.
مشکلات باز کردن فایل‌های XPS در ویندوز ۱۰ و ۱۱ تائید شد

اگرچه مقامات ردموند به طور مداوم اعلام می کنند که ویندوز ۱۱ تماماً به کیفیت مربوط می شود. هیچ سیستم عاملی نمی تواند بی نقص باشد و گاهی اوقات مشکلات زمانی ظاهر می شوند که کمترین انتظار را از آنها دارید.

اوایل امروز در مورد اینکه چگونه CPU های آماده ویندوز ۱۱ با VAES در معرض آسیب به داده ها هستند صحبت کردیم. و زمان آن رسیده است که در مورد سیستم عامل های طراحی شده توسط مایکروسافت زنگ خطر دیگری را به صدا در آوریم.

مایکروسافت به تازگی یک اعلان برای کاربران ویندوز ۱۰ و ۱۱ درباره یک مشکل شناخته شده جدید در سیستم عامل صادر کرده است.

فایل های XPS در ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ باز نمی شوند

با قضاوت از آنچه در صفحه مستندات داشبورد Windows Health می خوانیم. ویندوز در حال حاضر با باز کردن اسناد خاص XPS (جایگزین مایکروسافت برای Adobe PDF، که هیچ ارتباطی با سری XPS Dell ندارد) مشکل دارد.

پس از نصب KB5014666 یا به‌روزرسانی‌های جدیدتر، XPS Viewer ممکن است نتواند اسناد XML Paper Specification (XPS) را به برخی از زبان‌های غیرانگلیسی، از جمله برخی از رمزگذاری‌های نویسه‌های ژاپنی و چینی باز کند.

توجه داشته باشید که مشکل فوق بر روی فایل‌های مشخصات کاغذ XML (XPS) و Open XML Paper Specification (OXPS) تأثیر می‌گذارد.

هنگام مواجه شدن با این مشکل، ممکن است با خطای این صفحه در XPS Viewer نمایش داده شود. یا ممکن است دیگر پاسخ ندهد و با افزایش مداوم مصرف حافظه، مصرف CPU بالایی داشته باشد، دریافت کنید.

غول فناوری ردموند همچنین گفت که در صورت مواجه شدن با این خطا، اگر XPS Viewer بسته نشود، ممکن است قبل از بسته شدن غیرمنتظره تا ۲.۵ گیگابایت حافظه مصرف کند.

علاوه بر ناتوانی در باز کردن اسناد XPS و OXPS به زبان‌های غیرانگلیسی، XPS Viewer دیگر پاسخ نمی‌دهد و شروع به نگه‌داشتن منابع CPU و RAM می‌کند تا زمانی که پس از رسیدن به ۲.۵ گیگابایت رم از کار بیفتد.

مقامات مایکروسافت بیان کردند که این مشکل از KB5014666 و KB5014666 (ویندوز ۱۰ ۱۹۰۴۴.۱۸۰۶ و ویندوز ۱۱ ۲۲۰۰۰.۷۷۸) که در ۲۶ و ۲۸ ژوئن منتشر شدند، نشات می گیرد.

غول فناوری اکنون مشغول بررسی این باگ است و قول می‌دهد در نسخه‌های آتی اصلاحی را منتشر کند. متأسفانه هیچ راه حل موقتی وجود ندارد.

لطفاً به خاطر داشته باشید که: این مشکل حتی اکثریت مصرف کنندگان معمولی ویندوز ۱۰ را به هیچ وجه، شکل یا شکلی آزار نخواهد داد.

آیا چنین مسائلی را تجربه کرده اید؟ نظرات خود را در بخش نظرات اختصاصی زیر با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.