.
۳۰ تا از بهترین تم و پوسته ویندوز ۱۰ و ۱۱ برای دانلود رایگان
  • هنگامی که سیستم عامل جدید را دریافت کردید، می توانید آن را با بهترین تم ها و پوسته های ویندوز ۱۱ برای رایانه شخصی خود شخصی سازی کنید.
  • مطمئن شوید که وضوح تصویر زمینه مناسب برای صفحه نمایش خود را پیدا کرده اید، در غیر این صورت درست به نظر نمی رسد.
  • قبل از دانلود یا خرید، بررسی کنید که آیا تم یا پوسته با ویندوز ۱۱ سازگار است یا خیر.

Best Windows 11 themes and skins

با این حال، هنوز هم می‌توانید آن را بهبود ببخشید و آن را با بسیاری از تم‌ها و پوسته‌های دیگر شخصی‌سازی کنید که واقعاً می‌تواند آن را شبیه خانه به نظر برساند، درست است؟

بنابراین، اگر به دنبال پوسته‌ها و تم‌های جدید ویندوز ۱۱ برای بهبود بیشتر این سیستم‌عامل هستید، به مکان مناسبی رسیده‌اید زیرا راهنمای ما شما را مستقیماً به هدفتان می‌رساند.

نکاتی در مورد دریافت پوسته ها و تم های مناسب در رایانه شخصی شما

شما اینجا هستید زیرا یا ظاهر جدید ویندوز را دوست ندارید یا فقط می خواهید دسکتاپ خود را شخصی سازی کنید و آن را بیشتر شبیه خانه کنید.

ما کاملاً متوجه این موضوع هستیم، اما قبل از انجام کاری روی دسکتاپ، تغییر نمادها یا نوار وظیفه، باید چند توصیه کوچک را در نظر بگیرید که ممکن است به شما کمک کند.

قبل از تغییر پوسته یک نسخه پشتیبان ایجاد کنید

تم ها و والپیپرها چندان تهاجمی نیستند، اما پوسته ها ظاهر نوار وظیفه، نمادها، منوها و موارد دیگر را نیز تغییر می دهند.

برخی از ویژگی ها ممکن است ۱۰۰٪ برای نمایشگر شما بهینه نشده باشند و ممکن است با هم تضاد داشته باشند. بنابراین، قبل از اعمال پوسته، باید یک نسخه پشتیبان از سیستم خود ایجاد کنید.

رزولوشن مناسب را انتخاب کنید

هنگام انتخاب تم ها و به خصوص کاغذدیواری ها، ممکن است این فرصت به شما داده شود که وضوح مناسب را برای صفحه نمایش دستگاه خود انتخاب کنید.

اگر از صمیم قلب آن را نمی دانید، در هر نقطه از دسکتاپ خود کلیک راست کرده و تنظیمات نمایش را انتخاب کنید تا وضوح نمایشگر را بررسی کنید. به این ترتیب شما باید دقیقا بدانید چه چیزی را انتخاب کنید.

تصویر زمینه دسکتاپ را در چند ثانیه تغییر دهید

برای تغییر پس‌زمینه در ویندوز ۱۱، کافی است روی فضای خالی دسکتاپ راست کلیک کنید.

به Background بروید، Picture یا Slideshow را انتخاب کنید و تصاویر دلخواه را انتخاب کنید. همچنین، در صورت تمایل به توضیح بیشتر، نحوه تغییر والپیپرها را یاد بگیرید.

بهترین تم ها و پوسته های ویندوز ۱۱ کدامند؟
۱.جدیدترین تم های مایکروسافت ویندوز ۱۱
– بهترین تم ها برای ویندوز ۱۱

مایکروسافت مجموعه تم های ویندوز خود را برای آخرین سیستم عامل به روز کرد و تعداد زیادی از آنها را برای انتخاب دارد.

 تنها نقطه ضعف این است که نمی توانید هیچ پیش نمایشی را قبل از دانلود ببینید.

تم های مایکروسافت را دریافت کنید
۲.تم سه بعدی
– بهترین تم سه بعدی

خودتان را فریب این واقعیت را نخورید که به نظر می رسد یک منبع تصویر زمینه ویندوز ۱۰ است، زیرا در ویندوز ۱۱ نیز کاملاً خوب کار می کنند.

