.
۱Password v7.9.4 مدیریت رمز عبور در اندروید

۱password یک نرم افزار مدیریت رمز عبور چشم نواز و با استفاده آسان است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور پیچیده جدید و بسیار امن ایجاد کنید. در مورد اینکه باید حرف بزرگ A یا ۴، کاما یا خط فاصله، عدد ۶ یا G را وارد کنید نگران نباشید. در واقع شما مجبور نخواهید بود آن رشته های تصادفی بی معنی را وارد کنید. فقط باید نرم افزار را تنظیم کنید تا به طور خودکار اطلاعات ورود به سیستم را برای خود پر کنید. یا اگر از iPad استفاده می کنید، فقط رمز عبور را بکشید و در برنامه یا صفحه وب رها کنید. 

این یک واقعیت ترسناک می باشد که ۹۱٪ از کل تعداد رمزهای عبور استفاده شده توسط همه افراد در لیست ۱۰۰۰ رمز عبور رایج در دنیا می باشد. این بدان معناست که اگر رمزهای عبوری مانند ۱۲۳۴۵۶۷۸ یا حتی یک دنباله به ظاهر پیچیده از کاراکترها مانند q1w2e3r4t5 تنظیم کنید، همچنان هک این رمزها آسان است. اگر رمز عبور یکسانی را برای چندین حساب به اشتراک بگذارید، در این صورت با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد. در اینجا ۱password به کمک شما می آید.

نحوه ورود

البته برای ورود به ۱password همچنان باید یک رمز عبور اصلی را به خاطر بسپارید (و مطمئن شوید که این رمز عبور بسیار قوی است). اما سپس می توانید به نرم افزار اجازه دهید رمز عبور شما را به خاطر بسپارد. و هنگامی که شروع به استفاده از آن کردید، متوجه خواهید شد که این برنامه به طور دائم اصول اولیه را در شبکه اجرا می کند.

به طور کلی، ۱password بهترین مدیر رمز عبوری است که من تا به حال استفاده کرده ام. این اپلیکیشن می تواند رمزهای عبور و سایر اطلاعات مهم را به صورت ایمن و راحت ذخیره کند. استفاده از این نرم افزار بسیار راحت می باشد. افزونه اشتراکی به شما این امکان را می دهد که به راحتی وارد سایت شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.