جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جدا کردن آیکون ها در نوار وظیفه ویندوز 11 با هک رجیستری (و 2 روش دیگر)

نحوه جدا کردن آیکون ها در نوار وظیفه ویندوز 11 با هک رجیستری (و 2 روش دیگر)

ویندوز 11 را می توان یک تغییر خوشایند در سیستم عامل ویندوز که مدت ها آزمایش شده است، نامید. در حالی که برخی شایعات مبنی بر اینکه ویندوز 10 آخرین نسخه از این نوع خواهد بود وجود داشت، مایکروسافت خیلی زود با رویداد ویندوز 11 که ماه گذشته برگزار شد، این ادعاها را رد کرد.

با این حال، ویندوز 11 همچنین آیکون های گروه بندی شده را در نوار وظیفه معرفی می کند که در بهترین حالت نظرات متفاوتی دریافت کرده اند. بسیاری از کاربران نوار وظیفه قدیمی را بدون آیکون های گروه بندی شده ترجیح می دهند و خوشبختانه اکنون راهی برای انجام این کار در ویندوز 11 وجود دارد.

بیایید دریابیم که چگونه می توانید به جدا کردن آیکون ها بپردازید و نمادهای خود را در نوار وظیفه حذف کنید.

گروه بندی نمادها در نوار وظیفه چیست؟

گروه‌بندی آیکون‌ها یک ویژگی جدید در ویندوز بود که در ویندوز 10 معرفی شد. وقتی فعال می‌شد، این ویژگی تمام نمونه‌های برنامه شما را بدون توجه به تعداد پنجره‌های باز، در زیر یک نماد نوار وظیفه گروه‌بندی می‌کرد.

نگه داشتن ماوس روی نماد به شما امکان می دهد یکی از نمونه های باز را مشاهده و انتخاب کنید. ایده پشت این ویژگی مدیریت بهتر نوار وظیفه و کمک به سازماندهی آن برای کاربرانی بود که معمولاً چندین پنجره روی دسکتاپ خود باز دارند.

ویندوز امکان گروه بندی تمام آیکون های نوار وظیفه شما را در ویندوز 10 معرفی کرد. با این حال، شما می توانید این ویژگی را در نسخه قبلی سیستم عامل با انتخاب «Never Combine» در تنظیمات نوار وظیفه غیرفعال کنید.

این گزینه از ویندوز 11 حذف شده است و دیگر گزینه ای برای غیرفعال کردن گروه بندی نمادها در نوار وظیفه خود ندارید. خوشبختانه، اکنون می توانید این گزینه را با استفاده از چند راه حل غیرفعال کنید تا نوار وظیفه ای را که یادآور روزهای ویندوز 10 است به دست آورید.

آیا ویندوز 11 دارای ویژگی نماد آیکون های نوار وظیفه «هرگز ترکیب نشود» است؟

متأسفانه خیر، ویندوز 11 دیگر گزینه «Never Combine» را هنگام سفارشی کردن نوار وظیفه شما ندارد. این ویژگی به نفع ظاهر مینیمالیستی جدید ویندوز 11 حذف شد که با گروه بندی نمادها بهبود یافته است.

غیرفعال کردن نمادهای گروه ممکن است برای شما مفید باشد، اما برای طراحی کلی مایکروسافت که توسط مایکروسافت برای ویندوز 11 اتخاذ شده مضر است. از این رو، ویژگی “Never Combine” اکنون از سفارشی سازی نوار وظیفه در ویندوز 11 حذف شده است.

نحوه حذف گروه بندی و جدا کردن آیکون ها در نوار وظیفه ویندوز 11 به 3 روش

توصیه می‌کنیم مطمئن شوید که آخرین به‌روزرسانی‌های مایکروسافت را اجرا می‌کنید. علاوه بر این، توصیه می کنیم در صورت نیاز به بازیابی آن در آینده، یک نسخه پشتیبان از رجیستری ایجاد کنید.

می توانید از این راهنمای ما برای پشتیبان گیری از رجیستری خود استفاده کنید. سپس می توانید بسته به ترجیحات و نیازهای خود به یکی از روش های زیر مراجعه کنید.

روش اول جدا کردن آیکون ها در نوار وظیفه ویندوز 11: آیا ویندوز 11 دارای ویژگی آیکون های نوار وظیفه «هرگز ترکیب نشود» است؟

StartAllBack | لینک دانلود نرم افزار StartAllBack ابزار شناخته شده ای است که توسط بسیاری از کاربرانی که رابط کاربری و رابط کاربری قدیمی ویندوز 10 را ترجیح می دهند استفاده می شود. اگر منوی Start و نوار وظیفه قبلی را می‌خواهید، StartAllBack چندین ویژگی برای شما دارد.

