.
برای نوار کناری جدید در مرورگر Edge خود آماده شوید

مایکروسافت به تازگی نوار کناری بسیار درخواستی را به این نرم افزار محبوب اضافه کرده است. همه ابزارهایی که نیاز دارید اکنون در نوار کناری جدید Edge بسیار در دسترس هستند.

اگر از Microsoft Edge به عنوان مرورگر ترجیحی در ویندوز ۱۱ یا ۱۰ استفاده می‌کنید، باید نوار Edge را در رایانه شخصی خود فعال کنید تا بیشترین استفاده را از Edge داشته باشید. هنگامی که نوار Edge را فعال کردید، می‌توانید از هر کجا به Microsoft Edge دسترسی داشته باشید. مرورگر مایکروسافت اج در نوار کناری سمت راست به عنوان یک ویجت روی صفحه‌نمایش شما قرار می‌گیرد.

می‌توانید از نوار کناری در اینترنت جستجو یا مرور کنید، ایمیل‌ها را بررسی کنید، وضعیت آب و هوا یا اخبار را ببینید و غیره. اگرچه نوار Edge به طور پیش‌فرض در نوار کناری سمت راست صفحه‌نمایش شما قرار دارد، می‌توانید این ویجت شناور را به مکان دیگری روی صفحه منتقل کنید. این به نیاز شما بستگی دارد.

آخرین نسخه Edge Stable یک نوار کناری را معرفی می کند

همانطور که از عنوان می توانید متوجه شوید، ویژگی اصلی جدید مایکروسافت اج ۱۰۴ اضافه شدن نوار کناری بسیار درخواستی است.

ویژگی Discover اطلاعات مربوط به وب‌سایت فعال یا محتوای مرتبط را نشان می‌دهد، در حالی که بازی‌ها توسط MSN پشتیبانی می‌شوند، اما بازی‌های جداگانه در قسمت اصلی باز می‌شوند و نه در نوار کناری.

همچنین باید بدانید، فقط در صورت نیاز به این اطلاعات، که مدیران می‌توانند بازی‌ها را نیز با استفاده از خط‌مشی Allow Games Menu خاموش کنند.

به سراغ دکمه Tools بروید

بدانید که این دکمه مخصوص Edge است و شامل ماشین حساب، مبدل واحد، تست سرعت اینترنت، مترجم و سرویس های دیگر است که همگی در نوار کناری مرورگر باز و اجرا می شوند.

همانطور که قبلاً تصور می کردید، Outlook ایمیل ها و تقویم های Outlook را مستقیماً در نوار کناری نمایش می دهد.

جنبه دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد این است که نوار کناری مایکروسافت اج یک ویژگی منحصر به فرد یا انحصاری نیست، زیرا مرورگرهای دیگری مانند Vivaldi و Opera قبلاً دارای یک ویژگی هستند.

فکر می کنید کاربران اج از چه ویژگی های دیگری بهره مند می شوند؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.