.
بوک مارک های Google Chrome در رایانه من کجا ذخیره می‌شوند؟

شما می توانید بوک مارک های Google Chrome را در چند مکان مختلف نگه دارد. یک نوار بوک مارک های، پوشه «نشانک‌های دیگر» و یک نوار کناری وجود دارد. نشانک‌ها همچنین در پوشه‌ای در رایانه شخصی Windows یا Mac شما ذخیره می‌شوند.

این فایل‌های بوک مارک می‌توانند برای پشتیبان‌گیری از Chrome مفید باشند. اگر نمی‌خواهید به ویژگی‌های همگام‌سازی ابری کروم تکیه کنید، می‌توانید از فایل نشانک‌ها به عنوان پشتیبان محلی استفاده کنید و از آن برای بازیابی نشانک‌ها استفاده کنید. بیا شروع کنیم.

برای پیدا کردن بوک مارک های Chrome در ویندوز، ابتدا File Explorer را باز کرده و به درایو C: بروید.۶۴۵۱۲۵

به درایو C بروید. بعد، به Users > username بروید. برای ادامه، باید «اقلام پنهان» را از تب «مشاهده» روی نوار فعال کنیم.

اکنون می‌توانیم پوشه «AppData» را ببینیم، جایی که باید برویم.

به “AppData” بروید.از اینجا به Local > Google > Chrome > User Data > Default بروید.

به پوشه User Data بروید.در پوشه “Default”، فایل های “Bookmarks” و “Bookmarks.bak” را پیدا کنید. “نشانک ها” نشانک های فعلی شما هستند و “Bookmarks.bak” شامل نشانک های حذف شده است. اگر هیچ یک از نشانک های خود را حذف نکرده باشید، آن را نخواهید دید.

بوک مارک های Chrome را در Mac پیدا کنید

در مک، Finder را باز کنید. کلید Option را روی صفحه کلید خود فشار داده و نگه دارید و روی Go > Library در نوار منوی بالا کلیک کنید. (اگر کلید گزینه را نگه ندارید، این گزینه را در منو نمی بینید.

از آنجا به Application Support > Google > Chrome > Default بروید.

اینجاست که فایل‌های «بوک مارک ها» و «Bookmarks.bak» را پیدا خواهید کرد. “نشانک ها” نشانک های فعلی شما هستند و “Bookmarks.bak” شامل نشانک های حذف شده است. اگر هیچ یک از نشانک های خود را حذف نکرده باشید، آن را نخواهید دید.

این تمام چیزی است که در آن در مورد بوک مارک های Google Chrome وجود دارد. اکنون می توانید از این فایل ها برای ایجاد یک نسخه پشتیبان محلی از نشانک های Chrome خود استفاده کنید. همگام‌سازی این موارد با ابر می‌تواند خوب باشد، اما همه این کار را انجام نمی‌دهند. فایل های محلی می توانند همین کار را انجام دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.