.
Adobe Acrobat Pro DC 2023.001.20174 Win/Mac + Portable ویرایشگر PDF

Adobe Acrobat Pro DC یکی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین نرم افزارهای ویرایش PDF است. می توان از آن در دسکتاپ، موبایل و وب به عنوان یک برنامه اختصاصی استفاده کرد. میلیون ها کاربر در سراسر جهان از آن برای ایجاد و ویرایش اسناد PDF استفاده می کنند. این ابزار می تواند برای تمام نیازهای شما به فایل های PDF استفاده شود. Adobe Acrobat Pro DC از کمک به شما برای مشاهده یک فایل PDF تا تبدیل به فرمت فایل دیگر، می تواند همه این کارها را انجام دهد. علاوه بر این، به شما کمک می کند تا اسناد محافظت شده را با افزودن رمز عبور به آنها ایجاد کنید.

به اشتراک گذاری حالت ها برای کمک به دیگران برای درک نظرات شما و ارائه آسان فایل ها در حالت مشاهده. Adobe Acrobat Professional یک نسخه پیشرفته از ابزارهای ویرایش PDF رایگان است. این کمک نهایی شما در کار کردن با فایل های PDF و ایمن سازی اسناد شما خواهد بود.

توسعه مداوم

Adobe Acrobat DC به طور مداوم بهبود می یابد، به این معنی که شما بلافاصله به ویژگی های به روز شده، قابلیت های جدید و سایر پیشرفت ها در لحظه ارائه دسترسی خواهید داشت. با آخرین نسخه نرم افزار می توانید دو فایل PDF را با هم مقایسه کنید و به راحتی و به سرعت تفاوت ها را شناسایی کنید. همچنین می توانید اسناد را به صورت دیجیتالی از طریق ابزار پیشرفته گواهی شده امضا، تأیید و تأیید کنید.

Adobe Acrobat DC اکنون دارای یک رابط نرم و لمسی است که به شما امکان می دهد از انگشت خود یا قلم سخت افزاری برای کشیدن و نوشتن روی دستگاه های ویندوز ۱۰ با سهولت و دقت استفاده کنید. آیا باید امضای خود را با انگشت اشاره خود بچسبانید؟ مشکلی نیست Adobe Acrobat DC این فرآیند را برای شما آسان می کند.

بیش از یک پلت فرم PDF، Adobe Acrobat DC همچنین به عنوان یک راه حل eSignature عمل می کند. شما می توانید اسناد را برای گیرندگانی که در هر نقطه از جهان واقع شده اند ارسال کنید و بدون زحمت امضای الزام آور قانونی آنها را الصاق کنید.

رابط کاربری

Acrobat DC دارای یک رابط صیقلی و پاسخگو است که چیزی برای دلخواه باقی نمی گذارد و یکی از نقاط قوت برنامه است. مجموعه نرم افزاری Adobe عموماً به این دلیل شناخته شده است و این شرکت به دلیل رویکرد پیشرفته خود به رابط کاربری شهرت زیادی دارد. تنها نقطه ضعف در این زمینه این است که Acrobat DC کمی سنگین تر از ویرایشگر PDF معمولی است و برای درست کار کردن به یک کامپیوتر قوی نیاز دارد.

اگرچه بسیاری موافقند که Adobe Acrobat Pro DC بهترین ویرایشگر PDF برای ویندوز است، اما فاقد رابط کاربری عالی است. از آنجایی که ویژگی‌ها و قابلیت‌ها برای این ویرایشگر PDF مفید است، اما رابط کاربری جذاب نیست. پیمایش از طریق تب ابزار در برنامه آسان است. در طول سال ها پیشرفت زیادی کرده است و انجام وظایف مربوط به ایجاد و ویرایش اسناد را به صورت یکپارچه ممکن ساخته است.

ویژگی های اصلی  Adobe Acrobat Pro DC:
فضای کاری مناسب در Acrobat DC

مرور نسخه دسکتاپ به لطف رابط کاربری خوب آن آسان است. در صفحه اصلی، تصاویر کوچک فایل‌هایی که اخیراً باز شده‌اند را مشاهده خواهید کرد. در Acrobat DC، می توانید به سرعت به فایل های ذخیره شده در رایانه شخصی خود، در Adobe Document Cloud و سایر سرویس های ابری، از جمله Google Drive، Dropbox، و OneDrive دسترسی داشته باشید.