اما اگر شما فردی هستید که به شدت دلتنگ ویندوز 10 هستید، حداقل با بیش از 22 سفارشی سازی اصلی مختلف به ارزش پول خود می رسید. شما می توانید جنبه های زیر ویندوز 11 را با StartAllBack شخصی سازی و تغییر دهید.

 • نوار وظیفه
 • جستجوگر فایل
 • صفحه کنترل
 • منوهای زمینه
 • منوی شروع
 • عناصر رابط کاربری عمومی
برای شروع:

به لینک بالا مراجعه کرده و StartAllBack را در رایانه شخصی خود دانلود کنید. با استفاده از دستورالعمل های روی صفحه برنامه را نصب و فعال کنید. پس از انجام، مراحل زیر را دنبال کنید تا نمادهای نوار وظیفه خود را از حالت گروه بندی خارج کنید.

توجه:

ما StartAllBack را برای این راهنما توصیه می کنیم زیرا دارای گزینه اصلی برای حذف گروه بندی آیکون ها در نوار وظیفه شما است. با این حال، اگر فقط به دنبال منوی استارت قدیمی ویندوز 10 در ویندوز 11 هستید، به جای آن Start11 را توصیه می کنیم.

 • StartAllBack را روی رایانه شخصی خود اجرا کنید و روی نوار وظیفه در سمت چپ خود کلیک کنید.

 • روی منوی کشویی در کنار «ترکیب دکمه‌های نوار وظیفه:» کلیک کنید و «هرگز» را انتخاب کنید.

 •  نوار وظیفه شما به طور خودکار خود را تازه می کند و آیکون های شما اکنون باید مطابق شکل زیر گروه بندی شوند.

 1. اکنون می توانید به کاوش ابزار جدید خود ادامه دهید و راه های دیگری برای سفارشی سازی ویندوز 11 به دلخواه خود بیابید.
روش دوم جدا کردن آیکون ها در نوار وظیفه ویندوز 11: آیکون ها را به صورت رایگان از حالت گروه بندی خارج کنید

Explorer Patcher ابزار دیگری است که می توانید از آن برای دریافت نوار وظیفه قدیمی ویندوز 10 و همچنین جدا کردن آیکون ها در نوار وظیفه خود استفاده کنید. این ابزار هنوز در مراحل اولیه انتشار است اما کاملاً جامع است و به خوبی کار می کند.

تمام نمادهایی که در نوار وظیفه شما کار می کنند، از جمله مواردی مانند Wi-Fi، بلوتوث، آب و هوا، جستجو و موارد دیگر را دریافت می کنید. راهنمای زیر را دنبال کنید تا نمادها را در رایانه شخصی خود با استفاده از Explorer Patcher در رایانه شخصی خود حذف کرده و به جدا کردن آیکون ها بپردازید.

 • روی فایل ‘ep_setup.exe’ کلیک کنید تا فایل را در حافظه محلی خود دانلود کنید.

 • پس از دانلود، دوبار کلیک کنید و برنامه را اجرا کنید. اکنون دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید و Explorer Patcher باید در عرض چند ثانیه روی رایانه شخصی شما نصب شود.

 • نوار وظیفه شما اکنون به طور خودکار به سبک قدیمی ویندوز 10 بازگردانده می شود و اکنون باید آیکون ها به طور خودکار گروه بندی شوند. اکنون می‌توانیم نوار وظیفه شما را متناسب با نیازهای شما سفارشی کنیم. بر روی نوار وظیفه خود کلیک راست کرده و در صورتی که پس از اتمام نصب، پنجره باز نشد، “Properties” را انتخاب کنید.

توجه:

«تنظیمات نوار وظیفه» را انتخاب نکنید. این گزینه در عوض شما را به تنظیمات نوار وظیفه ویندوز هدایت می کند.

 • اطمینان حاصل کنید که “Windows 10” در کنار “Taskbar style*:” نوشته شده باشد. اگر نه، روی آن کلیک کنید و “ویندوز 10” را انتخاب کنید.

 • به طور پیش فرض، منوی استارت شما در مرکز قرار می گیرد. این را می توان به تناسب دکمه شروع فعلی شما که در سمت چپ است تغییر داد. روی «گزینه‌های نوار وظیفه بیشتر در برنامه تنظیمات» کلیک کنید.

 • اکنون روی “Taskbar Behaviors” در پایین کلیک کنید.

 • روی منوی کشویی کنار «Taskbar alignment» کلیک کنید و «Left» را انتخاب کنید.

