• ویندوز 12 مایکروسافت ممکن است آنقدرها هم که تصور می شود دور نباشد.
 • این مقاله ویژگی‌های احتمالی و پیشرفت‌هایی را که سیستم‌عامل جدید مایکروسافت می‌تواند داشته باشد، بررسی می‌کند.
 • با وجود اینکه تاریخ عرضه مشخصی نداریم، اما منتظر اطلاعات رسمی غول Redmont هستیم.

از آنجایی که ویندوز یک نام آشنا است، برخی از ما از زمان انتشار اولیه ویندوز طرفداران آن بوده‌ایم، بنابراین بسیار هیجان‌زده هستیم که ببینیم ویندوز 12 جدید مایکروسافت چه ظاهر، احساس و عملکردی خواهد داشت.

همانطور که گفته شد، فناوری ما به طور مداوم و به سرعت در حال پیشرفت است. بنابراین همان اصول تکامل در مورد سیستم عامل ها نیز اعمال می شود.

با انتشار ویندوز 11 در 5 اکتبر 2021، بسیاری از ما از این فناوری هیجان زده شده ایم و دوباره عاشق این ساخته مایکروسافت، تمام ویژگی ها و ویژگی های آن شده ایم.

خوب، در حالی که شما درگیر آن هستید، اجازه دهید یک کاوش اولیه در ویندوز 12 که هنوز منتشر نشده است، انجام دهیم و آنچه را که ممکن است وجود داشته باشد و انتظار دارید را بررسی کنیم.

قبل از اینکه وارد آن شوید، اگر هنوز به ویندوز 11 دسترسی ندارید، باید چند کتاب توضیحی برتر ویندوز 11 را بررسی کنید.

ویندوز 12 چه زمانی منتشر می شود؟

در حال حاضر نمی‌توانیم به خوبی به این موضوع پاسخ دهیم، اما در حالی که به نظر می‌رسد بسیاری از منابع معتقدند سال 2024 سال خواهد بود، اجازه دهید تاریخچه ای از نقشه راه انتشار سیستم عامل مایکروسافت را به شما ارائه دهیم.

چرخه سه ساله ارتقا برای مایکروسافت چیز جدیدی نیست. مایکروسافت پس از معرفی ویستا در سال 2006 به استفاده از این برنامه به روز رسانی ادامه داد.

ویندوز 7 و 8 به ترتیب در سال 2009 و 2012 با توجه به تاخیر سه ساله راه اندازی شدند و سه سال بعد، در سال 2015، مایکروسافت ویندوز 10 را منتشر کرد.

با این حال، مایکروسافت برنامه ارتقاء منظم سه ساله خود با ویندوز 11 را که در سال 2021 عرضه شد، کنار گذاشت.

آیا آنها به 6 سال می مانند یا به الگوی سه ساله برمی گردند؟ حدس شما به خوبی حدس ما است.
از ویندوز 12 چه انتظاری داریم؟
تنظیمات و سیستم مورد نیاز

ممکن است برای اطمینان از چیزی خیلی زود باشد، اما ما احساس می کنیم که ممکن است تاریخ انتشار ویندوز 12 را برای سال 2024 دریافت کنیم. اما مهمتر از آن، چه نیازهای سیستمی را می توانیم با انتشار انتظار داشته باشیم؟

اجازه دهید برخی از الزامات سیستم عامل های قدیمی تر ویندوز را بررسی کنیم تا در مورد آنچه ممکن است در ویندوز 12 وجود داشته باشد، حدس بزنیم.

Windows 12
Windows 11
Windows 10
 Windows 8
? 1 GHz with 2 or more cores on a suitable 64-bit CPU or SoC 1 GHz or faster processor or SoC 1 GHz or faster processor Processor
? 4 gigabyte 2 gigabytes for 64-bit or 1 gigabyte for 32-bit 2 GB for 64-bit or 1 GB for 32-bit RAM
? 64 GB or larger storage device 20 gigabytes for a 64-bit or 16 gigabytes for a 32-bit 20 GB for 64-bit or 16 GB for 32-bit Storage
? UEFI, Secure Boot capable UEFI, Secure Boot capable Secured Boot requiring a new UEFI BIOS System firmware
? DirectX 12 compatibility with WDDM 2.0 drive DirectX 9 compatibility with a WDDM 1.0 driver DirectX 9 compatibility with WDDM 1.0 driver Graphics card

با در نظر گرفتن جدول فوق، می توان در مورد برخی از عناصر حدس زد. اما، البته، حدس و گمان ما بر اساس هیچ داده واقعی نیست.

به محض اینکه مایکروسافت قصد دارد جزئیات سیستم عامل جدید خود را به اشتراک بگذارد، ما داده های دقیقی برای کار خواهیم داشت. تا آن زمان، در اینجا پیش بینی های ما برای سیستم عامل جدید ویندوز 12 وجود دارد.

پردازنده

نسخه های 8 و 10 سیستم عامل از پردازنده های 1 گیگاهرتز 32 و 64 بیتی پشتیبانی می کردند. با این حال، ما شاهد تغییراتی در سیستم مورد نیاز ویندوز 11 بودیم، با حداقل پشتیبانی از CPUهای 64 بیتی دو هسته ای 1 گیگاهرتز.

مایکروسافت در این زمینه سختگیر است، با این حال ما نکات تایید شده ای برای نصب ویندوز 11 روی یک CPU پشتیبانی نشده داریم.

بنابراین ویندوز 12 چه چیزی را ارائه خواهد کرد؟ حدس شما به خوبی حدس ما است، اما می‌توان انتظار داشت که آنها تنها از پردازنده‌های 64 بیتی پشتیبانی کنند.

از آنجایی که مایکروسافت هنوز از برنامه های 32 بیتی پشتیبانی می کند، ممکن است انتظار داشته باشیم که این پشتیبانی حتی پس از عرضه ویندوز 12 به پایان نرسد.

رم

در ویندوز فعلی، نیاز به RAM یک پله افزایش یافت. توجه داشته باشید که اگر ویندوز 11 را با RAM محدود نصب کنید، پیامدهای مهمی وجود دارد.

آیا این حالت ثابت می ماند یا ویندوز 12 به حداقل 6 گیگابایت رم نیاز دارد؟ نیاز به رم ارتقا یافته ممکن است در بازی وجود داشته باشد زیرا ما انتظار یک سیستم عامل بسیار توانمندتر را داریم و RAM یک عنصر عظیم است.

ذخیره سازی

ذخیره سازی 32 بیتی از زمان ویستا در تمامی نسخه های ویندوز وجود داشته است. با این حال، از آنجایی که این مورد در نسخه فعلی مستثنی شده بود، ما انتظار داریم که این مورد در سیستم عامل جدید سازگار باشد.

این تغییر تکنولوژی ضروری است زیرا ذخیره سازی 64 بیتی عملکرد نرم افزاری بهتر، عملکرد کامپیوتر بهتر، افزایش پشتیبانی از حافظه و ویژگی های امنیتی افزایش یافته دارد.

در مورد کسانی که نگران خطای رایج فضای آزاد مورد نیاز هستند، مطمئن باشید که می توان آن را در کمترین زمان برطرف کرد.

سیستم عامل سیستم

سیستم عامل سیستم وظیفه ارائه زمان اجرا و عملکردهای بوت لازم را به سیستم دارد.

چکمه ایمن که به UEFI نیاز دارد چند سالی است که استاندارد بوده است. با این حال، مایکروسافت می‌تواند یکی از سریع‌ترین نسخه‌ها را برای ما ارائه کند، اما می‌توان انتظار داشت که این ثبات به نسخه بعدی سیستم‌عامل منتقل شود.

گرافیک

از آنجایی که سازگاری DirectX 12 تنها در سیستم عامل ویندوز فعلی معرفی شده است، و همه ما مشاهده کرده ایم که دانلود DirectX 12 در ویندوز 11 چقدر ساده است، انتظار داریم نسخه بعدی با این کارت های گرافیک ادامه یابد.

بنابراین، اگر در حال تغییر کامپیوتر هستید، ممکن است بخواهید این موضوع را در نظر داشته باشید تا هر زمان که ویندوز 12 منتشر شد، مرتبط باقی بماند.

آیا سیستم عامل جدید یک ارتقاء رایگان خواهد بود؟

مایکروسافت بر روی رایگان و سهولت دسترسی به بسیاری از خدمات خود تمرکز دارد.

برای مثال، در سیستم‌عامل کنونی، می‌توانید به‌روزرسانی رایگان از ویندوز 10 به نسخه خانگی 11 انجام دهید، تا زمانی که رایانه شخصی حداقل سیستم مورد نیاز را برآورده کند. با این حال، برای ارتقاء به نسخه Pro سیستم عامل باید یک کلید محصول خریداری کنید.

در نسخه‌های قدیمی‌تر مانند 7 و 8، معمولاً باید هزینه کلیدها را بپردازید. آیا مایکروسافت به پرداخت پولی تمام نسخه‌های ویندوز 12 برمی‌گردد یا نسخه Home رایگان و نسخه حرفه‌ای پولی وجود خواهد داشت؟

می‌توانیم حدس بزنیم که آنها به احتمال زیاد به الگوی انتشار آخرین سیستم‌عامل پایبند هستند و نسخه رایگان برای همه نسخه‌ها و نسخه پولی با برخی ویژگی‌های امنیتی را حفظ می‌کنند. بنابراین اگر ویژگی‌های اضافی نسخه حرفه‌ای را دوست دارید، می‌توانید بودجه‌ای نیز تهیه کنید.

همچنین، توجه داشته باشید که روش‌های مختلفی برای تغییر سیستم‌عامل جدید وجود دارد و محبوب‌ترین آنها شامل ارتقاء و نصب تمیز است. در درک تفاوت و مزایای هر روش تردید نکنید.

ویژگی های احتمالی ویندوز 12

ما نمی دانیم که این سیستم عامل چه ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد و مایکروسافت احتمالاً در این مرحله نیز هیچ سرنخی ندارد.

بیایید نگاهی به برنامه مایکروسافت برای ویندوز 11 بیندازیم. سپس شاید بتوانیم وضعیت ویندوز 12 را حدس بزنیم.

در حالی که از خلاقیت های بصری شگفت انگیز Addy Visuals استفاده می کنیم، در اینجا چیزی است که ما دوست داریم ببینیم:

راه اندازی دسکتاپ و نوار وظیفه با ظاهر تمیزتر

یک منوی استارت بازطراحی شده با دسترسی سریع به همه ویژگی ها

منوی نمای کلی باتری دستگاه جدید

یک عنصر نوار وظیفه کنترل موسیقی کاربردی

منوی نوار وظیفه اتصالات شبکه باریکتر و شهودی

داشبورد نوتیفیکیشن جذاب تر

طراحی جدید فایل اکسپلورر

یک کاوشگر فایل پیشرفته با ویژگی های پیشرفته مانند Finder در مک

مایکروسافت این نسخه ها را منتشر نمی کند، بنابراین به احتمال زیاد از طرح ها و مفاهیم مختلف استفاده می شود.

دانستن اینکه چه چیزی از یک نسخه جدید سیستم عامل ویندوز انتظار دارید بسیار عالی است.

آیا ویندوز 11 با استفاده از به روز رسانی ها به تدریج به ویندوز 12 تبدیل می شود؟

طبق شایعات، نسخه Sun Valley 2 آخرین آپدیت اضافه شده به ویندوز 11 خواهد بود. این کار معمولاً قبل از تغییر سیستم عامل جدید انجام می شود.

نسخه Sun Valley 2 ویندوز 11 22H2 نام دارد و اولین به روز رسانی مهم ویندوز 11 است. مایکروسافت اعلام کرده است که انتظار می رود در سه ماهه سوم سال 2022 منتشر شود.

Windows 11 22H2 Sun Valley 2 یک به روز رسانی رایگان برای همه کاربران خواهد بود.

Sun Valley 2 فقط یک نام رمز داخلی برای انتشار است، به طوری که نام خانوادگی می تواند متفاوت باشد.

به روز رسانی برای ویندوز 11 شامل برخی به روز رسانی های زیبایی شناسی شایان ستایش و همچنین برخی موارد مهم و برخی عناصر جدید است:

رابط جدید برای کلید میانبر Alt+Tab

به عنوان یکی از مفیدترین میانبرهای صفحه کلید ویندوز، ویژگی تغییر برگه به طور کامل اصلاح می شود و امکان تجربه ساده تر و شهودی را فراهم می کند.

مایکروسافت در تلاش است تا میزان تاری نمایشگر را هنگام استفاده از ویژگی Alt+Tab کاهش دهد و قصد دارد آن را باریکتر و سریعتر کند.

پشتیبانی از کشیدن و رها کردن نوار وظیفه

پوشاندن یک آیتم از نوار وظیفه به راحتی یک عنصر ضروری است که کاربران را قادر می سازد تا تجربه ویندوز خود را در یک ثانیه ساده کنند.

تب ها در Windows Explorer

استفاده از تب ها در Windows Explorer، مانند نرم افزار مرورگر، به کاربران کمک می کند فضای خود را بهتر سازماندهی کنند و به راحتی به هر حسابی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند.

ویژگی امنیتی جدید Smart App Control  اضافه شده است:

ویژگی Smart App Control که در ویندوز 11 22H2 که به زودی منتشر خواهد شد، از سیستم شما در برابر هر گونه نفوذ ناخواسته محافظت می کند.

این برنامه همچنین تنظیم شده است که از دانلود یا نصب خودکار هر فایلی جلوگیری کند، بنابراین قرار گرفتن در معرض ویروس ها و تلاش های فیشینگ را کاهش می دهد.

آیا می توان ویندوز 12 را به طور کامل از ابتدا طراحی کرد؟

همانند نسخه 10X، می‌توانیم اقداماتی را که مایکروسافت برای تثبیت موقعیت ویندوز 11 با نسخه جدید 22H2 انجام داده است، ببینیم.

پس از تجزیه و تحلیل دقیق، می توانیم فرض کنیم که برای انتشار ویندوز 12 مایکروسافت نیز همینطور خواهد بود. این به عنوان یک سیستم عامل نسخه مستقل منتشر خواهد شد.

این رویکرد رادیکال چشم‌انداز یک طراحی کاملاً جدید را ایجاد می‌کند، اگرچه، با توجه به اندازه پایگاه کاربر سیستم‌عامل، فکر می‌کنیم احتمال تغییر شدید کم است.

هر کدام از این دو نتیجه به این نتیجه رسیده باشد، تعیین کننده بزرگی در مورد ویژگی هایی است که ممکن است انتظار داشته باشیم.

آیا قرار است مجبور شویم ویندوز 12 را ارتقا دهیم؟

نه، محتمل ترین پاسخ به این سوال است، حتی اگر در هر نقطه ای انتظار شگفتی داشته باشیم.

تلاش های مایکروسافت برای وادار کردن افراد به نصب نسخه های جدیدتر ویندوز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

به عنوان مثال، کاربران ویندوز 10 ممکن است همچنان انتخاب کنند که به ویندوز 11 ارتقاء دهند. این سیاست احتمالاً برای نسخه های آینده قابل پیش بینی باقی خواهد ماند.

اگر نسخه ویندوز شما به پایان مدت پشتیبانی خود نزدیک می شود، ممکن است نیاز به ارتقاء به نسخه های جدید باشد.

به عنوان مثال، اگر از نسخه Pro یا Home ویندوز استفاده می کنید، اولین عرضه ویندوز 11 به مدت 24 ماه حفظ می شود.

بنابراین، حتی اگر ویندوز 11 نسخه 22H2 اختیاری است، احتمالاً در سال 2023 به طور خودکار نصب می شود، بنابراین ممکن است به دریافت به روز رسانی های امنیتی ادامه دهید.

اگرچه هنوز مشخص نیست که دوره‌های پشتیبانی چگونه عمل می‌کنند، احتمالاً همان استدلال برای ویندوز 12 صادق است.

این مقاله روندهای پس از انتشار سیستم عامل مایکروسافت را از ابتدا تشریح کرده است. اما این راهنما باید شما را برای آنچه انتظار دارید آماده کرده باشد.

افکار خود را با ما درمیان بگذارید. آیا با توصیه های ما موافق هستید و فکر می کنید سیستم عامل جدید چگونه خواهد بود؟

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت، soft98 را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از سافت ۹۸ با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.