Adobe Acrobat DC دارای ویژگی‌های مختلفی است که به شما کمک می‌کند فایل‌های PDF خود را سازماندهی کنید و بیشترین بهره را از آنها ببرید. شما دارای ویژگی های ویرایش استاندارد، از جمله توانایی تقسیم و ادغام اسناد، ویرایش سبک آنها، برش/درج متن و موارد دیگر هستید. همچنین می‌توانید به فرمت‌های مختلف از جمله Word (در برگه جدید باز می‌شود) و فرمت‌های مختلف تصویر تبدیل کنید. این برنامه همچنین امکان فشرده سازی PDF ها را بدون از دست دادن اطلاعات فراهم می کند، اگرچه میزان موفقیت آن عملیات به تعداد زیادی از عوامل خاص اسناد شما بستگی دارد.

Acrobat DC از عملکرد استاندارد ویرایش فرم نیز پشتیبانی می کند، اگرچه اگر به ابزارهای دیگر عادت داشته باشید می تواند از این نظر کمی محدود شود. ویرایشگر فرم همچنان باید برای نیازهای بیشتر افراد کافی باشد، اما به خاطر داشته باشید که اگر قرار است بخش عمده ای از کار روزانه شما باشد، جایگزین های بهتری در دسترس هستند.

می توانید آیکون هایی برای دسترسی سریعتر به آنها از پانل کناری ایجاد کنید.

۷ روش برای ایجاد فایل های PDF

Adobe Acrobat Pro DC به شما امکان می دهد اسناد PDF را به روش های مختلف ایجاد کنید. شما می توانید یک سند با یک صفحه خالی ایجاد کنید. علاوه بر این، می توانید اسناد قابل ویرایش برای Photoshop، Illustrator و InDesign ایجاد کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد یک صفحه وب ایجاد کرده و سپس آن را به یک فایل PDF تبدیل کنید.

برای تبدیل یک صفحه وب، فقط باید آدرس URL یک وب سایت را مشخص کنید و تنظیمات تبدیل را به دلخواه انتخاب کنید. آکروبات بقیه کارها را انجام خواهد داد. همچنین می توانید با استفاده از محتوای کپی شده در کلیپ بورد، یک سند کاغذی را اسکن کنید، یک اسکرین شات تهیه کنید یا یک فایل PDF ایجاد کنید. هنگام تبدیل فایل های شما، نرم افزار تمام جداول، فونت ها و طرح بندی صفحه را ذخیره می کند.

ویرایش پیشرفته متن، حاشیه و تصاویر

آکروبات ویژگی های منحصر به فردی برای ویرایش فایل های PDF و کار با فونت ها دارد. به عنوان مثال، می توانید فاصله بین کاراکترها را تنظیم کنید، که به شما امکان می دهد کلمات را بدون تغییر طرح صفحه ویرایش کنید.

هنگام کار با فایل های PDF، می توانید متن و تصاویر را ویرایش کنید. پس از OCR یا صادرات فایل، Acrobat همیشه فایل ها را با نسخه اصلی مقایسه می کند. می توانید حاشیه ها را تغییر دهید و موقعیت تصاویر را تغییر دهید. در این نرم افزار ویژگی های جدیدی را خواهید یافت که به شما امکان جستجوی متن در چندین فایل PDF را می دهد.

تنظیمات امنیتی چند لایه

هنگام اشتراک گذاری فایل ها در اینترنت، محافظت از داده های خود بسیار مهم است. با کمک Acrobat Protect می توانید از روش های مختلفی برای محافظت از فایل های PDF خود استفاده کنید. اسناد شما را با گواهی ها و رمز عبور رمزگذاری می کند، دسترسی را محدود می کند، اطلاعات پنهان را حذف می کند و زمانی که اسناد خود را برای اشخاص ثالث ارسال می کنید، داده های محرمانه را پنهان می کند.

تبدیل اسناد کاغذی به فرم های PDF قابل پر کردن


Acrobat به شما امکان می دهد فرم های دیجیتال یا کاغذی ایجاد کنید. می توانید فرم های PDF را از ابتدا ایجاد کنید یا فرم های موجود ایجاد شده را با کمک نرم افزارهای دیگر وارد کنید. ویژگی Prepare Forms به شما کمک می کند فرم های Word، Excel یا PDF اسکن شده را به فرم های PDF تعاملی پرکردنی تبدیل کنید.

با ویژگی Fill & Sign می توانید فرمی را پر کنید و امضای دیجیتالی بگذارید. با گزینه Send for Review می توانید فرمی را ارسال کنید تا افراد دیگر آن را امضا کرده و نتیجه را پیگیری کنند. Adobe Sign آپلود اسناد و درخواست امضا از طریق یک برنامه تلفن همراه را آسان تر می کند. گیرندگان می توانند سند را پس از باز کردن آن از طریق خدمات Adobe Cloud امضا کنند. برای امضای سند نیازی به داشتن Adobe ID نیست.

دسترسی به فایل های PDF از هر کجا


اگر فایل های PDF را به اشتراک بگذارید یا آنها را در Adobe Document Cloud آپلود کنید، می توانید از طریق رابط Document Cloud از دستگاه های مختلف به آنها دسترسی داشته باشید. در پنجره اصلی، نوار ابزاری را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. در آنجا گزینه هایی برای دانلود، ایجاد و ادغام فایل های PDF خواهید یافت.

شما می توانید فایل های PDF را به فرمت های دیگر صادر کنید، ترتیب صفحات را تغییر دهید و غیره. در جدیدترین نسخه می توانید وضعیت سند خود را پیگیری کنید، یادآوری ارسال کنید و از سایر ویژگی ها برای امضای اسناد استفاده کنید.

گزینه های صادرات ارتقا یافته در Adobe Document Cloud


سرویس Document Cloud به شما امکان ارسال، امضا و ردیابی اسناد را می دهد. با آن می توانید فایل ها را به صورت آنلاین ذخیره و به اشتراک بگذارید. اسناد PDF خود را با کمک ویژگی Send and Track با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. به جای پیوست کردن یک فایل PDF بزرگ به نامه خود، می توانید فقط یک لینک دانلود اضافه کنید. این به شما امکان می دهد محدودیت های اندازه را دور بزنید و تضمین می کند که فایل های شما توسط اشخاص ثالث قابل دسترسی نیستند.

Document Cloud از امضای الکترونیکی نیز پشتیبانی می کند. برای امضا، نظر دادن یا ذخیره اسناد نیازی به پرداخت هزینه اشتراک Adobe نیست. شما می توانید فایل های PDF را ارسال و پیگیری کنید. این به شما کمک می کند بررسی کنید که آیا گیرنده آنها را دریافت کرده است یا خیر. با تشکر از یک گواهی داخلی، اگر سند امضا شده شما ویرایش شود به شما اطلاع داده می شود.

ویژگی های منحصر به فرد Adobe Acrobat Pro DC

آکروبات به طور منظم به روز می شود. می توانید یک سند را با یک فونت منحصر به فرد اسکن کنید، سپس آن را OCR کنید تا متن قابل جستجو شود و سپس از فونت اسکن شده استفاده کنید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا انتقال های متحرک ایجاد کنید. می توانید از آن برای مقایسه دو نسخه از یک فایل PDF استفاده کنید. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال بهترین برنامه های ویرایش PDF برای تبلت ها و تلفن های همراه هستند. با استفاده از آن می توانید تصویری را از گوشی خود اسکن کنید و فایل های PDF را طوری ویرایش کنید که تمام استانداردهای بین المللی را رعایت کنند.

با استفاده از این ویرایشگر PDF امضا کنید

برای اینکه اسناد خود را معتبرتر کنید، می توانید با استفاده از این ویرایشگر PDF یک امضا اضافه کنید. این همچنین می تواند برای ارسال درخواست به دیگران برای امضای اسناد، ایجاد فرم های قابل پر کردن با امضا استفاده شود.

سرعت

Adobe Acrobat Professional بسیار سریع است و می توانید برای انجام هر کاری در چند لحظه به آن تکیه کنید. این فایل ها را به سرعت باز می کند و سپس ویرایش آنها نیز بسیار سریع است. از آنجایی که پیمایش در برنامه آسان است، می توانید به سرعت ابزار اختصاصی را برای اقدام مورد نظر پیدا کنید. فشرده‌سازی، ادغام فایل‌ها یا اضافه کردن یک امضا، می‌توانید با Adobe Acrobat Pro DC به سرعت این کار را انجام دهید.

در نتیجه

Adobe Acrobat Pro DC سابقه طولانی در بازار ویرایشگرهای PDF دارد. این ابزار فراز و نشیب های خود را داشته است اما در نهایت توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین ویرایشگرهای PDF حفظ کند. این ویژگی‌های زیادی را به جدول می‌آورد، و اگرچه ممکن است برای برخی از مبتدیان کمی بیش از حد باشد، اما برای کسانی که می‌دانند چگونه از آنچه Acrobat DC ارائه می‌کند، عالی است. اگر به دنبال یک ویرایشگر PDF ساده و ساده برای عملیات کوچک هستید، احتمالاً این گزینه ایده آل برای نیازهای شما نیست. با این حال، اگر کاربر جدی هستید که به بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته نیاز دارید، Acrobat DC یکی از انتخاب‌های برتر در حال حاضر است.

 

سوالات متداول
Q1. آیا Adobe Acrobat Pro DC خوب است؟

بله، ابزار ویرایش PDF Adobe Acrobat یک برنامه عالی است که تمام وظایف مرتبط با PDF را پوشش می دهد. ویژگی های پیشرفته ای مانند استفاده از آن به عنوان مبدل PDF Adobe Acrobat و اضافه کردن امضا بسیار مفید است.

Q2. آیا Adobe Acrobat Pro DC ارزشش را دارد؟

بله، ویژگی های Acrobat Pro DC آن را برای کاربران دسکتاپ ارزش عکس گرفتن را دارد. این بسیار همه کاره است و تمام نیازهای شما را برای ویرایش و ایجاد فایل های PDF برآورده می کند.

Q3. کدام بهتر است: Acrobat DC یا Acrobat Reader DC؟

Acrobat DC بهتر از Acrobat Reader DC است زیرا مجهز به چندین ویژگی است. Reader عملکرد محدودی دارد در حالی که دومی دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند اسکن اسناد است.

توضیحات:
 • نسخه Pre-Activated هردو نسخه تست شده می باشند. 
 • نسخه های Portable به زبان انگلیسی هستند
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.5]
ویندوز

System Requirements and Technical Details

 • Compatibility – Windows 11 , Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 SPI (32 bit or 64 bit), Windows Server – 2008 R2 (64 bit), 2012 (64 bit), 2012 R2 (64 bit)†, 2016 (64 bit), or 2019 (64 bit).
 • Processor – Intel® or AMD processor; 1.5GHz or faster processor
 • Memory – 512 MB or more RAM, 2GB recommended.
 • Disk space – 450MB of available hard-disk space.
 • Monitor resolution – 1024×768 screen resolution
مک

System Requirements and Technical Details

 • Intel processor
 • Mac OS X v10.11, macOS v10.12, macOS v10.13, or macOS v10.14
 • Safari 9.0, 10.0, or 11.0 (browser plug-in for Safari supported on 64-bit Intel processor only)
 • ۱GB of RAM
 • ۲.۷۵GB of available hard-disk space
 • ۱۰۲۴×۷۶۸ screen resolution
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار و همچنن فایل Update (در صورت وجود) نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی کنید؛ برروی فایل Patch کلیک راست کرده و گزنیه Run As Administrator را بزنید. در آخر بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
C:Program FilesAdobeAcrobat DCAcrobat
 • نرم افزار را اجرا کنید و کلید ترکیبی ctrl+k را بزنید. در تنظیمات نرم افزار به آخر لیست و گزینه Updater بروید و تیک گزینه Automatically install updates را بردارید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

یک پاسخ به “Adobe Acrobat Pro DC 2023.001.20174 Win/Mac + Portable ویرایشگر PDF”

 1. فریبا رحمان زاده گفت:

  با سلام وتشکر به راحتی تونستم نصب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.