 • اکنون می توانید منوی استارت خود را آزمایش کنید و اکنون باید در سمت چپ صفحه نمایش شما راه اندازی شود.
 • اینک آیکون هایی را که می خواهید در گوشه سمت راست پایین نوار وظیفه خود مشاهده کنید سفارشی می کنیم. به پنجره Properties که قبلا باز کردیم برگردید و روی “Customize notifications area icons” کلیک کنید.

 • اکنون فهرستی از آیکون های شخص ثالث که اجازه نمایش در نوار وظیفه شما را دارند به شما نشان داده می شود. روی منوی کشویی در کنار یک نماد کلیک کنید و گزینه Hide icon and notifications را انتخاب کنید تا به طور کامل از نوار وظیفه پنهان شود.

 • اگر اکنون می خواهید نمادهای سیستم را از نوار وظیفه خود حذف کنید، روی “روشن یا خاموش کردن نمادهای سیستم” کلیک کنید.

 • روی منوی کشویی کنار نمادی که می‌خواهید غیرفعال کنید کلیک کنید و «خاموش» را انتخاب کنید.

 • پس از اتمام کار بر روی “OK” کلیک کنید.

 • دوباره روی “OK” کلیک کنید.

اکسپلورر پچر اکنون به طور خودکار ویندوز اکسپلورر شما را راه اندازی مجدد می کند و تغییرات اکنون باید در نوار وظیفه شما منعکس شود. به پنجره Properties برگردید و روی یکی از این گزینه ها کلیک کنید تا ویژگی های مربوطه را برای نوار وظیفه خود روشن کنید.

نمایش دکمه جستجو -دکمه نمای کار-کردن خودکار نوار وظیفه

 • روی “Start button style” کلیک کنید و نماد دکمه Start را که ترجیح می دهید انتخاب کنید.

 • روی «ترکیب نمادهای نوار وظیفه در نوار وظیفه اصلی:» کلیک کنید و «هرگز ترکیب نشود (پیش‌فرض)» را انتخاب کنید.

 • پس از آن، اگر راه اندازی چند مانیتور دارید، همین کار را برای گزینه بعدی انجام دهید.

 • بر روی Restart File Explorer (*) کلیک کنید و Windows Explorer روی سیستم شما راه اندازی مجدد خواهد شد. اکنون همه تغییرات باید بر روی رایانه شخصی شما منعکس شود و نمادهای نوار وظیفه شما اکنون باید گروه بندی نشده باشند.

 • و به این ترتیب می توانید آیکون های نوار وظیفه خود را به صورت رایگان در ویندوز 11 از حالت گروه بندی خارج کنید.

در این مرحله توصیه می کنیم گزینه های دیگر را در پنجره Properties بررسی کنید. Explorer Patcher منوهای زمینه و UI شما را به طور پیش فرض تغییر می دهد تا با ظاهر کلی نوار وظیفه پیش فرض شما مطابقت داشته باشد. برخی از این تغییرات ممکن است توسط شما ترجیح داده نشوند و بنابراین می توانید از نوار کناری سمت چپ برای سفارشی کردن تغییرات Explorer Patcher به دلخواه خود استفاده کنید.

روش شماره 03: با استفاده از هک رجیستری، به جدا کردن آیکون ها پرداخته و آنها را به صورت دستی از حالت گروه بندی خارج کنید

این کار به چند راه حل و هک رجیستری نیاز دارد، اما در نهایت، باید نوار وظیفه ای را دریافت کنید که شبیه تصویر زیر است. هر نماد با قابلیت روشن و خاموش کردن جستجو، نمای کار و موارد دیگر قابل دسترسی است.

تنها چیزی که از دست داده است، ساعت است و در صورتی که این یک معامله شکن برای شما باشد، در این مرحله تنها گزینه شما این است که StartAllBack یا Explorer Patcher را امتحان کنید. با این حال، می توانید از راه حل ذکر شده در زیر برای دریافت ساعت در نوار وظیفه خود استفاده کنید.

توجه:

ما همچنان به یک برنامه شخص ثالث (OpenShell) برای این راهنما نیاز داریم. اگر به دنبال دور زدن این نیاز هستید، متأسفانه کل منوی Start را از دست خواهید داد.

مرحله 01: OpenShell را نصب کنید

 • اکنون فایل OpenShellSetup .exe را در بالا کلیک کرده و دانلود کنید.

 • پس از دانلود، دوبار کلیک کنید و برنامه را در سیستم خود اجرا کنید.

 • اکنون تنظیمات بر روی سیستم شما راه اندازی می شود. برای شروع روی “بعدی” کلیک کنید.

