.
نحوه رفع همگام نشدن Dropbox در ویندوز ۱۱

اگر از Dropbox برای همگام سازی تمام داده های خود بین ویندوز ۱۱ یا ۱۱ و فضای ابری استفاده می کنید اما متوجه شده اید که اخیراً کار نمی کند. این مقاله چندین کار مختلف را به شما نشان می دهد که می توانید برای حل مشکلات همگام سازی با Dropbox در ویندوز ۱۰ و ۱۱ انجام دهید.

سرویس های همگام سازی ابری ابزارهای بسیار محبوبی هستند که روی سیستم عامل های ویندوز نصب می شوند. OneDrive یک نمونه کلاسیک از این است، اگرچه تنها سرویسی نیست که مردم برای پشتیبان‌گیری از محتوای رایانه‌شان استفاده می‌کنند. Dropbox یکی از محبوب‌ترین گزینه‌هایی است که در حال حاضر در ویندوز ۱۰ و ۱۱ موجود است و به هر کسی اجازه می‌دهد تا داده‌ها را بین رایانه خود و ابر به صورت یکپارچه همگام‌سازی کند.

متأسفانه اخیراً، به نظر می رسد برخی از مشکلات مربوط به همگام سازی Dropbox در ویندوز ۱۰ و ۱۱ وجود دارد که مانع از آپلود خودکار محتوا در فضای ابری می شود. معمولاً، راه اندازی مجدد سریع سیستم، این مشکل را به همراه راه اندازی مجدد مودم/روتر حل می کند، اما ممکن است هر بار کافی نباشد. بنابراین اگر مودم، روتر و رایانه خود را مجدداً راه اندازی کرده اید و همچنان با همگام سازی Dropbox مشکل دارید، راه حل های نشان داده شده در زیر را دنبال کنید.

توجه:

مطمئن شوید که فضای ذخیره سازی کافی در Dropbox را نیز دارید. اگر همگام سازی نکنید کار نمی کند.

چگونه همگام نشدن Dropbox در ویندوز ۱۱ را رفع کنیم؟ (مشکلات همگام سازی دراپ باکس رفع شد)

هنگامی که مراحل رفع سریع ذکر شده در بالا را انجام دادید، باید همه موارد زیر را بررسی کنید، از هر VPN یا پروکسی که ممکن است استفاده کنید شروع کنید. اگر از هر نوع فیلتر شبکه مانند VPN یا پروکسی استفاده می کنید، آنها را غیرفعال کنید، سپس بررسی کنید که آیا همگام سازی به درستی کار می کند یا خیر. اگر اینطور است، مشکل خود را پیدا کرده اید و می توانید VPN/پراکسی خود را مجدداً پیکربندی کنید.

برای رفع همگام سازی Dropbox در ویندوز ۱۱، نام کاربری و رمز عبور خود را دوبار بررسی کنید.

اگر اخیراً جزئیات ورود خود را تغییر داده اید اما آنها را در سرویس گیرنده Dropbox Windows به روز نکرده اید، این امر باعث ایجاد مشکل همگام سازی می شود. بنابراین از برنامه Dropbox خارج شوید و دوباره با استفاده از جزئیات ورود به سیستم جدید وارد شوید.

هر محدودیت پهنای باندی را که فعال کرده اید دوباره بررسی کنید.

اگر محدودیت پهنای باند را در Dropbox فعال کرده‌اید، ممکن است لازم باشد آن را غیرفعال کنید و بررسی کنید که آیا این مشکل را حل می‌کند یا خیر. اگر این کار را کرد، می‌توانید تنظیماتی را که قبلاً استفاده می‌کردید، دوباره پیکربندی کنید. برای تغییر محدودیت پهنای باند موارد زیر را انجام دهید.

  • OpenPreferences را باز کرده و به تب Bandwidth بروید.
  • قسمت Upload rate را پیدا کرده و گزینه Don’t limit را انتخاب کنید.
  • حالا روی Ok کلیک کنید و کارتان تمام شد.
  • اکنون کلاینت Dropbox را مجددا راه اندازی کنید و ببینید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

مطمئن شوید که نام فایل نامعتبر ندارید.
Dropbox با نام فایل‌ها نیز کاملاً خاص است، بنابراین مطمئن شوید که فایل‌ها/پوشه‌هایی که همگام‌سازی نمی‌شوند، نام فایل‌های نامعتبر ندارند. در زیر فهرست کوتاهی از شخصیت‌های نامعتبر وجود دارد.

  • Colon (:)
  • Double quotes (“)
  • Vertical line (|)
  • Question mark (?)
  • Period (.)

اگر فایل هایی مانند این دارید، به سادگی نام آنها را به چیزی معتبر تغییر دهید و Dropbox شروع به همگام سازی آنها برای شما می کند.

توجه:

همچنین باید دوبار بررسی کنید که آیا واقعاً همه پوشه‌ها/محتوای مورد نظر برای همگام‌سازی را انتخاب کرده‌اید. این امکان وجود دارد که شما همه چیز را در گزینه همگام سازی انتخابی وارد نکرده باشید.

برای انجام این کار، Windows Kefy + I را فشار دهید تا ابزار Run باز شود.  سپس عبارت زیر را در کادر متنی تایپ کنید و Enter را فشار دهید:
هنگامی که در کش Dropbox قرار گرفتید، همه چیز را انتخاب کرده و آن را حذف کنید. اکنون رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید و Dropbox دوباره کار خواهد کرد. اگر هیچ چیزی در اینجا به حل مشکل کمک نکرده است، فقط حذف نصب کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.