۱۷ والپیپر HD دریافت خواهید کرد که با گرافیک های سه بعدی مسحور کننده ذهن شما را متحیر می کند. این مقدار زیادی نیست، اما پشت آن رایگان است تا هر چقدر که دوست دارید دریافت کنید و از آن استفاده کنید.

در مورد کاغذ دیواری واقعا چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد، به جز این واقعیت که رنگ آنها خیلی روشن نیست، اما همچنان می توانند چشم نواز و دیدنی باشند.

۳.تم انتزاعی تاریک
– بهترین موضوع انتزاعی

اگر تم‌های تیره را دوست دارید، این تم انتزاعی تاریک درست در کوچه شماست، و حتی اگر از طرح‌های فضایی و مسحورکننده لذت می‌برید.

این بسته تم شامل ۱۷ تصویر HD است که دارای ترکیبی از اشکال، رنگ‌ها و بافت‌های مختلف است که به احتمال زیاد مغز شما را جذب می‌کند و چرا که نه، شما را آرام می‌کند.

تصاویر واضح و واضح هستند، بنابراین اگر شما به خصوص این نوع هنر را دوست دارید، برای چشمان شما لذت بخش خواهد بود.

۴.macOS Monterey SkinPack
بهترین بسته پوسته macOS برای ویندوز

ویندوز ۱۱ در حال حاضر شبیه macOS است، اما اگر می‌خواهید با سفارشی‌سازی آن بیشتر پیش بروید و آن را شبیه سیستم‌عامل اپل جلوه دهید، macOS Monterey Pack دقیقاً مناسب است.

این فقط یک پس‌زمینه ساده نیست که فقط به‌عنوان کاغذ دیواری روی آن می‌اندازید، بلکه یک بسته پوستی مدرن ویندوز ۱۱ است که آیکون‌ها، نوار وظیفه، دکمه‌ها و پنجره‌های شما را نیز تغییر می‌دهد.

ناشر توصیه می کند که قبل از نصب این بسته، سایر بسته های پوسته را حذف نصب کنید زیرا ممکن است با هم تداخل داشته باشند.

به هر حال، بسته پوستی همه را فریب می دهد که MacOS Monterey را روی رایانه شخصی خود نصب کرده اید. می توانید نسخه Lite را به صورت رایگان امتحان کنید.

اما اگر معامله واقعی را با آیکون ها و موارد اضافی می خواهید، باید هزینه نسبتا کمی برای آن بپردازید.

۵.بسته پوستی اوبونتو
– بهترین پوسته یونیکس برای ویندوز

هر سیستم‌عامل مبتنی بر یونیکس سبک و سریع است، اگرچه هنوز با بسیاری از برنامه‌ها و ویژگی‌های موجود در ویندوز سازگاری ندارد.

با این حال، می‌توانید ویندوز خود را شبیه دوستانه‌ترین نسخه یونیکس کنید، و ما به اوبونتو اشاره می‌کنیم.

این بسته پوستی اوبونتو، کل رابط ویندوز ۱۱ شما، از جمله نوار وظیفه، دکمه‌ها، منوها را به گونه‌ای تبدیل می‌کند که شبیه نصب اوبونتو بر روی رایانه شخصی شما باشد.

این تم در یک نسخه سبک ارائه می شود که رایگان است، اما اگر می خواهید آیکون های ویندوز ۱۱ و ویژگی های اضافی را تغییر دهید، باید هزینه کمی برای کل بسته بپردازید.

تصاویر پس زمینه ویندوز
– محبوب ترین تصاویر پس زمینه ویندوز ۱۱

اگر فقط می خواهید کمی ظاهر را تغییر دهید و یک والپیپر ویندوز زیبا برای خود تهیه کنید، می توانید آن را از WallpaperHub دریافت کنید.

در آنجا بیش از ۵۰ والپیپر با مضمون ویندوز با وضوح بالا پیدا خواهید کرد، حتی یک والپیپر ویندوز ۹۸ که خاطرات خوبی را در ذهن ما ایجاد کرد.

همچنین والپیپرهای رسمی ویندوز ۱۱ را پیدا خواهید کرد که می توانید به یکی از دوستان خود ویندوز ۱۰ را که هنوز به سیستم عامل جدید تغییر نداده است هدیه دهید.

والپیپرها رایگان، رنگارنگ هستند و کاملاً با هر صفحه نمایش با وضوح کامل مطابقت دارند. فقط با اسکرول کردن روی هر یک از آنها به وضوح متناسب با صفحه نمایش خود نیاز دارید.

