.
Active KillDisk Ultimate v14.0.27.1 + WinPE + Portable پاک سازی دائمی تجهیزات ذخیره سازی

Active KillDisk Ultimate یک جعبه ابزار با کاربری آسان است که به شما امکان می دهد رسانه ها را با بیش از ۲۰ روش پاکسازی بین المللی از جمله US DoD 5220.22 M پاک کنید. این ابزار به طور دائم تمام اطلاعات  موجود در هارد دیسک، درایوهای حالت جامد، کارت های حافظه و دیسک های USB، حافظه SCSI و دیسک های RAID حتی در حالت موازی را پاک می کند.

نسخه Ultimate شامل موارد ذیل است:
 • Windows App (برنامه ویندوز)
 • Linux App (برنامه لینوکس)
 • Win Boot Disk (ایمیج ISO دیسک بوت ویندوز)
 • Linux LiveCD(ایمیج  ISOدیسک بوت لینوکس)
 • Console Boot Disk (کنسول بوت دیسک قابل بوت جهانی برای دیسک های CD/DVD/Blu-ray/USB )
 • Secure Erase (پاک سازی ایمن)
اطلاعات درایو ذخیره در یک رابط تمیز

Active KillDisk Ultimate خود را به عنوان یک پاک کن حرفه ای دیسک معرفی می کند که تقریباً مجموعه ای از عملکردهای آن را خلاصه می کند. این دستگاه از چندین دستگاه ذخیره سازی، از جمله هارد دیسک استاندارد، SSD، و همچنین درایوهای M.2 و USB پشتیبانی می کند.

برنامه به دلیل رابط کاربری گرافیکی سازماندهی شده با گزینه های در دسترس، امتیاز اضافی دریافت می کند. فهرستی از تمام دستگاه‌های ذخیره‌سازی موجود در پنجره اصلی نمایش داده می‌شود که هر کدام دارای پارتیشن‌ها و بخش‌های تخصیص‌نخورده خود هستند. با کلیک بر روی هر بخش دیسک، اطلاعات زیادی در مورد آن نشان داده می شود، از جمله جزئیات مربوط به هندسه پارتیشن و حجم ذخیره شده، ظرفیت، یکپارچگی و ابرداده آن، همه بر اساس S.M.A.R.T. مولفه های.

عملیات تمیز کردن را با روش های مختلف پاک کردن اجرا کنید

با بازگشت به عملکرد اصلی آن، یعنی تمیز کردن دستگاه‌های ذخیره‌سازی، باید بدانید که Active KillDisk Ultimate می‌تواند داده‌های روی دیسک را پاک کند یا داده‌های حذف شده و استفاده نشده را روی پارتیشن‌ها، حجم‌ها، فضای تخصیص نیافته یا ناحیه دیسک پاک کند.

چندین روش پاک کردن وجود دارد. در واقع، Active KillDisk Ultimate با پشتیبانی از بیش از ۲۴ استاندارد بهداشتی، از جمله روش‌های قدرتمند، مانند US DoD 5220.22M و NIST 800-88 ارائه می‌شود. به بیان دیگر، هنگامی که این برنامه کار خود را انجام داد، بازیابی اطلاعات حذف شده غیرممکن است. بنابراین، لطفا در انتخاب بخش ها یا پارتیشن ها برای تمیز کردن دقت کنید، زیرا هیچ راه برگشتی وجود ندارد.

فرآیند پاک کردن را می توان بر اساس S.M.A.R.T تأیید کرد. پارامترها و برچسب های چسبنده سفارشی را می توان روی هر دیسک چاپ کرد. یک فایل log به طور خودکار تولید می شود و اطلاعات مربوط به تمام اقدامات انجام شده توسط Active KillDisk Ultimate را ذخیره می کند، که در صورت بروز خطا مفید است.

محتویات دیسک را برای دیدن داده های پاک شده کاوش کنید

حجم های سیستم و رکوردهای MFT را می توان از طریق مرورگر فایل داخلی Active KillDisk Ultimate اسکن کرد. به این ترتیب، می‌توانید پوشه‌ها و فایل‌های موجود در درایو را مشاهده کنید. این برنامه همچنین بخش‌ها و خوشه‌های فایل را نمایش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد خوشه‌های آزاد و فضای بلااستفاده را پاک کنید. عملیات تمیز کردن مختلف دیگر در دسترس است.

اطلاعات هارد دیسک خود را برای همیشه حذف کنید

ویژگی های بیشتری برای کشف در Active KillDisk Ultimate وجود دارد. در واقع، قسمت تنظیمات چند ابزار پیکربندی را پنهان می کند که به شما کنترل بسیار بیشتری بر روند پاکسازی دیسک می دهد. به عنوان مثال، می‌توانید تعداد تلاش‌های خواندن و نوشتن مجدد را تنظیم کنید، اعلان‌های ایمیل را پیکربندی کنید، یا حتی یک دیسک قابل بوت برای میزبانی Active KillDisk Ultimate ایجاد کنید.

در نتیجه

این یک واقعیت شناخته شده است که فایل هایی که در ویندوز حذف می کنید به سطل بازیافت ختم می شوند و حتی اگر سطل بازیافت را خالی کنید، هنوز راه هایی برای بازیابی فایل های پاک شده وجود دارد. برای اطمینان از اینکه فایل هایی که می خواهید از شر آنها خلاص شوید قابل بازیابی نیستند. با برنامه‌ای مانند Active KillDisk Ultimate، می‌توانید مطمئن شوید که داده‌هایی که حذف می‌کنید برای همیشه از بین رفته‌اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11,10,8,7
 • Processor: Multi core Intel Series or above, Xeon or AMD equivalent
 • RAM: 4GB (8GB or more recommended)
 • Free Hard Disk Space: 4GB or more recommended
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • براساس 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستم عامل شما فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.