 • کادر را علامت بزنید تا موافقت نامه مجوز را بپذیرید و پس از اتمام روی “بعدی” کلیک کنید.

ما فقط به مولفه منوی Open-Shell نصب نیاز داریم. این برنامه مدتی است که به روز نشده است و بنابراین اکثر گزینه های دیگر منسوخ شده و در حال حاضر کار نمی کنند. بر روی منوی کشویی در کنار اجزای زیر کلیک کنید و “کل ویژگی در دسترس نخواهد بود” را انتخاب کنید.

کاوشگر کلاسیک
IE کلاسیک
 • به روز رسانی Open-Shell

 • پس از اتمام کار، روی “بعدی” کلیک کنید.

 • برای شروع نصب روی “نصب” کلیک کنید.

 • پس از نصب روی “پایان” کلیک کنید.

 • برای تست Open Shell، نماد Windows را روی صفحه کلید خود فشار دهید. پس از فشار دادن کلید، منوی Open-Shell Start باید باز شود. روی “Open Shell Menu Settings” در بالا کلیک کنید.

 • منوی استارت مورد نظر خود را از میان گزینه های روی صفحه انتخاب کنید. پس از اتمام کار بر روی “OK” کلیک کنید تا تنظیمات برگزیده خود را ذخیره کنید.

اکنون می‌توانیم ویندوز را طوری تنظیم کنیم که آیکون‌های شما را گروه‌بندی کند. این تغییر فوراً منعکس نخواهد شد، اما باید پس از بازیابی نوار وظیفه کلاسیک شما در پایان انجام شود.

توصیه می کنیم این کار را انجام دهید تا مجبور نباشید هر بار که رایانه شخصی شما راه اندازی مجدد می شود، ویندوز اکسپلورر را چند بار راه اندازی کنید. بخش بعدی را دنبال کنید تا در روند کار به شما کمک کند.

مرحله 02: نمادهای نوار وظیفه خود را از حالت گروه بندی خارج کنید
 • Windows + R را روی صفحه کلید خود فشار دهید، عبارت زیر را تایپ کنید و Ctrl + Shift + Enter را روی صفحه کلید خود فشار دهید.

 • حال به مسیر زیر بروید. همچنین می توانید همان را در نوار آدرس خود در بالا کپی-پیست کنید.

 • با کلیک بر روی همان گزینه “Explorer” را در سمت چپ خود انتخاب کنید. اکنون روی سمت راست خود کلیک راست کرده، “جدید” را انتخاب کنید و سپس روی “DWORD (32-bit) Value” کلیک کنید.

 • مقدار را به صورت زیر نام گذاری کنید و Enter را فشار دهید تا تغییرات اعمال شود.

 • روی مقدار جدید DWORD دوبار کلیک کنید و “1” را به عنوان “Value data” آن وارد کنید.

 • در نهایت بر روی «OK» کلیک کنید.

اکنون می‌توانیم نوار وظیفه کلاسیک شما را بازیابی کنیم. رایانه یا Windows Explorer خود را مجدداً راه اندازی نکنید تا مطمئن شوید که تغییرات مطابق خواسته انجام شده است.

مرحله 03: نوار وظیفه کلاسیک را بازیابی کنید

اکنون نوار وظیفه کلاسیک را در رایانه شخصی شما بازیابی می کنیم. مراحل زیر را دنبال کنید تا به شما در انجام این فرآیند کمک کند.

 • بر روی نوار وظیفه خود کلیک راست کرده و “تنظیمات نوار وظیفه” را انتخاب کنید.

 • به پایین اسکرول کنید و روی “Taskbar Behaviors” کلیک کنید.

 • روی منوی کشویی کنار «  Taskbar alignment   » کلیک کنید و «Left» را انتخاب کنید.

 • اکنون برنامه تنظیمات را ببندید و به جای آن Windows + R را فشار دهید. موارد زیر را وارد کنید و Ctrl + Shift + Enter را روی صفحه کلید خود فشار دهید.

 • اکنون با استفاده از کلیدهای سمت چپ خود به مسیر زیر بروید. همچنین می توانید همان را در نوار آدرس بالای صفحه کپی کنید.

 • مطمئن شوید که “Packages” در سمت چپ شما انتخاب شده است، روی سمت راست خود کلیک راست کرده، “New” و سپس “DWORD (32-bit) Value” را انتخاب کنید.

 • مقدار جدید را به صورت زیر نام گذاری کنید و Enter را روی صفحه کلید خود فشار دهید.

 • روی مقدار جدید ایجاد شده دوبار کلیک کنید و “Value data” آن را به عنوان “1” تنظیم کنید.