۷.موضوع سرقت پول (La Casa De Papel).
– بهترین بسته تم فیلم

Money Heist با نام مستعار La Casa de Papel یکی از محبوب‌ترین سریال‌های موجود است که دارای شخصیت‌های اکشن و جالب زیادی است.

با این بسته تم رایگان، کمتر از ۱۵ والپیپر HD با صحنه هایی از فیلم ها خواهید داشت که می توانید روی دسکتاپ ویندوز ۱۱ خود تنظیم کنید.

بله، شما چند عکس زیبا از توکیو و برلین خواهید دید، و ما در مورد شهرها صحبت نمی کنیم. شما تمام بازیگران را در بسته پیدا خواهید کرد.

تصاویر با کیفیت بالا هستند و بسیار خوب انتخاب شده اند، بنابراین اگر از طرفداران آن هستید، مطمئنا از آنها لذت خواهید برد.

۸.تم بازی ماهی مرکب
– بهترین تم برای علاقه مندان به فیلم های اکشن

به ندرت سریال کره ای را می بینیم که این همه هیاهو داشته باشد اما Squid Game توانسته است به عنوانی پرفروش در سراسر جهان تبدیل شود.

همانطور که انتظار دارید، بسته تم Squid Game شامل ۱۵ تصویر HD از این سری است، اما نگران نباشید زیرا هیچ کدام صحنه های ترسناک را به تصویر نمی کشند.

تصاویر با کیفیت بالا هستند و تمام شخصیت های مهم و پیشرفت آنها را در قسمت ها نشان می دهد.

همه عکس ها را می توان به عنوان تصویر زمینه در ویندوز ۱۱ تنظیم کرد، اما موضوع با نسخه های قدیمی ویندوز نیز سازگار است.

۹.تم تلماسه
– بهترین S.F. موضوع فیلم

تکرار جدید Frank Herbert’s Dune با استقبال بسیار خوبی از سوی همه طرفداران داستان های علمی تخیلی در سراسر جهان مواجه شد.

همانطور که انتظار می رود، اگر فیلم را دوست داشته اید، می خواهید به شخصیت های مورد علاقه خود و مناظر عالی نزدیک تر باشید.

۱۵ تصویر HD شگفت انگیز از این موضوع، نمای کلی با کیفیت عالی از فیلم و سیاره عجیب آراکیس را ارائه می دهد.

این یک تم ویندوز ۱۱ است اما با نسخه های قدیمی تر تا ویندوز ۷ نیز سازگار است.

۱۰.تم بچه یودا
– تم عالی برای طرفداران جنگ ستارگان

اگر سریال Mandalorian را تماشا کرده اید، باید قبول کنید که گروگو، که همه او را بچه یودا می نامند، زیباترین موجود ممکن در جهان Start Wars است.

با وجود رژیم غذایی مشکوک او، چشمان بزرگ معصوم، راه رفتن احمقانه و شکنندگی ظاهری این موجود را به سادگی شایان ستایش می کند.

این تم با ۱۱ والپیپر بسیار زیبا با وضوح HD همراه با نوزاد Yoda که در موارد مختلف ژست می گیرد تا نهایت معصومیت را به دسکتاپ شما بیاورد.

۱۱.تم کربن تغییر یافته
– بهترین S.F. تم های سریال

Altered Carbon یک سریال علمی تخیلی عالی است که در آینده ای اتفاق می افتد که در آن تمام آگاهی دیجیتالی و ذخیره می شود.

گویی این به اندازه کافی ترسناک نیست، داستان زندانی را به تصویر می کشد که در بدنی جدید به زندگی بازمی گردد و برای به دست آوردن آزادی خود باید یک معمای قتل را حل کند.

تم کربن تغییر یافته با ۱۳ والپیپر با کیفیت بالا همراه با تصاویر گرفته شده از صحنه های مختلف مجموعه ارائه می شود.

۱۲.تم فورتنایت
– بهترین تم بازی رایگان

Fortnite یکی از محبوب‌ترین بازی‌هایی است که Epic Unreal Engine 4 را اجرا می‌کند و طرفدارانی در سراسر جهان دارد.

توسعه دهندگان تصاویر پس زمینه و نمادهای برنامه را برای ویندوز اضافه کرده اند که تجربه بازی بقا را به دیوار دسکتاپ شما می آورد.

