.
نحوه استفاده از حالت Hidden Reader Mode در گوگل کروم

در نوار آدرس کروم، «chrome://flags» را تایپ کرده و Enter را فشار دهید. «حالت خواننده» را در صفحه آزمایش‌ها جستجو کنید، «فعال کردن حالت خواننده» را روی «فعال» تنظیم کنید و روی «راه‌اندازی مجدد» کلیک کنید تا فعال شود. صفحه وب را که می خواهید در حالت خواننده مشاهده کنید باز کنید و نماد حالت خواننده در سمت راست نوار آدرس را لیس بزنید تا فعال شود.Google Chrome از زمان بازگشت به نسخه ۷۵ حالت Hidden Reader Mode را در نظر گرفته است.
اکثر مرورگرهای وب دارای یک “حالت خواننده” داخلی هستند که صفحات وب را به نمای خواننده پسندتر تبدیل می کند. به طور عجیبی، Google Chrome این ویژگی را ندارد—مگر اینکه بدانید چگونه آن را پیدا کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که کجاست.

پس بیایید Hidden Reader Mode را در کروم فعال کنیم.

ابتدا باید یک پرچم ویژگی کروم را فعال کنیم. مرورگر کروم را در رایانه خود باز کنید، chrome://flags را در نوار آدرس تایپ کنید و Enter را بزنید.

“حالت خواننده” را در کادر متنی در بالا جستجو کنید و پرچم با عنوان “فعال کردن حالت خواننده” را فعال کنید.

پس از فعال کردن پرچم، روی دکمه “راه اندازی مجدد” در پایین صفحه کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

اکنون، هنگامی که از یک صفحه وب بازدید می کنید که دارای متن زیادی است، نماد کتاب کوچکی را در سمت راست نوار آدرس مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید تا به حالت Reader بروید.

همچنین می توانید روی منو > وارد حالت خواننده شوید تا آن را فعال کنید.

اکنون به یک نمای بسیار ساده تر و کمتر درهم از صفحه وب نگاه می کنید. تصاویر همچنان ظاهر می شوند، اما تبلیغات و برخی موارد دیگر حذف می شوند. برای تنظیم نما، روی نماد “A” در بالا سمت راست کلیک کنید.

از اینجا می توانید فونت، اندازه متن و رنگ پس زمینه را تغییر دهید.

تمام چیزی که وجود دارد همین است! اکنون می توانید حین خواندن مقالات طولانی در کروم، حواس پرتی را به حداقل برسانید. عجیب است که گوگل سال ها این ویژگی را پنهان نگه داشته است، اما حداقل می دانید که چگونه آن را فعال کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.