.
نحوه ورود خودکار به ویندوز ۱۱

ابتدا باید “DevicePasswordLessBuildVersion” را روی “۰” در رجیستری تنظیم کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید پنجره «netplwiz» را اجرا کنید، علامت «کاربران برای استفاده از این رایانه باید یک نام کاربری و رمز عبور وارد کنند» را بردارید و رمز عبور حساب خود را وارد کنید. سپس ویندوز ۱۱ شما را به صورت خودکار وارد سیستم می کند.
اگر رایانه شخصی شما هرگز خانه شما را ترک نمی کند و واقعاً به رمز عبور نیاز ندارید، ورود خودکار به سیستم شما را از مشکل تایپ رمز عبور هر بار که رایانه خود را روشن یا راه اندازی مجدد می کنید، نجات می دهد. در اینجا همه چیزهایی است که برای فعال کردن ورود خودکار باید بدانید.

معمولاً نباید از ورود خودکار استفاده کنید

ورود خودکار به سیستم به طور بالقوه داده های حساس شما را در معرض دید هر کسی که به رایانه شخصی شما دسترسی فیزیکی دارد، می دهد. این به اندازه حذف کامل رمز عبور ویندوز ۱۱ بد نیست، اما همچنان یک خطر غیرضروری دارد.

هر کسی که دسترسی فیزیکی به رایانه شخصی شما داشته باشد احتمالاً کنترل کامل مدیریتی خواهد داشت، به این معنی که اگر واقعاً بخواهد می تواند رمز عبور مایکروسافت شما را بازیابی کند. از آنجا، دسترسی به حساب مایکروسافت خود و همه چیزهایی که در آنجا ذخیره شده است، کار ساده ای است.

اگر می خواهید از ورود خودکار استفاده کنید، توصیه می کنیم به جای آن از یک حساب محلی استفاده کنید.

اگر دوست ندارید رمز عبور را تایپ کنید، به جای آن از ورود به وب کم Windows Hello استفاده کنید.

گزینه Bypass Sign-in را فعال کنید

ویندوز ۱۱ همچنان از ورود خودکار پشتیبانی می کند – این گزینه به طور پیش فرض غیرفعال است. ما باید از ویرایشگر رجیستری (Regedit) استفاده کنیم تا چند چیز را تغییر دهیم تا دوباره فعال شود. از طرف دیگر، می‌توانید کلید رجیستری را که ما ارائه می‌کنیم، «Enable_Automatic_Login_Option.zip» را در بخش بعدی دانلود و استفاده کنید. همه چیز را به طور خودکار کنترل می کند.

هشدار: رجیستری ویندوز برای عملکرد سیستم عامل ویندوز ۱۱ و اکثر برنامه هایی که تا به حال نصب کرده اید ضروری است. هنگام ویرایش رجیستری باید مراقب باشید، زیرا حذف یا تغییر نادرست مقدار می تواند منجر به خطاهای شدید یا حتی یک رایانه غیرقابل کار شود. اگر قبلاً با رجیستری ویندوز آشنایی ندارید، قبل از ادامه باید کمی با رجیستری ویندوز آشنا شوید.
روی دکمه Start کلیک کنید، “regedit” را در نوار جستجو تایپ کنید، سپس Enter را بزنید یا روی “Open” کلیک کنید.

با چسباندن آن در نوار آدرس Regedit به آدرس زیر بروید:

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\PasswordLess\Device

روی DWORD با نام «DevicePasswordLessBuildVersion» دوبار کلیک کنید، داده های مقدار را از «۲» به «۰» تغییر دهید، سپس روی «OK» کلیک کنید.

تغییر مقدار از ۲ به ۰ چیزی است که ورود خودکار را فعال می کند. کار ما روی رجیستری تمام شده است و شما می توانید Regedit را ببندید.

از هک رجیستری ما برای فعال کردن گزینه استفاده کنید

اگر نمی‌خواهید به صورت دستی رجیستری را خراب کنید، می‌توانید از فایل REG از پیش ساخته‌شده ما برای اعمال تغییر به‌طور خودکار استفاده کنید. فقط “Enable_Automatic_Login_Option.zip” را دانلود کنید، آن را در برنامه آرشیو فایل مورد علاقه خود باز کنید و روی “Enable_Automatic_Login_Option.reg” دوبار کلیک کنید. همچنین یک فایل «غیرفعال کردن» در فایل ZIP گنجانده شده است تا در صورت تغییر نظر، تغییر را لغو کنید.

یک پنجره بازشو دریافت خواهید کرد که به شما هشدار می دهد که فایل های REG می توانند برای رایانه شما مضر باشند – این درست است. یک فایل REG مخرب می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. همیشه می‌توانید یک فایل REG را بررسی کنید تا با باز کردن آن در یک ویرایشگر متن ساده، مانند Visual Studio Code، Atom، Notepad، Notepad++ یا تعداد بیشماری دیگر، تعیین کنید که چه کاری انجام می‌دهد.

با این حال، در این مورد، فایل REG فقط آنچه را که در بالا توضیح دادیم انجام می دهد، بنابراین فقط روی “بله” کلیک کنید.

ورود خودکار را فعال کنید

اصلاح رجیستری بخش سخت این کار بود. اکنون فقط باید Login Login را فعال کنید. Windows+R را بزنید تا پنجره اجرا باز شود، netplwiz را در فیلد تایپ کنید، سپس Enter را بزنید یا بر روی OK کلیک کنید.

حساب خود را انتخاب کنید، تیک کادر کنار «کاربران برای استفاده از این رایانه باید نام کاربری و رمز عبور وارد کنند» را بردارید و سپس روی «اعمال» کلیک کنید.

در صفحه بعدی باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر از حساب مایکروسافت برای ورود به ویندوز استفاده می‌کنید، رمز عبوری که باید وارد کنید رمز عبور مایکروسافت شما است.

همین است – کار شما تمام شده است. دفعه بعد که رایانه خود را مجدداً راه اندازی می کنید، با ورود خودکار به ویندوز ۱۱ مستقیماً به حساب انتخابی خود وارد می شوید. فقط پیامدهای امنیتی را در نظر داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.