این تم از ویندوز ۱۱ و تمامی نسخه‌های قدیمی‌تر تا ویندوز ۷ پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید از آن لذت ببرید، چه به جدیدترین سیستم‌عامل ارتقا دهید یا نه.

همراه با ۱۵ والپیپر HD که صحنه هایی از بازی و تمام شخصیت های اصلی که می توانید با آنها بازی کنید را به تصویر می کشد.

۱۳.تم کهکشانی راک عمیق
– تم عالی بازی های علمی تخیلی

ما مطمئن هستیم که همه چیز را در مورد Deep Rock Galactic می دانید، یک بازی تیراندازی اول شخص که می توانید در حالت تک نفره یا چند نفره با حداکثر چهار هم تیمی بازی کنید.

و ما مطمئن هستیم که از کاوش در سیستم‌های غار و همکاری با همتایان خود برای تکمیل وظایف لذت برده‌اید.

گرافیک الهام گرفته شده از بازی علمی تخیلی عالی به نظر می رسد، بنابراین اگر می خواهید صحنه های کلیدی را به خاطر بسپارید، تم Deep Rock Galactic را دوست خواهید داشت.

این بسته شامل ۹ والپیپر HD با صحنه هایی از بازی است که شما را برای یک جلسه بازی دیگر در حال و هوای خود قرار می دهد.

۱۴.تم حلقه بزرگ
– بهترین تم دنیای فانتزی

دنیای فانتزی درون Elder Ring که توسط هیدتاکا میازاکی ساخته شده است به سادگی نفس گیر است.

شخصیت ها و جهان، همه به کمال ساخته شده اند و به غوطه ور شدن در این دنیای خارق العاده کمک می کند.

و حتی اگر یک گیمر نیستید یا هرگز Elden Ring را بازی نکرده‌اید، ۱۵ والپیپر HD موجود در این بسته تم شما را به رویاپردازی در مورد دنیاهای فانتزی وامی دارد.

۱۵.تم Watch Dogs Legion
– ایده آل برای طرفداران بازی های اکشن

Legion سومین بازی از سری Watch Dogs است و اکشن بازی Watch Dogs 2 را دنبال می کند.

داستان در یک لندن خیالی اتفاق می‌افتد که در آن اتحادیه هکرها به نام ددسک به عنوان یک سازمان تروریستی معرفی می‌شود و آنها تلاش می‌کنند تا نام خود را پاک کنند.

اگر از بازی لذت برده اید، طبیعی است که بخواهید نشانگر ماوس خود را روی این بسته تم Watch Dogs Legion قرار دهید و ۱۳ والپیپر HD آن را روی دسکتاپ ویندوز ۱۱ خود قرار دهید.

۱۶.تم جنگی تندر
– بهترین تم مبتنی بر بازی جنگی

چه از علاقه مندان به تاریخ ماشین های جنگی باشید و چه از بازی War Thunder لذت برده باشید، ۱۵ والپیپر HD موجود در این بسته را دوست خواهید داشت.

اگر چیزی در مورد آن نمی دانید، این یک بازی چند نفره رزمی با وسایل نقلیه زیاد است که در آن ارتش ترکیبی از زمین، آب و هوا برای جنگ کامل به هم نزدیک می شوند.

علاقه مندان به تاریخ، ماشین های جنگی زیادی را از تمام دوره هایی که از جنگ جهانی اول تا امروز را در بر می گیرند، پیدا خواهند کرد.

شما قادر خواهید بود وسایل نقلیه زمینی، هواپیماها و کشتی های جنگی کشورهای مختلف جهان را کنترل کنید.

۱۷.پارک های ملی جهانی
– بهترین بسته تم طبیعت

هیچ چیز زیباتر از خلقت طبیعت نیست و نگاهی اجمالی به اشکال و رنگ های شگفت انگیز آن حتی می تواند درمانی باشد.

چشمان خود را با مجموعه ای ۱۸ تم با تصاویری از دیدنی ترین پارک های ملی در سراسر جهان جشن بگیرید.

ذهن شما به هند، نیوزلند، کانادا، شیلی و بسیاری از کشورهای دیگر سفر خواهد کرد و باورنکردنی ترین مناظر را به صورت رایگان شاهد خواهد بود.

این سفر افسانه ای در سراسر جهان رایگان است و همچنین بسته تمی است که سواری بصری را برای شما فراهم می کند.

