.
بدون اتصال به اینترنت ویندوز ۱۱ را نصب کنید

بدون اتصال به اینترنت،  نصب ویندوز ۱۱ تقریباً غیرممکن است، یک راه برای دور زدن آن وجود دارد. مهم نیست که چگونه ویندوز ۱۱ را نصب کنید، می توانید مرحله اتصال به شبکه را رد کنید.

چرا نمی توانم به شبکه وصل شوم؟

چندین نقطه خرابی در شبکه های بی سیم اینترنت وجود دارد که آنها را پیچیده می کند. پیدا کردن منبع خرابی شبکه، که ممکن است هر چیزی باشد، از یک سوئیچ Wi-Fi معیوب گرفته تا یک تضاد نرم افزاری، یک مشکل روتر، یا یک مشکل ISP، می تواند چالش برانگیز باشد.

تنظیمات نادرست شبکه و فاصله فیزیکی از منبع شبکه دو مورد از معمول ترین دلایلی هستند که باعث می شود ویندوز قادر به اتصال به یکی نباشد.

با این حال، تعدادی توضیح احتمالی اضافی وجود دارد، مانند خاموش شدن Wi-Fi، یک نرم افزار باعث شده است که اتصال غیرقابل اعتماد شود، شبکه پیکربندی شده است تا تأیید اعتبار منحصر به فرد را درخواست کند، یا شبکه بیش از حد بارگذاری شده است.

می‌توانید با راه‌اندازی مجدد رایانه‌تان شروع کنید تا کارها دوباره پیش بروند. هنگام اشکال زدایی دستگاه های الکترونیکی، راه اندازی مجدد اولین قدم مکرر است. این امکان وجود دارد که برای حل مشکل شبکه ویندوز ۱۱ کافی باشد.

نصب ویندوز ۱۱ بدون اتصال به اینترنت

۱.کامپیوتر خود را با درایو فلش USB قابل بوت که ویندوز ۱۱ روی آن قرار دارد، راه اندازی مجدد کنید.
۲.روی دکمه Install now کلیک کنید سپس مراحل روی صفحه را دنبال کنید تا مراحل نصب شروع شود.

۳.اگر کلید محصول را ندارید، دکمه I don’t have a product key را از سمت پایین پنجره فشار دهید و هنگامی که از شما می پرسند می خواهید کدام نوع را انجام دهید، گزینه Custom install را انتخاب کنید.

۴.منطقه و طرح‌بندی صفحه‌کلید خود را انتخاب کنید، سپس هنگامی که صفحه نمایش قطع شده اتصال اینترنت را دریافت کردید، SHIFT + F10 را از صفحه‌کلید فشار دهید تا یک پنجره Command Prompt باز شود.
۵.دستور زیر را تایپ کرده و Enter را فشار دهید:

OOBE\BYPASSNRO

۶.رایانه شما به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود و وارد صفحه Let’s connect you به صفحه شبکه می شود. در اینجا دکمه I don’t have Internet را فشار دهید.

۷.در مرحله بعد، روی دکمه Continue with limited setup کلیک کنید و مراحل راه اندازی را ادامه دهید. خودشه!

همچنین هنگام نصب ویندوز ۱۱ بدون دستیار، می توانید مراحل بالا را انجام دهید تا از قسمت اتصال به شبکه رد شوید.

امیدواریم روش نصب ویندوز ۱۱ بدون اتصال به اینترنت برای شما عزیزان مفید بوده باشد. به منظور بهبود پست های آینده ما برای شما، دریغ نکنید که نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.