.
ActionDirector v7.5.0 ویرایشگر قدرتمند ویدئو در اندروید

ActionDirector یک ویرایشگر ویدیویی حرفه ای است که هر تصویر یا حرکتی را پردازش می کند تا در هر فریم هنری درجه یک ایجاد کند. همچنین دارای بسیاری از برچسب های ممتاز با طراحی منحصر به فرد و سازگاری با فیلترها یا افکت های جداگانه برای کاربران است. سازگاری فرمت آن نیز گسترده است و در زمان کاربران برای ویرایش ویدیوها با ایده های بی شمار صرفه جویی می کند.

توانایی ها

برجسته ترین توانایی ActionDirector سیستم ویرایش ویدیوی داخلی آن است که پتانسیل ها یا عملکردهای زیادی برای استفاده کاربران دارد. انبوه و برتری آن همچنین به کاربران امکان ویرایش فیلم ها و حتی پردازش آنها را برای آماده سازی برای فرآیندهای پرداخت می دهد. مهم‌تر از همه، همه ویژگی‌ها توسط هوش مصنوعی پشتیبانی می‌شوند و به کاربران نوید دقت مطلق و کمال هنری در هر فریم را می‌دهند.

ابزارهای ویرایش دستی قابل تنظیم ابزارهای دستی در سیستم اولین چیزهایی هستند. که کاربران برای پردازش هر ویدیو یا پولیش برای آماده سازی برای درج افکت ها و موارد دیگر نیاز دارند. همه ابزارها دارای سفارشی سازی گسترده و تعاملات ویژه هستند تا کاربران با دقت بالا از آنها راحت استفاده کنند. نه تنها این، تغییرات هر نوع ابزار نتایج قابل توجه بسیاری را هنگام ویرایش مستقیم در ویدیو به کاربران می دهد.

نمونه های پیش فرض ویدیو، ایده‌های جسورانه‌ای هستند که کاربران می‌توانند در ActionDirector برای ایجاد تن رنگ عالی یا تغییرات قابل توجه برای همه ویدیوهای خود استفاده کنند. تنظیمات از پیش تعیین شده همگی دارای ساختاری عظیم هستند. که شامل تصاویری با کیفیت، صداها و جزئیات دیگر است تا حس کلی یک ویدیو را تغییر داده و عمق آن را در عوامل مختلف افزایش دهد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از تنظیمات پیش‌فرض همراه با سایر دارایی‌ها برای تنوع بخشیدن به نتایج و تعاملات خود برای ویدیوهای فراگیرتر و قابل توجه‌تر استفاده کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.