۱۸.موضوع سواحل (مانیتور دوگانه).
– بهترین تم ساحلی با مانیتور دوگانه

چه کسی دوست ندارد در حال حاضر در ساحل با یک نوشیدنی خنک در یک دست استراحت کند؟ اگر به اتفاق آرا بله را دریافت کردیم، این موضوع را بررسی کنید.

Theme Beaches برای استفاده در تنظیم دو مانیتور ایجاد شده است، بنابراین جلوه غوطه وری را نیز دو چندان می کند.

با ۱۵ والپیپر HD گنجانده شده، نگاهی اجمالی به شن های نرم پودری و آب فیروزه ای از زیباترین سواحل در سراسر جهان خواهید داشت.

به طور خلاصه، تنها با نشستن روی صندلی خود و تماشای مانیتور خود به تعطیلات رویایی تلپورت خواهید کرد.

۱۹.مسکن های کوهستانی
– بهترین تم کوه

این تم عالی با ویندوز ۱۰ نسخه ۱۴۹۵۱.۰ و بالاتر سازگار است، به این معنی که برای رایانه شخصی ویندوز ۱۱ شما نیز آماده است.

پس از نصب، این تم کمتر از ۱۲ تصویر نفس گیر را با کلبه هایی که در مناظر زیبا از کوه ها قرار گرفته اند ارائه می دهد.

به خاطر داشته باشید که رایگان است، فقط حدود ۱۱ مگابایت دارد و می توانید از آن در حداکثر ۱۰ دستگاه استفاده کنید.

کاغذ دیواری ها احساس عقب نشینی در کوهستان را بازسازی می کنند و تقریباً گرمای شومینه را در داخل کابین احساس خواهید کرد.

۲۰.تم منظره تابستانی
– بهترین تم تابستان

هر فصلی جذابیت و زیبایی خاص خود را دارد، اما تابستان با دمای گرم و تنوع طبیعت فوق‌العاده‌اش واقعاً شما را در فضای باز فرا می‌خواند.

۲۱.زیبایی کیهانی
– بهترین تم فضایی

این یک پرنده است؟ آیا هواپیما است؟ این سوپرمن نیز نیست و حتی نگاه دقیقی به ساختار مولکولی برخی مواد ندارد.

وسعت فضا واقعاً می تواند باعث شود که شما کمی احساس کوچکی و بی اهمیتی کنید یا برعکس، به اینکه عضوی از گونه ای هستید که قادر به تماشای چنین شگفتی هایی هستید احساس غرور می کنید.

۲۲.تم آمستردام
– ایده آل برای طرفداران سفر

چند شهر می توانند صدها سال تاریخ را با معماری مدرن و هیجان انگیز امروزی ترکیب کنند، اما آمستردام نمونه ای لذت بخش از این مفهوم است.

این پک شامل ۱۳ تصویر HD زیبا از نقاط مختلف شهر می باشد که زیبایی و دوست داشتنی شهر را به تصویر می کشد.

۲۳.تم دبی
– بهترین تم معماری جدید

دبی، بزرگترین شهر امارات متحده عربی همچنین خانه معروف برج خلیفه، مرتفع ترین ساختمان جهان است.

این یکی از سریع‌ترین شهرهای در حال توسعه در جهان است و همچنان با دیدنی‌های جدیدی که به مارینای دبی و تنها هتل هفت ستاره جهان اضافه می‌کنند، بازدیدکنندگان را شگفت‌زده می‌کند: برج العرب.

این موضوع ۱۸ عکس فوق‌العاده HD را ارائه می‌کند که تمام این شگفتی‌های شگفت‌انگیز معماری در شهر را به تصویر می‌کشد.

۲۴.تم پاریس
– رمانتیک ترین تم شهر

وقتی در مورد پاریس صحبت می‌کنید، فوراً آهنگ‌های آکاردئونی و آن شادی دو زندگی را می‌شنوید که از هر خیابان و گوشه‌ای از شهر عرق می‌کند.

۲۵.یادگارهای فراموش شده
– تم بهترین آثار

البته جای بحث دارد، اما چیزی جذاب و مرموز در مورد خرابه های قدیمی و محیط متروک وجود دارد.

اگرچه طبیعت آنها را در طول زمان با مناظر ترکیب می کند، اما آنها عجیب و غریب باقی می مانند و به هدف خود می چسبند زیرا می خواهند به داستان گویی ادامه دهند.

