.
برای اجرای برنامه های اندروید در ویندوز ۱۱ به ۸ گیگابایت رم و یک SSD نیاز دارید
چرا مهم است که بدانیم:

این هفته، مایکروسافت بالاخره پشتیبانی از برنامه‌های اندروید را در ویندوز ۱۱ آغاز کرد، اما کاربرانی که مشتاق امتحان کردن آن هستند ممکن است بخواهند ابتدا به سیستم مورد نیاز نگاه کنند. در چند زمینه، آنها به طور قابل توجهی بالاتر از نیازهای خود ویندوز ۱۱ هستند.

کاربران از قبل از راه اندازی این سیستم عامل در سال گذشته منتظر پشتیبانی تبلیغی ویندوز ۱۱ از برنامه های اندروید بودند. اولین پشتیبانی عمومی، هرچند محدود، اندروید در اولین به روز رسانی اصلی ویندوز ۱۱ در این هفته ارائه شد و به کاربران آمریکایی اجازه داد بیش از ۱۰۰۰ برنامه از فروشگاه AppStore آمازون و همچنین APK های جانبی را اجرا کنند.

مایکروسافت در راهنمای نصب برنامه‌های اندروید، مجموعه‌ای از سیستم‌های مورد نیاز را فهرست می‌کند که ممکن است در ابتدا سخت به نظر برسند، اما زمانی که محیط طراحی را در نظر می‌گیرید منطقی هستند.

سه شرط مهم اجرای بازی اندروید در ویندوز ۱۱ این است:

که سیستم ها باید حداقل ۸ گیگابایت (اما در حالت ایده آل ۱۶ گیگابایت) رم، درایو حالت جامد و مجازی سازی فعال داشته باشند. ویندوز ۱۱ تنها به ۴ گیگابایت رم نیاز دارد و روی هارد دیسک اجرا می شود. هنگامی که مایکروسافت برای اولین بار از سیستم عامل جدید رونمایی کرد، مهمترین نیازهای آن مربوط به CPUهای نسبتاً جدید بود.

با این حال، برنامه‌های اندروید برای رایانه‌های رومیزی طراحی نشده‌اند و به‌طور بومی در ویندوز ۱۱ اجرا نمی‌شوند. مجازی‌سازی و شبیه‌سازی به سخت‌افزار نیاز دارند، احتمالاً نیاز به ۸ گیگابایت رم را توضیح می‌دهند. برنامه های اندروید نیز برای اجرا بر روی فلش مموری طراحی شده اند، بنابراین هارد دیسک ها بسیار کند هستند.

این الزامات نیز مانند نسخه بتا بازی اندروید ویندوز ۱۱ گوگل است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.