جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

12 ویژگی اپل واچ که باید از آنها استفاده کنید

اپل واچ به طور استاندارد با تعداد زیادی ویژگی که باید از آن ها استفاده کنید، از جمله ردیابی تمرین، نظارت بر ضربان قلب و موارد دیگر ارائه می شود. اپل تعداد زیادی ویژگی هیجان انگیز و مفید را در اپل واچ قرار داده است. این که آیا قصد خرید اپل واچ را دارید یا می خواهید از ساعتی که قبلاً دارید استفاده کنید، نکات و ترفندهای مفیدی را در اینجا خواهید یافت.

ردیابی تمرین

اپل واچ می‌تواند تمرین‌های مختلف مانند پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری، پارویی، رقص، تمرینات تناوبی با شدت بالا و غیره را ردیابی کند.

WatchOS 9 حتی ویژگی‌های بیشتری مانند ردیابی ناحیه ضربان قلب را معرفی کرد که به شما امکان می‌دهد بدانید چه مدت در مناطق مختلف شدت تمرین سپری کرده‌اید. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به نماهای جدید برای تجسم افزایش ارتفاع و امکان جابه‌جایی خودکار بین فعالیت‌های مختلف در تمرین‌های Multisport اشاره کرد.

داده های تمرین در برنامه تناسب اندام در آیفون شما ذخیره می شود. در حالی که معیارهایی مانند ضربان قلب، سرعت راه رفتن و موارد دیگر در برنامه Health ثبت می شوند. می‌توانید تمرین‌ها را برای اطلاعاتی مانند زمان تقسیم، مسیر، میانگین ضربان قلب، ارتفاع به دست آمده و موارد دیگر مرور کنید.

برای بسیاری، ردیابی تمرین به تنهایی دلیل خوبی برای داشتن اپل واچ است. با گذشت زمان، تصویری دقیق از تناسب اندام خود خواهید ساخت و می توانید زمینه های بهبود را تجسم کنید.

نظارت بر فعالیت

اپل واچ از حلقه های فعالیت استفاده می کند تا به شما انگیزه دهد تا فعال تر باشید. این حلقه های فعالیت عبارتند از:

 • حرکت: کل انرژی فعال مصرف شده شما در روز را ثبت می کند
 • ورزش: دقایقی از تمرین شدید روزانه را ثبت می کند
 • ایستادن: چند ساعت را که در آن یک لحظه ایستاده اید را ثبت می کند

این حلقه ها از اهداف برای ایجاد انگیزه در شما استفاده می کنند. به عنوان مثال، می توانید حلقه Move خود را روزانه پر کنید تا یک رگه حرکت به دست آورید. اما اگر یک روز را از دست بدهید. باید دوباره شروع کنید. اپل واچ یک هدف حرکتی مناسب را بر اساس سن و سطح فعالیت شما پیشنهاد می کند، اما می توانید آن را به صورت دستی نیز تنظیم کنید.

نظارت بر فعالیت در کنار ردیابی تمرین به خوبی کار می کند. از آنجایی که تمرین ردیابی به شما کمک می کند تا به هدف حرکت خود برسید، یک هدف حرکتی چالش برانگیز و در عین حال قابل دستیابی می تواند به شما انگیزه دهد تا از برنامه Workout برای پیگیری تمرینات استفاده کنید.

تشخیص سقوط و تصادف

تشخیص سقوط یک ویژگی بالقوه نجات دهنده است که می‌تواند به خدمات اضطراری هشدار دهد اگر ساعت شما مشکوک به افتادن شما باشد. برای استفاده از این ویژگی به اپل واچ سری 4، SE یا جدیدتر نیاز دارید. شما می‌توانید Fall Detection را همیشه یا فقط در حین تمرین با استفاده از iPhone خود در قسمت Watch > Emergency SOS > Fall Detection فعال کنید.

این ویژگی سقوط سخت را تشخیص می‌دهد و سپس از شما می‌خواهد که پاسخ دهید. یک نوار لغزنده ارائه می‌دهد که می‌توانید آن را به سمت راست بکشید تا برای کمک تماس بگیرید.

تشخیص تصادف یکی از ویژگی های اپل واچ اولترا، سری 8 و ساعت های نسل دوم SE (به علاوه آیفون 14 و 14 پرو) است. این دستگاه از حسگرهای مدرنی استفاده می‌کند که می‌توانند میزان نیروی مرتبط با آنچه را که اپل یک تصادف اتومبیل «شدید» می‌نامد را تشخیص دهد. این ویژگی از شما می خواهد که با خدمات اضطراری تماس بگیرید یا در صورت عدم پاسخگویی با شما تماس بگیرید.

تشخیص خرابی به طور پیش‌فرض در مدل‌های اپل واچ که از آن پشتیبانی می‌کنند فعال است. می‌توانید آن را با استفاده از آیفون خود در قسمت Watch > Emergency SOS > Call After Severe Crash خاموش کنید، اما احتمالاً باید آن را روشن بگذارید.

به سرعت آیفون خود را پیدا کنید

در حالی که صفحه ساعت نمایش داده می شود، انگشت خود را به سمت بالا روی Apple Watch بکشید تا Control Center نمایان شود، که چند میانبر سریع درست مانند Control Center در iPhone یا iPad شما ارائه می دهد. روی آیکون آیفون ضربه بزنید تا یک هشدار به گوشی شما ارسال شود و باعث ایجاد صدای بلند شود.

این برای پیدا کردن یک آیفون نابجا یا اطمینان از اینکه گوشی هوشمند شما در کیف شما هنگام خروج از خانه قرار دارد ایده آل است.

قطب نما، نقاط راه، و پس زمینه

اپل واچ سری 5 و جدیدتر دارای قطب نمای دیجیتالی است که از طریق یک اپلیکیشن یا واچ فیس Complication قابل دسترسی است. WatchOS 9 برنامه را با ویژگی‌های جدید، از جمله امکان رها کردن ایستگاه‌های بین راه، مکان‌یابی ماشین پارک شده‌تان، و بازپیمودن گام‌هایتان با ویژگی Backtrack، بازنگری کرد.

قرار دادن Compass Complication بر روی صفحه ساعت به شما این امکان را می دهد که در یک نگاه متوجه شوید که به کدام سمت می روید. این مسلماً در دنیایی که GPS و نقشه‌های آنلاین معمول هستند، کاربرد محدودی دارد، اما هنوز هم برای جهت‌یابی مفید است.

شما می توانید با استفاده از دکمه “Waypoint” در گوشه سمت چپ پایین، نقاط بین راه را رها کنید و حتی یک پیچیدگی صفحه ساعت را تنظیم کنید که می تواند شما را به عقب هدایت کند.

Backtrack برای watchOS 9 جدید است و با ضبط مسیر شما کار می کند تا در صورت لزوم بتوانید راه خانه خود را پیدا کنید. مسلماً این ویژگی برای کاوشگرهای فضای باز بسیار مفید است و می توان با فشار دادن و نگه داشتن دکمه کناری (زیر تاج دیجیتال) و سپس کشیدن نوار لغزنده «Compass Backtrack» به سمت راست، به سرعت به آن دسترسی داشت.

ساعت عوارض صورت

مانند هر ساعت هوشمند دیگری، اپل واچ برای دریافت اطلاعات در یک نگاه عالی است. این فقط به معنای خواندن اعلان‌ها بر روی مچ دست نیست، بلکه به این معناست که هر زمان که به ساعت خود نگاه می‌کنید، اطلاعاتی را نیز مشاهده کنید که برای شما مفید است.

عوارض از دمای فعلی یا شاخص UV تا قرار بعدی شما در تقویم اپل متغیر است. حتی پیچیدگی هایی وجود دارد که به شما می گوید چند ساعت از نور روز تا غروب آفتاب، زمان آن سوی دنیا یا آهنگی که در حال پخش است باقی مانده است.

می‌توانید با ضربه زدن و نگه‌داشتن صورت، سپس انتخاب «ویرایش» یا استفاده از برنامه ساعت در آیفون خود در زیر تب Face Gallery، Apple Watch Face Complications را تنظیم کنید. توصیه می کنیم چند صفحه ساعت ایجاد کنید تا بتوانید بین آنها جابجا شوید.

این عوارض همچنین برای تنظیم یک تایمر، شروع تمرین، یا راه اندازی یک میانبر مفید هستند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را در مورد یک صفحه ساعت به دست آورید، Infograph یا Modular را امتحان کنید.

پایش ضربان قلب

همه مدل‌های اپل واچ دارای یک مانیتور ضربان قلب هستند که در طول روز از جمله هنگام ورزش، استراحت و خواب اندازه‌گیری می‌کند. این اطلاعات در برنامه Health در آیفون شما ثبت می شود و به شما بینشی در مورد معیارهایی مانند ضربان قلب در حالت استراحت و ضربان قلب راه رفتن می دهد.

همچنین در صورت تمایل می توانید با استفاده از برنامه Heart در اپل واچ خود اندازه گیری های بلادرنگ انجام دهید. نظارت بر ضربان قلب همراه با Heart Rate Zones در برنامه WatchOS 9 Workouts می تواند به شما کمک کند تا سطوح خاصی از شدت تمرین را هدف قرار دهید، که به ویژه برای دوندگان و ورزشکاران سه گانه مفید است.

علاوه بر این، اپل واچ شما می تواند اعلان های ضربان قلب بالا و پایین را در اختیار شما قرار دهد که می تواند وجود بیماری قلبی یا وضعیتی را که نیاز به درمان اضطراری دارد، نشان دهد.

می‌توانید این هشدارها را با استفاده از آیفون خود در قسمت Watch > Heart با استفاده از گزینه‌های «ضربان قلب بالا» و «ضربان قلب پایین» تغییر دهید.

حالت فوکوس تغییر چهره ساعت

حالت های فوکوس مختص اپل واچ نیستند. آنها همچنین روی iPhone، iPad و Mac کار می کنند. می توانید از حالت های فوکوس برای کمک به کاهش حواس پرتی و بهبود بهره وری استفاده کنید.

این ویژگی به شما امکان می‌دهد صفحه‌های قفل را در آیفون و همچنین صفحه‌های ساعت اپل واچ خود را خودکار کنید. با پیوند دادن صفحه ساعت خود به یک حالت فوکوس خاص، صفحه ساعت شما در طول روز بر اساس هر کاری که انجام می دهید تغییر می کند.

این به شما امکان می‌دهد صفحه ساعت خود را در هنگام حضور در ورزشگاه به چهره‌ای متمرکز بر فعالیت. در حین رانندگی به چهره‌ای بدون حواس‌پرتی و زمانی که در خانه هستید کمی معمولی‌تر تغییر دهید.

ردیابی چرخه

آیفون و اپل واچ را می توان برای ردیابی چرخه قاعدگی و پیش بینی پنجره باروری استفاده کرد. می‌توانید این مورد را با استفاده از برنامه Health در آیفون خود در زیر گزینه Cycle Tracking در تب «مرور» تنظیم کنید. این ویژگی مستلزم آن است که علائم را ثبت کنید. از جمله تاریخ شروع و پایان، که می توانید در هر دستگاه انجام دهید.

استفاده از اپل واچ از نظر تئوری، ردیابی چرخه را دقیق تر می کند.

کیف پول و اپل پی

Apple Pay اکنون به طور گسترده ای پذیرفته شده و از طریق اکثر بانک ها و موسسات مالی بزرگ در دسترس است و به شما امکان می دهد پرداخت های بدون تماس را انجام دهید. وقتی Apple Pay را در قسمت Watch > Wallet & Apple Pay راه‌اندازی کردید، می‌توانید با استفاده از ساعت خود خرید کنید.

ردیابی خواب

اگر می‌توانید به راحتی اپل واچ خود را در شب بپوشید، می‌توانید Sleep را در برنامه Health راه‌اندازی کنید (Sleep را از برگه «Browse» انتخاب کنید). این به شما اطلاعات دقیقی در مورد کیفیت خوابی که دریافت می‌کنید و توصیه‌هایی درباره زمان استراحت شبانه برای بهبود شانس خواب خوب به شما می‌دهد.

استفاده از ساعت در رختخواب برای همه مناسب نیست. و شما باید بهترین زمان برای شارژ کردن ساعت خود را در ساعات روز به جای اینکه آن را روی شارژر کنار تخت خود بگذارید، تعیین کنید.

هشدارهای SOS اضطراری

آخرین اما مطمئناً نه کم‌اهمیت، اپل واچ ممکن است سریع‌ترین راه برای احضار کمک باشد اگر در موقعیت‌های خطرناکی قرار بگیرید. دکمه کناری اپل واچ خود را فشار دهید و نگه دارید تا شمارش معکوس به صفر برسد (یا از نوار لغزنده “SOS” که روی صفحه لمسی ظاهر می شود استفاده کنید). Apple Watch شما با خدمات اضطراری تماس می گیرد و موقعیت مکانی شما را با آنها به اشتراک می گذارد.

پس از اتمام کار، هر مخاطب اورژانسی که در شناسه پزشکی خود نامزد کرده اید. یک پیام متنی دریافت می کند. (یا می توانید آن را لغو کنید). هنگامی که مکان شما برای مدت کوتاهی پس از یک تماس SOS اضطراری تغییر می‌کند، مخاطبین به‌روزرسانی‌ها را دریافت خواهند کرد.

برای برقراری تماس SOS اضطراری، باید در محدوده آیفون خود باشید یا یک مدل Apple Watch GPS + Cellular داشته باشید.

نکات و ترفندهایی برای استفاده از ساعت اپل

اگر به تازگی پوشیدنی خود را دریافت کرده اید. راهنمای مبتدیان اپل واچ ما را بررسی کنید. همچنین باید نحوه استفاده از ویژگی هایی مانند حالت کم مصرف و نحوه نصب برنامه ها با استفاده از ساعت را بیاموزید.

در نهایت، نکات و ترفندهای مورد علاقه اپل واچ را که همه دارندگان ساعت باید بدانند، بررسی کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید