.
تنظیمات فعلی ویندوز ۱۰ و ۱۱ را به یک رایانه جدید منتقل کنید
تنظیمات ویندوز ۱۰/۱۱ را به یک رایانه جدید منتقل کنید
  • تغییر کامپیوتر شما را از حفظ تنظیمات لپ تاپ قدیمی خود منع نمی کند. شما به سادگی می توانید آنها را انتقال دهید.
  • ابزارهای شخص ثالثی وجود دارند که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند، اما برای ارائه گزینه های مختلف به شما، نحوه انجام دستی آن را برجسته کرده ایم.
  • بسته به روش انتقال ترجیحی شما، ممکن است لازم باشد یک هارد دیسک خارجی برای پشتیبان گیری از فایل های ویندوز وصل کنید.

 

آیا نگران نحوه انتقال تنظیمات ویندوز خود به رایانه جدید هستید؟ همه ما قبلاً آنجا بوده ایم.

افراد به دلایل مختلف لپ تاپ را تغییر می دهند که معمولاً به دلیل ناتوانی لپ تاپ قدیمی در رسیدگی به نیازهای کاری فعلی است. به همین ترتیب، کسانی که رایانه شخصی خود را گم کرده اند باید حرکت مشابهی انجام دهند.

این واقعیت که لپ تاپ را عوض می کنید به این معنی نیست که نمی توانید تمام فایل ها و تنظیمات ویندوز خود را از لپ تاپ قدیمی به لپ تاپ جدید وارد کنید تا تجربه کاربری خود را حفظ کنید.

آیا ویندوز ابزار مهاجرت دارد؟

وقتی نوبت به تنظیمات ویندوز می‌رسد، امروزه، ما زمان‌های بسیار ساده‌تری را تجربه می‌کنیم و این به این دلیل است که اگر در رایانه‌های شخصی مختلف به حساب مایکروسافت وارد شوید، تنظیمات را به راحتی در دسترس خواهید داشت.

در مورد داده ها، همانطور که از راهنمای ما خواهید دید، کافی است از Microsoft OneDrive که قبلاً روی ویندوز ۱۰ و ۱۱ شما نصب شده است استفاده کنید و نسخه پشتیبان را شروع کنید.

با این حال، باید توجه داشته باشید که وقتی از ویندوز ۱۰ به ویندوز ۱۱ مهاجرت می کنید، همه برنامه ها سازگار نخواهند بود، به خصوص اگر از ویندوز ۱۰ ۳۲ بیتی استفاده می کنید.

به هر حال، ما ذره ذره توضیح داده ایم که چگونه می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. با تگ کردن و در کمترین زمان، می توانید حس لپ تاپ قدیمی خود را بازیابی کنید.

چگونه تنظیمات ویندوز ۱۰/۱۱ را در رایانه دیگری کپی کنم؟
۱. با Microsoft OneDrive از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

۱.مطمئن شوید که سیستم شما به اینترنت متصل است. با باز کردن جستجوی Windows با Windows + Q و تایپ کردن Your info، وارد حساب Microsoft خود شوید.
۲.اطلاعات حساب کاربری خود را انتخاب کنید و برای راه اندازی روی Open کلیک کنید.

۳.برای ورود به سیستم، بخش تنظیمات حساب را بررسی کنید. مطمئن شوید که با یک حساب محلی وارد سیستم نمی‌شوید. اگر هنوز وارد سیستم نشده‌اید، در قسمت تنظیمات مرتبط، حساب‌ها را انتخاب کنید. به طور خودکار یک صفحه ورود به سیستم در مرورگر پیش فرض شما باز می شود. برای ورود به سیستم، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

۴.تنظیمات را با فشردن کلید Windows + I باز کنید.
۵.حساب ها را انتخاب کنید. روی Windows backup کلیک کنید.

۶.سپس Manage sync settings را انتخاب کنید. همچنین، مطمئن شوید که گزینه Remember my apps روشن است. به همین ترتیب، همین کار را برای تنظیمات ترجیحات من به خاطر بسپارید.

۷.صبر کنید تا Microsoft OneDrive همگام سازی کامل شود. پس از این، گزینه هایی را که می خواهید پشتیبان گیری کنید انتخاب کنید، سپس روی Start backup کلیک کنید.

۸.برای بازیابی تنظیمات ویندوز، کافی است با استفاده از همان جزئیات ورود به سیستم در رایانه جدید، وارد OneDrive شوید. برای بازیابی تنظیمات و فایل‌های ویندوز از OneDrive، فرمان سیستم را دنبال کنید.

۲. از نسخه پشتیبان داخلی ویندوز استفاده کنید

۲.۱ برای ویندوز ۱۱
۱.یک هارد اکسترنال را به لپ تاپ قدیمی وصل کنید.
۲.کلید Windows + R را فشار دهید تا کنسول Run اجرا شود، Control را تایپ کرده و Enter را فشار دهید تا Control Panel راه اندازی شود.
۳.در قسمت System and Security، ذخیره نسخه های پشتیبان فایل های خود با File History را انتخاب کنید.

۴.Drive را انتخاب کنید، سپس دستورالعمل های صفحه را دنبال کنید تا از پوشه های دلخواه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

۲.۲ برای ویندوز ۱۰

۱.یک هارد اکسترنال وصل کنید.
۲.شروع را انتخاب کنید. بعد، تنظیمات را انتخاب کنید.

۳.در قسمت Updates & Security بر روی Backup کلیک کنید.
۴.پشتیبان‌گیری خودکار از فایل‌های من را روی روشن قرار دهید.

۵.گزینه های بیشتر را انتخاب کنید.

۶.پس از انتخاب فایل های مورد نظر خود، روی دکمه Backup Now کلیک کنید تا شروع شود.

۳. از یک ابزار شخص ثالث اختصاصی استفاده کنید

یک راه سریعتر و راحت تر برای جابجایی تنظیمات ویندوز در هر نسخه منتشر شده توسط مایکروسافت وجود دارد. FastMove، یک ابزار شخص ثالث اختصاصی ثابت کرده است که برای این هدف بسیار موثر است.

این ابزار نه تنها در انتقال تنظیمات ویندوز مهارت دارد، بلکه می تواند به شما کمک کند تا فایل ها و درایورهای خود را به راحتی انتقال دهید.

FastMove را دریافت کنید

جدای از روش هایی که در بالا توضیح داده شد، ابزارهای شخص ثالثی وجود دارد که می توانید از آنها برای انتقال تنظیمات ویندوز به رایانه جدید استفاده کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشارکت، دریغ نکنید که آنها را در بخش نظرات زیر بنویسید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.