.
Windows11 Subsystem for Android اندروید در ویندوز ۱۱

مایکروسافت ویندوز ۱۱ را در  ۵ اکتبر یعنی ۱۳ مهرماه امسال منتشر کرد. اما یکی از ویژگی های کلیدی که این شرکت قول داده است، پشتیبانی از برنامه های Android است که در این تاریخ عملی نگردید. اما در ماه های آینده به طور رسمی در Windows Insiders محقق می شود. با این حال، زیر سیستم Windows برای Android در Microsoft Store ظاهر شده است و حتی می توانید آن را دانلود کنید. با توجه به این که این هنوز برنامه در پیش نمایش قرار نگرفته است  مایکروسافت در مورد نحوه کار یا آنچه شما نیاز دارید صحبت نکرده است.

نسخه مورد نیاز

صفحه سیستم مورد نیاز کمی گویاتر است. نسخه مورد نیاز ویندوز ۲۲۰۰۰ است که در ۵ اکتبر منتشر شده است، این نشان می دهد که ممکن است مایکروسافت برای اینکه کاربران برای دریافت زیر سیستم ویندوز برای Android، مجبور نشوند تا به روزرسانی ویژگی سال آینده ویندوز ۱۱ منتظر بمانند،  اقدام به ارائه مستقل این ویژگی نموده است.

شاید جالب تر این باشد که این برنامه برای کنسول های Xbox ، از جمله خانواده Xbox One و نسل جدید دستگاه های Xbox Series X | S در دسترس است. مایکروسافت در مورد برنامه های Android که روی کنسول های بازی اجرا می شوند صحبت نکرده است ، اما بازی در Android یک معامله بزرگ است. آوردن آن بازی ها به کنسول، حتی اگر فقط راهی برای بازی آنها ارائه دهد، اگر در نهایت اتفاق بیفتد، می تواند یک استراتژی مفید باشد. بدیهی است که هیچ یک از این موارد رسمی نیست. مایکروسافت در مورد برنامه های Android که بر روی ویندوز ۱۱ اجرا می شوند ، بسیار کم گفته است ، چه برسد به Xbox.

مایکروسافت این ویژگی را در مراسم زنده رونمائی ویندوز ۱۱ عنوان کرد. اما در زمان اعلام خیر انتشار ویندوز ۱۱ در ۵ اکتبر اعلام کرد که پشتیبانی از برنامه های Android به تأخیر می افتد. ما فقط باید منتظر بمانیم تا شرکت مایکروسافت در این باره حرف بیشتری برای گفتن داشته باشد.

Windows Subsystem for Android
نسخه فعلی : ۱.۷.۱۶۳.۰
دانلود
Amazon App Store (for Microsoft Store)
نسخه فعلی :۰.۰.۱.۰
دانلود
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.