۲۶.جوجه ها و خرگوش ها
– زیباترین تم

ما در حال نزدیک شدن به خط پایان با کمی جذابیت شدید هستیم تا تم Chicks and bunnies را برای ویندوز ۱۱ به شما معرفی کنیم.

۲۷.تم گربه
– بهترین تم حیات وحش

با خز بژ و لکه‌های سیاه روی دم، پوما در اکوسیستم‌های مختلف در هر جایی که بتواند پناه و طعمه پیدا کند زندگی می‌کند.

به نظر می رسد یک گربه است، اما این یک ماشین کشتار بد است که می تواند به راحتی یک انسان را تنها در چند ثانیه رها کند.

با این حال، آنها هنوز هم برای نگاه کردن و مشاهده در زیستگاه طبیعی خود بسیار زیبا هستند. اما از آنجایی که نمی‌توانید این کار را خیلی وقت‌ها انجام دهید، تنظیم چند عکس زیبا روی دسکتاپ نزدیک‌ترین کار است.

۲۸.تم سگ
– عالی برای دوستداران سگ

سگ ها وفادارترین همراهان، بهترین دوستان ما هستند زیرا آنها ما را بدون قید و شرط تحت هر شرایطی دوست دارند.

و، ما باید با این واقعیت موافق باشیم که بسیاری از آنها بسیار خنده دار و بامزه هستند، به خصوص وقتی کارهای دیوانه کننده انجام می دهند.

۲۹.تم گربه ها
– بهترین تم گربه

آه، گول ناز دوست گربه ی خود را نخورید. یک بشقاب یا بیچاره Cleo ماهی طلایی را بدون مراقبت رها کنید و به زودی متوجه عواقب آن خواهید شد.

اگرچه گربه‌ها برخی از بامزه‌ترین موجوداتی هستند که تا به حال از DNA طبیعت تولید شده‌اند، فلیکس خوب هنوز در قلب یک شکارچی است.

برخی از آنها دوست داشتنی تر هستند در حالی که برخی دیگر با شما کاری ندارند، اما با این وجود، همه زیبا هستند.

۳۰.تم ماوس
– بهترین تم جوندگان

خوب، همه ما می دانیم که موش ها و به خصوص پسرعموهای بزرگتر آنها برای کالاهای ما خطرناک هستند.

آنها بیماری را پخش می کنند، محصولات ما را می خورند و علیرغم تمام تلاش های ما برای کنترل اوضاع، دیوانه وار تکثیر می شوند.

با این حال، اجازه دهید با آن روبرو شویم، برخی از آنها به دلیل چشمان مرمری کوچک، پنجه های کوچک و سبیل های بلندشان می توانند به زیباترین حیوانات خانگی تبدیل شوند.

اگر این موجودات را دوست دارید، این تم ماوس حاوی ۲۷ والپیپر HD است که موش های کوچک را در بسیاری از مناظر زیبا به تصویر می کشد.

چگونه می توانم تم ویندوز ۱۱ را تغییر دهم؟

۱.روی فضای خالی دسکتاپ خود کلیک راست کرده و از منو گزینه Personalize را انتخاب کنید.

۲.حالا روی Themes کلیک کنید.

۳.در مرحله بعد، فقط باید تمی را که دوست دارید انتخاب کنید یا دکمه Browse themes را بزنید تا بیشتر از فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید.

همانطور که می بینید، تغییر تم در ویندوز ۱۱ بسیار ساده است، اما باید بدانید که اگر سیستم عامل خود را فعال نکرده باشید، ویژگی های شخصی سازی در دسترس نیستند.

با این کار لیست ما با بهترین پوسته ها و تم ها برای رایانه شخصی ویندوز ۱۱ شما به پایان می رسد. ما حتی تعدادی کاغذ دیواری برای بررسی داریم تا بتوانید انتخاب گسترده تری داشته باشید.

اگر می‌خواهید ظاهر سیستم‌عامل را تغییر دهید، ما همچنین یک راهنمای عالی برای اینکه چگونه ویندوز ۱۱ را دوباره شبیه ویندوز ۱۰ کنیم، داریم.

یکی از تم ها را انتخاب کردید؟ اگر شما نیز ایده دیگری دارید، در بخش نظرات زیر همه آنها را به یکداون بگویید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.