.
راه اندازی حالت کیوسک در ویندوز ۱۱

راه اندازی حالت کیوسک در ویندوز ۱۱ وجود دارد که می تواند به عنوان یک ترمینال عمومی یا نمایش اعلان های عمومی یا سایر اطلاعات استفاده شود.

Assigned Access برای اجرای یک برنامه در بالای صفحه قفل در کیوسک تک برنامه ای استفاده می شود. وقتی حساب کیوسک وارد سیستم می شود، برنامه از قبل در حال اجرا است. بنابراین وقتی شخصی از کیوسک استفاده می کند، نمی تواند با تلفن یا تبلت خود کار دیگری انجام دهد.

اگر می‌خواهید یک کیوسک در ویندوز راه‌اندازی کنید، کنترل حساب کاربری (UAC) باید روشن باشد. حالت کیوسک فقط زمانی می‌تواند روشن شود که UAC روشن باشد. از آنجایی که نمی توانید از رایانه خود در کیوسک استفاده کنید، باید از رایانه شخصی خود برای ورود به سیستم استفاده کنید.

حالت کیوسک ویندوز قابلیتی است که به شما امکان می دهد رایانه خود را به عنوان کیوسک تنظیم کنید. برای تبدیل لپ تاپ یا رایانه شخصی خود به رایانه مهمان، علامت دیجیتال، پورتال محصور یا مرورگر عمومی، می توانید به این حالت تغییر دهید و دستگاه را روشن کنید. گام به گام، ما به شما نشان می دهیم که چگونه دستگاه ویندوز خود را با این راهنما در حالت کیوسک قرار دهید.

همچنین بخوانید: آیا نمی توان فایل ها را در مایکروسافت اج دانلود کرد؟ این راه حل ها را امتحان کنید

در ویندوز، “Kiosk Mode” چیست و چه کاری انجام می دهد؟

حالت کیوسک در ویندوز ۱۱/۱۰ قابلیتی است که فقط مدیر می تواند از آن استفاده کند. این رایانه ویندوزی شما را مجبور می‌کند که یک یا چند برنامه یونیورسال پلتفرم ویندوز (UWP) را اجرا کند، و هر چیز دیگری برای کاربران مهمان برای دیدن و استفاده از آن ممنوع است.

این امکان وجود دارد که شما نمونه های زیادی از UWP را دیده باشید:

 • در این حالت می توانید از Groove Music Mail و Microsoft Edge برای ارسال و دریافت ایمیل استفاده کنید.
 • OneDrive برای کسب و کار
 • Snip و Sketch اسکایپ.
 • این برنامه‌ها در هر دستگاهی، خواه رایانه شخصی، لپ‌تاپ، تبلت، ایکس‌باکس وان یا گوشی هوشمند، یکسان ساخته شده‌اند.

به محض اینکه مالک صفحه را به کیوسک تبدیل می کند، مهمانان نمی توانند از آن برای هیچ چیز دیگری به جز برنامه های UWP استفاده کنند.

چرا راه اندازی حالت کیوسک در ویندوز ۱۱ بهتر است؟

افرادی که از ویندوز ۱۰ در حالت کیوسک استفاده می کنند از مزایای بسیاری برخوردار می شوند.

اگر مجبور هستید رایانه شخصی خود را با خانواده، دوستان یا همکاران خود به اشتراک بگذارید، بهتر است آن را در حالت کیوسک تنظیم کنید تا کسی نتواند از آن استفاده کند. افرادی که به مهمانی شما می‌آیند می‌توانند داده‌های خود را روی یک رایانه فقط کیوسک ذخیره کنند، اما نمی‌توانند فایل‌های هارد دیسک شما را ببینند.

پورتال های اسیر: معمولاً در رویدادهای بازاریابی، کنفرانس ها و نمایشگاه ها استفاده می شود. در حالت کیوسک ویندوز، می توانید دستگاه خود را طوری تغییر دهید که فقط یک پورتال محبوس را نشان دهد. اگر این یک وب سایت شرکت، صفحه ورود به سیستم مشتری یا یک رایانه راه دور باشد، می تواند باشد.

