.
قفل فعال سازی آیفون

آموزش قفل فعال سازی آیفون

 وقتی یک آیفون را راه اندازی می کنید، با iCloud ID شما همگام می شود. حتی اگر کسی آن را بدزدد، نمی‌تواند آن را راه‌اندازی کند و از آن استفاده کند مگر اینکه قفل فعال‌سازی را حذف کنید.

متأسفانه، مجرمان تنها افرادی نیستند که از قفل فعال سازی ناامید شده اند. برای مثال، اگر یک آیفون دست دوم می‌خرید و متوجه نمی‌شوید که قفل است، ممکن است در نهایت گوشی جدید خود را قفل کنید. در اینجا نحوه دور زدن آن آمده است.

قفل فعال سازی آیفون چیست؟

هنگامی که برای اولین بار آیفون خود را فعال می کنید، اپل شناسه منحصر به فرد دستگاه و Apple ID شما را یادداشت می کند. سپس شناسه منحصر به فرد آیفون شما را به Apple ID شما متصل می کند. این برای جلوگیری از استفاده دیگر Apple ID از دستگاه است. بدون ترکیب نام کاربری و رمز عبور برای Apple ID شما، آیفون شما نمی تواند تنظیم مجدد شود و توسط شخص دیگری استفاده شود.

احتمالاً تا زمانی که آیفون خود را تنظیم مجدد نکنید یا یک ارتقاء اصلی iOS را نصب نکنید، متوجه وجود قفل فعالسازی نخواهید شد. در آن مرحله، شما باید با Apple ID خود وارد شوید تا هویت خود را تأیید کرده و دستگاه را فعال کنید.

این ویژگی امنیتی نزدیک به دیگری به نام Find My iPhone است که به شما کمک می کند دستگاه گم شده را پیدا کنید. اگر Find My iPhone را در دستگاه خود فعال کنید، Activation Lock را نیز فعال می کنید. به‌طور پیش‌فرض، هر دو در همه آیفون‌ها فعال هستند و باید همچنان فعال باشند.

اگر می‌خواهید ببینید Find My iPhone (و Activation Lock) فعال است یا خیر، به تنظیمات > [نام شما] > iCloud > Find My iPhone بروید یا برای دیدن مکان فعلی دستگاه خود به icloud.com/find وارد شوید.

در حالی که مردم اغلب در آیفون های دست دوم با مشکل قفل فعال سازی مواجه می شوند، این ویژگی در iPad و Apple Watch نیز وجود دارد. همانطور که در آیفون‌ها این کار را انجام می‌دهد، قفل فعال‌سازی آی‌پد یا اپل واچ را به اپل آیدی مورد استفاده برای تنظیم آن قفل می‌کند.

چگونه پسورد اپل آیدی خود را بازیابی کنیم

برای فعال کردن آیفون، کافیست با اپل آیدی خود وارد شوید. شما باید ایمیل و رمز عبور خود را بدانید. اگر از احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده می‌کنید، می‌توانید روی «باز کردن قفل با رمز عبور» ضربه بزنید و سپس کد عددی یکبار مصرفی را که اپل برای شما ارسال می‌کند را تایپ کنید. در صورتیکه آدرس ایمیل Apple ID خود را نمی دانید، می توانید آن را در وب سایت iForgot اپل جستجو کنید. اگر مطمئن نیستید رمز عبور خود چیست یا می خواهید آن را بازنشانی کنید، می توانید این کار را در iForgot نیز انجام دهید. علاوه بر فعال کردن دستگاه خود، برای راه‌اندازی اپ استور، تماس‌های FaceTime و iMessage به اعتبارنامه اپل نیز نیاز دارید.

اگر نمی توانید رمز عبور Apple ID خود را بازنشانی کنید یا آدرس ایمیل خود را بازیابی کنید، با پشتیبانی اپل تماس بگیرید. اگر در ایالات متحده هستید، شماره تلفن ۱-۸۰۰-APL-CARE است. و برای تماس نیازی به برنامه Apple Care ندارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.