.
AccuWeather v8.9.0-29 هواشناسی اندروید

با استفاده از AccuWeather کاربران می توانند اطلاعات آب و هوا را در هر مکانی که می خواهند به روز کنند. و همچنین اطلاعات کامل و دقیق را دریافت کنند. علاوه بر این، در حین استفاده، اگر می خواهید به مکان دیگری بروید، می توانید نقشه را برای بررسی آب و هوای مناطق اطراف نیز روشن کنید. بنابراین، اپلیکیشن می‌تواند عواملی را که می‌تواند بر دمای منطقه شما تأثیر بگذارد، به‌طور کامل به‌روزرسانی کند.

به روز رسانی در مورد وضعیت طوفان

علاوه بر عملکردهای ضروری AccuWeather، قابلیت جدیدی وجود دارد که Hurricane Tracker نام دارد. همان طور که از نام آن مشخص است، شما می توانید آب و هوای منطقه خود را بررسی کنید و در مورد طوفان های اطراف محیط خود مطلع شوید. به طور خاص، در این اپلیکیشن می توانید از طریق نمودارها و نقشه های مربوطه که می توانید پیدا کنید، پیشرفت توسعه آن و پارامترهای تاثیرگذار در منطقه را درک کنید. این یک قابلیت جدید است که مورد استقبال قرار گرفته است. زیرا برای کاربرانی که در مناطق طوفانی زندگی می کنند مناسب است.

وضعیت آب و هوا را به سرعت به روز کنید

هنگام استفاده از AccuWeather، کاربران متوجه بسیاری از عوامل آب و هوایی مربوط به منطقه خود می شوند. که به طور منظم به روز می شوند. در عین حال، با نوآوری در رابط کاربری این نرم افزار، کاربران تجربیات جدید و چشم نوازتری خواهند داشت. یکی از نکات قابل ذکر رنگ هایی است که اپلیکیشن از آنها برای نشان دادن وضعیت یک نوع آب و هوا برای به روز رسانی دقیق اطلاعات استفاده می کند.

آب و هوا را در هر کجا ببینیداگر فردی هستید که بین مناطق مختلف سفر می کنید، ما پیشنهاد می کنیم که برنامه AccuWeather را انتخاب کنید. زیرا جستجوی اطلاعات آن کاملاً سریع انجام می شود. به طور مشخص، اگر می خواهید در یک منطقه خاص جستجوی آب و هوا داشته باشید، باید نام آن را وارد کنید.  اطلاعات آب و هوای زیادی در مقابل شما نمایش داده می شود. در عین حال این فاکتورها کاملاً کامل و دقیق هستند تا کاربران بتوانند اطلاعات لازم را برای خود انتخاب کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.