.
برنامه جدید “PC Manager” مایکروسافت بسیار شبیه CCleaner است

بسیاری از برنامه‌های پاک‌کننده در طول سال‌ها برای ویندوز در دسترس بوده‌اند، اما امروزه، ویندوز می‌تواند بسیاری از پاک‌سازی حافظه پنهان و سایر عملکردها را بدون نرم‌افزار خارجی انجام دهد. با این حال، این امر مایکروسافت را از کار بر روی یک برنامه “PC Manager” که نقش را ایفا می کند متوقف نمی کند.

پس از گزارش هایی مبنی بر انتشار (اما به عنوان پنهان) در فروشگاه مایکروسافت، یک برنامه ویندوز از Microsoft PC Manager در حال پخش آنلاین است. با این حال، این برنامه برای ماه‌ها در pcmanager.microsoft.com در دسترس بوده است، عمدتاً برای دارندگان رایانه شخصی در چین. این وب سایت حتی برای هیچ زبانی به جز چینی ترجمه نشده است.

PC Manager به عنوان یک برنامه با یک کلیک برای افزایش سرعت رایانه شما، که شامل حذف فایل های سیستم کش و خروج از فرآیندهای پس زمینه است. تبلیغ می شود. همچنین مشکلات سیستم از جمله ویروس ها، بدافزارها و سایر خطرات امنیتی را شناسایی می کند. با این حال، به نظر می رسد این برنامه فقط یک رابط کاربری متفاوت برای عملکردهای داخلی ویندوز است. از Windows Defender برای اسکن مشکلات امنیتی استفاده می‌کند و ابزار Windows Disk Cleanup می‌تواند فایل‌های کش شده را پاک کند. با این حال، انتقال همه چیز با یک کلیک ممکن است برای افرادی که از CCleaner، Malwarebytes و سایر ابزارهای مشابه استفاده می کنند آشناتر باشد.

با این حال، چند “ویژگی” غیر مفید در PC Manager وجود دارد. خروج از برنامه اخطاری می دهد مبنی بر اینکه رایانه شما در صورت اجرا نشدن محافظت نمی شود. که درست نیست، مگر اینکه اسکن پس زمینه Defender را نیز خاموش کرده باشید. به روش کلاسیک مایکروسافت، اگر مرورگر وب پیش‌فرض متفاوتی نسبت به Edge داشته باشید، به عنوان یک «مشکل بالقوه» فهرست می‌شود. می‌دانید، آن وام‌هایی که اکنون بخرید و بعداً پرداخت کنید، برای خود اعمال نمی‌شوند.

هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت قصد دارد PC Manager را در زبان‌ها و مناطق بیشتری عرضه کند یا خیر. این با ویندوز ۱۰ (نسخه ۱۸۰۹) و جدیدتر سازگار است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.