جستجو

3D-Tool 16.20 + Portable آنالیز، مشاهده و تبدیل فرمت مدل های 2 بعدی و 3 بعدی

3D-Tool یک ابزار مشاهده پیشرفته است که قادر به وارد کردن، خواندن و تجزیه و تحلیل هر دو مدل 3D و 2D CAD در فرمت های متعدد است. همچنین قادر به نمایش فرمت های فایل بومی مانند CATIA، Pro/ENGINEER، SolidWorks، NX و Autodesk Inventor است. علاوه بر این، برنامه او چندین عملکرد پیچیده را برای تجزیه و تحلیل مکانیکی و هندسی ارائه می دهد.

ابزار جامع مشاهده (

نمایشگر  3 بعدی (نمایشگر  2 بعدی و 3 بعدی)

3D-Tool یک برنامه کاربردی بسیار توانمند است که به شما امکان می دهد انواع فایل های مدل سه بعدی یا دو بعدی را برای تجزیه و تحلیل عمیق مونتاژ یا قطعات جداگانه مشاهده کنید. شما به راحتی می توانید یک قطعه را با کلیک بر روی زیرنویس مربوطه از لیست قسمت ها انتخاب کنید. این برنامه یک نمای مدل پویا را در اختیار شما قرار می دهد، زیرا می توانید آزادانه قطعه خود را با محورهای سه بعدی بچرخانید. بنابراین، می توانید مدل خود را از جلو، از کناره ها مشاهده کنید یا از بالا نگاهی اجمالی داشته باشید.

با 3D-Tool می توانید مدل های سه بعدی را بدون سیستم CAD گران قیمت بررسی کنید. عملکرد بصری و رابط برنامه کاربر پسند نیازی به دانش ویژه CAD ندارد. عملکردهای ساده ماوس به شما این امکان را می‌دهد که مدل‌ها را بزرگ‌نمایی و بچرخانید. قطعات و مجموعه‌ها را نشان داده و پنهان کنید. و برش‌های عرضی و نماهای منفجر شده ایجاد کنید.

این نرم افزار شما را قادر می سازد تا مقاطع عرضی را در مدل خود برش دهید. آن را به صورت خطوط مشاهده کنید، اندازه گیری کنید، بزرگنمایی کنید یا قطعات را جدا کنید. ابزارهای تجزیه و تحلیل طراحی یکپارچه شما را قادر می سازد یک مجموعه متحرک را مشاهده کنید، یادداشت ها را اضافه کنید یا قطعات را بر اساس رنگ جدا کنید.

نمایشگر  2 بعدی

در حالت دو بعدی، می توانید طرح مدل را با اندازه گیری های جانبی، افسانه ها و نشانه های متعدد بررسی کنید.با 3D-Tool، نقشه ها را با مقیاس واقعی چاپ می کنید، عناصر طراحی را ویرایش یا حذف می کنید و ابعاد و نشانه گذاری ها را اضافه می کنید. 3D-Tool از طراحی های 2 بعدی با فرمت های DXF، DWG، HPGL و در نسخه Premium از نقشه های CATIA و SolidWorks پشتیبانی می کند

تحلیل مدل عمیق

برای بررسی مسائل و محاسبات فنی و ریاضی در رابطه با مدل سه بعدی خود می توانید از 3D-Tool استفاده کنید. می‌توانید عملکردهای شکل‌ها را آزمایش کنید و مقاومت را شبیه‌سازی کنید. ضخامت دیوار، حجم، اندازه‌گیری‌ها، حفره‌های قالب یا برش‌ها را تجزیه و تحلیل کنید.

تجزیه و تحلیل مکانیکی را می توان برای کل مدل، برای هر قطعه به صورت جداگانه و همچنین برای دو مدل، به صورت موازی اعمال کرد. بنابراین می توانید دو مدل را از نظر شباهت ها، تفاوت ها، کت و شلوارهای قوی و نقاط ضعف مقایسه کنید.

صادرات ابزار

این نرم افزار قادر است فایل های اجرایی زیپ شده پروژه های CAD شما را تولید کند و همچنین کار شما را به صورت فرمت های خاص و سازگار با طراح CAD شما صادر کند. می توانید پروژه خود را به صورت DDD، EXE و 3D PDF منتشر کنید یا یک طرح قابل چاپ به عنوان تصاویر BMP یا JPG تهیه کنید. قطعات مونتاژ/جداسازی قطعات را نیز می توان به صورت فایل AVI ضبط و ذخیره کرد.

علاوه بر این، می توانید شکل یا قطعات انتخاب شده را به کلیپ بورد ارسال کنید تا به راحتی به سایر نرم افزارهای ویرایش CAD وارد شود. پشتیبانی یا تبدیل فرمت های مختلف

3D-Tool با یک مبدل مرتبط و در عین حال مستقل برای فایل‌های CAD بومی سه‌بعدی ارائه می‌شود که قادر به پردازش دسته‌ای فایل‌ها است. می توانید فایل های CAD بومی را به فرمت های IGS، STL، VDA یا XML E-BOM تبدیل کنید.

3D-Tool از فایل های سه بعدی و دو بعدی متعددی پشتیبانی می کند که شامل اسناد CATIA، SolidWorks، STEP، IGES، VDA، SAT، DXF یا مدل های Inventor می شود. طرح های DWG و HPGL 2D نیز پذیرفته می شوند.

در نتیجه

3D-Tool یک ابزار پیچیده برای مشاهده و تجزیه و تحلیل مدل است که کمک قابل اعتمادی در توسعه پروژه و نقل قول ها، بررسی طرح های داخلی، ایجاد نظرات مشتریان یا ارائه بازخورد به تولیدکنندگان است. این برنامه همچنین می تواند به شما کمک کند تا کار خود را منتشر کنید. بنابراین می توان آن را در محیط های معمول یا خاص مشاهده کرد.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

Supported Operating System

3D-Tool Basic / Advanced 3D-Tool Premium
Windows 7 (32/64bit) Windows 8 / 8.1 (32/64bit) Windows 10 (32/64bit) Windows 11 Windows 10 (64bit) Windows 11
3D-Tool Premium: End of support for Windows 7 and Windows 8
 

Software Requirements

 • All 3D-Tool versions require graphics drivers that support at least OpenGL 1.2.
 • 3D-Tool Premium requires the Microsoft Visual C++ 2015-2022 [x86/x64] Redistributable to read the CAD data. If not available, this software is automatically installed when 3D-Tool is installed.

Minimum Hardware Requirements

 • 3D-Tool Basic, Advanced, Premium and the 3D-Tool FreeViewer can run on a Desktop PC, laptop oder tablet PC with a main memory of 4GB or more and a screen resolution of 1024 x 768 pixel or more.
 • No special or dedicated graphics card is required. 3D-Tool also works with onboard graphics cards.

Recommended Hardware

 • For 3D-Tool Advanced, we recommend a Desktop PC or laptop with a main memory of 8GB or more.
 • For 3D-Tool Premium, we recommend a Desktop PC or laptop with a main memory of 16GB or more.
 • We recommend a Full-HD screen resolution. A special CAD graphics card is not necessary, however, we recommend a dedicated graphics card that supports OpenGL 3.3. or higher, such as the current Nvidia GeForce or AMD Radeon cards.

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید