.
دکمه حالت تاریک در Action Center ویندوز ۱۱ قرار می گیرد.
  • ظاهرا مایکروسافت می خواهد تغییر بین تم های روشن و تاریک را بسیار آسان تر کند.
  • همانطور که تصاویر اکنون نشان می دهند، این انتقال بدون درز از مرکز اقدام انجام می شود.
  • این خبر از سوی مایکروسافت منتشر نشده است و همه در تعجب هستند که چه زمانی در دسترس خواهد بود.

از زمانی که سیستم عامل جدید هنوز یک مفهوم بود، مردم درباره ویژگی حالت تاریک ویندوز ۱۱ صحبت می کردند. اکنون که تجربه بسیار پایدارتری داریم. مایکروسافت ویژگی‌های بیشتر و بیشتری را اضافه می‌کند تا به ما کمک کند بهتر پیمایش کنیم و از آخرین محصول خود استفاده کنیم.

با چرخش به حالت تاریک، این ویژگی برای بسیاری از کاربران بسیار ضروری است. بنابراین این شرکت در حال ارائه یک راه جدید و آسان‌تر برای دسترسی به آن است.

خودی ها فاش می کنند که مایکروسافت در حال آزمایش ایده های جدید دسترسی به حالت تاریک است

در طول عمر خود، کاربران به طور مداوم نسبت به عدم توانایی ویندوز ۱۱ در تغییر خودکار بین حالت های تاریک و روشن ابراز مخالفت کرده اند. با این حال، در واقع به نظر می رسد که مایکروسافت در نهایت در مسیر بهبود وضعیت با یک دکمه جابجایی جدید به صورت استراتژیک در Action Center قرار گرفته است.

این چیزی نیست که غول فناوری ردموند رسماً با کاربران خود به اشتراک گذاشته باشد. این خبر تازه از طریق اشتراک گذاری اطلاعات خودی در توییتر منتشر شده است.

طبق این پست، مایکروسافت در حال حاضر روی این قابلیت کار می کند. و حتی ممکن است قبل از پایان سال شاهد اضافه شدن آن به سیستم عامل باشیم..این دکمه جدید که ظاهراً به Action Center ویندوز ۱۱ اضافه خواهد شد به کاربران اجازه می دهد تا حالت تاریک را با یک کلیک فعال یا غیرفعال کنند.

قبل از آن، اگر در حال انجام یک بازی هستید و می‌خواهید عملکرد آن را بررسی کنید، فشار دادن Alt + R برای نمایش همپوشانی عملکرد GeForce Experience باعث می‌شود بازی شما به شدت شروع به لکنت کند.

بسیاری ممکن است در واقع بگویند که این به دور از بهترین راه حل است، اما ما همچنان باید قدردان باشیم که این یک گام آشکار در مسیر درست است. شما می توانید همچنین می‌توانید از لنیک ذیل نحوه فعال کردن (Wide Dark Mode) حالت تاریک تمام سیستم در ویندوز ۱۱ را بیاموزید:

همانطور که انتظار داشتید، هیچ اطلاعاتی در مورد زمان برنامه ریزی مایکروسافت برای اجرای تغییر حالت تاریک وجود ندارد.اسکرین شات منتشر شده در توییتر از بیلد ۲۵۲۰۴ ویندوز ۱۱ گرفته شده است که هرگز منتشر نشده و اکنون قدیمی شده است. که نشان می دهد مایکروسافت در حال آزمایش این ویژگی جدید است و هنوز تصمیمی برای ارسال آن برای آزمایش عمومی ندارد.

همانطور که گفته شد، اگر می‌خواهید یک ابزار پر از ویژگی‌های مناسب برای مدیریت حالت‌های تاریک و روشن در ویندوز ۱۱ و ۱۰ داشته باشید. برخی از برنامه‌ها وجود دارند که به آن اجازه می‌دهند.

بدون هیچ شکی، حالت تاریک در ویندوز ۱۱ یک منطقه وسیع است که نیاز به جلا و بهبود دارد، و نه صرفاً تغییر خودکار تم یا تغییر در Action Center.

ما در اینجا مراقب هرگونه تحولی خواهیم بود و شما اولین کسی خواهید بود که بیشتر بدانید. تا آن زمان، برای حالت تاریک، به سادگی از یکی از راهنماهای ذکر شده در بالا استفاده کنید.

در مورد این عملکرد جدید ویندوز ۱۱ یعنی دکمه حالت تاریک چه احساسی دارید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.