.
  • ۲۴۸ بازدید
  • اسفند ۱۴, ۱۴۰۰
چگونه به استوری اینستاگرام خود لینک اضافه کنیم

اگر از اینستاگرام استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد افرادی را دیده‌اید که استوری‌های اینستاگرام را با لینک‌هایی در آنها پست می‌کنند. پس از سال‌ها انتظار، اینستاگرام بالاخره چیزی را اضافه کرد که تفاوت را در اشتراک‌گذاری محتوا به صورت آنلاین ایجاد می‌کند… پیوندها. بنابراین دقیقاً چگونه به استوری های اینستاگرام لینک اضافه می کنید؟ یکداون همین الان به شما نشان خواهد داد که چگونه

اکنون که اینستاگرام بالاخره قابلیت افزودن لینک به استوری ها را اضافه کرده است، به نظر می رسد که همه شروع به استفاده از این ویژگی برای تبلیغ وب سایت ها و صفحات OnlyFans کرده اند. خوشبختانه، پست کردن پیوندها در استوری های خود در اینستاگرام اکنون برای همه آزاد است، بنابراین ما را دنبال کنید تا به شما نشان دهیم چگونه به استوری Instagram خود پیوند اضافه کنید.

تنها نقطه ضعف استفاده از لینک ها در استوری در اینستاگرام این است که باید از ویژگی رسمی لینک استوری اینستاگرام استفاده کنید. اما اگر مدت زیادی از کاربران اینستاگرام هستید، این چیز غیرعادی نیست. قبل از شروع مراحل نشان داده شده در زیر، پیوندی را که می‌خواهید در استوری بعدی اینستاگرام خود قرار دهید، پیدا کرده و کپی کنید.

توجه: اطمینان حاصل کنید که محتوایی که لینک‌های شما به آن پیوند می‌دهند تمیز باشد و حاوی هیچ‌یک از موارد معمولی نباشد که در تضاد با شرایط خدمات و استفاده Instagram است. اگرچه لینک‌های OnlyFans در حال حاضر خوب به نظر می‌رسند، با توجه به اینکه OnlyFans فقط یک نوع محتوای واقعی دارد، شانس زیادی وجود دارد که ممنوع شوند.

چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه می کنید؟ افزودن لینک به استوری اینستاگرام

کنون که پیوند خود را مرتب کردید، مطمئن شوید که برنامه اینستاگرام شما به روز است، سپس موارد زیر را انجام دهید.

  • Instagram را باز کنید، سپس روی Your Story در گوشه بالای صفحه ضربه بزنید. با این کار صفحه ایجاد داستان ظاهر می شود، که احتمالاً قبلاً با آن آشنا هستید.
  • اکنون که در صفحه Stories هستید، محتوایی را اضافه کنید که می‌خواهید در فید شما نمایش داده شود.
  • سپس، انگشت خود را از پایین صفحه به بالا بکشید تا همه استیکرهایی را که می‌توانید در پست‌های خود استفاده کنید، مشاهده کنید. شما باید گزینه Blue Link را تقریباً در نیمه پایین ببینید.

 

  • روی این ضربه بزنید و می توانید پیوند مورد نظر خود را به استوری خود اضافه کنید. هنگامی که آن را اضافه کردید، می توانید آن را تنظیم کنید و آن را در هر مکانی که می خواهید روی تصویر خود تغییر دهید، درست مانند هر چیز دیگری.

اکنون می توانید این داستان را با پیوند پیوست شده به صورت عمومی ارسال کنید، یا می توانید آن را با گروه دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارید. انتخاب باشماست. به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید حساب خود را حفظ کنید، باید قوانین اینستاگرام را رعایت کنید. اگر لینک هایی را به محتوای مخرب، زشت یا ناپسند دیگر ارسال کنید، اینستاگرام بیشتر از این که چکش ممنوعیت را پایین بیاورد، لایک می کند. اینکه چگونه این روی پیوندهای OnlyFans در این مرحله تأثیر می گذارد، نامشخص است. اما من احساس می‌کنم دیری نمی‌گذرد که لینک‌ها به محتوای OnlyFans و Fansly ممنوع شود.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.