Adobe دارای پتانسیل عظیمی است که تنها با آزمایش مجموعه ویژگی‌های آن قابل کشف است. این برای انیمیشن های فریم به فریم عالی است و به طور کلی امکانات جدیدی را به دنیای انیمیشن های دو بعدی باز می کند.

اگرچه می تواند نتایج چشمگیری ارائه دهد، اما به اندازه سایر ویرایشگرهای مشابه پیچیده نیست. در واقع، کار انیماتورهایی را که قبلاً مجبور بودند تنظیمات پیچیده را در After Effects یا برخی ویرایشگرهای حرفه ای دیگر ترکیب کنند، آسان می کند.

Adobe Animate در مقایل Character Animator

انتخاب بین Animate در مقابل Animator ساده تر می شود اگر به وضوح تعریف کنید که برای چه برنامه ای نیاز دارید.

اگر به تولید انیمیشن فریم به فریم علاقه دارید یا می خواهید بر حرکت شخصیت خود کنترل کامل داشته باشید، Adobe Animate CC عالی است. علاوه بر این، نرم افزار این امکان را فراهم می کند که حرکات شخصیت و دوربین بیشتری را شامل شود، که اگر درگیر انتشار محتوای وب هستید، مفید است.

اگر دامنه اصلی فعالیت شما ایجاد محتوای «سخنان سخنگو» است، انیماتور شخصیت را انتخاب کنید، که اگر به صورت دستی متحرک شود، زمان زیادی می برد. این برنامه همچنین برای استریم های بلادرنگ و رویدادهای حضوری مناسب تر است.

در نتیجه

چیزی که باعث می شود Adobe Character Animator در بین کاربرانش شناخته شده باشد، سرعت کار آن است. در واقع، به لطف ضبط حرکت، انیمیشن واقعی شخصیت ها به سرعت انجام می شود. همچنین استفاده از آن در مقایسه با سایر نرم افزارهای Adobe که برای انیمیشن طراحی شده اند، مانند Adobe Animate CC آسان است، که وقتی با پروژه های بزرگ روبرو می شوید، می تواند پیچیده شود.

این نرم افزار باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان می شود. برای شبیه سازی بسیار کاربردی است، نه اینکه به پروژه های انیمیشنی مختلفی که می توان با آن انجام داد اشاره کرد.

سوالات متداول
برای چه کاری می توانم از Character Animator استفاده کنم؟

افرادی که به دنبال لینک های دانلود Adobe Character Animator هستند، می توانند در حوزه های حرفه ای مختلف مشغول به کار شوند، اما همه آنها علاقه مند به ایجاد شخصیتی هستند که می تواند بیشتر “زنده شود”. برخی از آنها همچنین زمانی که به نرم افزار استاپ موشن آزاد آنالوگ به سطح ورودی نیاز دارند، این گزینه را انتخاب می کنند.

این برنامه دارای ویژگی های غنی است، اما همه ابزارها برای استفاده بصری هستند، بنابراین حتی انیماتورهای مبتدی، مربیان، گیمرها، سازندگان محتوای ویدیویی، طراحان گرافیک و تصویرگران در تسلط بر آن با مشکل مواجه نخواهند شد.

سیستم مورد نیاز Character Animator چیست؟

برخلاف بهترین نرم‌افزارهای انیمیشن سه بعدی، Character Animator در مورد نیازهای سیستم خیلی سخت‌گیرانه نیست. شما باید یک پردازنده چند هسته ای اینتل با پشتیبانی 64 بیتی، 8 گیگابایت رم و آخرین نسخه سیستم عامل داشته باشید.

آخرین نسخه نرم افزار چه ویژگی های جدیدی دارد؟

آخرین به روز رسانی عملکردهای زیادی را معرفی کرد. قابل توجه ترین در میان آنها دکمه ارائه بازخورد اتصال با تیم محصول و دیگر کاربران Character Animator است. نشانگرها در صحنه انیماتور کاراکتر اکنون در سایر برنامه‌ها (مانند افتر افکت) با استفاده از Dynamic Link نمایش داده می‌شوند. امکان کنترل صدای هر قطعه صوتی به طور مستقل در جدول زمانی یک صحنه.

محل تبلیغ متنی شما

Minimum and recommended system requirements for Windows

 
Minimum requirement
Processor
 • Intel® 6th Generation or newer CPU, or AMD Ryzen™ 1000 Series or newer CPU
 • Advanced Vector Extensions 2 (AVX2) support required
Note:
It is not possible to install the 24.0 versions on Intel® 3rd Generation of processors or older (as well as older AMD processors).
Operating system
Windows 10 (64-bit) version 22H2 or later
RAM
8 GB of RAM (16 GB or more recommended)
Hard-disk space
3 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
Display
1280×1080 display (1920×1080 or larger recommended)
GPU
Latest qualified graphics driver for your GPU, with DirectX 12 support
Hardware requirement for recording
 • Webcam (for face and body tracking)
 • Microphone (for audio recording and lip sync)
 • Headphones (to prevent recorded audio takes from being re-recorded in subsequent takes)

Minimum and recommended system requirements for macOS

 
Minimum requirement
Processor
 • Intel® 6th Generation or newer CPU (Apple silicon M1 or newer recommended)
 • Advanced Vector Extensions 2 (AVX2) support required
Note:
The 24.0 versions will not install on Mac Pro 2013 or older systems.
Operating system
macOS Monterey (version 12) or later
Note:
 • Support for macOS Big Sur (version 11) is discontinued. Installing the 24.0 versions of Character Animator on macOS Big Sur (version 11) or older is not possible.
 • The 24.0 versions of Character Animator are not supported on Rosetta. Mac users can continue to use the 24.0 version on Apple silicon and Intel-based Mac.
RAM
8 GB of RAM (16 GB or more recommended)
Hard-disk space
4 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)
Display
1440×900 display (1920×1080 or larger recommended)
GPU
GPU with Metal support
Hardware requirement for recording
 • Webcam (for face and body tracking)
 • Microphone (for audio recording and lip sync)
 • Headphones (to prevent recorded audio takes from being re-recorded in subsequent takes)

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

۳ پاسخ

 1. yes, i deleted it and tried again and still can’t go to pro mode,
  i downloaded and tried all versions”23.x,22.x” and it’s the same problem.
  but when i tried the 4.4 version it works fine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید