.
Able2Extract Pro 18.0.3.0 + Portable تبدیل PDF به ورد، اکسل و …

Able2Extract Pro نسخه جدیدی از مبدل PDF محبوب است. امکان تبدیل PDF به اکسل، ورد، پاورپوینت (PPT)، HTML، متن و فرمت های دیگر وجود دارد.  حالت تبدیل جدید به شما امکان می دهد یک سند PDF را با یک کلیک به یک اسلاید ارائه پاورپوینت تبدیل کنید.

این برنامه به طور خودکار متن منتقل شده را در بلوک های خاص قرار می دهد. و همچنین گرافیک های برداری استفاده شده در فایل PDF را به یک تصویر بیت مپ تبدیل می کند. همچنین بهبودهایی در مکانیزم PDF به HTML انجام شده است. پشتیبانی از Cascading Style Sheets به دست نخورده ماندن متن، گرافیک و عناصر قالب‌بندی سند اصلی کمک می‌کند.

پشتیبانی از فرمت های مختلف

بنابراین می‌توانید هر سند PDF، XPS، HTML یا TXT را برای تبدیل آن به Excel، Word، PowerPoint، MS Publisher، OpenOffice، HTML، AutoCAD یا یک فرمت عکس مانند BMP، JPG، PNG، GIF و TIFF باز کنید.

رابط کاربری

رابط کاربری Able2Extract Pro بسیار کاربرپسند است، بنابراین در تلاش برای عادت کردن به آن با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد. و همیشه یک منوی راهنمای دقیق وجود دارد تا در صورت بروز مشکل به شما کمک کند.

منوی “تنظیمات” دسترسی به تعدادی از گزینه‌های مربوط به پارامترهای تبدیل MS Word و MS Excel را فراهم می‌کند. بنابراین می‌توانید مدیریت گرافیک و تصاویر، روش تبدیل سفارشی و حداکثر اندازه فونت را برای سرصفحه و پاورقی تغییر دهید.

تبدیل دسته ای

یکی دیگر از چیزهای عالی در مورد Able2Extract Pro این است که از تبدیل دسته ای پشتیبانی می کند. بنابراین می توانید چندین سند را به طور همزمان از یک پنجره تبدیل کنید. با این حال، این بار نمی‌توانید فقط برخی از بخش‌های خاص را برای تبدیل انتخاب کنید، زیرا این ابزار فقط با کل سند کار می‌کند، اما همچنان در مواردی که مجبور هستید به عنوان مثال با چندین فایل PDF سروکار داشته باشید، مفید است.

در نتیجه

کاربرانی که برای اولین بار استفاده می کنند قطعا از روشی که می توانند از ویژگی های عالی Able2Extract Pro استفاده کنند شگفت زده خواهند شد. نکات بالون همیشه شما را راهنمایی می کند و کل فرآیند را فقط به سه مرحله کاهش می دهد: فایل را باز کنید، بخشی را که می خواهید تبدیل کنید و نوع خروجی را انتخاب کنید. به همین راحتی!

با در نظر گرفتن همه موارد، Able2Extract Professional بدون شک یکی از بهترین برنامه های موجود در نوع خود در بازار است و قطعاً حداقل سزاوار امتحان است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • OS: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/2008/XP SP3/2003 SP2, 32-bit or 64-bit edition
  • RAM: 512+ MB of free memory available for the software
  • Hard Drive Space: 200 MB of disk space for the program components
  • Monitor: 1366 (Width) x 768 (Height) screen resolution (higher resolution screen required if OS scaling is more than 100%)
  • Compatible with MS Office 2021
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، امااجرا نکنید.
  • با توجه به 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستم عامل اتان فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و در صورت نیاز جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.