.
A4ScanDoc v2.0.9.8 + Portable اسکنر قدرتمند اسناد

A4ScanDoc یک راه حل نرم افزاری مفید است که مجموعه مناسبی از ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد. و از تغذیه کننده خودکار اسناد و چاپگرهای دوطرفه پشتیبانی می کند. در حالی که ابزار اسکن سریع مفیدی را نیز ارائه می دهد که بر پروفایل های ایجاد شده توسط کاربر متکی است.

استفاده از آن بسیار آسان است و دارای یک رابط حداقلی است که اگرچه تا حدودی قدیمی است، اما دارای یک طرح بصری است. با این حال، برنامه هیچ سندی برای کمک به کاربرانی که برای اولین بار استفاده می کنند ارائه نمی دهد.

اسکنر همه کاره که از چندین فرمت خروجی پشتیبانی می کند

هنگامی که یک یا چند سند اسکن شدند، در پانل سمت چپ نمایش داده می‌شوند. و می‌توانید هر یک از آنها را در قسمت پیش‌نمایش اصلی برای بررسی دقیق‌تر باز کنید.

پس از خلاص شدن از شر مواردی که کمتر از حد رضایت بخش هستند. می توانید اسناد اسکن شده را در فایل های PNG، JPEG، TIFF، BMP یا PDF ذخیره کنید.

قبل از ذخیره اسناد اسکن شده، تنظیمات را انجام دهید

به طور طبیعی، برخی اصلاحات احتمالاً ضروری است و A4ScanDoc شما را تحت پوشش قرار داده است. این به شما امکان می دهد روشنایی و کنتراست تصاویر را تغییر دهید و تغییرات را می توان روی یک یا همه موارد اعمال کرد.

علاوه بر این، این برنامه یک عملکرد مفید برای رفع ضخامت ارائه می دهد که می تواند برای اصلاح تراز اسناد اسکن شده فعال شود.

علاوه بر این، می‌توانید قبل از شروع عملیات، ناحیه اسکن را سفارشی کنید تا میزان پردازش مورد نیاز پس از صادرات فایل‌ها را به حداقل برسانید.

ابزار بسیار خوبی که می تواند اسناد را به صورت خودکار اسکن کند و یک حالت اسکن سریع مفید را ارائه دهد

A4ScanDoc قادر است عملیات اسکن را در فواصل زمانی منظم راه اندازی کند، عملکردی که در صورت نیاز به پردازش چندین سند به طور همزمان می تواند بسیار مفید باشد.

علاوه بر این، فقط با چند کلیک ماوس می توان پروفایل های اسکن را ذخیره کرد و دوباره همان کار را انجام داد.

در نتیجه

به طور خلاصه، A4ScanDoc یک ابزار نرم افزاری سبک وزن است. که می تواند به شما کمک کند اسناد را اسکن کرده و آنها را به فرمت های تصویری مختلف و همچنین فایل های PDF صادر کنید. چندین ویژگی مفید را ارائه می دهد. اما فاقد مستندات است و از یک رابط مدرن بهره می برد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید. اما اجرا کنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.