.
۸Ball Pool v5.12.0 بازی بیلیارد در اندروید

۸Ball Pool ورزشی متشکل از چوب و توپ روی میز است. این ورزشی است که پیچیدگی و هنر ورزشکاران را برجسته می کند. لازم به توضیح است که این ورزش در قرن چهاردهم در فرانسه شکل گرفت و به تدریج در بسیاری از کشورها رواج یافت. در این بازی روی میز با ۱۵ توپ شماره گذاری شده، وظیفه بازیکن این است که تمام توپ ها را به جیب بزند (توپ از ۱ تا ۷ و از ۹ تا ۱۵ شماره گذاری شده است) تا توپ شماره ۸ در انتها هل داده شود. توپ شماره ۸ برنده است.

سطوح مختلف

این بازی شامل ۵ سطح لندن، سیدنی، مسکو، توکیو و لاس وگاس است. هزینه پرداخت برای هر سطح به تدریج افزایش می یابد. اگر برنده شوید، پول حریف را برده و مبلغ شرط قبلی را پس خواهید گرفت. یعنی اگر ۶۰۰۰۰ سکه شرط بندی کنید در صورت برنده شدن ۱۲۰۰۰۰ سکه دریافت خواهید کرد. اگر باختید، مطمئن باشید که شرط خود را باخته اید. 

گیم پلی

گیم پلی بازی ۸Ball Pool بسیار ساده است. از انگشت خود برای تنظیم جهت چوب استفاده کنید. هر چه چوب را بیشتر بکشید، نیروی رانش توپ قوی تر می شود. با به کارگیری این قانون و استفاده از تاکتیک های مناسب می توانید به یک بازیکن بیلیارد پیشرو در جهان تبدیل شوید. آیا می خواهید به خوبی ویلی موسکونی باشید؟ جالب ترین ویژگی این بازی حالت تقابل یک به یک آن است که به شما امکان می دهد به مسابقه ای با بازیکنان سراسر جهان بپیوندید. شما می توانید یک بازیکن از انگلیس، فرانسه یا ژاپن را مانند المپیک به چالش بکشید.

 برای کمک به بازی بدون وقفه در ۸Ball Pool ، هر بازیکن تنها ۳۰ ثانیه فرصت دارد تا تصمیم خود را بگیرد. اگر نوبت خود را لغو کنید، حریف می‌تواند توپ را به هر نقطه روی میز (توپ در دست) منتقل کند. اگر توپ نشانه را در جیب بیندازید، باید مشمول همان جریمه شوید.علاوه بر این، می توانید با کلیک بر روی آواتار حریف، اطلاعاتی در مورد آنها مشاهده کنید. سطح هر بازیکن با تعداد ستاره ها ارزیابی می شود. می‌توانید تعداد بازی‌ها، تعداد بردها و رتبه‌بندی آنها را ببینید. بنابراین باید تا حد امکان حریفان بیشتری را برنده شوید و رتبه بالایی داشته باشید تا شانس ملاقات با بهترین بازیکنان در سراسر جهان را کسب کنید. 

علاوه بر این ۸Ball Pool ،  قابلیت این را دارد که یک تورنمنت کوچک برای ۸ بازیکن ایجاد کنید تا قهرمان را پیدا کنید. با این حال، قبل از آن، باید وارد حساب کاربری فیس بوک یا Miniclip خود شوید. شما همچنین می توانید در هر تورنمنت با سایر بازیکنان شرکت کنید. قهرمان هنگام برنده شدن، سکه های زیادی دریافت می کند و می تواند از آن برای خرید آیتم های جدید در Pool Shop استفاده کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Android 4.4 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.