.
فعال یا غیرفعال کردن اسکن دوره ای آنتی ویروس Defender در ویندوز ۱۱

اگر یک رایانه ویندوز ۱۱ دارید و می خواهید سیستمی را راه اندازی کنید که به صورت دوره ای دستگاه شما را از نظر بدافزار، ویروس و موارد مشابه اسکن کند. یکداون پیکربندی دستی (Defender Periodic Scanning) را در دستگاه های ویندوز ۱۱ به شما نشان می دهد. با ابزارهای شخص ثالث مانند Avast، AVG، Norton و TrendMicro خود را خسته نکنید، اجازه دهید ویندوز با همه اینها مقابله کند.

 در گذشته کاربران مجبور بودند به خدمات Avast، AVG، Norton، McAfee، TrendMicro و طیفی از موارد دیگر اعتماد کنند. اگرچه این ابزارها در آن زمان در کار خود خوب بودند، اما دیگر چیزی که بودند نیستند.

آن‌ها اکنون تشنه داده‌ها هستند، منابعی که به منافع خود بالاتر از حریم خصوصی و امنیت کاربر خدمت می‌کنند. بنابراین بهتر است از همه این برنامه ها به استثنای Malwarebytes خودداری کنید، که نیازی به اجرای مداوم ندارد و به سادگی می تواند به صورت دوره ای برای اسکن سیستم شما باز شود. Microsoft Defender اکنون بیش از توانایی محافظت از رایانه شما در برابر همه تهدیدات معمولی که در اینترنت وجود دارد دارد. همچنین در صورت نیاز به فعال کردن آن، دارای محافظت باج افزار است.

با آنتی ویروس Microsoft Defender، می توانید اسکن دوره ای را فعال کنید تا به یافتن و حذف ویروس های بدافزار و اکثر محتوای مخرب دیگر کمک کند. Periodic Scanning به صورت دوره‌ای تهدیداتی را که سایر نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس ممکن است از دست داده باشند، اسکن و حذف می‌کند، و در این راهنما، مراحل فعال کردن آن را خواهید آموخت.

چگونه می توان اسکن دوره ای را در ویندوز ۱۱ فعال کرد؟

برای فعال کردن اسکن دوره ای در آنتی ویروس Microsoft Defender برای ویندوز ۱۱، باید موارد زیر را انجام دهید:

  • Windows Security را با جستجوی Windows Security از منوی Start باز کنید.
  • در مرحله بعد، روی ویروس و محافظت از تهدید کلیک کنید.
  • روی بخش گزینه های Microsoft Defender Antivirus کلیک کنید.
  • کلید اسکن دوره ای را روشن کنید.

پس از ایجاد تغییر، آنتی  ویروس Defender Periodic Scanning ویندوز ۱۱ از ویژگی تعمیر و نگهداری خودکار استفاده می کند تا مطمئن شود رایانه شما به طور دوره ای در زمان های بهینه اسکن می شود تا تأثیر آن بر شما، عملکرد سیستم و باتری شما به حداقل برسد.

چگونه اسکن دوره ای را در ویندوز ۱۱ غیرفعال کنیم؟

برای غیرفعال کردن اسکن دوره ای آنتی ویروس Defender در ویندوز ۱۱، از این مراحل استفاده کنید:

  • Windows Security را با جستجوی Windows Security از منوی Start باز کنید.
  • در مرحله بعد، روی ویروس و محافظت از تهدید کلیک کنید.
  • روی بخش گزینه های Microsoft Defender Antivirus کلیک کنید.
  • کلید اسکن دوره ای را روشن کنید.

هنگامی که تغییر را انجام دادید، آنتی ویروس ویندوز ۱۱ به طور خودکار دستگاه شما را اسکن نمی کند، بنابراین باید مطمئن شوید که هر چند وقت یکبار سیستم خود را به صورت دستی اسکن می کنید تا مطمئن شوید که محتوای مخربی در آن وجود ندارد.

یکی دیگر از تغییرات مفید ویندوز ۱۱ که ممکن است بخواهید انجام دهید به شما امکان می دهد صفحه قفل را غیرفعال کنید. این به شما این امکان را می دهد که رمز عبور خود را مستقیماً در کادر رمز عبور وارد کنید، نه اینکه ابتدا روی صفحه قفل کلیک کنید و سپس رمز عبور خود را وارد کنید.

نحوه غیرفعال کردن صفحه قفل در ویندوز ۱۱

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.