جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بیلد 22518 اینسایدر ویندوز 11 | امکانات جدید و معرفی دسترسی صوتی

بیلد 22518 اینسایدر ویندوز 11 اکنون برای همه Insiders در Dev Channel در دسترس است.با این حال، بر خلاف به‌روزرسانی‌های قبلی، بیلد 22518 با ویژگی‌های جدید و فهرستی طولانی از پیشرفت‌ها برای بخش‌های کلیدی سیستم‌عامل، مانند File Explorer، ویجت ها، navigation و موارد دیگر همراه است.
بیایید مستقیماً به آن شیرجه بزنیم و ببینیم که این ساخت پیش‌نمایش جدید دقیقاً چه چیزی را به جدول ویندوز 11 می‌آورد.
ویژگی های پیش نمایش جدید در این نسخه به نسخه خاصی از ویندوز مانند 22H2 مرتبط نیست. دلیل اصلی این است که Dev Channel برای شاخه توسعه فعال که با اسم رمز نیکل است استفاده می شود.

تا کنون، یکی از قابل توجه ترین تغییرات مربوط به دسترسی صوتی است که غول فناوری می گوید برای هر کسی که از ویندوز 11 استفاده می کند مفید است.
ویژگی دسترسی صوتی از تشخیص گفتار روی دستگاه استفاده می کند که به شما امکان می دهد فقط با استفاده از صدای خود برنامه ها را باز کرده و تغییر دهید، نامه بخوانید و بنویسید و در اینترنت مرور کنید.
نکته اصلی در اینجا این است که، از آنجایی که تمام پردازش‌ها به جای ابر روی دستگاه انجام می‌شود، برای افزایش دسترسی صوتی نیازی به اتصال دائمی به اینترنت ندارید.
می‌توانید دفعه بعد که وارد رایانه شخصی خود می‌شوید، از طریق منوی تنظیمات، دسترسی صوتی را به صورت خودکار شروع کنید.
و در صورت تمایل، می‌توانید از دستورات صوتی یا میانبرهای صفحه کلید مانند Alt + Shift + C و Alt + Shift + B برای کنترل اینکه آیا دسترسی صوتی در حال گوش دادن است یا نه استفاده کنید.
مجموعه Spotlight نیز به ویندوز 11 اضافه شد
در حال حاضر، می‌توانید از مجموعه Spotlight استفاده کنید تا به طور مرتب هنر قفل صفحه را با تصاویر زیبای جدید از سراسر جهان به‌روزرسانی کنید، و همچنین حقایق سرگرم‌کننده درباره هر تصویر را مشاهده کنید.
می‌توانید در تب Personalization در برنامه تنظیمات به این ویژگی دسترسی داشته باشید و پس از اتمام، دسک‌تاپ ویندوز به‌طور خودکار با تصاویر دسک‌تاپ جدید تازه‌سازی می‌شود.
و در پایان هر روز، مایکروسافت تصویر را با مجموعه ای از حداکثر پنج عکس از سراسر جهان جایگزین می کند.
مانند صفحه قفل، می‌توانید روی نماد Spotlight روی دسکتاپ نیز نگه دارید تا درباره تصویر بیشتر بدانید. حتی می توانید برای ارسال بازخورد یا تغییر تصویر، روی نماد Spotlight کلیک راست کنید.
تغییرات دیگری نیز در سیستم عامل جدید در راه است
اکنون می‌توانید با نگه داشتن ماوس روی نقطه ورودی، از سمت چپ نوار وظیفه به ابزارک‌ها دسترسی پیدا کنید.
شرکت ردموند می‌گوید که به‌روزرسانی ابزارک‌ها قبل از عرضه گسترده‌تر، مانند بسیاری از ویژگی‌های جدید Windows Insider، روی زیرمجموعه‌های کوچک‌تری از آزمایش‌کنندگان مستقر می‌شود.
جدای از این تغییر، مایکروسافت همچنین نصب زیرسیستم ویندوز برای لینوکس (WSL) را از طریق فروشگاه مایکروسافت آسان‌تر می‌کند.
با شروع ساخت امروز، مایکروسافت یک تغییر پلتفرم اساسی را برای بهبود عملکرد کلی و قابلیت اطمینان سوئیچر ورودی برای خودی‌ها با استفاده از زبان‌ها و طرح‌بندی‌های صفحه‌کلید متعدد ایجاد می‌کند. علاوه بر این، ما سوئیچر ورودی را به روز می کنیم تا اکنون پس زمینه اکریلیک داشته باشد. اگر بازخوردی برای تعویض‌کننده ورودی دارید، لطفاً آن را در مرکز بازخورد در قسمت ورودی و زبان> صفحه کلید و تغییر زبان ثبت کنید. [ما شروع به ارائه این تغییر کرده‌ایم، بنابراین هنوز برای همه خودی‌ها در دسترس نیست، زیرا قصد داریم بازخوردها را کنترل کنیم و ببینیم قبل از ارائه آن به همه، چگونه می‌آید.]
رابط کاربری سوئیچور ورودی با پس‌زمینه اکریلیک.
منوی زمینه را در File Explorer به‌روزرسانی کرد تا این گزینه‌ها بر اساس بازخورد در سطح بالایی قرار گیرند: هنگام کلیک راست بر روی فایل‌های فونت و فایل‌های inf. “نصب”. زمان کلیک راست بر روی فایل‌های cer، “نصب گواهی”. هنگام کلیک راست روی This PC، «Map network drive» و «Disconnect network drive» را انتخاب کنید. زمان کلیک راست روی درایوهای شبکه، «قطع اتصال» را قطع کنید. توانایی ترکیب‌های شخصی‌سازی‌شده از شکلک‌ها بر اساس رنگ چهره و پوست اعضای خانواده، زوج‌هایی که قلبشان را می‌بوسند، و افرادی که دست در دست هم می‌گیرند، که با ساخت 22504 شروع به انتشار کردیم، اکنون برای همه Insiders در Dev Channel در دسترس است. با شروع ساخت 22509، ما شروع به ایجاد یک تغییر برای نمایش ساعت و تاریخ کردیم که اکنون در نوار وظیفه مانیتور یا مانیتور ثانویه نیز نمایش داده می شود. این اکنون برای همه افراد داخلی در کانال Dev در دسترس است. در قسمت Personalization> Text Input در تنظیمات، یک گزینه جدید برای قد نامزد بسیار بزرگ برای کاربران ساده شده IME چینی اضافه شد.
آنچه در بیلد 22518 اینسایدر ویندوز 11 رفع شده است:
[Taskbar]
رفع خرابی explorer.exe مربوط به پین ​​کردن وب‌سایت‌ها به نوار وظیفه.
[Search]
برای کمک به حل مشکلی که در آن یک قاب پنجره نامرئی برای جستجوهای اخیر ممکن است روی صفحه گیر کند و ورودی آن ناحیه را مصرف کند، کار کرد. هنگامی که ماوس را بر روی موارد در پرواز اخیر جستجو می کنید، متن کوتاه شده در صفحه نمایش (به عنوان مثال، هنگام استفاده از تنظیمات دسترسی برای ایجاد متن بزرگتر) اکنون یک راهنمای ابزار دارد تا بتوانید متن کامل را ببینید. در صورت فعال بودن حالت کنتراست، دید بهتری از متن در جستجوهای اخیر انجام شد. زمانی که صفحه‌خوان به جای گفتن دکمه، فوکوس را روی آن تنظیم می‌کند، فهرست جستجوهای اخیر اکنون یک نام قابل دسترسی دارد. مشکلی را برطرف کرد که باعث می‌شد نماد جستجو در نماد جستجوهای اخیر به یک کاراکتر زباله برای افرادی که از زبان نمایش چینی استفاده می‌کنند تبدیل شود. خرابی جستجوی پر بازدید را رفع کرد. اگر جستجوی خود را با فشار دادن کلید Windows و شروع به تایپ کردن شروع کنید، برای کاهش احتمال حذف کلیدها کار کرد. اگر از جستجو برای اجرای دستورات استفاده می‌کنید، گزینه‌های «اجرا به‌عنوان مدیر» و «مکان فایل باز کردن» باید دوباره در کنار پنجره جستجو برای انتخاب شما قابل مشاهده باشند. علاوه بر این، CTRL + Shift + Enter باید دوباره برای دستورات کار کند.
