.
۳D-Tool 15.40 + Portable آنالیز، مشاهده و تبدیل فرمت مدل های ۲ بعدی و ۳ بعدی

۳D-Tool یک ابزار مشاهده پیشرفته است که قادر به وارد کردن، خواندن و تجزیه و تحلیل هر دو مدل ۳D و ۲D CAD در فرمت های متعدد است. همچنین قادر به نمایش فرمت های فایل بومی مانند CATIA، Pro/ENGINEER، SolidWorks، NX و Autodesk Inventor است. علاوه بر این، برنامه او چندین عملکرد پیچیده را برای تجزیه و تحلیل مکانیکی و هندسی ارائه می دهد.

ابزار جامع مشاهده (
نمایشگر  ۳ بعدی (نمایشگر  ۲ بعدی و ۳ بعدی)

۳D-Tool یک برنامه کاربردی بسیار توانمند است که به شما امکان می دهد انواع فایل های مدل سه بعدی یا دو بعدی را برای تجزیه و تحلیل عمیق مونتاژ یا قطعات جداگانه مشاهده کنید. شما به راحتی می توانید یک قطعه را با کلیک بر روی زیرنویس مربوطه از لیست قسمت ها انتخاب کنید. این برنامه یک نمای مدل پویا را در اختیار شما قرار می دهد، زیرا می توانید آزادانه قطعه خود را با محورهای سه بعدی بچرخانید. بنابراین، می توانید مدل خود را از جلو، از کناره ها مشاهده کنید یا از بالا نگاهی اجمالی داشته باشید.

با ۳D-Tool می توانید مدل های سه بعدی را بدون سیستم CAD گران قیمت بررسی کنید. عملکرد بصری و رابط برنامه کاربر پسند نیازی به دانش ویژه CAD ندارد. عملکردهای ساده ماوس به شما این امکان را می‌دهد که مدل‌ها را بزرگ‌نمایی و بچرخانید. قطعات و مجموعه‌ها را نشان داده و پنهان کنید. و برش‌های عرضی و نماهای منفجر شده ایجاد کنید.

این نرم افزار شما را قادر می سازد تا مقاطع عرضی را در مدل خود برش دهید. آن را به صورت خطوط مشاهده کنید، اندازه گیری کنید، بزرگنمایی کنید یا قطعات را جدا کنید. ابزارهای تجزیه و تحلیل طراحی یکپارچه شما را قادر می سازد یک مجموعه متحرک را مشاهده کنید، یادداشت ها را اضافه کنید یا قطعات را بر اساس رنگ جدا کنید.

نمایشگر  ۲ بعدی

در حالت دو بعدی، می توانید طرح مدل را با اندازه گیری های جانبی، افسانه ها و نشانه های متعدد بررسی کنید.با ۳D-Tool، نقشه ها را با مقیاس واقعی چاپ می کنید، عناصر طراحی را ویرایش یا حذف می کنید و ابعاد و نشانه گذاری ها را اضافه می کنید. ۳D-Tool از طراحی های ۲ بعدی با فرمت های DXF، DWG، HPGL و در نسخه Premium از نقشه های CATIA و SolidWorks پشتیبانی می کند

تحلیل مدل عمیق

برای بررسی مسائل و محاسبات فنی و ریاضی در رابطه با مدل سه بعدی خود می توانید از ۳D-Tool استفاده کنید. می‌توانید عملکردهای شکل‌ها را آزمایش کنید و مقاومت را شبیه‌سازی کنید. ضخامت دیوار، حجم، اندازه‌گیری‌ها، حفره‌های قالب یا برش‌ها را تجزیه و تحلیل کنید.

تجزیه و تحلیل مکانیکی را می توان برای کل مدل، برای هر قطعه به صورت جداگانه و همچنین برای دو مدل، به صورت موازی اعمال کرد. بنابراین می توانید دو مدل را از نظر شباهت ها، تفاوت ها، کت و شلوارهای قوی و نقاط ضعف مقایسه کنید.

صادرات ابزار

این نرم افزار قادر است فایل های اجرایی زیپ شده پروژه های CAD شما را تولید کند و همچنین کار شما را به صورت فرمت های خاص و سازگار با طراح CAD شما صادر کند. می توانید پروژه خود را به صورت DDD، EXE و ۳D PDF منتشر کنید یا یک طرح قابل چاپ به عنوان تصاویر BMP یا JPG تهیه کنید. قطعات مونتاژ/جداسازی قطعات را نیز می توان به صورت فایل AVI ضبط و ذخیره کرد.

علاوه بر این، می توانید شکل یا قطعات انتخاب شده را به کلیپ بورد ارسال کنید تا به راحتی به سایر نرم افزارهای ویرایش CAD وارد شود.
پشتیبانی یا تبدیل فرمت های مختلف

۳D-Tool با یک مبدل مرتبط و در عین حال مستقل برای فایل‌های CAD بومی سه‌بعدی ارائه می‌شود که قادر به پردازش دسته‌ای فایل‌ها است. می توانید فایل های CAD بومی را به فرمت های IGS، STL، VDA یا XML E-BOM تبدیل کنید.

۳D-Tool از فایل های سه بعدی و دو بعدی متعددی پشتیبانی می کند که شامل اسناد CATIA، SolidWorks، STEP، IGES، VDA، SAT، DXF یا مدل های Inventor می شود. طرح های DWG و HPGL 2D نیز پذیرفته می شوند.

در نتیجه

۳D-Tool یک ابزار پیچیده برای مشاهده و تجزیه و تحلیل مدل است که کمک قابل اعتمادی در توسعه پروژه و نقل قول ها، بررسی طرح های داخلی، ایجاد نظرات مشتریان یا ارائه بازخورد به تولیدکنندگان است. این برنامه همچنین می تواند به شما کمک کند تا کار خود را منتشر کنید. بنابراین می توان آن را در محیط های معمول یا خاص مشاهده کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11 /  Windows 10 / Windows 8 / 8.1 /Windows 7
 • Processor: Multi core Intel Series or above, Xeon or AMD equivalent
 • RAM: 4GB (8GB or more recommended)
 • Free Hard Disk Space: 400MB or more recommended
 • Software Requirements:
  All 3D-Tool versions require graphics drivers that support at least OpenGL 1.2.
  3D-Tool Premium requires Microsoft Visual C++ 2015 [x86/x64] Redistributable or Microsoft Visual C++ 2017 [x86/x64] Redistributable to read the CAD data. If none of these is available, this software is automatically installed when 3D-Tool is installed.

  Minimum Hardware Requirements
  3D-Tool Basic, Advanced, Premium and the 3D-Tool FreeViewer can run on a Desktop PC, laptop oder tablet PC with a main memory of 4GB or more and a screen resolution of 1024 x 768 pixel or more.
  No special or dedicated graphics card is required. 3D-Tool also works with onboard graphics cards.

  Recommended Hardware
  For 3D-Tool Advanced, we recommend a Desktop PC or laptop with a main memory of 8GB or more.
  For 3D-Tool Premium, we recommend a Desktop PC or laptop with a main memory of 16GB or more.
  We recommend a Full-HD screen resolution. A special CAD graphics card is not necessary, however, we recommend a dedicated graphics card that supports OpenGL 3.3. or higher, such as the current Nvidia GeForce or AMD Radeon cards.

آموزش فعال سازی نرم افزار
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است، کپی کنید. سپس آن را با پسورد cgpersia-zmco و به صورت Run As Administrator باز کنید . بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.