.
ویژگی های ویندوز ۱۱ ۲۲H2 که در آینده اضافه خواهد شد

مایکروسافت سفارشی سازی ویندوز ۱۱ ۲۲H2 را انجام نداده است و ما در آینده چیزهای بیشتری دریافت خواهیم کرد. ما فهرست کوتاهی از برخی از هیجان‌انگیزترین ویژگی های ویندوز ۱۱ ۲۲H2 که در آینده نزدیک اضافه خواهد شد را آماده کرده‌ایم.  تاریخ انتشار دقیقی برای آنچه می خواهید ببینید وجود ندارد، بنابراین ما فقط باید منتظر آنها باشیم.

مطمئناً صحبت هایی در مورد اولین به روز رسانی اصلی ویندوز ۱۱ ۲۲H2 شنیده اید، بنابراین باید در مورد آنچه که این بسته نرم افزاری روی میز آورده است. علاوه بر همه باگ ها، ایده داشته باشید.

ما قصد داریم برخی از ویژگی هایی را که می توانید در آینده نزدیک انتظار داشته باشید. به احتمال زیاد در اواخر این ماه و حتی در اوایل ژانویه ۲۰۲۳ به شما نشان می دهیم.

بیایید با صحبت در مورد آیکون‌های جدیدی که با کلیک کردن روی آن‌ها انیمیشن‌های منظمی پخش می‌کنند. صحبت کنیم، ویژگی که به زودی از طریق برنامه تنظیمات قابل دسترسی خواهد بود.

تغییر بصری بسیار محتاطانه است، بنابراین اگر انتظار انیمیشن های تمام عیار را داشتید. حداقل در حال حاضر ممکن است بیهوده منتظر بمانید.

با این حال، با توجه به اینکه حتی چنین تغییر کوچکی باعث می شود سیستم عامل زنده تر و پاسخگوتر به نظر برسد. این یک افزوده خوب خواهد بود.

وقتی مایکروسافت نوار جستجوی جدید را برای همیشه به نوار وظیفه اضافه کند، پیدا کردن چیزها در رایانه شخصی شما آسان تر می شود.

یک تغییر ظاهری بی‌اهمیت که وقتی چندوظیفه‌ای را انجام می‌دهید، تفاوت را ایجاد می‌کند و زمان بسیار مهم است.

حتی اگر کلیک بر روی نماد منوی Start و سپس تایپ درخواست شما اصلاً پیچیده نبود. غول فناوری به دنبال ساده‌تر کردن این فرآیند بود.

ما برای اولین بار این ویژگی جدید را هنگام ارائه Dev Channel Insider Build 25252 به شما نشان دادیم. بنابراین احتمالاً از قبل با آن آشنا بودید.

پس از پیشرفت های قابل توجه، Task Manager ویندوز ۱۱ نیز یک نوار جستجو برای خود دریافت می کند.

نیازی به گفتن نیست، این کار یافتن فرآیندهایی را که به دنبال آن هستید بسیار آسان‌تر می‌کند. بنابراین به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت و کارآمد عملکرد دستگاه خود را در هر زمان معین بهینه کنید.
هنگامی که در مورد ویژگی های آینده ویندوز ۱۱ صحبت می کنیم، نمی توان به دکمه جدید Dark Mode که به Action Center اضافه می شود اشاره کرد.

کاربرانی که به دنبال تجربه ای راحت تر برای چشم هستند، به زودی می توانند ویژگی Dark Mode را تنها با چند کلیک روشن یا خاموش کنند.

همچنین در به‌روزرسانی‌های ویندوز ۱۱ ۲۲H2 نسخه بهبودیافته‌ای از ابزارک‌ها را دریافت می‌کنیم. بنابراین بیایید این را نیز در نظر داشته باشیم.

با بیلد ۲۵۲۰۱، توضیح داده‌ایم که مایکروسافت در حال معرفی یک نمای گسترده در ابزارک‌ها است که می‌توانید از آن برای بزرگ کردن یا کوچک کردن اندازه برد ویجت‌های خود استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب و به همان اندازه مفید آینده تغییر ساعت در نوار وظیفه است.
ما در واقع در مورد این واقعیت صحبت می کنیم که همچنین می توانیم ثانیه های نمایش داده شده را روی ساعت ببینیم. چیزی که تا کنون گم شده بود.

شاید به یاد داشته باشید که در هنگام استفاده از ویندوز ۱۰ خوب قدیمی از این ویژگی لذت بردید بنابراین مایکروسافت تصمیم گرفت به درستی توسط کاربران خود عمل کند و آن را به ویندوز ۱۱ نیز اضافه کند.

همانطور که بسیاری از شما می دانید، مایکروسافت همچنان از تسلیم شدن خودداری می کند و به کاربران اجازه می دهد بخش توصیه شده را در منوی استارت غیرفعال کنند.

علاوه بر این، این شرکت در واقع تا حد نمایش توصیه‌های تبلیغاتی وب‌سایت‌های مختلف با این ایده پیش می‌رود.

بنابراین، ما به زودی قادر خواهیم بود به وب سایت های پربازدید خود مستقیماً از منوی استارت و تنها با یک یا دو کلیک دسترسی داشته باشیم.

نگران نباشید، اگر واقعاً نمی‌خواهید توصیه‌های وب‌سایت را در منوی Start ببینید، همچنان می‌توانید غیرفعال کنید.

بیایید همچنین در مورد کادر جستجوی جدید ویندوز در منوی استارت. که در بالا به شما نشان دادیم و نکات برجسته جستجو که در آن مشاهده خواهیم کرد، صحبت کنیم.

آنها چه هستند؟ آنها تصاویر کوچکی هستند که تعطیلات و رویدادهای دیگر را نشان می دهند که مایکروسافت تقریباً روزانه آنها را در آن جعبه قرار می دهد.

بسیاری می گویند که، جدا از اینکه کاربران را با گرافیک های دائمی در حال تغییر گیج می کنند. این نکات برجسته باعث ایجاد توهم برنامه های نامناسب اضافی در نوار وظیفه می شود.

سپس، ما به عنوان مردم، تمایل به بی میلی نسبت به چیزهای جدید داریم، بنابراین شاید در آینده به آن عادت کنیم.

یکی دیگر از تغییرات جالب توجه در این نسخه جدید از سیستم عامل ویندوز ۱۱، بنرهای مفیدی است که مایکروسافت اکنون برای ویژگی جستجو پیاده سازی کرده است.

اگر به خاطر داشته باشید، مایکروسافت را برای تبلیغ Edge جدید، بنرها را در بالای نوار وظیفه نمایش داد. بنابراین با این یکی، تقریباً deja vu خواهید داشت.

بله، آن‌ها بازگشته‌اند تا توجه را به جستجوی ویندوز پر از تبلیغات جلب کنند. که بسیاری از آنها تعجب می‌کنند که چرا باید این موضوع را تحمل کنند.

شرکت فناوری مستقر در ردموند سعی می کند خود را توجیه کند و ادعا می کند که این تغییر برای بهبود ارزش میانبرهای جستجو و کاهش اصطکاک در تجربه گسترده تر جستجوی ویندوز است.

همه چیز با این واقعیت شروع می شود که مایکروسافت نمی خواهد با این ایده که برخی از کاربران مرورگرهای دیگری غیر از Edge را ترجیح می دهند مقابله کند.

بنابراین، آخرین پیشرفت‌ها در ویژگی Suggested Actions راه دیگری برای تحمیل Edge به کاربران ناآگاه است.
اکنون با انتخاب متن در ویندوز ۱۱ یک بنر کوچک با دکمه ای نمایش داده می شود که به شما امکان می دهد فقط با Bing و Microsoft Edge در اینترنت جستجو کنید.
همچنین اعلان‌ها و هشدارهای بیشتری را در جایی که کمترین انتظار را داریم دریافت می‌کنیم. بنابراین هنگام برخورد با آنها تعجب نکنید.
همانطور که گفته شد، مایکروسافت اکنون هشدارهای مربوط به تنظیمات مختلف را در منویی که با کلیک روی نمایه خود در منوی Start روی صفحه ظاهر می شود، قرار می دهد.

این ویژگی جدید می‌تواند اعلان‌های تبلیغاتی را برای راه‌اندازی OneDrive، ورود با حساب مایکروسافت، پشتیبان‌گیری از فایل‌ها (در OneDrive) یا تکمیل نمایه شما نمایش دهد.

بیشتر این توصیه‌ها می‌توانند با آرامش در برنامه تنظیمات زندگی کنند، جایی که به احتمال زیاد چیزی را تغییر می‌دهم یا فعال می‌کنم.

و برای اینکه این توصیه‌ها حیاتی‌تر به نظر برسند، از همان نقطه نارنجی رنگی استفاده می‌کند که وقتی ویندوز می‌خواهد روند به‌روزرسانی را کامل کند، روی دکمه پاور ظاهر می‌شود.

اینها تنها برخی از ترفندهای آتی هستند که سیستم عامل ویندوز ۱۱ ۲۲H2 در شرف انجام آن است. اما احتمالاً به بررسی بیشتر خواهیم پرداخت.

ما شما را از تغییرات مهمی که در آینده در ویندوز ۱۱ رخ خواهد داد مطلع خواهیم کرد. پس حتماً ما را زیر نظر داشته باشید.

به نظر شما ویندوز ۱۱ چه ویژگی های کاربردی دیگری را باید دریافت کند؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.