صفحه نمایش تعاملی: با ترکیب حالت کیوسک ویندوز ۱۰ با حالت تبلت ویندوز، می توانید یک نمایشگر تعاملی از تمام برنامه های مورد علاقه خود ایجاد کنید.

علامت دیجیتال: از حالت کیوسک ویندوز برای نمایش تبلیغات، علائم دیجیتال یا ارائه پاورپوینت که همیشه اجرا می شود استفاده کنید.

بهترین راه برای پخش ویدیوهای یوتیوب به صورت حلقه ای، استفاده از حالت کیوسک ویندوز است.

راه اندازی حالت کیوسک در ویندوز ۱۱

اگر رایانه شخصی، لپ تاپ یا تبلت ویندوزی دارید، مراحل زیر به شما نشان می دهد که چگونه آن را مانند کیوسک کار کنید. برای هر دو ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱، این روش یکسان است.

۱.برای رفتن به “تنظیمات” در منوی استارت ویندوز ۱۰، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید یا “Windows 11” را در کادر جستجوی منوی استارت تایپ کنید. برای دسترسی به آن می توانید روی “حساب ها” کلیک کنید.

۲.منوی «خانواده و سایر کاربران» را باز کنید. در برگه «خانواده و سایر کاربران»، روی «افزودن شخص دیگری به رایانه شخصی» کلیک کنید.
۳.روی «اطلاعات ورود به سیستم این شخص را ندارم» کلیک کنید.

۴.هنگام ورود به سیستم، از شما می خواهد که یک حساب کاربری محلی برای رایانه شخصی خود راه اندازی کنید. نامی متناسب با کاربرد کیوسک به آن بدهید.
۵.می‌توانید یک رمز عبور اضافه کنید یا فیلدها را خالی بگذارید، که اگر می‌خواهید کاربران مهمان به‌طور خودکار بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور وارد سیستم شوند، خوب است.
۶.پس از آن، روی «دسترسی اختصاص داده شده» کلیک کنید تا دستگاه به عنوان حالت کیوسک تنظیم شود
۷.مرحله بعدی به یک صفحه بازشو منتهی می شود که در آن با حسابی که به تازگی برای شهر خود ایجاد کرده اید وارد سیستم می شوید. برنامه کیوسکی که در اینجا انتخاب می کنید می تواند مایکروسافت اج یا هر برنامه UWP دیگری باشد که روی گوشی خود دارید. پس از آن، یک صفحه «کارتان تمام شد» را مشاهده خواهید کرد.

۸.کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید. مطمئن شوید که می‌توانید یک گزینه واضح برای دسترسی کاربران مهمان در حالت کیوسک ببینید.
۹.کاربران اکنون می توانند با یک رمز عبور وارد شوند یا اگر فیلدهای گذرواژه خالی مانده باشند، به طور خودکار وارد سیستم شوند. آنها اکنون می توانند هر دو را انجام دهند.

تنظیمات کیوسک Microsoft Edge را در ویندوز ۱۱ تغییر دهید

Assigned Access برای اجرای یک برنامه در بالای صفحه قفل در کیوسک تک برنامه ای استفاده می شود. وقتی حساب کیوسک وارد سیستم می شود، برنامه از قبل در حال اجرا است. وقتی شخصی از کیوسک استفاده می کند، نمی تواند با تلفن یا تبلت خود کار دیگری انجام دهد.

در این صورت اپلیکیشن کیوسک مجددا راه اندازی می شود.

کلیدهای Ctrl + Alt + Delete را فشار دهید تا از حالت کیوسک خارج شوید.

اگر مایکروسافت اج را بخواهید می‌توانید در حالت کیوسک استفاده کنید. اگر می‌خواهید تنظیمات کیوسک را برای Microsoft Edge تغییر دهید، لازم نیست فوراً این کار را انجام دهید.

در اینجا چگونه است:
 • ۱ Win+I را فشار دهید.
 • ۲ در سمت چپ، روی حساب ها کلیک کنید یا ضربه بزنید. در سمت راست، روی Family & other users یا Other Users کلیک کنید یا ضربه بزنید.
 • ۳. روی کیوسک کلیک کنید.
 • ۴ برای باز کردن نام حساب کیوسک (به عنوان مثال “Kiosk”) کلیک کنید یا روی آن ضربه بزنید.
 • ۵ اکنون در صورت تمایل می توانید تنظیمات برنامه کیوسک را در زیر تغییر دهید.
نحوه استفاده از برنامه کیوسک برای Microsoft Edge را انتخاب کنید

(الف) (نقطه) را انتخاب کنید که آیا می خواهید از آن به عنوان یک علامت دیجیتال یا نمایشگر تعاملی استفاده کنید، یا اگر می خواهید از آن به عنوان یک مرورگر وب عمومی استفاده کنید.

 • می توان از آن به عنوان یک علامت دیجیتال یا نمایشگر تعاملی استفاده کرد. در مایکروسافت اج، آدرس اینترنتی که وارد می کنید باز می شود و در حالت تمام صفحه ظاهر می شود.
 • برای افرادی که مایکروسافت اج ندارند: نشانی اینترنتی که تایپ می کنید می تواند به عنوان صفحه اصلی Microsoft Edge و همچنین صفحه شروع و صفحه برگه جدید استفاده شود.
تغییر “راه اندازی مجدد Microsoft Edge پس از عدم فعالیت

(الف) مدت زمانی را که می خواهید در منوی رها کردن Microsoft Edge پس از عدم فعالیت انتخاب کنید.

تغییر “آدرس وب سایت” مایکروسافت اج

(الف) URL جدیدی را که می خواهید وارد کنید، سپس روی ذخیره کلیک یا ضربه بزنید.

زمان اتمام است. وقتی کارتان تمام شد، در صورت تمایل می‌توانید تنظیمات را ببندید.

در حالت Administrator، می‌توانید تغییرات بیشتری در تنظیمات کیوسک خود بر اساس آنچه که برای آن است، ایجاد کنید. در زیر در مورد سه مورد از آنها صحبت خواهیم کرد.

کیوسک با کامپیوتر صفحه لمسی

برای اینکه رایانه ویندوزی خود را به کیوسک صفحه لمسی تبدیل کنید، به صفحه ورود به سیستم مدیر بازگردید.حالت تبلت را در ویندوز ۱۰ روشن کنید.می‌توانید برنامه‌هایی را که می‌خواهید روی دسکتاپ صفحه لمسی نمایش داده شوند، انتخاب کنید. می توانید خودتان برنامه ها را اضافه یا حذف کنید. تنها برنامه‌های صفحه لمسی که انتخاب کرده‌اید در هنگام ورود کاربران کیوسک در دسترس خواهند بود.

کیوسک پورتال اسیر

برای راه اندازی یک پورتال در حالت کیوسک Microsoft Edge

، مراحل زیر را دنبال کنید:

Kiosk Browser یک برنامه خوب برای داشتن است. فقط در صورت تمایل اجازه دسترسی به این برنامه را بدهید.

نام وب‌سایتی را که می‌خواهید در پورتال اسیر نمایش داده شود، وارد کنید.

یک پورتال اسیر وجود دارد که به نظر می رسد حالت کیوسک روشن است.

دو راه برای خارج شدن از حالت پورتال اسیر وجود دارد: می توانید Win + L یا Ctrl + Alt + Del را فشار دهید.

نتیجه:

این پست به شما نشان داد که چگونه Microsoft Edge Kiosk را راه اندازی کنید و تنظیمات را در ویندوز ۱۱ تغییر دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.