[File Explorer]
مشکلی را که می‌تواند منجر به عدم امکان افزودن درایوهای شبکه به عنوان منبع در Media Player شود، کاهش داد. مشکلی را که می‌تواند منجر به مشاهده نماد خالی غیرمنتظره پس از فشرده‌سازی یک فایل شود، به جای نماد مربوط به برنامه پیش‌فرض شما برای مدیریت آن نوع فایل، برطرف شد. کلیک راست بر روی یک پوشه و سپس بستن و باز کردن سریع پنجره فایل اکسپلورر دیگر نباید منجر به خرابی explorer.exe با فعال شدن گزینه “run as a special process” شود. هنگام انتقال پوشه‌های حساب کاربری به مکان دیگری، برخی از نویسه‌های غیرمنتظره را در گفتگو حذف کرد. اگر روی فایل‌هایی مانند htm در File Explorer کلیک راست کنید، نماد کنار Microsoft Edge Canary، Beta یا Dev اکنون باید به‌جای نمایش یک نماد عمومی، در زیر Open With (در صورت نصب) به درستی نمایش داده شود. مشکلی برطرف شد که می‌توانست منجر به گم شدن یا نامرئی شدن آیکون‌های ورودی‌های برنامه (مانند Windows Terminal) در منوی زمینه شود. هنگامی که حالت کنتراست فعال بود، ثبات رنگ پس‌زمینه نوار فرمان و منوهای کشویی را بهبود بخشید. برای کمک به عملکرد ناوبری پوشه فایل اکسپلورر، بهبودهای کوچک بیشتری ایجاد کرد.
[Input]
اگر WIN + Period را فشار داده‌اید و با عبارت جستجو به بخش شکلک‌ها یا گیف‌ها رفته‌اید، وقتی به صفحه اصلی باز می‌گردید، اکنون عبارت جستجو را پاک می‌کنیم تا بتوانید دوباره شروع کنید. پنجره کاندید IME اکنون باید با اطمینان بیشتری هنگام تایپ کردن در Search بلافاصله پس از بوت کردن رایانه شخصی خود ظاهر شود. مشکلی که در آن حالت u / v-mode / name-mode نامزدها را هنگام تایپ با IME چینی ساده‌شده نشان نمی‌داد، برطرف شد. ایرادی که در آن IME ژاپنی به طور غیرمنتظره نامزدها را در حالت افقی به جای حالت عمودی نمایش می داد، برطرف شد. مشکلی که در آن نوار ابزار IME ممکن است به طور تصادفی در صفحه قفل نشان داده شود، برطرف شد. به مشکلی رسیدگی شد که در آن فوکوس صفحه‌کلید پس از فشار دادن WIN + Period، بسته به اینکه آخرین باری که از پنجره استفاده شده است کجا فوکوس را رها کرده‌اید، همیشه در مکان مناسب قرار نمی‌گیرد. هنگام شخصی‌سازی شکلک خانواده‌تان در پانل شکلک، وقتی روی فضای سفید کلیک می‌کنید، رابط کاربری دیگر نباید به‌طور غیرمنتظره‌ای رد شود. با کلیک بر روی ایموجی خانوادگی شخصی‌شده‌تان در فهرست اخیر استفاده‌شده در پانل شکلک، دیگر نباید به طور غیرمنتظره رابط کاربری سفارشی‌سازی را فراخوانی کنید. اگر سعی می‌کنید تایپ صوتی (WIN + H) را بدون تنظیم فوکوس روی کادر متنی شروع کنید، پنجره بازشو که نشان می‌دهد فوکوس را جابه‌جا می‌کنید باید اکنون دوباره کار کند.
[Windowing]
پس از اینکه یک پنجره گروه را به دسکتاپ دیگری منتقل کردید، مشکلی که در آن تصاویر کوچک گروه فوری به‌طور هم‌زمان در Task View به‌روزرسانی نمی‌شد، برطرف شد.
[Settings]
مشکلی که باعث از کار افتادن تنظیمات هنگام باز کردن گزینه‌های زبان‌های اضافه شده برای برخی از خودی‌ها می‌شد، برطرف شد. رفع چند مشکل در صفحه ورودی متن تحت Personalization، از جمله: تصویر پیش‌نمایش تنظیمات فعلی شما باید اکنون نشان داده شود. برای کمک به جستجوی این صفحه چند کلمه کلیدی اضافه کرد. خواندن بهبود یافته از صفحه برای کاربران صفحه‌خوان. جستجوی کلمه ویجت باید اکنون با آن کلید به صفحه تنظیمات مربوطه بازگردد.
