.
Active Partition Recovery Ultimate 22.0.1 + WinPE + Portable بازیابی پارتیشن

Active Partition Recovery یک ابزار ساده و قابل اعتماد است که به شما کمک می کند تا پارتیشن های حذف شده و آسیب دیده را بازیابی کنید، همچنین داده ها را از درایوهای خراب بازیابی کنید و آنها را در دستگاه رسانه دیگری کپی کنید.

پس از اجرای برنامه برای اولین بار، می توانید تمام پارتیشن های شناسایی شده را مشاهده کنید. استفاده از گزینه QuickScan به سرعت پارتیشن‌های حذف شده را شناسایی و بازیابی می‌کند، البته تا زمانی که پس از حذف فرمت یا بازنویسی نشده باشند. برای اسکن پیشرفته‌تر در سطح پایین، از SuperScan برای شناسایی پارتیشن‌هایی که مدت‌ها پیش حذف شده‌اند، استفاده کنید. حتی اگر پارتیشن‌های جدیدی ایجاد کرده باشید. و حتی آنها را فرمت کرده باشید. روش بازیابی LastChance همانطور که از نام آن مشخص است است. فایل‌ها را با امضای آن‌ها روی حجم‌هایی که سیستم‌های فایل به شدت آسیب‌دیده دارند شناسایی و بازیابی می‌کند. جایی که بازیابی حجم فیزیکی امکان‌پذیر نیست.

بازگردانی پارتیشن حذف شده

وقتی نوبت به بازگردانی یک پارتیشن حذف شده یا خراب شده توسط برنامه می رسد. می توانید بین دو گزینه یکی را انتخاب کنید. اولین مورد که به عنوان بازیابی در محل نیز شناخته می شود، زمانی که حجم به تازگی حذف شده باشد یا به داده ها و سیستم فایل آسیب جدی وارد نشده باشد، بسیار خوب عمل می کند. با استفاده از این گزینه می توانید بلافاصله به فایل های خود دسترسی داشته باشید.

با این حال، ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که تمام داده‌های شما رونویسی شوند و سیستم عامل شما دیگر حجم بازیابی شده را تشخیص ندهد. در این صورت می توانید از گزینه دوم استفاده کنید که به شما کمک می کند تا همه داده ها را در یک مکان امن جدید کپی کنید. به این ترتیب، فایل های مهم خود را برمی گردانید و آنها را به یک دستگاه رسانه ای دیگر منتقل می کنید.

کپی جدید از کل درایو

اگر می خواهید یک کپی جدید از کل درایو خود ایجاد کنید. باید مطمئن شوید که فضای کافی در پارتیشن دیگر دارید. پس از آن، می توانید درایو مورد نظر خود را انتخاب کنید. از منوی File به گزینه Create Disk Image دسترسی داشته باشید. و منتظر بمانید تا محتویات درایو در یک مکان جدید کپی شود.

بازیابی اطلاعات و سیستم فایل های حذف شده

علاوه بر این، Active Partition Recovery شما را قادر می‌سازد تا داده‌ها را از تصاویر خام، فشرده و VMWare Disk بازیابی کنید. سیستم‌های فایل HFS+، UFS و NTFS حذف شده را بازیابی کنید. پارتیشن‌های شناسایی‌شده را بر اساس وضعیت بازیابی فیلتر کنید. و همچنین به‌طور خودکار بخش‌های بوت صدا را اصلاح کنید.

در نتیجه

در پایان، Active@ Partition Recovery برای کاربرانی که نیاز به بازیابی پارتیشن های آسیب دیده و انتقال داده ها به یک دستگاه رسانه جدید دارند مفید است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 7/8/10/11
  • Processor: Pentium IV or higher
  • RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 2 GB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.