 • پس از اتمام کار بر روی “OK” کلیک کنید.

 • اکنون Ctrl + Shift + Esc را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا Task Manager راه اندازی شود. روی “نام” در بالا کلیک کنید تا فرآیند خود را بر اساس حروف الفبا مرتب کنید.

 • به پایین بروید و کلیک کنید و “Windows Explorer” را انتخاب کنید. پس از انتخاب، بر روی Restart در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

 • پس از راه اندازی مجدد کاوشگر، باید نوار وظیفه کلاسیک را روی رایانه شخصی خود داشته باشید. بر روی نوار وظیفه خود راست کلیک کرده و بر روی دکمه Show Cortana کلیک کنید. کورتانا با این آیکون کار نمی کند و از این رو فعال کردن آن فایده ای ندارد.
 • نوار وظیفه کلاسیک شما اکنون بازیابی شده است. چند ثانیه بعد، هنگامی که ویندوز تغییرات مقادیر رجیستری خود را تشخیص داد و به آن پایبند بود، نمادهای موجود در نوار وظیفه شما به طور خودکار دوباره گروه بندی می شوند.

با این حال، اگر این اتفاق نیفتد، Windows Explorer خود را مانند آنچه در بالا انجام دادیم مجدداً راه اندازی کنید و تغییرات باید در نوار وظیفه شما منعکس شود.

مرحله 04: ساعت خود را بازیابی کنید

متوجه شده اید که می توانید با کلیک بر روی “فلش بالا” در گوشه سمت راست پایین به مرکز عمل دسترسی پیدا کنید. تنها چیزی که از دست می دهید ساعت است. می توانید با استفاده از یک ویجت اختصاصی روی دسکتاپ یا با استفاده از پوسته Rainmeter در نوار وظیفه خود آن را بازیابی کنید.

توصیه:
از پوسته باران سنج استفاده کنید زیرا همیشه قابل مشاهده است و امکان کنترل بیشتر هنگام سفارشی کردن ظاهر آن را فراهم می کند. شما می توانید موقعیت پوست خود را بر اساس پیکسل به پیکسل تنظیم کنید که به شما امکان می دهد آن را به طور کامل در نوار وظیفه خود تراز کنید.

از این راهنمای جامع ما برای کمک به تنظیم پوسته باران سنج در نوار وظیفه خود استفاده کنید. ما چند پوسته باران سنج ساعت را برای شما انتخاب کرده ایم که در زیر می توانید آنها را پیدا کنید. امیدواریم موردی را پیدا کنید که دوست داشته باشید و با زیبایی شناسی شما مطابقت داشته باشد.

 • شامل 1.1 توسط Jalienet
 • زمان جهانی SG 1.5.2 توسط Code-Sapient
 • ModularClocks – بسته ساعت توسط JaxOriginals
 • Rib-on توسط vinithkumar
 • Soapydate توسط Zaid-Soap

در اینجا تنظیمات فعلی من برای الهام بخشی برای کمک به شما در این فرآیند است.

و بس! اکنون باید یک نوار وظیفه و منوی شروع کار در ویندوز 11 داشته باشید که آیکون های شما دیگر گروه بندی نمی شوند.

نمادهای من در نوار وظیفه گم شده اند. چه باید کرد؟

این یک مشکل رایج در هنگام لغو گروه بندی آیکون های خود به صورت دستی است که در زیر نشان داده شده است.

در بیشتر موارد، نوار وظیفه به طور خودکار پس از چند دقیقه راه‌اندازی، بازخوانی شده و شروع به نمایش آیکون‌ها می‌کند. با این حال، اگر این اتفاق نیفتد، می توانید با استفاده از ترفند زیر همین کار را انجام دهید. مراحل را دنبال کنید تا به شما در روند کار کمک کند.

 • Windows + R را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا کادر محاوره ای Run اجرا شود.
 • موارد زیر را در کادر محاوره‌ای Run کپی و پیست کرده و Enter را در صفحه کلید خود بزنید.

 • نوار وظیفه شما اکنون کمی مشکل دارد. مراحل بالا را تکرار کنید و دستور shell را در پنجره Run سه تا چهار بار اجرا کنید. پس از چهارمین تلاش، نمادها باید در نوار وظیفه شما در دسترس باشند.

دستور پوسته بالا برای کمک به ما در راه‌اندازی پانل کنترل نماد ناحیه Notifications در نسخه‌های قبلی ویندوز استفاده شد. متأسفانه به نظر می رسد مایکروسافت اکنون این پانل تنظیمات را قفل کرده است، به همین دلیل است که با اجرای دستور بالا هیچ اتفاقی نمی افتد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید