.
Active Data Studio 22.0.0 + Portable ابزارهای بازیابی فایل های حذف شده

مراقبت از رایانه کار نسبتاً دشواری است، نه به این دلیل که پیچیده است، بلکه به زمان و توجه زیادی نیاز دارد. با این حال، این تنها زمانی است که شما واقعاً مطمئن نیستید که به کدام ابزارهای برقی تکیه کنید. تا زمانی که تصمیم نگیرید، Active Data Studio سعی می کند شما را با تعداد زیادی ویژگی متقاعد کند و احتمال موفقیت آن زیاد است.

نصب سفارشی و رابط بصری

اگر نام کاملاً واضح نیست. روند اجراء و نصب مطمئناً چیزی را که واقعاً هست روشن می‌کند. مجموعه ای چشمگیر از ابزارهای کمکی، این تنها مجموعه ای از ابزارهای تمیز کردن و مدیریت است که می توانید آن ها را در Installer انتخاب کنید. زیرا مجبور به استقرار همه مؤلفه ها نیستید.

هنگامی که برنامه اجرا می شود. پنجره اصلی در یک رابط تمیز ظاهر می شود. یک پانل کناری، ناوبری آسان و سریع را برای همه همتاهایی که در طول نصب انتخاب کرده‌اید، فراهم می‌کند. در حالی که بقیه قسمت‌های صفحه دارای مناطق هدف خاص برای رسیدگی است. و همچنین توضیحاتی غنی دارد تا بدانید چه کاری انجام می‌دهید.

ابزارهای مختلف مدیریت فایل و دیسک

با نظم و ترتیب، اولین تب ناوبری مربوط به بازیابی اطلاعات است. چهار ابزار کاربردی مانند بازیابی فایل، بازیابی پارتیشن، بازگردانی حذف و دیسک راه‌اندازی سعی می‌کنند امکانات مختلفی را برای بازیابی فایل‌های گمشده تصادفی در اختیار شما قرار دهند. یا سعی کنید درایوها و دیسک‌های خراب را بخوانید تا فایل‌های مورد نیاز خود را بازگردانید. اما دیگر نمی‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

با رفتن به امنیت داده، می توانید رمز عبور ویندوز را بازنشانی و تغییر دهید. فقط در صورتی که مشکوک باشید که شخص دیگری می تواند به موارد شخصی شما دسترسی داشته باشد. یکی دیگر از ابزارهای مرتبط با امنیت به شما این امکان را می دهد که تمام داده ها را از حجم ها و دیسک ها به طور کامل پاک کنید. تا مطمئن شوید که هیچ کس نمی تواند آنها را بازیابی کند.

حذف و بازیابی فایل یک چیز پیچیده و معقول است. بنابراین شما می توانید از ابزارهای پشتیبان گیری اطلاعات استفاده کنید تا در سمت امن باشید. اینها که مخصوص دیسک‌ها و درایوهای مجازی هستند، به شما امکان می‌دهند فایل‌های ISO و DIM را بسازید و مدیریت کنید، که می‌توانید آن‌ها را نیز در درایوهای فلش USB ذخیره کنید تا کسی نتواند به آن‌ها دسترسی داشته باشد، مگر اینکه دست خود را روی دستگاه بگذارد.

آخرین اما نه کم اهمیت، چندین ابزار دیسک را می توان برای مدیریت فضا استفاده کرد، اما مراقب باشید چیزی از دست ندهید. با کمک این بخش می توانید وضعیت سلامت هارد دیسک خود را زیر نظر داشته باشید، سکتورهای آن را با یک ابزار اولیه ویرایش کنید یا برای کارایی بیشتر پارتیشن ها و فضا را مدیریت کنید.

در نتیجه

گر شما نیازمند برنامه هایی برای ریکاوری اطلاعات از دست رفته ی خود، ایمیج گرفتن از داده ها، رایت، ساخت دیسک بوتیبل و یا پاکسازی ایمن اطلاعات خود، هستید می توانید از Active Data Studio استفاده کنید که شامل هر دو دسته برنامه های کاربردی قابل نصب بر روی ویندوز و همچنین ایمیج های بوتیبل برای بوت کردن هر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Windows XP SP3 / 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11
  • Windows Server 2003 / Server 2008 / Server 2012 / Server 2016
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه x64  را که در پوشه Crack قرار دارد، در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • به روی فایل fixBootImage کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.