[Other]
مشکلی را که گمان می‌رود باعث می‌شود خودی‌ها با دستگاه‌های خاصی با خطای SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION در پروازهای اخیر بررسی‌های اشکال داشته باشند، کاهش داد. مشکلی برطرف شد که در آن کاربرانی که از Builds 22000.xxx یا قبل از آن به ساخت‌های جدیدتر Dev Channel با استفاده از آخرین ISO کانال توسعه‌دهنده به‌روزرسانی می‌شوند، پیام هشدار زیر را دریافت می‌کنند: ساختی که می‌خواهید نصب کنید Flight Signed است. برای ادامه نصب، امضای پرواز را فعال کنید. مقداری بالشتک اضافی در سمت چپ لوگوی بوت برداشته شد که همینطور بود.
مشکلات شناخته شده در بیلد 22518 اینسایدر ویندوز 11 
[General]
ما در حال بررسی گزارش‌های Insiders هستیم مبنی بر اینکه DWM هنگام استفاده از برنامه‌های خاص از کار می‌افتد (که باعث می‌شود صفحه نمایش مکرراً چشمک بزند).
[Start]
در برخی موارد، هنگام استفاده از جستجو از شروع یا نوار وظیفه، ممکن است نتوانید متن را وارد کنید. اگر با این مشکل مواجه شدید، کلیدهای WIN + R را روی صفحه کلید فشار دهید تا کادر محاوره‌ای Run اجرا شود، سپس آن را ببندید.
[Taskbar]
گاهی اوقات هنگام تعویض روش های ورودی، نوار وظیفه سوسو می زند. نماد شبکه گاهی اوقات زمانی که قرار است در نوار وظیفه وجود داشته باشد از بین می رود. اگر با این مورد مواجه شدید، لطفاً از Task Manager برای راه اندازی مجدد explorer.exe استفاده کنید. اگر چندین مانیتور به رایانه شخصی خود متصل کرده باشید و روی تاریخ و زمان نوار وظیفه مانیتور اصلی خود کلیک راست کنید، explorer.exe از کار می افتد.
[Search]
پس از کلیک بر روی نماد جستجو در نوار وظیفه، ممکن است پانل جستجو باز نشود. اگر این اتفاق افتاد، فرآیند “Windows Explorer” را مجددا راه اندازی کنید و دوباره پانل جستجو را باز کنید.
[Settings]
هنگام مشاهده لیست شبکه های Wi-Fi موجود، نشانگرهای قدرت سیگنال قدرت سیگنال صحیح را نشان نمی دهند.
[Widgets]
تغییر چینش نوار وظیفه می تواند باعث ناپدید شدن دکمه ابزارک از نوار وظیفه شود. هنگام نگه‌داشتن نقطه ورودی روی نمایشگر ثانویه، برد ویجت‌ها ممکن است وضوح صحیحی نداشته باشد. تخته ابزارک ممکن است به طور موقت خالی باشد. ممکن است هنگام باز کردن برد ویجت ها با استفاده از شناور، پیوندها به درستی باز نشوند. هنگام داشتن چندین مانیتور، محتوای ابزارک ها در نوار وظیفه ممکن است بین نمایشگرها همگام نشود.
[Voice access]
دسترسی صوتی هنوز به طور کامل با صفحه‌خوان‌هایی مانند Narrator سازگار نیست. ممکن است در اجرای این موارد با هم شکاف‌ها یا رفتار غیرمنتظره‌ای را تجربه کنید. برخی از دستورات نوشتن متن، مثل «انتخاب آن» یا «حذف آن» ممکن است آنطور که انتظار می رود در برنامه های ویندوز کار نکنند. شما نمی توانید از دستور “فشار ویندوز L” برای قفل کردن رایانه خود از طریق صدا استفاده کنید. تشخیص برخی از علائم نگارشی و علائم مانند علامت @ دقیق نیست.
آیا قبلاً ساخت جدید بیلد 22518 اینسایدر ویندوز 11 را نصب کرده اید؟ تجربه خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.
در این مطلب سعی بر معرفی بیلد 22518 اینسایدر ویندوز 11 داشتیم. امیدواریم مطالب مفید و مورد پسند شما کاربران عزیز قرار بگیرد.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید