جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ACDSee Gemstone Photo Editor 14.0.0.1130 + Portable ویرایش قدرتمند تصاویر

ACDSee Gemstone Photo Editor تمام قدرت هنری و لایه‌ای را که برای رفع نیازهای ویرایش عکس خود نیاز دارید، ارائه می‌کند، مهم نیست که چقدر ترکیب پیچیده باشد. ویرایشگر لایه ای MDI (رابط چند سند) ابزاری عالی برای به حداکثر رساندن بهره وری است. این امکان را به شما می دهد تا تصاویر خود را به شکوه تمام طیف تبدیل کنید.

فرآیند غیرمخرب تصویر RAW Gemstone، ACDSee Raw و ویرایشگر گرافیکی لایه‌ای به شما این امکان را می‌دهد که خلاقیت خود را با منحنی‌های رنگی تند و رنگ‌های چرخ‌های چرخان آزاد کنید. ویرایشگر عکس Gemstone دارای یک طراحی بصری و تنظیمات از پیش تعیین شده است. که به شما امکان می دهد فایل ها را ایجاد کنید یا رنگ ها را به خوبی تنظیم کنید.

ویرایشگر عکس Gemstone 12: اصول اولیه
در ظاهر، ACDSee Gemstone Photo Editor به نظر همه چیز را دارد.
 • یک ویرایشگر قدرتمند RAW
 • لایه ها و ماسک ها
 • ابزارهای تنظیم برای رقابت با فتوشاپ
 • فیلترهای مفید
 • اقدامات سریع مبتنی بر هوش مصنوعی
 • تعداد انگشت شماری ابزار مفید، از جمله برس ها و میله های انتخاب
 • ابزارهای طراحی گرافیکی که قادر به تولید متن و اشکال هستند/

در واقع، می‌توانید از Gemstone برای پوشش گردش کار عکاسی – و حتی طراحی گرافیکی خود، از ویرایش RAW و درجه‌بندی رنگ گرفته تا پوشش پیشرفته و موارد دیگر استفاده کنید.
چیدمان و سهولت استفاده

ACDSee Gemstone Photo Editor دارای یک طرح ساده و مجموعه ای بصری از ابزار است. اگر در زمینه ویرایش عکس تازه کار هستید. در کمترین زمان آماده خواهید شد.در حالی که ویراستاران کهنه کار می توانند انتظار داشته باشند که این برنامه را در کمتر از یک ساعت یاد بگیرند. حدود 20 دقیقه طول کشید. تا با همه Gemstone آشنا شوم، از جمله ویرایشگر RAW و رابط ویرایش Gemstone – واقعاً به همین راحتی است.

وقتی برای اولین بار Gemstone را باز می کنید. صفحه اصلی را می بینید که به شما امکان می دهد اسناد ایجاد کنید و فایل ها را جستجو کنید:

فایل‌هایی که در آنجا ایجاد می‌شوند در ویرایشگر استاندارد Gemstone باز می‌شوند. اگرچه شما می‌توانید با ضربه زدن روی File>Open در ACDSee RAW، تصاویر – از جمله JPEG – را در ACDSee RAW، ویرایشگر RAW برنامه، باز کنید و سپس فایل(های) مربوطه را انتخاب کنید. .

اگر فایل RAW را برای ویرایش انتخاب کنید، ACDSee RAW نیز به طور خودکار باز می شود.
ویرایشگر RAW ساده و پاسخگو است. تصاویر در مرکز صفحه نمایش داده می شوند و ابزارهایی برای تنظیمات تن صدا، تنظیمات رنگ، وضوح و موارد دیگر در سمت راست قرار دارند:

اکثر ابزارها لغزنده های آسانی را ارائه می دهند. و اگر تا به حال در Lightroom، Adobe Camera Raw، Luminar یا ON1 کار کرده باشید، احساس راحتی می کنید.

همچنین چندین برگه اضافی را در گوشه سمت راست بالا پیدا خواهید کرد. که به شما امکان دسترسی به تاریخچه ویرایش هر فایل، تعدادی از تنظیمات پیش‌تنظیم داخلی و یک عملکرد Snapshot را می‌دهد:

به ویرایشگر اصلی Gemstone بروید و یک رابط نسبتا مینیمال را پیدا خواهید کرد.

این شبیه به چیزی است که در Adobe Photoshop یا Serif Affinity دریافت می کنید. اما بسیار کمتر فراگیر است. پانل‌ها از هر گوشه بیرون نمی‌پرند، ابزارها سرریز نمی‌شوند، و کل برنامه قابل کنترل‌تر به نظر می‌رسد.

در سمت راست، پنل لایه‌های خود را خواهید دید که به شما امکان می‌دهد لایه‌ها را برای ویرایش‌های سطح بالا و ترکیب‌های زیبا ترکیب کنید.

و در سمت چپ، تعداد معقولی از ابزارها، از جمله چندین ابزار انتخاب، یک ابزار متن، یک قلم مو، و یک ابزار گرادیان را خواهید دید.

انجام تنظیمات در ACDSee Gemstone Photo Editor آسان است. آیکون Adjustment را بزنید، از لیست گزینه ها انتخاب کنید، سپس تغییرات را در پانل ظاهر شده اعمال کنید:

توجه داشته باشید که Gemstone یک برنامه رابط چند سندی یا MDI است. به عبارت دیگر، می توانید چندین سند را به طور همزمان باز کنید. که به صورت پیش فرض به عنوان برگه نمایش داده می شوند، اما همچنین می توانند در طرح های صفحه تقسیم شده (و سایر طرح های پیچیده تر) مرتب شوند.

خط پایانی: در حالی که Gemstone دارای ابزارهای زیادی برای حرفه ای ها است. طراحی پراکنده آن یک تجربه ویرایش روان را ایجاد می کند که برای مبتدیان عالی است. در حالی که عملکرد MDI به شما امکان می دهد رابط را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید. این یک برنامه توانا است، اما به اندازه کافی ساده و ترسناک باقی می‌ماند که برای کاربران با هر طیفی جذابیت دارد.

ویژگی های ویرایش

همانطور که در بالا ذکر کردم، Gemstone از نظر فنی شامل دو ویرایشگر است.  ویرایشگر اصلی، با ابزارها و لایه های تنظیم، و ACDSee RAW، که برای پردازش تصاویر RAW طراحی شده است.

در این بخش، ویژگی های ویرایش ارائه شده توسط این دو ماژول را ارزیابی می کنم.
ویرایشگر خام

ویرایشگر ACDSee RAW همه چیزهایی را که برای آماده کردن عکس‌های RAW خود برای اشتراک‌گذاری آنلاین یا ویرایش بیشتر نیاز دارید، ارائه می‌کند – چه مبتدی باشید و چه حرفه‌ای.

White Balance

در همان ابتدا، یک پنل ویرایش کلی دارید که به شما امکان می دهد نوردهی را به خوبی تنظیم کنید. کنتراست و وضوح را تنظیم کنید، و اشباع و لرزش را تغییر دهید. دقیقاً در زیر پنل White Balance قرار دارد که برای تصحیح رنگ موثر است.

ابزارهای ویرایش رنگ ACDSee

 آنها فرسنگ ها فراتر از ابزارهای ارائه شده توسط برنامه های دیگر هستند – و Gemstone این روند را ادامه می دهد. Color EQ، Color Wheel، Split Tone، Color LUTs، و Tone Wheels درجات مختلفی از آزادی تنظیم رنگ را ارائه می‌دهند (مورد علاقه شخصی من چرخ رنگ است، که به شما امکان می‌دهد رنگ‌های خاصی را در تصاویر خود برای تنظیم اشباع، روشنایی و کنتراست هدف قرار دهید. بین دیگران). اگر به درجه بندی رنگ علاقه دارید، و/یا امیدوارید روزی تصاویری با درجه بندی رنگی در سطح بهترین عکاسان حرفه ای ایجاد کنید، ابزارهای تنظیم رنگ Gemstone به شما کمک زیادی می کند.

ابزارهای پیشرفته تنظیم تن صدا نیز خوب هستند، به علاوه چسب های ACDSee بر روی چند پانل اضافی برای اندازه گیری خوب، از جمله یک پانل فوکوس نرم (که جلوه درخشندگی زیبایی ایجاد می کند) و یک پانل Post-Crop Vignette (برای افزودن نکات تکمیلی به شما عالی است. آثار). سپس برگه Detail – برای وضوح و کاهش نویز – زبانه هندسه – برای رفع اعوجاج لنز و پرسپکتیو – و برگه Repair – که دارای ابزار Heal، ابزار Clone و ابزار Blended Clone است که برای از بین بردن لکه‌های ناخواسته  و اشیاء از عکس های شما بسیار عالی است.

ابزارهای تنظیم محلی

علاوه بر این، بسیاری از ویرایش‌ها را می‌توان به‌صورت محلی از طریق Develop Brush، Linear Gradient یا Radial Gradient اعمال کرد (و این ابزارهای تنظیم محلی، به‌ویژه در مقایسه با برخی از ویرایشگرهای کند RAW موجود در بازار، بسیار پاسخگو هستند).

در نهایت، ACDSee RAW نسبت به سایر ویرایشگرهای RAW موجود در بازار کارآمدتر است و توانایی بالایی در ویرایش حرفه ای دارد، با این حال هرگز بسیار زیاد نیست. یکی از اشکالات ویرایشگر RAW Gemstone در مقایسه با ویرایشگرهایی مانند Lightroom و Capture One عدم مدیریت دارایی دیجیتال است. به عبارت دیگر، به شما این امکان را نمی دهد که فایل های خود را سازماندهی کنید – اگرچه همیشه می توانید این کار را از طریق ACDSee Photo Studio Home یا با ساختارهای پوشه دسکتاپ انجام دهید (اگرچه من معمولاً دومی را توصیه نمی کنم!).

ویرایشگر Gemstone

ویرایشگر اصلی جایی است که Gemstone واقعاً می درخشد. در اینجا، ACDSee قدرت واقعی را بدون قربانی کردن سهولت استفاده (به بالا مراجعه کنید!) بسته بندی کرده است.

ویرایش از طریق لایه‌های تنظیمی انجام می‌شود، و تعداد زیادی از آنها وجود دارد: نوردهی، منحنی‌ها، صدای تقسیم‌بندی، نقشه گرادیان و موارد دیگر. ویراستارهای جدی می توانند با درجه بندی رنگ های پیشرفته، تنظیمات محلی و ترکیب بندی سرگرم شوند، در حالی که مبتدیان از کاوش در مجموعه ابزارهای مفید لذت خواهند برد.

فلیترها

 در جایی که ویرایش لایه امکان پذیر یا مطلوب نیست، Gemstone فیلترها را ارائه می دهد. این تنظیمات مستقیماً روی یک تصویر اعمال می‌شوند، و در حالی که بسیاری از آنها با لایه‌های تنظیم Gemstone همپوشانی دارند، برخی از آنها چنین نیستند.

به عنوان مثال، فیلتر ابزار تعمیر به شما امکان می‌دهد به سرعت حواس‌پرتی پس‌زمینه را حذف کنید و/یا لکه‌ها را از بین ببرید، و فیلتر Liquify به شما امکان می‌دهد تصویر خود را با دقت برای جلوه‌سازی مجسمه‌سازی کنید.

آیا به طراحی گرافیک علاقه دارید؟ سپس شما ابزارهای متن و شکل Gemstone را دوست خواهید داشت. می‌توانید برای ایجاد بنرها و پوسترهای وب‌سایت، متن اضافه کنید، به علاوه می‌توانید از ایجاد شکل لذت ببرید. طراحان گرافیک باتجربه ممکن است ابزارها را فاقد انعطاف‌پذیری بدانند، اما برای مبتدیان طراحی گرافیک و عکاسان باهوش طراحی عالی هستند.

ابزارهای ماسک

البته، هیچ ویرایشگر لایه ای بدون انتخاب و ماسک کردن کامل نخواهد بود، و من خوشحالم که بگویم Gemstone مجموعه ای رضایت بخش از ابزارهای انتخاب و ماسک را ارائه می دهد. شما می توانید از طریق ابزار Lasso، ابزار Magic Wand، ابزار Brush Selection و بسیاری موارد دیگر (از جمله ابزار انتخاب درخشندگی / محدوده رنگی که در منوهای کشویی پنهان شده است) انتخاب کنید.

ابزار Brush Selection مورد علاقه من است، که – هنگامی که با ویژگی شسته و رفته Smart Brushing ترکیب می شود – بسیار دقیق است و به راحتی می تواند انتخاب های پیچیده برای تعویض آسمان، تعویض پس زمینه و موارد دیگر را انجام دهد.

ماسک کردن نیز به خوبی اجرا شده است و به شما امکان می دهد بخش هایی از لایه های خود را نمایش داده یا پنهان کنید تا کامپوزیت های خیره کننده ایجاد کنید، تنظیمات مورد نظر را انجام دهید و جلوه های زیبایی اضافه کنید.

Quick Actions

اگر همه اینها کمی دلهره آور به نظر می رسد، نگران نباشید. ACDSee یک پنل اضافی در گوشه سمت راست بالا به نام Quick Actions تعبیه کرده است که از فناوری هوش مصنوعی برای انتخاب و تنظیمات سریع عکس‌های شما استفاده می‌کند.

برای مثال، روی اکشن Remove Background ضربه بزنید و Gemstone پس‌زمینه تصویر انتخابی شما را محو می‌کند:

و روی عملکرد Select Subject ضربه بزنید تا به طور خودکار موضوع اصلی شما انتخاب شود.

ابزارها حتی اگر همیشه کامل نباشند کار خوبی انجام می دهند. و اگر بخواهیم منصف باشیم، ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی هرگز (حداقل، هنوز!). به علاوه، برخی از انتخاب‌ها را می‌توان پس از اتمام برای نتایج بهتر تغییر داد.

پس از آزمایش با ویژگی‌های اصلی ویرایش Gemstone، من واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. این برنامه مملو از ابزارها و گزینه های اضافی نیست، اما قدرت زیادی دارد، استفاده از آن آسان است و ابزارهای هوش مصنوعی، به ویژه برای مبتدیان، لمس بسیار خوبی هستند.

و در جایی که ویرایش لایه امکان پذیر یا مطلوب نیست، Gemstone فیلترها را ارائه می دهد

انواع بسیاری از پروژه ها را پشتیبانی می کند

هر زمان که برنامه را راه اندازی می کنید، می توانید یک پروژه کاملاً جدید ایجاد کنید یا یک پروژه موجود را باز کنید. و به کار خود ادامه دهید. اگر تصمیم دارید یک پروژه را از ابتدا شروع کنید. باید نوع آن (عکس، کاغذ یا وب) را مشخص کنید و یکی از پیش تنظیمات موجود را انتخاب کنید.

علاوه بر این، می توانید با تنظیم نه تنها عرض و ارتفاع، بلکه واحد اندازه گیری، وضوح و حالت رنگ، یک طرح شخصی سازی کنید. از طرف دیگر، می توانید یک پشته جدید، پروژه ادغام HDR یا تمرکز ادغام ایجاد کنید.

ناگفته نماند که شما همچنین این امکان را دارید که یک فایل گرافیکی را باز کنید. و آن را به دلخواه ارتقا دهید . فرمت های زیادی پشتیبانی می شود. حتی فرمت های RAW، بنابراین در دسترسی به تصاویر قدیمی خود مشکلی ندارید.

شامل جلوه ها و پیشرفت های گرافیکی متعدد است

هنگامی که آماده بهینه سازی ظاهر تصاویر خود هستید، می توانید فقط روی لایه مورد نظر خود کلیک راست کرده و یکی از افکت های موجود را اعمال کنید: درخشش داخلی یا سایه، اریب، طرح کلی، تاری یا سایه.

ACDSee Gemstone Photo Editor به شما این امکان را می دهد که یک قدم جلوتر بروید. و تنظیمات یکپارچه را تا زمانی که از نتیجه راضی باشید آزمایش کنید. می‌توانید نوردهی، لرزش، منحنی‌ها، یا تعادل رنگ سفید را تغییر دهید، محو کنید، تیز کنید، نویز را کاهش دهید، رنگ‌بندی اضافه کنید، مه‌زدایی کنید، تون را تقسیم کنید یا رنگ اضافه کنید.

صرف نظر از اینکه کدام اصلاح را می خواهید اعمال کنید، برخی از پارامترهای اضافی وجود دارد که می توانید هر چقدر که می خواهید تنظیم کنید.

در  نتیجه

ACDSee Gemstone Photo Editor ممکن است پر زرق و برق ترین برنامه پس از پردازش موجود در بازار نباشد، اما طراحی ساده، رابط بصری و مجموعه ابزارهای عالی آن را به گزینه ای عالی برای مبتدیان تبدیل کرده است و به اندازه کافی قدرتمند و انعطاف پذیر است تا ویرایشگران جدی را که نیاز دارند راضی کند. یک برنامه پاسخگو و بدون مزخرف.

می‌توانید از ویرایشگر ACDSee RAW برای پردازش فایل‌های RAW خود استفاده کنید – و سپس، با کسب مهارت، می‌توانید عکس‌های خود را با تنظیمات لایه‌ای، فیلترها و حتی ترکیب‌بندی بیشتر ارتقا دهید.

 اگر می خواهید با ویرایش عکس (و حتی کمی طراحی گرافیکی) شروع کنید، به شدت توصیه می کنم از نرم افزار  Gemstone را دانلود کنید، سپس شروع به ویرایش کنید! استفاده از سنگ قیمتی بسیار آسان است، بنابراین در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج خیره کننده ای را مشاهده خواهید کرد.

سوالات متداول
ACDSee Gemstone Photo Editor چیست؟

Gemstone Photo Editor یک نرم افزار جدید ویرایش عکس مستقل است. این یک ویرایشگر تصویر چند لایه با پشتیبانی از فرمت تصویر RAW است که معمولاً در عکاسی حرفه‌ای استفاده می‌شود و برای پس‌پردازش ایده‌آل است. این مجموعه ویژگی‌هایی را که قبلاً با پیشنهادات قبلی این شرکت معرفی شده بود، استفاده می‌کند و بر اساس آن‌ها یک ابزار ویرایش قوی‌تر و گسترده‌تر ایجاد می‌کند که می‌تواند به عنوان جایگزین مناسبی برای Adobe Photoshop باشد.

Gemstone دارای یک رابط چند سند (MDI) است که به شما امکان می دهد چندین فایل را به همراه یک نمای تقسیم شده برای کمک به مقایسه باز کنید. این چیدمان انجام ویرایش لایه ای را آسان می کند. و به شما امکان می دهد تنظیمات پیچیده و دقیق تری را در عکس های خود انجام دهید. ظاهر و طراحی کلی رابط کاربری به خودی خود شباهت زیادی به فتوشاپ دارد. و انتقال به آن را برای کاربران کهنه کار آن نرم افزار آسان تر و جذاب تر می کند.

آیا ویرایشگر عکس ACDSee Gemstone به خوبی فتوشاپ است؟

زمانی که عکاسی را شروع کردم، یکی از سخت ترین چیزها برای من انتخاب نرم افزار ویرایشی بود که باید استفاده کنم. در واقع، بسیاری از عکاسان هر روز با همین مشکل روبرو می شوند. با نگاهی فراتر از انتخاب های کلاسیک، مسلماً نرم افزار بسیار بهتری مانند ACDSee Gemstone Photo Editor وجود دارد  که می توانید انتخاب کنید. این نرم افزار عملکرد چندین محصول Adobe را در یک نرم افزار بصری ترکیب می کند.

پیدا کردن نرم‌افزاری که هم عملکردهای زیادی را ارائه می‌دهد و هم یادگیری و پیمایش آن آسان باشد، می‌تواند چالش برانگیز باشد. با توجه به اینکه که من ترجیحات خود را در نرم افزار ویرایش دارم، لزوماً آن را به یک عکاس مبتدی توصیه نمی کنم.

در عوض، من به سمت نرم‌افزاری نگاه خواهم کرد که برای عکاسان مبتدی طراحی شده است. در حالی که قابلیت‌هایی برای گسترش و رشد با چالش‌هایی که عکاسان گفته‌شده در طول حرفه خود با آن‌ها پیش می‌روند، دارند. هنگام شروع، ویرایشگر خام برای انجام اکثر تنظیمات اولیه بیش از اندازه کافی است. در حالی که پس از مدتی به ابزارهای پیچیده تری مانند لایه ها و تنظیمات محلی نیاز خواهید داشت.

نرم افزاری که بتواند هر دو را انجام دهد، و استفاده از آن بصری باشد، بعید است لایت روم یا فتوشاپ باشد. لایت روم هنوز فاقد عملکرد لایه ها است، در حالی که فتوشاپ برای ویرایش دسته ای ساخته نشده است. اگر می‌خواهید از نرم‌افزاری استفاده کنید که ویژگی‌های لایت روم و فتوشاپ را با هم ترکیب می‌کند. ACDSee Gemstone Photo Editor 12 را می توانید انتخاب کنید.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید