.
سریعترین راه برای اسکن کد QR در اندروید

با دور شدن بیشتر دنیا از کاغذ، کدهای QR به طور فزاینده ای رایج شده اند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که گوشی اندرویدی مطمئن خود را اسکن کند، اما چگونه؟ ما ساده ترین و سریع ترین راه اسکن کد QR را به شما نشان خواهیم داد.

مانند بسیاری از چیزها در دنیای اندروید، راه های زیادی برای اسکن یک کد QR وجود دارد. با این حال، این چیزی نیست که بخواهید با آن سر و کار داشته باشید. بهترین روش روشی است که به کمترین مراحل نیاز دارد.

چگونه یک کد QR را در گلکسی سامسونگ اسکن کنیم

برخی از تولیدکنندگان اندروید اسکن کد QR را در برنامه دوربین تعبیه کرده اند. اسکن یک کد QR به آسانی گرفتن عکس است. دستگاه های گلکسی سامسونگ این ویژگی را در دوربین دارند.

ابتدا به سادگی اپلیکیشن دوربین را باز کنید. چند راه مختلف برای انجام سریع آن نیز وجود دارد.

اکنون فقط دوربین را به سمت کد QR بگیرید و منتظر بمانید تا شناسایی شود. ممکن است لازم باشد دوربین را قرار دهید تا کد QR به وضوح ظاهر شود. وقتی پاپ آپ کد QR ظاهر شد، روی «نمایش گزینه‌ها» ضربه بزنید.

خواهید دید که چه اقداماتی را می توانید برای کد QR انجام دهید. برای مثال، اگر کد QR برای یک URL بود، می‌توانید «در مرورگر باز کنید» یا «کپی».

به همین راحتی است! خیلی خوب است که می توانید این کار را مستقیماً از برنامه دوربین انجام دهید.

نحوه اسکن کد QR در اندروید

اگر برنامه دوربین در تلفن Android شما دارای اسکنر کد QR داخلی نیست، هنوز یک راه آسان برای انجام سریع آن وجود دارد. ما از کاشی های دستی تنظیمات سریع استفاده خواهیم کرد. اتفاقاً در گوشی های سامسونگ نیز این امکان وجود دارد.

ابتدا، دو بار از بالای صفحه به پایین بکشید تا پانل کامل تنظیمات سریع ظاهر شود. برای ویرایش کاشی ها روی نماد مداد ضربه بزنید.

در لیست کاشی ها به پایین بروید و به دنبال «اسکن کد QR» بگردید. روی کاشی ضربه بزنید و نگه دارید تا آن را به قسمت تنظیمات سریع بکشید. در گوشی های سامسونگ، آن قسمت قسمت پایینی است و در سایر گوشی ها قسمت بالایی است.

هنگامی که آن را در نقطه مورد نظر خود قرار دادید، برای ذخیره موقعیت، روی پیکان عقب یا «انجام شد» ضربه بزنید.

اکنون هر زمان که نیاز به اسکن یک کد QR دارید، به سادگی پانل تنظیمات سریع را باز کرده و روی کاشی ضربه بزنید. اسکنر بلافاصله باز می شود و شروع به جستجوی یک کد QR می کند.

کدهای QR همه جا هستند، اما هیچ کس واقعاً دوست ندارد از آنها استفاده کند. امیدواریم زمانی که متوجه شدید انجام این کار چقدر آسان است، بیشتر از آنها استفاده کنید. راه های زیادی برای ساختن خودتان نیز وجود دارد!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.