.
ویندوز ۱۱ ۲۲H2 اولین به روز رسانی سالیانه ویژگی (Feature) برای ویندوز ۱۱

ویندوز ۱۱ ۲۲H2 به عتوان اولین به روز رسانی غول پیکر چه زمانی برای همه کاربران در دسترس خواهد بود؟ خب، گفته می‌شود که تا تابستان امسال اولین به روز رسانی غول پیکر ویندوز ۱۱ کامل شده و آماده می‌شود. اگرچه، با توجه به تجربیات گذشته، جدول زمانی انتشار ممکن است تغییر کند یا به تاخیر بیفتد. کار برای ویندوز ۱۰ نسخه ۲۲H2 هنوز در حال انجام است و بنابراین فعلا ادامه خواهد داشت.

همانطور که بیشتر شما به خاطر دارید، ویندوز ۱۱ به طور رسمی در ۵ اکتبر ۲۰۲۱ زندگی خود را آغاز کرد، زمانی که غول فناوری مستقر در ردموند آن را برای عموم آماده دانست. متأسفانه هیچ چیز فراتر از واقعیت نیست، زیرا بسیاری از کاربران به دلیل تمام اشکالات و تجربه بد کلی از انجام این انتقال اجتناب کردند. هنگام صحبت در مورد سیستم عامل جدید، مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد سالیانه یک به روز رسانی ویژگی را برای ویندوز ۱۱ و ۱۰ منتشر کند.

اکنون، ما بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم اولین به روز رسانی ویژگی برای ویندوز ۱۱ به عنوان ویژگی کامل اعلام شده است.

ویندوز ۱۱ ۲۲H2 ممکن است در تابستان امسال عرضه شود

مایکروسافت به تازگی بیلد ۲۲۵۶۷ Insider Preview را برای ویندوز ۱۱ و یک بیلد به روز رسانی تجمعی منتشر کرده است که شماره ساخت را به ۲۲۵۶۷.۱۰۰ می رساند. بنابراین، این آخرین آپدیت، نسخه به‌روزرسانی ویژگی بعدی را تأیید می‌کند، زیرا مایکروسافت آن را به عنوان Windows 11 نسخه ۲۲H2 در Windows Update فهرست می‌کند. شاید دوست داشته باشید که این نسخه نشان دهنده زمان انتشار نسخه جدید است که در این مورد نیمه دوم سال ۲۰۲۲ است.

اگرچه بسیاری از شما هنوز امیدوار به افزودن‌های اضافی بودید، اما پس از اعلام کامل شدن ویژگی‌ها، هیچ ویژگی جدیدی به نسخه‌های ویندوز ۱۱ اضافه نخواهد شد. این غول فناوری به کار بر روی ویژگی‌های جدید برای به‌روزرسانی ویژگی بعدی، که برای انتشار در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است، ادامه خواهد داد.

این اطلاعات از زک مندز در روز جمعه منتشر شد، زمانی که او در تلگرام اعلام کرد که ویژگی کامل برای ویندوز ۱۱ ۲۲H2 در واقع واقعی است.

تا جایی که به ویندوز ۱۰ مربوط می شود، کار بر روی نسخه ۲۲H2 در هفته ها و ماه های آینده ادامه خواهد داشت.

توسعه دهندگان مایکروسافت از این زمان برای رفع برخی از مشکلات معلق و همچنین بهبود ویژگی هایی که قبلاً به به روز رسانی ویژگی جدید اضافه شده اند استفاده خواهند کرد.

Windows 11 Insiders در حال حاضر انتظار دارند که غول فناوری این نسخه جدید را به زودی به کانال توسعه بتا ارسال کند. تا تعداد دستگاه هایی که در آزمایش شرکت می کنند افزایش یابد.

زمان انتشار ویندوز ۱۱ ۲۲H2

توسعه دهندگان هنوز تاریخ انتشار ویندوز ۱۱ ۲۲H2 را اعلام نکرده اند. اما شایعات حاکی از آن است که ممکن است تابستان امسال منتشر شود. به عبارت دیگر، ویندوز ۱۱ نسخه ۲۲H2 می تواند در ماه می ۲۰۲۲ به پایان برسد. و طبق گمانه زنی های اینترنتی بین ۲۱ ژوئن تا ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر شود. فراموش نکنیم که این مایکروسافت است و حتی با وجود توسعه هنوز، باید در نظر داشته باشیم که ممکن است تاخیرهایی رخ دهد. و تاریخ انتشار آن به اکتبر ۲۰۲۲ یا حتی دیرتر از آن برسد.

نسخه‌های بیلد توسعه‌دهنده ویندوز ۱۱ ممکن است ویژگی‌های جدیدی را در بیلدهای آینده دریافت کنند، زیرا این‌ها بیلدهای توسعه فعال هستند. تمام ساخت‌های Dev در نهایت به یک شماره ساخت جدید منتقل می‌شوند که آن را از نسخه‌های بتا و پایدار سیستم عامل متمایز می‌کند.

سایت یکداون نسخه RTM ویندوز ۱۱ ۲۲H2  را ارائه نموده است که می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

Windows 11 22H2.22621.1 + 21H2.22000.856 ویندوز ۱۱ ۲۲H2

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.