.
حذف واترمارک “System requirements not met” در ویندوز ۱۱

حذف واترمارک “System requirements not met” در ویندوز ۱۱ عنوان مقاله سایت یکداون برای که کاربرانی است که سخت‌افزارشان حداقل‌های لازم را نداشته واتر مارکی را در پایین صفحه مشاهده می کنند که نمای زیبایی ندارد.

اگر از ویندوز ۱۱ روی رایانه‌ای با سخت‌افزار پشتیبانی‌نشده استفاده می‌کنید، به زودی یک واترمارک(watermark) کاملاً جدید در گوشه پایین صفحه مشاهده خواهید کرد که نشان می‌دهد الزامات سیستم برآورده نشده‌اند.

از آنجایی که اضافه کردن واترمارک (watermark) یک افزوده بیهوده از جانب مایکروسافت به نظر می رسد، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را غیرفعال کنید.

اگرچه امکان اجرای ویندوز ۱۱ بر روی سخت افزارهای پشتیبانی نشده وجود دارد، اما توصیه نمی شود و من شخصا آن را ارزش این همه تلاش را ندارد. بسیاری از محدودیت های دیگر نیز وجود دارد که آن را بیشتر از ارزش آن دردسر می کند. با این حال، اگر مطمئن هستید که می‌خواهید ویندوز ۱۱ را با سخت‌افزار پشتیبانی‌نشده اجرا کنید، می‌توانید الزامات سیستمی را که به راحتی واترمارک برآورده نشده است غیرفعال کنید.

چگونه می توان واترمارک “System requirements not met” را در ویندوز ۱۱ پنهان کرد؟

برای حذف واترمارک مورد نیاز سیستم در ویندوز ۱۱، باید با استفاده از ویرایشگر رجیستری تغییراتی ایجاد کنید. از آنجایی که این فرآیند حساس است، پیشنهاد می کنیم قبل از ادامه، یک نقطه بازیابی سیستم ایجاد کنید. فقط در صورتی که کار اشتباهی انجام دهید و نیاز داشته باشید که به حالت کارکرد سیستم برگردید. هنگامی که یک نقطه بازیابی سیستم دارید، موارد زیر را انجام دهید:

  • برای شروع، منوی Start را باز کرده و regedit را جستجو کنید.
  • هنگامی که ویرایشگر رجیستری باز است، از صفحه سمت چپ برای پیمایش به مکان زیر استفاده کنید:
    HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\UnsupportedHardwareNotificationCache
  • هنگامی که به این مکان رسیدید، ورودی SV2 DWORD را در قسمت مرکزی پیدا کنید و روی آن دوبار کلیک کنید.
  • در پنجره جدیدی که ظاهر می شود، Value Data را از ۱ به ۰ تغییر دهید، سپس Ok را کلیک کنید.

پس از تأیید تغییر، رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید و واترمارک در گوشه سمت راست پایین صفحه حذف خواهد شد. مدت زمانی که این روش کار می کند ناشناخته باقی می ماند. زیرا مایکروسافت معمولاً خیلی سریع برای رفع راه حل های کوچک مانند این عمل می کند. همانطور که در بالا ذکر کردیم بهتر است از ویندوز ۱۰ بر روی سخت افزار خود استفاده کنید که از ویندوز ۱۱ پشتیبانی نمی کند.

اگر با ویندوز ۱۱ تازه کار هستید و می خواهید کمی بهتر با سیستم عامل آشنا شوید یا تغییراتی ایجاد کنید، بررسی عمیق ویندوز ۱۱ را در این لینک مطالعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.