جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Adobe Animate 2024 v24.0.3.19 Win/Mac + Portable انیمیشن سازی

Adobe Animate که قبلاً با نام نرم افزار Adobe Flash Professional شناخته می شد، نام جدید پشتیبانی از استانداردهای وب است. انیمیشن های وکتور و بیت مپ تعاملی برای بازی ها، برنامه ها و وب طراحی کنید. کارتون ها و تبلیغات بنری را زنده کنید. و اکشن را به آموزش ها و اینفوگرافیک ها اضافه کنید. با Animate CC، می‌توانید به سرعت در چندین پلتفرم منتشر کنید و در دسک‌تاپ، موبایل و تلویزیون به بینندگان دسترسی پیدا کنید.

تقریباً هر چیزی را متحرک کنید.

انیمیشن های تعاملی برای بازی ها، نمایش های تلویزیونی و وب طراحی کنید. کارتون ها و تبلیغات بنری را زنده کنید. ایجاد doodles و آواتار متحرک. و اکشن را به محتوای آموزش الکترونیکی و اینفوگرافیک ها اضافه کنید. با Animate می‌توانید به سرعت در چندین پلتفرم تقریباً با هر قالبی منتشر کنید و در هر صفحه‌ای به بینندگان دسترسی پیدا کنید.

بازی خود را شروع کنید

با استفاده از تصاویر قدرتمند و ابزارهای انیمیشن، محتوای تعاملی وب و موبایل برای بازی ها و تبلیغات ایجاد کنید. محیط های بازی بسازید، صفحه های شروع را طراحی کنید و صدا را یکپارچه کنید. انیمیشن های خود را به عنوان تجربیات واقعیت افزوده به اشتراک بگذارید. با Animate، می توانید تمام طراحی و کدنویسی دارایی خود را دقیقاً در داخل برنامه انجام دهید.

شخصیت هایی بسازید که زنده می شوند.
با براش‌های زنده Adobe Fresco که شبیه به چیز واقعی ترکیب می‌شوند و شکوفا می‌شوند، شخصیت‌های گویاتری را طراحی و ترسیم کنید. با انیمیشن فریم به فریم ساده، کاراکترهای خود را پلک بزنند، صحبت کنند و راه بروند. و بنرهای وب تعاملی ایجاد کنید که به تعاملات کاربر مانند حرکت ماوس، لمس و کلیک پاسخ دهد.
رابط کاربری

رابط کاربری و طرح‌بندی واقعی نرم‌افزار بسیار ساده است، اما سازماندهی شده و تمیز نیز هست. با این حال، سهولت استفاده از آن در امتیاز بندی پایین تر است، فقط به این دلیل که تسلط بر آن بسیار پیچیده است و به ساعت ها آموزش نیاز دارد.

تا آنجا که می توانید با Animate طراحی کنید. پاسخ کوتاه این است که تخیل شما محدود است. فعلاً بگوییم که این ابزار در طول سال‌ها برای ایجاد گرافیک و انیمیشن‌های همهجانبه برای بازی‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، کارتون‌ها، doodles و آواتارها استفاده شده است.

به عنوان نقطه شروع این بررسی Adobe Animate، باید اشاره کنیم که این برنامه در واقع فوق العاده پیچیده است. این می تواند برای بسیاری از کاربران آزاردهنده باشد. اما، اگر مایل به صرف زمان و تلاش هستید، گزینه های ویژگی Adobe Animate عالی هستند.

همانطور که گفته شد، یکی از آن گزینه های ویژگی Adobe Animate این واقعیت است که تعداد زیادی آموزش “چگونگی” در دسترس است. اینها همه ویژگی های مختلف را پوشش می دهند و واقعاً در هنگام یادگیری تفاوت ایجاد می کنند.

امکانات

وقتی صحبت از گزینه های ویژگی Adobe Animate می شود، لیست تقریباً بی پایان است. بررسی Adobe Animate ما نشان داد که این نرم افزار همه چیزهایی را که برای شروع به آن نیاز دارید دارد. این یکی از مؤثرترین گزینه های موجود است و تقریباً برای همه چیز ابزاری وجود دارد.

دارایی های. کلید هر پروژه، اینها به شکل تصاویر برداری، فایل های بیت مپ و موارد دیگر هستند. یک کتابخانه کامل از اینها نیز وجود دارد، که اجرای هر پروژه را واقعا آسان می کند. استفاده از پلتفرم های مختلف از آنجایی که این بخشی از مجموعه Creative Cloud است، به خوبی با سایر برنامه‌های Adobe ادغام می‌شود و امکان کشیدن و رها کردن ابزارها را به شما می‌دهد. فریم ها و جدول زمانی. انیمیشن سازی به یک جدول زمانی دقیق نیاز دارد و این دقیقاً همان چیزی است که در اینجا موجود است. همچنین همه کاره است و شامل ابزارهای پنهان، بسط و موارد دیگر است. اسکریپت. برای بهبود تجربه فلش، این به شما کمک می کند تا بازی ها را زنده کنید و به Adobe Animate کمک می کند تا از رقبای خود متمایز شود. به اشتراک گذاری و انتشار. پروژه های تمام شده را می توان به راحتی در طیف گسترده ای از پلتفرم ها به اشتراک گذاشت و منتشر کرد و این برای استفاده حرفه ای عالی است.

بررسی دقیق Adobe Animate
پوشش تمام ویژگی های Animate در این بررسی غیرممکن است. اگر به این نوع چیزها علاقه دارید، این مستندات 482 صفحه‌ای را امتحان کنید که Adobe منتشر کرده و بخشی برای هر دکمه، ابزار و آیتم قابل کلیک در برنامه دارد. برای این مقاله، من روی چند دسته بندی کلی تمرکز خواهم کرد که نمایانگر دامنه بسیار بزرگتر Animate هستند. توجه داشته باشید که از نظر بصری، نسخه PC و Mac Animate کمی متفاوت است. من روی یک لپ تاپ مک تست کردم، بنابراین ممکن است صفحه نمایش شما مانند صفحه من ظاهر نشود.
دارایی ها

دارایی ها جزء کلیدی یک پروژه هستند. برای Animate، دارایی ها می توانند به شکل تصاویر برداری، فایل های بیت مپ، صدا و صداها و موارد دیگر باشند. تب Library، در نزدیکی تب Properties، تمام دارایی های یک پروژه را ذخیره می کند.

Animate طوری طراحی شده است که با سایر برنامه های Creative Cloud بدون نقص کار کند. این یکپارچگی با Adobe cloud شما را ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که به راحتی اجزا را از فضای ذخیره سازی خود به روی بوم بکشید و رها کنید.

شما همچنین به گرافیک های Adobe Stock دسترسی یکپارچه دارید که بسته به اهداف خود می توانید آن ها را در قالب واترمارک خریداری کرده یا استفاده کنید. اگر گرافیک های خود را زودتر از موعد ساخته اید، می توانید آنها را از Photoshop یا Illustrator وارد کنید.

فریم ها و جدول زمانی

انیمیشن از هر نوعی که باشد برای اجرا به جدول زمانی فریم نیاز دارد. جدول زمانی Adobe بسیار متنوع است و حتی حاوی ابزارهای مخفی است.

وقتی به جدول زمانی اصلی نگاه می کنید، مرحله اصلی را مشاهده می کنید. می توانید هر تعداد که دوست دارید اشیا و لایه ها را در اینجا قرار دهید، مسیرهایی را برای آنها ایجاد کنید تا در طول زمان طی کنند یا بسیاری از حرکات خاص دیگر.

هر زمان که یک شی را به یک لایه اضافه می کنید، یک فریم کلیدی به طور خودکار در فریم یک برای آن لایه ایجاد می شود. می توانید با انتخاب شماره فریم و سپس درج آن از نوار منو، فریم های کلیدی خود را نیز اضافه کنید.

همچنین جدول زمانی ثانویه برای نمادها وجود دارد. اگر یک نماد ایجاد کنید و یک tween به آن اضافه کنید، می توانید به این جدول زمانی منطبق دسترسی پیدا کنید. برای ویرایش انیمیشن این نمادها، از مرحله اصلی روی آنها دوبار کلیک کنید. بقیه بوم به جز نمادهای انتخاب شده کمی خاکستری می شود. در این نما، لایه‌هایی را از مرحله اصلی نمی‌بینید.

در نهایت، می‌توانید با گسترش پنجره تایم لاین و سپس دوبار کلیک کردن بر روی یک لایه، به جلوه‌های ویژه آسان دسترسی داشته باشید. این یک نمودار بزرگ تولید می کند که به شما امکان می دهد حرکت را بر اساس پیش تنظیمات آسان یا آنچه ساخته اید ویرایش کنید.

ابزارهای کلیدی
پنل ابزار در Animate بسیار شبیه به پنل Photoshop، Illustrator و سایر برنامه های Adobe است. نوار ابزار اصلی شامل بیش از 20 ابزار دستکاری و ترسیم رایج است. بسیاری از این آموزش‌ها از گرافیک برداری و همچنین بیت مپ پشتیبانی می‌کنند و نیازی به انتقال دائمی فایل‌ها بین ویرایشگر برداری و Animate را از بین می‌برند. آنها حتی برس های نقاشی وکتور را نیز در دسترس دارند. ابزار استخوان مخصوص انیمیشن است. این به شما امکان می دهد تا ریگ های شخصیتی ایجاد کنید که ویرایش اندام و وضعیت بدن را هنگام حرکت از یک فریم به فریم دیگر آسان می کند. پانل Properties به شما این امکان را می دهد که برخی از جنبه های یک شی انتخاب شده را بدون استفاده از تغییر شکل یا تکنیک های نقاشی روی بوم تغییر دهید. برای تغییرات سریع و ساده عالی است. بسته به نوع شیئی که انتخاب کرده اید، گزینه های ویرایش تغییر می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های شی، دستکاری مرحله، و معرفی برخی از ابزارها، این آموزش تولید شده توسط Adobe را بررسی کنید.
اسکریپت
اسکریپت یک راه عالی برای افزودن تعامل به بازی فلش شما است. این چیزی است که بازی را زنده می کند و ویژگی برجسته Animate است که آن را از بسیاری از رقبا متمایز می کند. متأسفانه، موضوع بسیار پیچیده ای نیز برای پوشش دادن است. اگر شما یک برنامه نویس نیستید، Adobe یک ویژگی «قطعات کد» را برای تعامل ارائه می دهد که می توانید در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید. هدف اسنیپت ها این است که به کسانی که دانش کدنویسی ندارند اجازه دهند از برخی عملکردهای رایج استفاده کنند. می‌توانید با رفتن به WINDOW > CODE SNIPPETS به قطعه‌ها دسترسی پیدا کنید.

اگر برنامه نویس هستید، اطلاعات زیر ممکن است مرتبط تر باشد. اسکریپت های Adobe در درجه اول به صورت JSFL نوشته می شوند که یک API جاوا اسکریپت است که به طور خاص برای استفاده از فلش است. می توانید یک فایل JSFL جدید ایجاد کنید اما Animate را باز کرده و به مسیر FILE > NEW > JSFL Script File بروید. اگر ترجیح می دهید در ActionScript بنویسید، می توانید به جای آن یک سند برای آن زبان ایجاد کنید.

با این کار یک محیط کدنویسی باز می شود. برای اطلاعات مقدماتی در مورد کار در این محیط و در JSFL، در اینجا یک منبع Adobe در مورد این موضوع وجود دارد. اگر به اطلاعاتی در مورد نوشتن اسکریپت نیاز دارید، در اینجا یک صفحه مستند عالی دیگر از Adobe وجود دارد.

اسکریپت ها هم برای کدنویسان مشتاق و هم برای آنهایی که کد خجالتی هستند یک ویژگی عالی هستند. برای استفاده موثر از آنها، مانند هر ویژگی پیچیده Adobe، به تمرین زیادی نیاز دارید.
صادرات/اشتراک گذاری

Animate چندین راه مختلف برای تبدیل یک پروژه از برنامه به یک فایل قابل استفاده ارائه می دهد. نوع اصلی فایل Animate .fla است، که پروژه‌های شما صرفه‌جویی می‌کنند و مهم نیست از چه نوع بوم استفاده می‌کنید. اگر می‌خواهید فایل را خارج از Animate مشاهده کنید، باید منتشر کنید یا صادر کنید.

Publish و Export دو شکل اشتراک گذاری فایل Animate هستند. انتشار یک فایل انواع فایل های منحصر به فرد را با تنظیماتی متناسب با نوع بوم منتشر می کند. به عنوان مثال، یک Canvas HTML5 دارای پیکربندی انتشار متفاوتی نسبت به AIR Desktop است. Publish به شما امکان دسترسی به انتهای فایل های تخصصی مانند .OAM (برای ارسال به سایر محصولات Adobe) یا .SVG (برای گرافیک های برداری) را می دهد. هنگامی که “انتشار” را انتخاب کردید، بلافاصله آن فایل ها را در رایانه خود خواهید داشت.

“Export” انواع فایل های شناخته شده تری مانند .MOV و .GIF را ارائه می دهد. اگر می‌خواهید فایلی از یک پروژه نهایی ایجاد کنید، مفیدتر است زیرا فایل‌های ایجاد شده از طریق «صادرات» را نمی‌توان در Animate دوباره باز کرد و ویرایش کرد.

علاوه بر این، برخی از این فایل‌ها به استفاده از Adobe Media Encoder برای صادرات صحیح نیاز دارند.که می توانید آن را از سایت یکداون دانلود کنید.

وقتی سعی کردم یک ویدیوی ساده را با فرمت mp4 صادر کنم، با این صفحه پیچیدگی صادراتی که باعث وحشت می شود، استقبال شدم:

خوشبختانه، شما اصلاً مجبور نیستید کار زیادی انجام دهید. در پانل بالا سمت راست، روی فایل خود (متن آبی) کلیک راست کرده و تنظیمات را انجام دهید. سپس دکمه سبز رنگ “play” را انتخاب کنید و به رایانه شما صادر می شود!

وقتی بازی با گزینه های مختلف صادرات و انتشار را تمام کردم، دسکتاپ من نیم دوجین فایل مختلف برای همان پروژه داشت. اگر روی پلتفرم کار می کنید یا نیازهای خاصی دارید این عالی است. قطعا تحت پوشش قرار خواهند گرفت!

در نتیجه

 Adobe Animate  طیف وسیعی از ابزارها را ارائه می دهد که شما را از نقطه A به نقطه B می رساند. این برنامه برای همه نوع کاربران مناسب است و به طور کلی معیاری برای سایر سیستم عامل های انیمیشن در نظر گرفته می شود. مقایسه می شوند. در حالی که ممکن است مدتی طول بکشد تا مفاهیم Animate را بیاموزید، اما ارزش وقت شما را دارد و به قدرتمندترین ابزار موجود در بازار دسترسی خواهید داشت.

از کارتون گرفته تا بازی های پیچیده، Animate یک برنامه درجه یک است. با پشتیبانی فراوان و یک جامعه بزرگ، هنگام شروع یا گسترش دانش خود، به هر سؤالی پاسخ خواهید داد.

سوالات متداول
Adobe Animate برای چه مواردی استفاده می شود؟
Adobe Animate قابلیت های زیر را ارائه می دهد:
 • رسانه Export
 •  Character Skinning
 • Character Rigging
 • Model Library
 • مدل سازی سه بعدی
 • انیمیشن سه بعدی
 • Asset Library
چگونه می توانم عمق لایه را به انیمیشن Adobe خود اعمال کنم؟
Animate یک ویژگی لایه پیشرفته دارد که می توانید از آن برای افزودن عمق لایه به لایه های تایم لاین خود استفاده کنید. امکان تغییر عمق یک لایه و متحرک سازی آن وجود دارد.
چگونه بدون نوشتن کد یک انیمیشن بسازید؟
اگر در حال ایجاد انیمیشن برای بوم HTML5 هستید، می توانید از جادوگر کد اکشن استفاده کنید. در این حالت نیازی به نوشتن هیچ کدی ندارید. نحوه استفاده از جادوگر کد اکشن در Animate را بیاموزید.
چگونه پسوند فایل های MXP و ZXP را در نرم افزار انیمیشن Adobe نصب کنم؟
دو گزینه برای نصب پسوند فایل MXP و ZXP وجود دارد: می توانید آنها را به عنوان افزونه با استفاده از ابزار Manage Extensions یا با استفاده از خط فرمان نصب کنید. با نحوه نصب برنامه های افزودنی در Animate آشنا شوید و نکات عیب یابی را بیابید.

محل تبلیغ متنی شما

Minimum system requirements for Animate

Windows

 
Minimum requirement
Processor
Intel Pentium 4 or Intel Centrino, Intel Xeon, or Intel Core Duo (or compatible) processor (2GHz or faster processor)
Operating system
Windows 10 version v22H2, Windows 11 version v21H2, v22H2
RAM
8 GB of RAM (16 GB recommended)
Hard disk space
4 GB of available hard-disk space for installation; more free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
Monitor resolution
1024×900 display (1280×1024 recommended)
GPU
OpenGL version 3.3 or higher (DirectX 12 with feature level 12_0 recommended)
Internet
Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services.*

macOS

 
Minimum requirement
Processor
Multicore Intel processor with 64-bit support ARM-based Apple silicon processor
Operating system
macOS version 12 (Monterey), version 13 (Ventura)
RAM
8 GB of RAM (16 GB recommended)
Hard disk space
6 GB of available hard-disk space for installation; more free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)
Monitor resolution
1024×900 display (1280×1024 recommended)
GPU
OpenGL version 3.3 or higher (Metal Support recommended)
Internet
Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services.*
Software
QuickTime 10.x software recommended

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید