.
چگونه یک اکانت مهمان در ویندوز۱۱ ایجاد کنیم؟
چگونه یک اکانت مهمان در ویندوز۱۱ ایجاد کنیم؟

 

اگر می خواهید رایانه خود را با شخصی به اشتراک بگذارید تا فضای شخصی خود را داشته باشد و به چیزهای شخصی او دسترسی داشته باشد، حساب مهمان ارزشمند است. این مقاله gearupwindows به شما نشان می دهد که چگونه یک اکانت مهمان در ویندوز۱۱ ایجاد کنید.

در ویندوز ۸ و ۷، ایجاد یک حساب مهمان اختصاصی آسان بود. این حساب‌ها دسترسی محدودی به رایانه شما داشتند. برای مثال، حساب‌های مهمان نمی‌توانند نرم‌افزار را نصب کنند یا تنظیمات سیستم را تغییر دهند.

متأسفانه، ایجاد یک حساب مهمان در ویندوز به آسانی گذشته نیست. با این حال، ما دو روش برای ایجاد یک حساب کاربری مهمان در رایانه شخصی ویندوز ۱۱ خود به شما نشان خواهیم داد تا این فرآیند آسان شود. می توانید از هر راهی که می خواهید استفاده کنید استفاده کنید.

با شروع ویندوز ۱۰، مایکروسافت ویژگی حساب مهمان را مخفی کرده است. اما، مایکروسافت هنوز نام «مهمان» را برای حساب‌های مهمان محفوظ می‌دارد، اما ایجاد همان نوع حساب‌های مهمان که قبل از ویندوز ۱۰ در دسترس بود، غیرممکن است.

در عوض، باید یک حساب محلی ایجاد کنید که به رمز عبور نیاز ندارد. با این حال، محدودیت برای این مهمان مانند آنچه در ویندوز ۸/۷ دیده بودید، نخواهد بود. این بدان معناست که آنها می توانند نرم افزار را نصب کنند و تنظیمات را انجام دهند، اما روی نمایه شما تأثیری نخواهد داشت.

چگونه با استفاده از تنظیمات ویندوز یک اکانت مهمان در ویندوز۱۱ ایجاد کنیم؟
برای ایجاد حساب مهمان از طریق تنظیمات ویندوز ۱۱، از مراحل زیر استفاده کنید:
مرحله ۱.

ابتدا برنامه Settings را با استفاده از کلیدهای Windows + I روی صفحه کلید باز کنید.

مرحله ۲. سپس، دسته حساب را در قسمت سمت چپ پنجره تنظیمات انتخاب کنید.
مرحله ۳. پس از آن، روی کاشی Family & other users در سمت راست صفحه خود کلیک کنید.

مرحله ۴. هنگامی که صفحه تنظیمات خانواده و سایر کاربران باز شد، در بخش «کاربران دیگر»، روی دکمه «افزودن حساب» در کنار گزینه «افزودن کاربر دیگر» کلیک کنید.

مرحله ۵.

پس از اتمام، یک پنجره پاپ آپ در رایانه شما ظاهر می شود که از شما می پرسد “این شخص چگونه وارد سیستم می شود؟” روی پیوند «اطلاعات ورود این شخص را ندارم» در صفحه ورود به حساب مایکروسافت کلیک کنید.

مرحله ۶.

در پنجره زیر، روی پیوند «افزودن کاربر بدون حساب مایکروسافت» کلیک کنید.

مرحله ۷.

پس از آن، نام حساب مهمان را وارد کنید. شما نمی توانید یک حساب کاربری به عنوان “مهمان” ایجاد کنید، اما هر چیز دیگری کار می کند. قسمت های رمز عبور را خالی بگذارید و دکمه Next را بزنید.

مرحله ۸.

همین! اکنون اکانت مهمان در ویندوز۱۱ به همراه سایر حساب‌ها در صفحه ورود ظاهر می‌شود که نیازی به رمز عبور ندارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.