.
ویندوز ۱۱ اکنون به طور کامل در ARM با Arm64EC پشتیبانی می شود

 غول فناوری ردموند، ARM64EC را راهی جدید برای به‌روزرسانی برنامه‌های x64 موجود با عملکردی که در ARM انتظار دارید، توصیف کرد. به خاطر داشته باشید که مایکروسافت مشخص کرده است که این امکان وجود دارد حتی اگر از افزونه‌ها و وابستگی‌هایی استفاده کنید که هنوز از معماری پشتیبانی نمی‌کنند.و از آنجایی که ما در مورد شبیه‌سازی ویندوز ۱۱ صحبت می‌کنیم، بدانید که بازی‌ها و پیشرفت‌های زیادی در Parallels Desktop 18 وجود دارد.

Arm64EC پشتیبانی کامل از ویندوز ۱۱ ARM را ارائه می دهد

فقط در صورتی که ممکن است از معنای مخفف بی اطلاع باشید، EC موجود در نام در واقع برای Emulation Compatible است، که واقعاً خود توضیحی است.

همانطور که مایکروسافت گفت، ایده کلی در اینجا ارائه یک رابط باینری برنامه (ABI) است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه هایی را با استفاده از کد x64 و ARM بسازند.

ARM64EC ABI کمی با ARM64 ABI موجود تفاوت دارد و آن را با کد x64 باینری سازگار می کند.

علاوه بر این

ARM64EC دارای مزایای عمده ای نیز برای توسعه دهندگان است، زیرا به جای اطمینان از اینکه کل پایگاه کد آنها با ARM سازگار است، اکنون می توانند کد خود را به روز کنند و عملکردهای x64 و ARM را به طور همزمان اجرا کنند.

پیش نیازها شما فکر نمی کردید که این فقط بدون هیچ شرطی کار کند، درست است؟ بله، برخی از پیش نیازها برای عملکرد واقعی آن وجود دارد، و در اینجا آنها هستند:

پیش نیازها

شما فکر نمی کردید که این فقط بدون هیچ شرطی کار کند، درست است؟ بله، برخی از پیش نیازها برای عملکرد واقع۴۲۱۰ی آن وجود دارد، و در اینجا آنها هستند:

  • آخرین نسخه SDK ویندوز ۱۱
  • Visual Studio 2022 نسخه ۱۷.۳ یا بالاتر.
  • ابزارهای Arm64EC با Visual Studio Installer نصب شده است.

 نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.