.
طراحی فلوئنت ویندوز ۱۱ برای آفیس
طراحی فلوئنت ویندوز ۱۱ برای آفیس موجب شده است که برنامه های آفیس بازطراحی شده عالی به نظر برسند.
این یک واقعیت شناخته شده است که طراحی به شدت بر توجه ما تأثیر می گذارد. عناصری مانند رنگ، اندازه یا شکل، بسته به اینکه چقدر خوب انجام شده است، چشمان ما را به سمت چیزی می کشند یا از آن دور می کنند. مایکروسافت واقعاً طراحی را با ویندوز ۱۱ به سطح جدیدی رسانده است و این ظاهر تمیزتر به شما کمک می کند تا سریعاً به سمت ایجاد بپرید. به عنوان مثال، پس از برخی از برنامه‌های اساسی‌تر مانند Paint یا Calendar، غول فناوری نیاز به پیاده‌سازی زبان طراحی جدید ویندوز ۱۱ را در مجموعه‌ای از برنامه‌های جدی‌تر احساس کرد. همانطور که گفته شد، آفیس تماماً در مورد انتخاب شخصی است، بنابراین می توانید به راحتی تجربه پیش فرض را سفارشی کنید، اکنون که با برخی از برادران نرم افزاری خود مطابقت دارد.
مجموعه برنامه های آفیس طراحی فلوئنت ویندوز ۱۱ را دریافت کردند
یکی از ویژگی‌های طراحی فلوئنت، نرم کردن لبه‌های سخت است که در طول سال‌ها هنگام استفاده از نسخه‌های قبلی ویندوز به آن عادت کرده‌ایم. از نوار پیمایش تا کنترل‌ها، گوشه‌های گرد شده را در سراسر رابط کاربری جدید مشاهده خواهید کرد،
تغییراتی که کاربران برای برنامه‌های بیشتر و بیشتری درخواست کرده‌اند که هنوز آنها را نداشته‌اند. پس از اینکه توسعه دهندگان ردموندی آن را به روز کردند و آن را به آخرین استانداردها ارتقا دادند، مجموعه برنامه های Office اکنون بهتر از همیشه به نظر می رسد.
تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که اگر قبلاً آن را ندارید، مجموعه برنامه‌های آفیس را از لینک زیر دانلود کنید و از نوشتن، طراحی صفحات گسترده یا هر چیز دیگری که می‌خواهید لذت ببرید و در عین حال از انتخاب‌های طراحی فلوئنت ویندوز ۱۱ برای آفیس لذت ببرید.

Microsoft Office 2021 v2110 Build 14527.20276 نسخه رسمی و غیر رسمی آفیس ۲۰۲۱

آیا قبلاً آفیس جدید ویندوز ۱۱ را امتحان کرده اید؟ اگر چنین است، تجربه خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.