.
Adblocker Browser v96.0.2016123618 مرورگر ضدتبلیغ در اندروید

Adblocker Browser نرم افزاری است که به کاربران کمک می‌کند تا تجربه گشت و گذار در وب و تماشای ویدیوها را بدون آزار تبلیغات داشته باشند. این مرورگر از ویژگی های امنیتی نیز پشتیبانی می کند.

مرورگر Adblocker Browser  تجربه چشمگیر وب گردی و سرگرمی را به دور از تأثیر تبلیغات مزاحم ارائه می دهد. کاربران می توانند هنگام تماشای فیلم ها یا رفتن به وب سایت های مورد نظر خود احساس امنیت کنند و از امنیت وب گردی اطمینان حاصل کنند. در عین حال، این برنامه همچنین از سرورهای مختلف برای حذف موانع موجود در وب، توانایی خواندن اسناد، به ویژه کمیک ها، و دانلود ویدیوها در پلتفرم ها تنها با یک لمس پشتیبانی می کند.

تماشای ویدیوها بدون تبلیغات

اولین تجربه ای که Adblocker Browser در اختیار شما قرار می دهد این است که ویدیو را بدون آزار و اذیت عناصر تبلیغاتی تجربه کنید. وقتی با این مرورگر ویدیوها را تماشا می‌کنید، تبلیغات همراه ویدیو روشن نمی‌شوند و می‌توانید ویدیوهایی را که دوست دارید تماشا کنید. علاوه بر این، ویژگی اپلیکیشن نه تنها برای تماشای ویدیوها، بلکه در بسیاری از تجربیات دیگر کاربران نیز صدق می کند و تجربه و امنیت آن ها را در اینترنت تضمین می کند.

کاری کنید که عناصر مزاحم ظاهر نشوند

هنگامی که کاربران از یک وب سایت بازدید می کنند، معمولاً بنرهای تبلیغاتی را می بینند که در همه جا ظاهر می شوند، و گاهی اوقات ممکن است هر بار که چیزی را لمس می کنید، برخی از تبلیغات پنهان ظاهر شوند. بنابراین، Adblocker Browser به شما کمک می کند تا عناصری را که ممکن است به طور غیرمنتظره ظاهر شوند را حذف کنید.

مرور وب

وقتی مرورگری مانند Adblocker Browser را تجربه می کنید، مطمئناً کاربران می توانند با خیال راحت از ویژگی های آن در اشکال مختلف استفاده کنند. کاربران می‌توانند به طور معمول با ویژگی‌های مسدودکننده تبلیغات، وب گردی کنند تا مجبور نباشند وقت خود را با عناصر مزاحم تلف کنند.

برخی از تنظیمات هنگام استفاده از مرورگر

مرورگر به عنوان یک عنصر امنیتی برای کاربران در نظر گرفته می شود. زیرا محتوای بسیار متفاوتی در آن یافت می شود. بنابراین Adblocker Browser به شما امکان می دهد رمز عبور تعیین کنید. رمز عبور مناسبی را که می خواهید انتخاب می کنید و کار را برای غریبه ها سخت می کنید. در عین حال، شما همچنین آزاد هستید که تم مرورگر خود را تغییر و هر کسی رنگی را خواهد داشت که دوست دارد و به راحتی مشاهده می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.