.
۱Tap Cleaner Pro v4.37 بهینه ساز اندروید

۱Tap Cleaner Pro یک برنامه ساده اما همه کاره و یکی از ابزارهایی است که اگر می خواهید عملکرد گوشی هوشمند خود را بهبود ببخشید، نمی توانید از آن چشم پوشی کنید. اگر اهل فن آوری نیستید و دانش زیادی در مورد چگونگی بهبود تجربه گوشی هوشمند خود ندارید، این اپلیکیشن را حتما نصب کنید. اگرچه این برنامه مقدار کمی از حافظه دستگاه شما را اشغال می کند، اما می تواند به شما کمک کند سطل زباله دستگاه خود را تمیز کنید. همچنین بسیاری از ویژگی های دیگر را در اختیار شما می گذارد تا دستگاه شما روان تر کار کند. با استفاده از این برنامه، از طریق پاک کردن داده های موجود در حافظه پنهان، فضای حافظه بیشتری برای استفاده خواهید داشت.

رابط کاربری

۱Tap Cleaner Pro به خوبی بهینه شده است. به طور کلی تمامی ویژگی های این اپلیکیشن بسیار ساده و قابل استفاده است. زیرا توسعه دهنده این اپلیکیشن رابط کاربری را طوری بهینه کرده است که هر بار که از آن استفاده می کنید تا حد امکان ساده باشد. همانطور که از نام این اپلیکیشن پیداست، هنگام استفاده از آن، مراحل بسیار ساده ای را در پیش روی خود خواهید داشت.

ویژگی ها

کاربردی ترین ویژگی ۱Tap Cleaner Pro قابلیت پاکسازی اطلاعات سیستم است. با استفاده از این نرم افزار می توانید کش ها را پاک کنید. داده های تاریخی را حذف کنید، گزارش تماس ها، پیام ها را حذف کنید و بسیاری از انواع دیگر داده ها را پاکسازی کنید. با حذف داده های ناخواسته، حافظه دستگاه شما فضای خالی بیشتری خواهد داشت. و البته، شما می توانید از فضای خالی حافظه برای ذخیره بسیاری از چیزهای دیگر استفاده کنید.علاوه بر این، ۱Tap Cleaner Pro به کاربران این امکان را می دهد که داده های ناخواسته را در یک برنامه زمانی حذف کنند.

با این قابلیت می توانید زمان مشخصی را برای راه اندازی این اپلیکیشن تعیین کنید. حتی زمانی که از تلفن شما استفاده نمی شود، دستگاه شما پس از پاکسازی این برنامه بهینه می شود. یکی از ویژگی هایی که مطمئنم دوست خواهید داشت این است که این برنامه تبلیغاتی ندارد. این نسخه حرفه ای است، بنابراین تمام ویژگی ها و ابزارهای کمکی که در این برنامه وجود دارد آنلاک است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.